En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

En İyi 25 Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

877 Metin Yazarı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Gül

Hakan Gül

Uzun reklamcılık (10 yıl) deneyimiyle ajans dünyasının işleyişini de markalara, firmalara en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog y
Ömer Kaçar

Ömer Kaçar

Dramatik Yazarlık ve Radyo Televizyon Sinema bölümlerinden mezunum. 8 yıllık sektör deneyimim boyunca Renault, Dacia, Yapı Kredi, Burgan Bank, Parex, Hürriyet Emlak, Avansas, Sennheiser, Astell&Kern, Sinemalar.com, StubHub, Yatsan, LC Waikiki, Knorr, Arnica gibi markalar için metin yazarlığı yaptım. Fark yaratan, markanıza değer katan ve sektörel itibar sağlayan her türlü dijital içerik ihtiyacınızı karşılayabilirim.
Demet Türkmen

Demet Türkmen

Kitap yazarıyım ve aynı zamanda Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisiyim. Kelimeleri ve onlarla oynamayı seviyorum.
Gamze Arpakci

Gamze Arpakci

Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir.
Ayşenur Gündüz

Ayşenur Gündüz

Seo uyumlu içerik yazı ve makalelerimle yenilikçi, özgün, dinamik bir bakış açısı sunar, disiplini ön planda tutarak zamanında iş bitirme garantisi veririm . Yetkin olduğum alanlar; -Sağlık -Göçmenlik ve sığınmacılık Türkiye göçmen politikası -Çocuk gelişimi -Kitap -Edebiyat -Cilt bakımı -Kozmetik
Yahya Karaoğulları

Yahya Karaoğulları

4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
İlker Çolakoğlu

İlker Çolakoğlu

Merhabalar Dramatik Yazarlık bölümü çıkışlıyım. Dizi Sinema senaryosu üstüne özel eğitim aldım. İki senedir ajans bünyesinde, "Reklam Yazarı" ve "SosyalMedya Uzmanı" olarak çalışmaktayım. İçerik olarak herhani bir kulvarda, memnuniyetiniz doğrultusunda, hizmet vermekten mutluluk duyarım. Lütfen irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Saygılarımla İlker ÇOLAKOĞLU
Ahmet Mengeş

Ahmet Mengeş

Animasyon, reklam, metin yazarlığı ve senaryo alanında 5 yıllık tecrübeye sahibim. After Effects / Photoshop / Premiere adlı programlara yetkinliğim bulunmaktadır. VFX ve composite alanında da çalışmalarım mevcut. Youtube da şahsi adımla bir kanal da bulunmaktadır. Bu zamana kadar 2D/3D animasyon şirketlerinde çalıştım ve bu alanlarla da gerekli hizmeti verebilirim.
Melike Kuyumcu

Melike Kuyumcu

Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Senem Kirkit

Senem Kirkit

22 yıllık tecrübe ile verilen anahtar kelimeler doğrultusunda tanıtım filmleri, katalog, sunum dosyaları, web sitesi içerikleri, akıcı, çarpıcı ve farklılığı ön plana çıkartılacak şekilde yazılır.
Gokhan Erguven

Gokhan Erguven

Web siteniz, broşürünüz veya herhangi bir ilân ve benzeri işiniz için Türkçe veya İngilizce metin yazabilirim, yazılı olan metinin düzeltisini editörlüğünü yapabilirim.
Barış Pekan

Barış Pekan

On yıldan uzun bir süredir yayın sektörünün içindeyim. Ticaret siteleri için blog yazarlığı, sosyal medya yönetiminin yanında kültür-sanat yazılarım da çeşitli mecralarda yayımlanmaktadır. İlgi alanım çok geniş olduğu için her türlü konuda hızlı ve hem bilgi hem de imlâ hatasız içerik hizmeti alabilirsiniz.
Hikmet Furkan Şahin

Hikmet Furkan Şahin

20 yaşındayım Hukuk ve Tarih okuyorum. Kalemim son derece güçlüdür. Muhtelif yazı yarışmalarında derecem vardır. Yazmadaki başarının sertifikadan ziyade güçlü bir hayal gücü ve zengin kelime dağarcığı ile elde edebileceğini düşünüyorum. Ve her ikisi de bende fazlasıyla mevcut. Fiyat kaygım yoktur, sonuçta yaptığım işi seviyorum. Ayrıca verilen işin teslimi için anlaşılan tarihte gecikmeler söz konusu olursa-ki olmaz-sizlerin mağduriyetini azaltmak adına günlük 15 TL lik kesinti ile geciken gün
Yeşim Gürsucu

Yeşim Gürsucu

Dramatik yazarlık mezunuyum. 3 yıldır metin yazarlığı yapıyorum. Türkiye nin en büyük PR ajanslarından biri olan Excel İletişim ve Algı Yönetimi’nde metin yazarı olarak çalıştım. Bu süre zarfında Orkid, Prima, Ipana, Oral-B, Koroplast, Head&Shoulders, Tchibo, Gilette ve Algida, MAPFRE Sigorta gibi global markaların yaratıcı projelerinde yer aldım. Şu an işlerimi freelance olarak sürdürüyorum.
Belina Özbek

Belina Özbek

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Ali Tok

Ali Tok

Merhabalar efendim. Her konuda fikri var derler ya, işte o kişi benim. Peki biraz tevazu göstereyim. İstediğiniz her konuda fikrim var diyelim, isteklerinizi bekliyorum.
Hatice Yiğit

Hatice Yiğit

10 yılı aşkın süredir medya sektörünün her alanında birçok görev üstlendim. Belgesel, tv programları ve tanıtım filmlerinde yapımcı, yönetmen ve metin yazarı olarak çalıştım. Yaratıcı ve pratik zeka, iletişim ve uyum yeteneğim sayesinde hem metin yazımı, video-film çalışmalarınız hem de kurumsal kimlik çalışmalarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Aykut Göker

Aykut Göker

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Bmtohum Bmtohum

Bmtohum Bmtohum

İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Klasik Filoloji \ Dilbilim departmanına devam etmektedir. Çeşitli sanat dergilerine ve sinema sitelerine yazarlık yapmakta ve bu tip projeler kapsamında çevirmenlik de yürütmektedir. Kendi departmanında asistanlığa devam etmektedir. Freelance çalışmayı tercih etmektedir.
Dinçer Bilgener

Dinçer Bilgener

Marmara İİBF İktisat Bölümü 2007 mezunuyum. 2011 yılında İstanbul Üniv de gazetecilik yüksek lisans derecesi aldım. Halen Ankara Üniv. İLEF te gazetecilik doktorası yapıyor, bir vakıf üniversitesinin basın bürosunda metin yazarı olarak çalışıyorum. Amatör olarak 20 yıla yakın, profesyonel olarak ise 7-8 yıllık habercilik deneyimim var. İstenilen her konuda içerik yazabilirim.
Şeyhmus Kaymaz

Şeyhmus Kaymaz

Köşe yazarlığı, Çevre Mühendisliğ, Siayset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Hukuktan sonra Metin yazarlığı. Sizi sizden daha iyi anlatan biri var. İzin verin sizi size sevdirelim.
Bahar Su

Bahar Su

Merhaba şiir yazmayi hikaye yazmayı seviyorum. yayinladıgim bir şiir kitabım var. istediginiz tarz metinleri yazabilirim
Yeliz Basara

Yeliz Basara

TÜRKÇE TEZ VE ÖDEVLERİNİZİ HIZLI ON PARMAK KLAVYEM SAYESİNDE EN KISA ZAMANDA YAZABİLİRİM. OZGUN MAKALE YAZMAKTA OLDUKCA IYIYIM.
Özge Menemen

Özge Menemen

12 yıldır akademik odevler yazmaktayim. Dramaturgi teknikleri ile makale yazımı, blog yazımı, web tanitim sayfasi ve diğer tanıtım alanlarında sektör ve konu gözetmeksizin yazım hizmeti vermekteyim.
Nil Yalçınkaya

Nil Yalçınkaya

Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü 2008 mezunuyum. Reklam ajansında ve kurumsal firmada metin yazarı, reklam yazarı, grafik tasarımcı ve marka iletişim uzmanı olarak tecrübe edindim. Kristal Elma ve Kırmızı Bölge ödüllerim bulunmaktadır. Hakkımda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sayfamı ziyaret edebilirsiniz:
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

         
Alpago Polat
Metin Yazarı   08/06/2017

İşini titizlikle yapan, Türkçeyi çok iyi kullanan, Profesyonel bir hizmet anlayışı ...

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz