En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.149 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (10 yıl) deneyimiyle ajans dünyasının işleyişini de markalara, firmalara en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog y
Melike  K.

Melike K.

Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Tugay T.

Tugay T.

Bazıları içinde sakladıklarını yazıya dökme ihtiyacı hisseder. Ben bu hissiyatı 10 yıldır yapıyor ve yapılan işi genellikle duygularla değil profesyonellikle harmanlıyorum. İnternet siteniz için içerik ihtiyacı duyuyor ya da herhangi bir konuda eşsiz ve özgün metin oluşturulmasını istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Ersan J.

Ersan J.

Senaryo, metin ve roman yazarlığı yapıyorum. Şu anda satışta olan "Yancı / Kusursuz Plan" isimli bir romanım var. (İnternette aratarak ulaşabilirsiniz.) Dilediğiniz konuda ve dilediğiniz uzunlukta ilgi çekici ve konuya hakim olarak içeriklerinizi kısa sürede üreterek sizlere teslim ederim.
Şükran A.

Şükran A.

Profesyonel yazar ve öğretim üyesiyim. Yaratıcı yazarlık konusunda dersler veriyorum. 20 yıla yakın İstanbul piyasasında reklam ajansı-reklamveren ve medya üçgeninin her bir tarafında çalıştım. Akademik metinlerin editörlüğünü yaparım, kitap, broşür, katalog çalışmalarının tüm konseptini hazırlarım. Ancak etik olmadığı için tez yazmıyorum. Üniversite öğrencilerin ödevleriyle ilgili yardımcı olurum. Slogan, başlık, sosyal medya mesajları konusunda iddalıyım.
Sıla E.

Sıla E.

Merhaba, ben Sıla. 2.5 senedir reklam sektöründe, metin yazarı olarak çalışıyorum. Birbirinden farklı sektörlerde isim salmış birçok markayla bugüne kadar sorunsuz iş yaptım. Sosyal medyada markalara ve kitlelerine uygun dili ve görselliği yakalayabiliyor, sosyal medya hesap yönetimlerini de aktif şekilde yönetebiliyorum. Tanışmak ve detaylı bilgi edinmek için iletişime geçmeniz yeterli. :)
İlker G.

İlker G.

Merhaba, senaryo ve metin yazarlığında profesyonel anlamda deneyimliyim. Metin yazarlığı, kısa ve uzun metraj film, dizi, TV program formatı ve tiyatro oyunu gibi farklı alanlarda çalışmalarım mevcuttur. İletişme geçenlere referans projeler sunabilirim.
Batın K.

Batın K.

24 yaşında genç bir metin yazarıyım. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okudum. Aynı zamanda bir reklam ajansında metin yazarlığı yapıyorum. İşlerime aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.
Cihat E.

Cihat E.

5 yıldır reklam sektöründe yazar olarak çalışmaktayım. Birçok önemli markaya reklam filmi senaryosundan, basın ilanı metnine, site içeriklerinden sosyal medya yönetimine birçok mecrada işler ürettim. Optimum bir brifle, her mecra ve her sektör için yaratıcı işler üretebilirim.
Musa  Ö.

Musa Ö.

15 Yıllık Gazetecilik Deneyimim ve Güçlü Kalemimle Her Türlü Konuda Metin ve İçerik Yazıları Hazırlayabilirim
Enis B.

Enis B.

4 Yıl boyunca mizah dergilerinde yazarlık yaptım. Mizah gibi gündem ve yoğun genel kültür birikimi gerektiren bi alanda yazarlık yaptığım için çok uç olmayacak şekilde aşağı yukarı her konuda etkili, çok yönlü ve derin metinler hazırlayabilirim. Aynı zamanda kalıplaşmış, sürekli kendini tekrar eden, hedef kitlenin eline geçtiği gibi yere buruşturup attığı ya da görmezden geldiği reklam metinleriniz için ilgi çekici ve güncel içerikler hazırlayabilirim.
Ozzy D.

Ozzy D.

Yaratıcı ve gerçekçi, maniple üzerinden değil vurgu ve ayrıcalık üzerinden tanıtıcı, açıklayıcı, farklı perspektiflerden yaklaşımcı
Ece İ.

Ece İ.

Muğla Haber Gazetesi nde ve Muğla Yenigün Gazetesi nde köşe yazarlığı yaptım. Wix Site ve Facebook da Sayfalarım var. Yazdığım; makale, deneme ve hikayeleri buralarda paylaşıyorum.
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Fulden  B.

Fulden B.

İnsanlardan kaçarken kendime iş yarattığımı bilmeden yazdım ben. Aşkı , sevmeyi, sevilmemeyi yazdım önce sonra hayatın içinden küçük hikayelere başladım. İnsanlardan kaçarken kendi dünyamı renklendirdim. Bir baktım ki kendime iş yaratmışım. İşini aşkla yapan, disiplin sahibi , araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Türkçe veya İngilizce bir yazıya ihtiyacınız varsa her zaman yardımcı olabilirim.
Hatice Y.

Hatice Y.

10 yılı aşkın süredir medya sektörünün her alanında birçok görev üstlendim. Belgesel, tv programları ve tanıtım filmlerinde yapımcı, yönetmen ve metin yazarı olarak çalıştım. Yaratıcı ve pratik zeka, iletişim ve uyum yeteneğim sayesinde hem metin yazımı, video-film çalışmalarınız hem de kurumsal kimlik çalışmalarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Ayşegül Ç.

Ayşegül Ç.

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Tulinblogger

Tulinblogger

Anne- çocuk yaşamı hakkında orijinal blog yazıları yazıyorum. Çocuk sağlığı, çocuk beslenmesi, yemek tarifleri, hamilelik, lohusalık, okul öncesi eğitim, çocuklara etkinlikler gibi başlıklar içeriklerimi oluşturuyor. Vereceğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda 250- 550 kelimelik metinler hazırlayabilirim. 200 kelimesini 10 TL ye yazıyorum. Alacağım işe bağlı olarak makale teslim süresi değişebiliyor, süre hakkında baştan bilgilendirileceksiniz. Makaleler için fotoğrafları sizin hazırlamanızı ri
Miray  A.

Miray A.

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Dursun D.

Dursun D.

Tarih bölümü mezunuyum uzun dönem çeşitli firmalara metin yazarlığı ve editörlük yaptım. Yüksek lisans eğitimim için bir süre serbest çalışma kararı aldım. Metin yazarlığı işlerinizi alabileceğim gibi çeviri ve redaksiyon işlerinizi de yapabilirim .
Deniz H.

Deniz H.

İnternet ortamında içerik üretmeye 2009 yılında üniversite öğrencisiyken kişisel blogum ile başladım. Mezun olduktan sonra İçerik Bulutu, Unidestek, Gezimanya gibi platformlarda serbest olarak yazmaya devam ettim. Daha çok blog içerikleri üretmekle birlikte, makale yazımı, ürün tanıtımı, gezi yazısı da yazıyorum.
Umutcan  K.

Umutcan K.

6 yıldır freelance makale yazarlığı yapan birisiyim . Onlarca Referansım var ve hepsi çok memnunlar . 5 yıldır çalıştığım kurumlar var . isterseniz yazdığım makalelerden ve büyük referanslarımdan bir kaç tanesini atabilirim .
Ayça G.

Ayça G.

Profesyonel olarak yaklaşık 2 yıldır düşük benzerlik orani ile intihal düşüyorum. Akademik dile hakimim. Projelerinize sıfırdan içerik oluşturabilirim.
Serkan M.

Serkan M.

Daha önce çalıştığım markalardan bazıları: Sodexo, Bulurum.com, Superstep, Genç Atlas, Garanti Leasing, Kütahya Porselen, Kütahya Seramik, Ng Hotels, Yataş, New Balance, Club Okey, Karaköy Güllüoğlu, Detan, Lezita, Anavarza Bal, Polin Waterparks, JCB. şeklindedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz