En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.489 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Salahattin Oytun İ.

Salahattin Oytun İ.

Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra, 3 seneyi aşkın bir süre ajanslarda ve çeşitli yayın kuruluşlarında çalıştım. Web sitesi metinlerinden katalog içi metinlere kadar her türlü ihtiyacınıza hızlı, eksiksiz ve yaratıcı çözümler sunabilirim.
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (15 yıl) deneyimine sahip, Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog yazıları Reklam (strateji ve fikir dahil) Slogan Marka, yeni ürün adlandırmala
Belina  Ö.

Belina Ö.

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Serkan K.

Serkan K.

Reklam sloganlarımız ve tanıtım çekimlerimiz mesleki deneyimimiz ile birleşince ortaya tek bir gerçek çıkıyor.BİZ BU İŞTE İYİYİZ.
Ceren G.

Ceren G.

Merhaba, reklam metni , sosyal medya içeriği , slogan , tanıtım ,senaryo , makale . gibi istediğiniz her alanda hizmet vermekteyim. Sizin de yaratıcı, özenli bir yazıya ihtiyacınız varsa bana ulaşın.
Gizem A.

Gizem A.

7 Nisan 1992 de İzmir de doğdu. 2003 yılında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu na kursiyer olarak girdi. On bir yıl boyunca oyunlarda kursiyer oyuncu, yönetmen yardımcısı ve asistanlık gibi çeşitli görevlerde yer aldı. Sahneye uyarladığı ‘Fareli Köyün Kavalcısı’ oyunu Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu nda çocuk kursiyerler tarafından sergilendi. 2012 yılında Simone Campa ve Michele Guaraldo liderliğinde düzenlenen "Commedia dell’Arte" atölye çalışmasına katıldı. 2013-2014 sezonunda Bornova Be
Ezgi B.

Ezgi B.

Fransızca, İngilizce ve Türkçe dillerinde özgün içerikli metin oluşturabilirim. 2004 yılından beri ilgilendiğim metin yazarlığı işinde çeviri yapmama da ek olarak 2010 yılından beri aktif olarak devam etmekteyim. Dil bilgisi kurallarına hakimim ve titiz çalışarak projeyi teslim ederim. Editörlük ve redaktörlük üzerine de destek vermekteyim. Özgün içerikli metin üretebilirim, verilen anahtar kelimelerden metin oluşturabilirim. SEO uyumlu metin üretilmesi konusunda deneyime sahibim. Özel talepler
Tülay Y.

Tülay Y.

Merhaba, Edebiyat öğretmeniyim. Makale yazarlığı ve metin yazarlığı tecrübem var. Yazı yazmayı, üretken olmayı seviyorum. Teşekkürler.
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Sinem G.

Sinem G.

Sosyoloji Bölümü mezunuyum. Çok boyutlu ve karışık metinlere hakimim. Bir süredir farklı alanlardaki içeriklerin ve çeviriye tabi tutulmuş yazıların redaktörlüğünü yapıyorum. Türkçe'ye olan hakimiyetim; imla kuralları, noktalama işaretleri konusundaki bilgim ve çalışma disiplinim sayesinde işlerimi hiçbir mahçubiyet yaşamadan tamamlıyorum.
Ayşegül Ç.

Ayşegül Ç.

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Miray  A.

Miray A.

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Enis B.

Enis B.

4 Yıl boyunca mizah dergilerinde yazarlık yaptım. Mizah gibi gündem ve yoğun genel kültür birikimi gerektiren bi alanda yazarlık yaptığım için çok uç olmayacak şekilde aşağı yukarı her konuda etkili, çok yönlü ve derin metinler hazırlayabilirim. Aynı zamanda kalıplaşmış, sürekli kendini tekrar eden, hedef kitlenin eline geçtiği gibi yere buruşturup attığı ya da görmezden geldiği reklam metinleriniz için ilgi çekici ve güncel içerikler hazırlayabilirim.
Bahar B.

Bahar B.

Web sitenize özel özgün içerikler mi arıyor sunuz? Sosyal medya yönetimi, online reklamlar ya da marka danışmanlığı. Bana ulaşın detaylandıralım. Hem siz kazanın hem ben. Kazan kazan ilkesine bir yenisi daha eklensin fayda fayda olsun.
Aslı  G.

Aslı G.

Merhaba, ödevlerinize, araştırma ve çalışmalarınıza destek olabilir, el yazmalarınızı ve notlarınızı bilgisayar ortamına aktarabilirim. Hızlı ve titiz hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Ahmet Abdurrahman Ç.

Ahmet Abdurrahman Ç.

Yaklaşık 5 yıldır profesyonel anlamda metin yazarlığı hizmeti vermekteyim. Film eleştirisinden mekan tanıtımlarına kadar birçok alanda tamamlanan çalışmalarım mevcut. Uzun bir aranın ardından yeniden buradayım.
Ömer Y.

Ömer Y.

Tüm sektörlerle alakalı makale yazabilirim. Ayrıca söz yazarlığı, şiir ve siyasi makalelerde yazabilirim.
Tayfun Y.

Tayfun Y.

Sürekli olarak araştırma kitapları okumaktayım, size etkileyici makaleler yazabilirim. Ayrıca yaratıcı logolar tasarlayabilirim.
Barış Y.

Barış Y.

6 yıldır Türkiye nin başarılı ajanslarında metin yazarlığı yaptım ve halen yapmaktayım. Aynı zamanda senaristlik, tiyatro oyun yazarlığı ve web sitesi içerik editörlüğü yapmaktayım. http://barisyuced.wix.com/baris
Eda E.

Eda E.

2003-2004 Kerkük/ Irak'ta savaş muhabirliği macerası kapsamında yazma eylemi ile ciddi bir tanışma sürecimiz başladı. Sonrasında yazılı ve görsel mecralarda yayım ve yayın yapan çeşitli medyalarda sorumlu yazıişleri ve yazıişleri müdürü olarak görev yaptım. Eğitim kökenli (Matematik) olmamıza rağmen yazma yolunu tercih ettik. Ayrıca halen Sakarya Gazetecilik bünyesinde Yazıişleri Sorumlusu künyemiz bulunmakla birlikte; reklam ve içerik metin yazarlığı, redaksiyon, senaryo yazımı noktasında fr
Ufuk A.

Ufuk A.

Reklam metni, senaryo, slogan, sosyal medya içerik, skeç, mizah, viral, dergi içerik, kamu spotu, vb gibi.
Kübra A.

Kübra A.

Merhabalar Yüksek lisans tezi, proje veya makalelerinizin genel düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti ve kaynak yayın tarama, nasıl bir rota izlemeniz gerektiğini belirleyerek İçeriğini oluşturmanızda akademik danışmanlık yapabilirim. Danışmanlık ücretleri görüşmeler esnasında belirlenmektedir. Sağlık alanında hizmet vermekteyiz. Tezler için; Teslimat süresi içeriğe bağlı olarak değişmektedir.
Sevinç  A.

Sevinç A.

Metni oluştururken markaya yönelik bilginin sözün gücüyle harmanlanması esas yönelim olmalı,sade ama zengin bir içerik amaçlanmalıdır.
Cagla  S.

Cagla S.

Websiteleri için SEO uyumlu hizmet sayfası, blog ve ihtiyaca yönelik yazılar yazabilirim. İngilizce ve Türkçe dillerinde yazılar yazıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Raşit Meletli
Metin Yazarı   02/08/2019

Kamil Bey ile çalıştığım bir firmanın reklam metni hazırlanması konusunda çalışma fırsatımız oldu. Kendisi işinde son derece profesyoneldir. Çalışma süresi boyunca güzel bir iletişimimiz oldu. Kendisine çıkardığı işten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerimizde tekrardan çalışmayı düşünüyorum.

         
E Bektaş
Metin Yazarı   20/07/2019

Aradığım kalite ve standarları sağlayan bir yazar kendisine çok teşekkür ederim. Umarım uzun zaman bereber bu iş paydaşlığını sürdürebiliriz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Bayryam Yuzer
Metin Yazarı   28/02/2019

Ben çök memnun kaldım Ali beyden , Gayet dikkat çekici bir yazı yazdı , onunlan çalışmaya devam edicem ve kesinlikle tavsiye ederim!

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz