En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.618 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Emel  B.

Emel B.

13 yıldır kamu ve özel sektörde metin yazarlığı yapmaktayım. Her alanda metin yazabilirim. Konuşma metinleri (protokol), web içerik metinleri, reklam-tanıtım filmi senaryosu, animasyon çizgi film-dizi senaryosu, çocuk kitabı, kişiye özel otobiyografi vb. yazarlık deneyimlerine sahibim.
Salahattin Oytun İ.

Salahattin Oytun İ.

Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra, 3 seneyi aşkın bir süre ajanslarda ve çeşitli yayın kuruluşlarında çalıştım. Web sitesi metinlerinden katalog içi metinlere kadar her türlü ihtiyacınıza hızlı, eksiksiz ve yaratıcı çözümler sunabilirim.
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (15 yıl) deneyimine sahip, Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog yazıları Reklam (strateji ve fikir dahil) Slogan Marka, yeni ürün adlandırmala
İlker G.

İlker G.

Merhaba, senaryo ve metin yazarlığında profesyonel anlamda deneyimliyim. Metin yazarlığı, kısa ve uzun metraj film, dizi, TV program formatı ve tiyatro oyunu gibi farklı alanlarda çalışmalarım mevcuttur. İletişme geçenlere referans projeler sunabilirim.
Filiz H.

Filiz H.

Kaliteli, fark yaratan ve sizi yansıtan profesyonel içerikler için, işi uzmanına bırakın. Google sayfalarında kolayca fark edilmek içeriklerinizin kalitesine ve uygunluğuna bağlı. Özgün ve zengin detaylara sahip içerik, sizi İnternet üzerinde bambaşka bir yere doğru yükselişe geçirir. Ücretlendirmeler, içeriğin konu zorluğu ve kelime sayısına göre belirlenmiştir.
Ezgi B.

Ezgi B.

Fransızca, İngilizce ve Türkçe dillerinde özgün içerikli metin oluşturabilirim. 2004 yılından beri ilgilendiğim metin yazarlığı işinde çeviri yapmama da ek olarak 2010 yılından beri aktif olarak devam etmekteyim. Dil bilgisi kurallarına hakimim ve titiz çalışarak projeyi teslim ederim. Editörlük ve redaktörlük üzerine de destek vermekteyim. Özgün içerikli metin üretebilirim, verilen anahtar kelimelerden metin oluşturabilirim. SEO uyumlu metin üretilmesi konusunda deneyime sahibim. Özel talepler
Kübra Nur D.

Kübra Nur D.

Editörlük ve metin yazarlığı yapıyorum. Uçak içi dergisinde ve özel projelerde çalıştım. En çok deneyim sahibi olduğum alan televizyon oldu. Şimdilerde program editörlüğüne devam ediyorum. Bir yandan da serbest olarak belgesel, televizyon programları, tanıtım filmleri ve özel projeler için metin yazarlığı yapıyorum. Kendimi bildim bileli kelimeye inanıyorum.
Ceren G.

Ceren G.

Merhaba, reklam metni , sosyal medya içeriği , slogan , tanıtım ,senaryo , makale . gibi istediğiniz her alanda hizmet vermekteyim. Sizin de yaratıcı, özenli bir yazıya ihtiyacınız varsa bana ulaşın.
Zeynep Ceren A.

Zeynep Ceren A.

TELEVİYON PROGRAM FORMATI-KISA FİLM SENARYO-UZUN METRAJ FİLM SENARYOSU-BELGESEL FİLM SENARYOSU SATILIR.
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Fikriye Y.

Fikriye Y.

Yazmak bir yaratıcılık halidir. Birbirinin benzeri cümlelerin bir kısır döngüde döndüğü anlamsız bütünlükler olmamalıdır. Ve yaratıcılık özgünlük gerektirir.
Fuad K.

Fuad K.

Türkiye piyasasına uygun ayakları yere basan ve yaratıcı reklam fikirleri ve uygulamaları emrinize amadedir.
Elif A.

Elif A.

Web sayfalarınız ve tanıtımlarınız için ihtiyaçlarınıza uygun , ilgi çeken yazılar kısa sürede yazılır.
Aslı  G.

Aslı G.

Merhaba, ödevlerinize, araştırma ve çalışmalarınıza destek olabilir, el yazmalarınızı ve notlarınızı bilgisayar ortamına aktarabilirim. Hızlı ve titiz hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Sevinç  A.

Sevinç A.

Metni oluştururken markaya yönelik bilginin sözün gücüyle harmanlanması esas yönelim olmalı,sade ama zengin bir içerik amaçlanmalıdır.
Ufuk A.

Ufuk A.

Reklam metni, senaryo, slogan, sosyal medya içerik, skeç, mizah, viral, dergi içerik, kamu spotu, vb gibi.
Zeynep  G.

Zeynep G.

Reklam ajanslarındaki metin yazarlığı tecrübemin ardından bir internet sitesinde 2 yıl içerik editörü olarak çalıştım. Şuan bir derginin editörlüğünü yapmaya devam etmekteyim.
Kübra A.

Kübra A.

Merhabalar Yüksek lisans tezi, proje veya makalelerinizin genel düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti ve kaynak yayın tarama, nasıl bir rota izlemeniz gerektiğini belirleyerek İçeriğini oluşturmanızda akademik danışmanlık yapabilirim. Danışmanlık ücretleri görüşmeler esnasında belirlenmektedir. Sağlık alanında hizmet vermekteyiz. Tezler için; Teslimat süresi içeriğe bağlı olarak değişmektedir.
Enis B.

Enis B.

4 Yıl boyunca mizah dergilerinde yazarlık yaptım. Mizah gibi gündem ve yoğun genel kültür birikimi gerektiren bi alanda yazarlık yaptığım için çok uç olmayacak şekilde aşağı yukarı her konuda etkili, çok yönlü ve derin metinler hazırlayabilirim. Aynı zamanda kalıplaşmış, sürekli kendini tekrar eden, hedef kitlenin eline geçtiği gibi yere buruşturup attığı ya da görmezden geldiği reklam metinleriniz için ilgi çekici ve güncel içerikler hazırlayabilirim.
Ömer F. Ç.

Ömer F. Ç.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Mezsunuyum. FSMVÜ'de Yüksek Lisans öğrenimine devam ediyorum. Çeşitli internet haber sitelerinde içerik editörlüğü, metin yazarlığı yaptım. Dergilerde tashih, redaksiyon çalışmaları gerçekleştirdim. Deneme, öykü, roman ve akademik kitap ve makalelerin tashih, düzelti ve redaksiyonlarını hızlı bir şekilde yapabilir; eski yazıyla yazılmış Osmanlıca matbu metinleri günümüz Türkçesine, transkripsiyon alfabesine uygun bir şekilde çevirebilirim.
Selim C.

Selim C.

Reklam metni,kısa film senaryosu,konferans giriş makalesi,akademik metin yazımı vb. daha yazım işlerini yapıyorum.
Nagehan  D.

Nagehan D.

Merhabalar, İstanbul Kadir Has Üniversitesi, İşletme bölümü mezunuyum. Hizmet, Dernek, Finans, Borsa, Üretim, Satın Alma, Satış, Para Yönetimi, İnsan İlişkileri, İnsan Kaynakları vb alanlarda deneyimlerim mevcuttur. Yazı yazmak, kelimelerin büyüsüyle günlük hayattan uzaklaşmak kendime şifa kaynağı bulmama vesiledir. Kitap okumak benim için gündelik bir ihtiyaçtır. Kendimi bulduğum bu alandan ek para da kazanmak beni daha da mutlu edeceği aşikardır. Bu sebepten, verilecek konularda yazma fikri b
Berker S.

Berker S.

10 yıldır bilgisayar ile ugrasiyorum. 5 yıldir ise aktif olarak yazarlik yapmaktayim. Makale yazarligini ek is olarak degil kendi isim olarak yapmaktayim.
Esra G.

Esra G.

Balıkesir Üniversitesi Pazarlama-Reklamcılık bölümünde eğitim görmekteyim. 3 Yıldır aktif olarak Metin Yazarlığı yapmaktayım. İş tecrübelerim; 2 yıl tanınmış bir web sitesinde metin yazarlığı, 4 ay reklam ajansında makale yazarlığı.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Raşit Meletli
Metin Yazarı   02/08/2019

Kamil Bey ile çalıştığım bir firmanın reklam metni hazırlanması konusunda çalışma fırsatımız oldu. Kendisi işinde son derece profesyoneldir. Çalışma süresi boyunca güzel bir iletişimimiz oldu. Kendisine çıkardığı işten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerimizde tekrardan çalışmayı düşünüyorum.

         
E Bektaş
Metin Yazarı   20/07/2019

Aradığım kalite ve standarları sağlayan bir yazar kendisine çok teşekkür ederim. Umarım uzun zaman bereber bu iş paydaşlığını sürdürebiliriz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Bayryam Yuzer
Metin Yazarı   28/02/2019

Ben çök memnun kaldım Ali beyden , Gayet dikkat çekici bir yazı yazdı , onunlan çalışmaya devam edicem ve kesinlikle tavsiye ederim!

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz