En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.047 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (10 yıl) deneyimiyle ajans dünyasının işleyişini de markalara, firmalara en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog y
Melike  K.

Melike K.

Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Onur Cumali Y.

Onur Cumali Y.

Merhaba ben Onur Cumali YILDIZ, Muhtemelen yeni yüzler yeni kalemler ile tanışmak en azından bir kez bile olsa iş yapmak için buradasınız. Muhtemelen burada bulunan herkes gibi sizlere süslü sözler yazmamı umuyordunuz. Fakat benim size laf değil icraat vaadim olabilir sadece. Eğer renkli bir dünyaya benimle birlikte daha farklı bir açıdan en azından yeni bir gözden bakmaya hazırsanız bana bir mesaj atmanız yeterli olacak. En kısa süre içerisinde görüşmek üzere.
Şükran A.

Şükran A.

Profesyonel yazar ve öğretim üyesiyim. Yaratıcı yazarlık konusunda dersler veriyorum. 20 yıla yakın İstanbul piyasasında reklam ajansı-reklamveren ve medya üçgeninin her bir tarafında çalıştım. Akademik metinlerin editörlüğünü yaparım, kitap, broşür, katalog çalışmalarının tüm konseptini hazırlarım. Ancak etik olmadığı için tez yazmıyorum. Üniversite öğrencilerin ödevleriyle ilgili yardımcı olurum. Slogan, başlık, sosyal medya mesajları konusunda iddalıyım.
Emre Ö.

Emre Ö.

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü / Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı mezunuyum. 4 yıldır aktif olarak dizi ekiplerinde senaristlik yapmaktayım. Şu ana kadar 2 TV dizisinde 50 dan fazla bölüm, onlarca kamu spotu ve reklam filmleri senaryosu yazdım.
Senem K.

Senem K.

22 yıllık tecrübe ile verilen anahtar kelimeler doğrultusunda tanıtım filmleri, katalog, sunum dosyaları, web sitesi içerikleri, akıcı, çarpıcı ve farklılığı ön plana çıkartılacak şekilde yazılır.
Cihat E.

Cihat E.

5 yıldır reklam sektöründe yazar olarak çalışmaktayım. Birçok önemli markaya reklam filmi senaryosundan, basın ilanı metnine, site içeriklerinden sosyal medya yönetimine birçok mecrada işler ürettim. Optimum bir brifle, her mecra ve her sektör için yaratıcı işler üretebilirim.
Ayşegül Ç.

Ayşegül Ç.

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Öykü Y.

Öykü Y.

TRT Haber- Dünyayı İnşa Edenler TRT Haber- Yakın Koruma TRT Türk- Unutulmayanlar TRT 1- Hayata Beş Kala
Miray  A.

Miray A.

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Etkili İ.

Etkili İ.

Çocuk yaşta kitap okuma ve yazı yazma alışkanlığı kazandım. Genç yaşlarda Türkiye’de henüz e-ticaretin emekleme dönemlerinde e-ticaretle tanıştım ve online pazarları keşfettim. Pek çok online satış platformunun doğuşuna ve maalesef ki batışına da tanıklık ettim. Üniversite yıllarımda pek çok kurumsal firmanın broşürlerinin ve e-ticaret sitelerinin ürün açıklamalarını yazdım ve web sitesi içeriklerini oluşturarak firmaların kendilerini en profesyonel şekilde ifade etmelerini sağladım. Küçü
Kıvanç  A.

Kıvanç A.

Basın bülteni, konuşma metinleri, sunum metinleri, iç iletişim metinleri, mektuplar, makale yazımı, reklam metinleri, katalog/broşür metinleri, slogan üretimi, senaryo yazımı. Gibi, iletişimin tüm alanlarında, akla gelebilecek tüm konularda, sektör/konu bağımsız, 20 yıllık tecrübeyle metin yazarlığı hizmeti.
Ezgi G.

Ezgi G.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden 2017 Haziran da mezun oldum. Coursera Platformunda Wesleyan Üniversitesinin açmış olduğu yaratıcı yazarlık kursuna devam ediyorum. Çocukluğumdan beri yazmaya karşı büyük bir tutkum var. Lisede TFK nın düzenlediği Felsefe Olimpiyatlarında 500 kişi arasından Türkiye 9.su oldum. Üniversite yıllarında yazı çalışmalarım çeşitli mecralarda yayınlandı. Burada sizlerle birlikte deneyimimi artırmayı çok isterim. Dilerseniz çeşitli çalışm
Musa  Ö.

Musa Ö.

15 Yıllık Gazetecilik Deneyimim ve Güçlü Kalemimle Her Türlü Konuda Metin ve İçerik Yazıları Hazırlayabilirim
Seda Nur Ç.

Seda Nur Ç.

7 yıllık yazı işleri ve ajans tecrübemde teknolojiden, perakendeye, hizmet sektörünün hemen her kolundan yapı sektörüne kadar çeşitli ve farklı konularda web sitesi metinleri, basın bültenleri, haberler ve tanıtım metinleri yazdım. Yazılı basının yanı sıra online mecralarda da tecrübeliyim. Büyük bir spor markasının blog sayfasını yöneterek yazılar yazdım. İhtiyacınız olan alanda vereceğiniz brief doğrultusunda sizinle çalışmaya hazırım. Yaklaşık 2 senedir freelance hizmet veriyorum.
Betül T.

Betül T.

İçerik üreticisi - Metin yazarı. Her ne kadar profesyonel anlamda yazma maceram 3. sınıfta ilkokul öğretmenim tarafından baltalanmış olsa da, bende bu sevgi hiç bitmedi. Merak ettiğim her alanda araştırma yapar, okurum. Hukuk fakültesi mezunu, çocuk gelişimi okuyan bir anneyim. Gözümü sabahına açabildiğim her yeni gün, yeni şeyler öğrenmem için sunulan bir fırsattır bana. Siz isteyin, ben okuyayım, yazayım, sizinle öğreneyim.
Fulden  B.

Fulden B.

İnsanlardan kaçarken kendime iş yarattığımı bilmeden yazdım ben. Aşkı , sevmeyi, sevilmemeyi yazdım önce sonra hayatın içinden küçük hikayelere başladım. İnsanlardan kaçarken kendi dünyamı renklendirdim. Bir baktım ki kendime iş yaratmışım. İşini aşkla yapan, disiplin sahibi , araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Türkçe veya İngilizce bir yazıya ihtiyacınız varsa her zaman yardımcı olabilirim.
Maviye  K.

Maviye K.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. İstanbul da 2 ayrı iletişim danışmanlığı şirketinde çalıştıktan sonra Paris te yüksek lisans yaptım. Halihazırda Türkiye nin en büyük şirketlerinden birinde çalışma hayatıma devam etmekteyim. Basın bülteni, metin yazarlığı, web sitesi/blog için içerik üretimi, kurumsal görüş ve bildiri gibi metinlerde sizlere yardımcı olabilirim.
Ozzy D.

Ozzy D.

Yaratıcı ve gerçekçi, maniple üzerinden değil vurgu ve ayrıcalık üzerinden tanıtıcı, açıklayıcı, farklı perspektiflerden yaklaşımcı
Özlem Ö.

Özlem Ö.

2009 senesinden bu yana Türkiye Radyo Televizyon Kurumu için hazırlanan ve yayınlandığı günden itibaren kitleler tarafından çok beğenilen birçok yapımda Metin Yazarı, Editör ve Seslendirmen olarak yer almaktayım. Aktüel Magazin - Kültür Sanat- Haber- Belgesel - Eğitim ve Eğlence türündeki bu yapımların dışında Reklam, Katalog, Tanıtım, Sosyal Medya İçerik ve Web Sitesi Metinlerinde; Kamu Spotu, Protokol Sunum Ve Konuşma Metinlerinde, Basın Bülteni ve sanat yazılarında (didaktik, epik, lirik)
Tuba B.

Tuba B.

Kurumsal olan ya da olmayan web sitelerine, blog sayfaları ve dergilere, bültenlere ihtiyaç duyulan her alanda ( bilim, teknoloji, eğitim, biyografi, tanıtım, reklam vb. ) metin ve makaleler yazıyorum. Kurumsal ve şahıs web sitelerine, okul ve edebiyat dergilerine yazdığım deneme ve makaleler ile deneyimlerimi birleştirip, özgün yazı dilim ve bilgilerim ışığında ihtiyaçlarınıza karşılık gelecek kelimelerimle sizleri de buluşturmak ümidiyle ,)
Belina  Ö.

Belina Ö.

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Yasemin T.

Yasemin T.

Köşe yazarlığı, metin ve reklam, tanıtım yazarlığı adına uzun zamandır çalışmalar yapmaktayım. Yeni proje ve konularla çalışmalarımı sürdürmek istiyorum. Güzel işler çıkarmak dileği ile.
Deniz H.

Deniz H.

İnternet ortamında içerik üretmeye 2009 yılında üniversite öğrencisiyken kişisel blogum ile başladım. Mezun olduktan sonra İçerik Bulutu, Unidestek, Gezimanya gibi platformlarda serbest olarak yazmaya devam ettim. Daha çok blog içerikleri üretmekle birlikte, makale yazımı, ürün tanıtımı, gezi yazısı da yazıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz