En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

En İyi 25 Metin Yazarı

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.064 Metin Yazarı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan Gül

Hakan Gül

Uzun reklamcılık (10 yıl) deneyimiyle ajans dünyasının işleyişini de markalara, firmalara en iyi hizmeti nasıl sunacağını bilen Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog y
Sinem Şahin

Sinem Şahin

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. 8 sene bir gazetede editorlük yaptım. 1,5 senedir de metin yazarlığı yapıyorum.
Ersan Juan

Ersan Juan

Senaryo, metin ve roman yazarlığı yapıyorum. Şu anda satışta olan "Yancı / Kusursuz Plan" isimli bir romanım var. (İnternette aratarak ulaşabilirsiniz.) Dilediğiniz konuda ve dilediğiniz uzunlukta ilgi çekici ve konuya hakim olarak içeriklerinizi kısa sürede üreterek sizlere teslim ederim.
Melike Kuyumcu

Melike Kuyumcu

Dil ve Tarih-Coğrafya Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Anasanat Dalını 94 100 dereceyle bitirdim. Çeşitli dizilerde senaristlik, Lacivert Öykü ve Şiir Dergisi nde editörlük ve yazarlık, Kum Dergileri nde yazarlık yaptım. Cumhuriyet Kitap Eki nde çeşitli roman çözümleme yazılarım, Tiyatro Dergisi nde birçok eleştiri ve analiz yazılarım yayımlanmıştır. Yazdığım oyunlar ve öykülerden çeşitli ödüller aldım. Çeşitli kurum ve firmalarda tanıtım yazıları, kurumsal kimlik çalışmaları, marka yaratma-m
Demet Türkmen

Demet Türkmen

Kitap yazarıyım ve aynı zamanda Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisiyim. Kelimeleri ve onlarla oynamayı seviyorum.
Gamze Arpakci

Gamze Arpakci

Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir.
Yahya Karaoğulları

Yahya Karaoğulları

4 yıllık deneyim. Çok sayıda ulusal ve uluslararası marka için online offline içerik ve slogan üretimi.
Bmtohum Bmtohum

Bmtohum Bmtohum

İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Klasik Filoloji \ Dilbilim departmanına devam etmektedir. Çeşitli sanat dergilerine ve sinema sitelerine yazarlık yapmakta ve bu tip projeler kapsamında çevirmenlik de yürütmektedir. Kendi departmanında asistanlığa devam etmektedir. Freelance çalışmayı tercih etmektedir.
Ergin Aytaç

Ergin Aytaç

İşçi bir baba ve evhanımı bir annenin üçüncü erkek çocuğuyum. Çocukluğumdan günümüze değin çok farklı işlerde çalıştım ve bundan dolayı hayal dünyamın kaynakları çok fazla oldu ve hayalgücüm yüksektir. Kendimce yazmayı çizmeyi seven birisiyim ve bunu da ekonomik gelire çevirmek amacındayım. Saygılarımla.
Ezgi Gül

Ezgi Gül

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden 2017 Haziran da mezun oldum. Coursera Platformunda Wesleyan Üniversitesinin açmış olduğu yaratıcı yazarlık kursuna devam ediyorum. Çocukluğumdan beri yazmaya karşı büyük bir tutkum var. Lisede TFK nın düzenlediği Felsefe Olimpiyatlarında 500 kişi arasından Türkiye 9.su oldum. Üniversite yıllarında yazı çalışmalarım çeşitli mecralarda yayınlandı. Burada sizlerle birlikte deneyimimi artırmayı çok isterim. Dilerseniz çeşitli çalışm
Gökhan Güler

Gökhan Güler

Merhaba. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans mezunuyum. Marmara Üniversitesi Reklamcılık ve Tanıtım Tezli Yüksek Lisans programı tez dönemi ve Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme 1. sınıf öğrencisiyim. Reklamcılık ve reklam yazarlığıyla ilgili birçok kursa katıldım. Milliyet Gazetesi Kurumsal İletişim ve Pazarama departmanında, UltraRPM Reklam Ajansı nda ve WBR İstanbul Reklam Ajansı nda "reklam yazarlığı" alanında tecrübe kazandım. Hem reklam ajansları bünyesinde "reklam yazar
Öznur Bahcıvancılar

Öznur Bahcıvancılar

Yazmak benim hayat tarzım. Üzerinde çalıştığım romanım öykülerim kısa ve uzun metraj senaryo çalışmalarım var. İletişim fakultesi mezunuyum.
İlker Çolakoğlu

İlker Çolakoğlu

Merhabalar Dramatik Yazarlık bölümü çıkışlıyım. Dizi Sinema senaryosu üstüne özel eğitim aldım. İki senedir ajans bünyesinde, "Reklam Yazarı" ve "SosyalMedya Uzmanı" olarak çalışmaktayım. İçerik olarak herhani bir kulvarda, memnuniyetiniz doğrultusunda, hizmet vermekten mutluluk duyarım. Lütfen irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Saygılarımla İlker ÇOLAKOĞLU
Büşra Ak

Büşra Ak

Atv "Bu Şehrin Kadınları" Editör 2011-2011 Kanal D " Bana Her Şey Yakışır" 2011-2014 Editör-Metin Yazarı Trt 1 “Bir Yusuf Masalı” 2014-2014 Senaryo Grubu Maydanoz Yapım 2014-2015 Reklam-Senaryo Yazarı Unesco Bursa İmaj Filmi- Senaryo Budo Animasyon Güvenlik Filmi- Metin Yazarı Uludağ Teleferik Tanıtım Filmi- Metin Yazarı Karagöz-Hacivat İftar Öncesi Mini Tv Skeçleri- Senaryo Bursa Göç Tarih Müzesi İmaj Film- Senaryo Bursa Tarihi Çınarlar Belgeseli- Senaryo Trt 1" Yeşil Den
Yağmur Ceylan

Yağmur Ceylan

Merhaba. Radyo ve Televizyon mezunuyum. Açıktan Sosyoloji ve Tarih okumaktayım. Şu an alanında lider bir firmada Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışmaktayım. Daha önce uzun yıllar, Editör, Metin Yazarı ve Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştım. Her zaman metinlerimi özgün ve SEO ya uyumlu biçimde oluşturdum. Çalıştığım tüm kurumsal firmaların kurumsal blog sayfalarını yönettim ve tüm reklam içeriklerini hazırladım. Slogan, blog içeriği üretmek, sosyal medya hesabı yönetmek, marka çalışmaları kon
Musa Özyürek

Musa Özyürek

15 Yıllık Gazetecilik Deneyimim ve Güçlü Kalemimle Her Türlü Konuda Metin ve İçerik Yazıları Hazırlayabilirim
Aykut Göker

Aykut Göker

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Özge Menemen

Özge Menemen

12 yıldır akademik odevler yazmaktayim. Dramaturgi teknikleri ile makale yazımı, blog yazımı, web tanitim sayfasi ve diğer tanıtım alanlarında sektör ve konu gözetmeksizin yazım hizmeti vermekteyim.
Belina Özbek

Belina Özbek

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Ayşegül Özgenç

Ayşegül Özgenç

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Miray Akbaş

Miray Akbaş

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Ece İnoğlu

Ece İnoğlu

Muğla Haber Gazetesi nde ve Muğla Yenigün Gazetesi nde köşe yazarlığı yaptım. Wix Site ve Facebook da Sayfalarım var. Yazdığım; makale, deneme ve hikayeleri buralarda paylaşıyorum.
Mehmet Ali Yılmaz

Mehmet Ali Yılmaz

Yaklaşık olarak 5 yıldır reklam sektöründe ve çeşitli ajanslarda metin yazarı olarak çalışıyorum. Konu ve mecra bağımsız içerikler üretebilirim. Katalog, broşür, blog, sosyal medya, web sitesi, ilanlarınız için metin oluşturabilirim. Yaratıcı fikir ve projeleriniz için sunum hazırlayıp düzenleyebilirim.
Tc Ucurum Prodüksiyon

Tc Ucurum Prodüksiyon

Proje dosyası oluşturma ve sunum dosyası hazırlamanın yanı sıra, reklam, dizi ve sinema senaryosu yazıyoruz.
Tulinblogger

Tulinblogger

Tülin, uluslararası finans mezunu ve çocuk gelişimcisi bir blog yazarı. Sizin için anne- çocuk konulu özgün blog yazıları yazabilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

         
Nursel Ç
Metin Yazarı   28/06/2017

Evren bey istediğimiz tüm düzeltmeleri yaparak, işi kaliteli ve tam zamanında tamamladı. Tek kişilik kurumsal yapı buna denir.

         
Alpago Polat
Metin Yazarı   08/06/2017

İşini titizlikle yapan, Türkçeyi çok iyi kullanan, Profesyonel bir hizmet anlayışı ...

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz