En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.246 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (10 yıl) deneyimiyle ajans dünyasının işleyişini de markalara, firmalara en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog y
Melike  K.

Melike K.

Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Meltem A.

Meltem A.

Çeşitli kreatif yazarlık ve içerik üreticiliği deneyimlerime dayanarak, etkili iletişimin, yaratıcılığın, dijital pazarlamanın, SEO nun kuralları doğrultusunda hazırlanmış metinler için sizlere yardımcı olabileceğime inanıyorum. https://gaiadergi.com/author/meltemaydas/ http://sutmavisi.blogspot.com https://www.facebook.com/naknakdergi/ http://www.nasilsatarim.com/el-isi-urunlerinizi-satabileceginiz-5-guzel-web-sitesi/
Ersan J.

Ersan J.

Senaryo, metin ve roman yazarlığı yapıyorum. Şu anda satışta olan "Yancı / Kusursuz Plan" isimli bir romanım var. (İnternette aratarak ulaşabilirsiniz.) Dilediğiniz konuda ve dilediğiniz uzunlukta ilgi çekici ve konuya hakim olarak içeriklerinizi kısa sürede üreterek sizlere teslim ederim.
Belina  Ö.

Belina Ö.

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Özge S.

Özge S.

Araştırma yapmayı seven, yeni şeyler öğrenmekten keyif alan ve yazı yazmayı hobi enen biriyim. Birçok internet sitesinde yazarlık ve editörlük yaptım.
Ezgi B.

Ezgi B.

Fransızca, İngilizce ve Türkçe dillerinde özgün içerikli metin oluşturabilirim. 2004 yılından beri ilgilendiğim metin yazarlığı işinde çeviri yapmama da ek olarak 2010 yılından beri aktif olarak devam etmekteyim. Dil bilgisi kurallarına hakimim ve titiz çalışarak projeyi teslim ederim. Editörlük ve redaktörlük üzerine de destek vermekteyim. Özgün içerikli metin üretebilirim, verilen anahtar kelimelerden metin oluşturabilirim. SEO uyumlu metin üretilmesi konusunda deneyime sahibim. Özel talepler
Barış Y.

Barış Y.

6 yıldır Türkiye nin başarılı ajanslarında metin yazarlığı yaptım ve halen yapmaktayım. Aynı zamanda senaristlik, tiyatro oyun yazarları ve web sitesi içerik editörlüğü yapmaktayım. http://barisyuced.wix.com/baris
Ozzy D.

Ozzy D.

Yaratıcı ve gerçekçi, maniple üzerinden değil vurgu ve ayrıcalık üzerinden tanıtıcı, açıklayıcı, farklı perspektiflerden yaklaşımcı
Öykü Y.

Öykü Y.

TRT Haber- Dünyayı İnşa Edenler TRT Haber- Yakın Koruma TRT Türk- Unutulmayanlar TRT 1- Hayata Beş Kala
Hatice Y.

Hatice Y.

10 yılı aşkın süredir medya sektörünün her alanında birçok görev üstlendim. Belgesel, tv programları ve tanıtım filmlerinde yapımcı, yönetmen ve metin yazarı olarak çalıştım. Yaratıcı ve pratik zeka, iletişim ve uyum yeteneğim sayesinde hem metin yazımı, video-film çalışmalarınız hem de kurumsal kimlik çalışmalarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Sevi A.

Sevi A.

Web siteniz ve blog sayfanız için özgün içerikler üretebilirim, Katalog ve broşür metinlerinizi sizin için hazırlayabilirim, Tanıtım videolarınız için metin ve senaryo desteği sağlayabilirim, Aklınıza gelebilecek her konuda metin desteği sağlayabilirim.
Enis B.

Enis B.

4 Yıl boyunca mizah dergilerinde yazarlık yaptım. Mizah gibi gündem ve yoğun genel kültür birikimi gerektiren bi alanda yazarlık yaptığım için çok uç olmayacak şekilde aşağı yukarı her konuda etkili, çok yönlü ve derin metinler hazırlayabilirim. Aynı zamanda kalıplaşmış, sürekli kendini tekrar eden, hedef kitlenin eline geçtiği gibi yere buruşturup attığı ya da görmezden geldiği reklam metinleriniz için ilgi çekici ve güncel içerikler hazırlayabilirim.
Kübra D.

Kübra D.

Doğru stratejiyi etkili metinlerle buluşturarak, dijital ve geleneksel mecralarda ihtiyacınız olan içerikleri oluştururum.
Miray  A.

Miray A.

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Yalçın A.

Yalçın A.

İşimi büyük bir hevesle yapmaktayım.Ve yaptığım işleri de yine aynı şekilde zamanında teslim ederim.Herkes için vakit nakittir.
Ayşegül Ç.

Ayşegül Ç.

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Fulya  U.

Fulya U.

1975 Zonguldak dogumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Büro yönetimi bölümünü sonra İşletme bölümünü bitirdim. Atatürk Üniversitesi Adalet bölümünden mezun oldum. Edebiyat ile ilgilenmekteyim. Yürek Yüreğe isimli bir şiir kitabım mevcuttur.
Ahmet Abdurrahman Ç.

Ahmet Abdurrahman Ç.

Yaklaşık 5 yıldır profesyonel anlamda metin yazarlığı hizmeti vermekteyim. Film eleştirisinden mekan tanıtımlarına kadar birçok alanda tamamlanan çalışmalarım mevcut. Uzun bir aranın ardından yeniden buradayım.
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Doğukan G.

Doğukan G.

Yaklaşık beş senedir blogumda sinema ve müzik üzerine yazılar yazıp, fırsat buldukça da röportajlar yapıyorum. Blog dışında belirli aralıklarla bir sinema dergisinde röportajlar yapıyorum. Sinema yazıları dışında kurumsal şirketler için talep ettikleri konularda içerik üretip, mevcut içeriklerin yayın öncesi düzenlemesini yapıyorum.
Fulden  B.

Fulden B.

İnsanlardan kaçarken kendime iş yarattığımı bilmeden yazdım ben. Aşkı , sevmeyi, sevilmemeyi yazdım önce sonra hayatın içinden küçük hikayelere başladım. İnsanlardan kaçarken kendi dünyamı renklendirdim. Bir baktım ki kendime iş yaratmışım. İşini aşkla yapan, disiplin sahibi , araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Türkçe veya İngilizce bir yazıya ihtiyacınız varsa her zaman yardımcı olabilirim.
Esra G.

Esra G.

Balıkesir Üniversitesi Pazarlama-Reklamcılık bölümünde eğitim görmekteyim. 3 Yıldır aktif olarak Metin Yazarlığı yapmaktayım. İş tecrübelerim; 2 yıl tanınmış bir web sitesinde metin yazarlığı, 4 ay reklam ajansında makale yazarlığı.
Hacer  A.

Hacer A.

Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı tezli yüksek lisans öğrencisiyim. " Dünyanın En Uzun Ömürlü Kelebek i" isimli kitabın ilk bölümü şahsıma aittir. Aynı zamanda profesyonel olmamakla birlikte blog yazıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz