En İyi 10 Çukurova Adana Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Onur A.

Onur A.

Metin Yazarı · Çukurova, Adana
Araştırmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven bir yapıya sahip olduğum için birçok konuda içerik üretebiliyorum. İnternet ortamında yayınlanacak içeriklerin %100 SEO uyumlu olmalarına fazlasıyla özen gösteriyorum. Yazım ve noktalama kurallarına uygun, akıcı bir dille yazılmış, rahat okunabilen ve kolay anlaşılır içerikler için beni tercih edebilirsiniz.
Mithat D.

Mithat D.

Metin Yazarı · Yüreğir, Adana
Adana da yaşıyorum. Profesyonel olarak söz yazarlığı ve metin yazarlığı yapıyorum. Mustafa Kemal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Uzun yıllar tiyatro eğitimi aldim oyun yazdım. Profesyonel anlamda müzikle uğraşıyorum. İşlerinizi karşılamada uygun ve hızlı bir hizmet sağlamak icin buradayim.
Ümit  A.

Ümit A.

Metin Yazarı · Seyhan, Adana
5 yıldır makale yazarlığı, içerik editörlüğü ve çeşitli sitelerde günlük yazılar yazıyorum. İyimakle.com sitesinde 2015 yılından itibaren yazmaya başladım ve ikisubat nicki ile 3000 e yakın makale yazdım. Ayrıca www.homify.com sitesinde 3 yıldır düzenli olarak dekorasyon konularından günlük yazılar yazıyorum. Bu siteler dışında otel tanıtım yazıları, gezi yazıları ve ürün tanıtım yazılarını freelancer olarak yaptım. .
Nurullah A.

Nurullah A.

Metin Yazarı · Yüreğir, Adana
Yaşandığı üzere hayat bir yayın evi, ve her insan bu kuruluşun farklı bir kitabı hükmünde. Fotoğraf not defteri, yazdığım metinler hayat kitabınıza mutlu birer hatıradan ibaret. Her fotoğrafın öyküsü mutlaka vardır ve siz endi hayatınızın baş kahramanısınız. Ben ise insanlara altı yıldır insanlara bu gerçekleri hatırlatıyorum,kimi zaman bir doğa yürüyüşünde,kimi zaman kırk yıllık kahve hatırıyla harmanlanan masa başında. Ben hayatı öğrenmek için doğa yürüyüşlerine,fotoğrafa ve kağıtlara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Altınsoy
Metin Yazarı   01/06/2020

Tolga bey iletişime geçtiğim andan itibaren süreci hızlı ve titiz bir şekilde yürüttü. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Emre Gürgen
Metin Yazarı   30/05/2020

Betül Hanım ile Group firmamıza ait web sitelerinin Metin ve sloganları icin calismaya basladik Betül Hanim in calismalarini görünce geçmiş dönemde ajanslara yaptirdigimiz işlemlerin boş olduğunu farkettik işini titizlikle yapip taleplerimizi fazlasiyla karsiladigi icin kendisine Şirketimiz adina teşekkur ederim Umarim uzun yillar çalışacağız.

         
Doğa Kale
Metin Yazarı   30/04/2020

Betül Hanım işinize çok ilgili ve sıcakkanlı yaklaşıyor. Aklınızdan geçen her şeyi anlattığınızda muhteşem bir sonuca ulaşabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Mert Metin
Metin Yazarı   19/04/2020

Dernegimizin baskani tarafindan 23 Nisan'da yapilacak bir konusma icin metin istiyorduk. Fikret Bey cok hizli ve kusursuz bir bicimde metnimizi hazirladi ve gonderdi. Tesekkur ediyoruz!

         
Gülru Özsü
Metin Yazarı   01/04/2020

Tam isabet! Web sitemin hazırlanması konusundaki ihtiyaç ve isteklerimin özünü hemen kavrayarak, tecrübesi sayesinde metni en uygun dil ile ve hızla hazırladığı için Hakan Gül'e çok teşekkür ederim.

         
Serkan Soysal
Metin Yazarı   14/02/2020

Fatma Hanım ile çalışma sürecimiz gayet anlayışlı ve olumlu ilerledi. Projeye başlamadan önce aklımızda sektörle alakalı terimlere yeterince hakim olamayabileceğinden dolayı istediğimiz içeriği alabilir miyiz acaba diye endişelerimiz vardı ancak Fatma Hanım araştırmaları sonrası süper bir metin ile projeyi teslim etti. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Raşit Meletli
Metin Yazarı   02/08/2019

Kamil Bey ile çalıştığım bir firmanın reklam metni hazırlanması konusunda çalışma fırsatımız oldu. Kendisi işinde son derece profesyoneldir. Çalışma süresi boyunca güzel bir iletişimimiz oldu. Kendisine çıkardığı işten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerimizde tekrardan çalışmayı düşünüyorum.

         
E Bektaş
Metin Yazarı   20/07/2019

Aradığım kalite ve standarları sağlayan bir yazar kendisine çok teşekkür ederim. Umarım uzun zaman bereber bu iş paydaşlığını sürdürebiliriz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz