En İyi 25 Metin Yazarı | Armut

4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.378 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (15 yıl) deneyimine sahip, Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog yazıları Reklam (strateji ve fikir dahil) Slogan Marka, yeni ürün adlandırmala
Belina  Ö.

Belina Ö.

Her alanda deneme, makale, istenilen türde yazı yazılıp beklenilen sürede teslim edilir. Bana istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
Ersan J.

Ersan J.

Senaryo, metin ve roman yazarlığı yapıyorum. Şu anda satışta olan "Yancı / Kusursuz Plan" isimli bir romanım var. (İnternette aratarak ulaşabilirsiniz.) Dilediğiniz konuda ve dilediğiniz uzunlukta ilgi çekici ve konuya hakim olarak içeriklerinizi kısa sürede üreterek sizlere teslim ederim.
Ceren G.

Ceren G.

Merhaba, reklam metni , sosyal medya içeriği , slogan , tanıtım ,senaryo , makale . gibi istediğiniz her alanda hizmet vermekteyim. Sizin de yaratıcı, özenli bir yazıya ihtiyacınız varsa bana ulaşın.
Deniz P.

Deniz P.

Mizah dahil olmak üzere her alanda ilgi çekici yazılı içerikler tarafımdan memnuniyetle ve doğru bir Türkçeyle hazırlanır.
Aslı  G.

Aslı G.

Merhaba, ödevlerinize, araştırma ve çalışmalarınıza destek olabilir, el yazmalarınızı ve notlarınızı bilgisayar ortamına aktarabilirim. Hızlı ve titiz hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Ahmet Abdurrahman Ç.

Ahmet Abdurrahman Ç.

Yaklaşık 5 yıldır profesyonel anlamda metin yazarlığı hizmeti vermekteyim. Film eleştirisinden mekan tanıtımlarına kadar birçok alanda tamamlanan çalışmalarım mevcut. Uzun bir aranın ardından yeniden buradayım.
Ezgi B.

Ezgi B.

Fransızca, İngilizce ve Türkçe dillerinde özgün içerikli metin oluşturabilirim. 2004 yılından beri ilgilendiğim metin yazarlığı işinde çeviri yapmama da ek olarak 2010 yılından beri aktif olarak devam etmekteyim. Dil bilgisi kurallarına hakimim ve titiz çalışarak projeyi teslim ederim. Editörlük ve redaktörlük üzerine de destek vermekteyim. Özgün içerikli metin üretebilirim, verilen anahtar kelimelerden metin oluşturabilirim. SEO uyumlu metin üretilmesi konusunda deneyime sahibim. Özel talepler
Gurur Y.

Gurur Y.

Uzun yıllardır iyi bir okuyucuyum. Ayrıca gerek kurgu gerek akademik kendi metinlerimi de yazıyorum.
Batın K.

Batın K.

24 yaşında genç bir metin yazarıyım. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okudum. Aynı zamanda bir reklam ajansında metin yazarlığı yapıyorum. İşlerime aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Enis B.

Enis B.

4 Yıl boyunca mizah dergilerinde yazarlık yaptım. Mizah gibi gündem ve yoğun genel kültür birikimi gerektiren bi alanda yazarlık yaptığım için çok uç olmayacak şekilde aşağı yukarı her konuda etkili, çok yönlü ve derin metinler hazırlayabilirim. Aynı zamanda kalıplaşmış, sürekli kendini tekrar eden, hedef kitlenin eline geçtiği gibi yere buruşturup attığı ya da görmezden geldiği reklam metinleriniz için ilgi çekici ve güncel içerikler hazırlayabilirim.
K & K Y.

K & K Y.

K&K Yazı Ekibi olarak biz tiyatro, sinema ve edebiyat çatısı altında toplanan genç ve dinamik beyinleriz. 2 yılı aşkın süre özel bir tiyatroda çocuk ve yetişkin oyunları yazarlığı ve metin uyarlamaları yaptık. Daha sonrasında profesyonel anlamda uzun metraj sinema ve Tv filmi senaryosu yazdık. Kısa filmler kaleme aldık ve çektik. Şimdi içerik hazırlama, reklam ve tanıtım yazarlığı gibi alanlara da yönelmek istiyoruz. İlk olarak İçerik Bulutu nda metin yazarlığı yaptık. Şimdilerde Trt Hab
Ufuk A.

Ufuk A.

Reklam metni, senaryo, slogan, sosyal medya içerik, skeç, mizah, viral, dergi içerik, kamu spotu, vb gibi.
Eda E.

Eda E.

2003-2004 Kerkük/ Irak'ta savaş muhabirliği macerası kapsamında yazma eylemi ile ciddi bir tanışma sürecimiz başladı. Sonrasında yazılı ve görsel mecralarda yayım ve yayın yapan çeşitli medyalarda sorumlu yazıişleri ve yazıişleri müdürü olarak görev yaptım. Eğitim kökenli (Matematik) olmamıza rağmen yazma yolunu tercih ettik. Ayrıca halen Sakarya Gazetecilik bünyesinde Yazıişleri Sorumlusu künyemiz bulunmakla birlikte; reklam ve içerik metin yazarlığı, redaksiyon, senaryo yazımı noktasında fr
Uygar Y.

Uygar Y.

Zamanımı içinde iki bin civarı kitap bulunan ve hala genişleyen kütüphanemde okuyarak, yazarak geçiriyorum. Bugüne kadar dokuz yüz civarı kitap okudum. Kısacası işim okumak araştırmak ve yazmak. Edebiyatla yakından ilgiliyim.
Fulya  U.

Fulya U.

1975 Zonguldak dogumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Büro yönetimi bölümünü sonra İşletme bölümünü bitirdim. Atatürk Üniversitesi Adalet bölümünden mezun oldum. Edebiyat ile ilgilenmekteyim. Yürek Yüreğe isimli bir şiir kitabım mevcuttur.
Miray  A.

Miray A.

Web sitenize, sosyal medyanıza, broşür, katalog vb. ihtiyaçlarınıza yönelik her konuda içerik yazabilirim. Dileyenlere yaptığım çalışmaları iletebilirim.
Ömer Y.

Ömer Y.

Tüm sektörlerle alakalı makale yazabilirim. Ayrıca söz yazarlığı, şiir ve siyasi makalelerde yazabilirim.
Yeşim A.

Yeşim A.

Çeşitli belgesel ve kısa film senaryo yazarlığı yapmış olmamın yanında, yazmış olduğum ilk uzun metraj sinema filmimde, çekimler bittiğinde vizyona girecektir.
Tugay T.

Tugay T.

Bazıları içinde sakladıklarını yazıya dökme ihtiyacı hisseder. Ben bu hissiyatı 10 yıldır yapıyor ve yapılan işi genellikle duygularla değil profesyonellikle harmanlıyorum. İnternet siteniz için içerik ihtiyacı duyuyor ya da herhangi bir konuda eşsiz ve özgün metin oluşturulmasını istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Süleyman K.

Süleyman K.

Uun yıllar basın sektöründe muhabirlik ve haber müdürlüğü, farklı kurumlarda basın danışmanlığı görevlerinde bulundum.
Ayşegül Ç.

Ayşegül Ç.

2003 Anadolu İletişim, Reklamcılık bölümü mezunuyum. İstanbul da çeşitli ajanslarda çalışarak edindiğim 10 yıllık reklam yazarı deneyimimi freelance olarak devam ettiriyorum. Bu süre zarfında farklı sektörden birçok markaya hizmet verdim. Çalıştığım markalar arasında Arnica, Aksa Jeneratör, Scooter Ayakkabı, Aktürk Yapı, Mogaz, Baby2go, Aksa Doğalgaz bulunmaktadır. Gazete ilanından katalog broşür metnine; reklam filmi senaryosundan advetorial a; web sitesi içeriklerinden jingle a kadar birçok i
Fulden  B.

Fulden B.

İnsanlardan kaçarken kendime iş yarattığımı bilmeden yazdım ben. Aşkı , sevmeyi, sevilmemeyi yazdım önce sonra hayatın içinden küçük hikayelere başladım. İnsanlardan kaçarken kendi dünyamı renklendirdim. Bir baktım ki kendime iş yaratmışım. İşini aşkla yapan, disiplin sahibi , araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven biriyim. Türkçe veya İngilizce bir yazıya ihtiyacınız varsa her zaman yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bayryam Yuzer
Metin Yazarı   28/02/2019

Ben çök memnun kaldım Ali beyden , Gayet dikkat çekici bir yazı yazdı , onunlan çalışmaya devam edicem ve kesinlikle tavsiye ederim!

         
Eşref Ustaoğlu
Metin Yazarı   07/01/2019

Web sitesi içeriği konusunda, bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor. İş hayatında başarılar diliyorum.

         
Mustafa İsmail Çetin
Metin Yazarı   30/07/2018

Kendisinden küçükte olsa bir hizmet satın aldık, gerçekten çok başarılı iş çıkardı. Aynı zamanda konuya getirdiği geniş perspektifle bize değer kattı.

         
serhat haznedaroğlu
Metin Yazarı   21/06/2018

Aykut Bey nezaket sahibi ve işinin ehli bir beyefendi. Bize düşündüğümüzden fazlasını sundu ve aklımızda olanı bir adım ileriye taşıdı. Zamanlamaya çok dikkat ediyor ve iletişimi de çok sıcak. Aldığınız hizmetten pişman olmazsınız.

         
Halis Tosun
Metin Yazarı   21/05/2018

Tam da aradığım yönde bir metin yazarlığı hizmeti aldım. Daha önce metin yazdırdığım kişinin gelen metinlerini incelediğimde hep başka sitelerden alıntı olduğunu farketmiştim. Barış Bey bana bunun olmayacağının garantisini verdi ve metin tesliminden sonra özgünlük test sonuçlarını kendisi gönderdi. Güzel bir edebi dili var. Zamanında teslim etti. İhtiyaç halinde tekrar kendisiyle çalışmak isterim.

         
M. Mustafa Şahin-Brandt
Metin Yazarı   17/02/2018

Ömer Bey ile ilk andan itibaren uyumlu ve profesyonel bir çalışma atmosferi yakaladık. Kendisiyle freelance temelli ve uzun vadeli bir çalışmanın temelini attığımızı umuyorum.

         
Umut Özgüven
Metin Yazarı   25/12/2017

Ayşenur Gündüz İletişimi kuvvetli ve her zaman ulaşabilme adına sorumluluk sahibi davrandı. Anlaştığımız işi zamanında tamamlayarak teslim etti. Ödev ve tezler için kendisinden rahatlıkla yardım alınabilir.

         
Volkan Akkuş
Metin Yazarı   10/10/2017

Çalışkan ve yaratıcı bir yazar. İyi bir insan. Beraber çalışmaktan memnun kaldım. Bundan sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz