4 Metin Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

575 Metin Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Metin Yazarı

Aykut G.

Aykut G.

Merhabalar, Kurucusu olduğum Olağan Masallar Tiyatrosu adı altında yazarı ve yönetmeni olduğum, biri psikolojik gerilim (Mavi), diğeri komedi (Hırsız Var) türünde olan iki tiyatro oyunu sahneleniyor. Kısa süre sonra, bilimkurgu türündeki yeni oyunum da sahnelenmeye başlayacak. Tiyatro kariyerimin yanı sıra teknoloji basınında 10 seneyi aşkın süre görev aldım. Bu süreçte sırasıyla, Merlininkazani.com, PC Magazine, Electronic Gaming Monthly, Yeni Aktüel, ShiftDelete.Net, IT Advisor ve Scr
Fatma S.

Fatma S.

2004 yılında yayınevi editörlüğüyle başladım. 2007-2016 yılları arasında ajanslarda metin yazarlığı yaptım. 2017yılından bu yana freelance metin yazarlığı yapıyorum. - Web sitesi metinleri - Marka adı araştırması ve önerileri - Sloganlar - Tanıtım broşürleri ve kitapçık metinleri - Sektörel dergi yazıları ve makaleler - Kültürel yazı ve makaleler - Röportaj metinleri - Sunum metinleri ve sunum hazırlama - Dergi ve kitap redaksiyonları - Editoryal çalışmalar - SEO uyumlu makaleler
Hakan G.

Hakan G.

Uzun reklamcılık (15 yıl) deneyimine sahip, Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi anlayarak yola çıkarım. Bir önceki satırlarda okuduğunuz özelliklerim sırt çantamdadır. Bu yüzden yolda kalmam. Blog yazıları Reklam (strateji ve fikir dahil) Slogan Marka, yeni ürün adlandırmala
Gamze A.

Gamze A.

Merhaba, Moda,sanat,gezi,seyahat içerik yazıları, yaratıcı slogan, internet tanıtım sayfası, tasarım ve blog yazıları hazırlıyorum. Ciddi anlamda çalışmak isteyenlere referans verilir. Güncel çalışmalarımın detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Şu anda profesyonel olarak Pierre Cardin Türkiye Abiye Lisansörü olan Carmen Tekstil in web sayfası içeriklerini ve blog yazılarını hazırlıyorum. http://www.carmen.com.tr/blog/abiye-elbise-nedir http://www.carmen.com.tr/blog/hos-gel
Emel  B.

Emel B.

13 yıldır kamu ve özel sektörde metin yazarlığı yapmaktayım. Her alanda metin yazabilirim. Konuşma metinleri (protokol), web içerik metinleri, reklam-tanıtım filmi senaryosu, animasyon çizgi film-dizi senaryosu, çocuk kitabı, kişiye özel otobiyografi vb. yazarlık deneyimlerine sahibim.
Galaksi İ.

Galaksi İ.

Öğretmenlere ve eğitimcilere, öğrencilerine göndermeleri için #tatildegiluzaktanegitim kapsamında, online test ve sınav hazırlanır. SEO uyumlu içerik üretimi, Ders Notu, Eğitim Meteryali, Sunum hazırlanır, Metin yazarlığı, Logo ve afiş tasarımı, İngilizce-Türkçe çeviri.
İrem Mislina Ö.

İrem Mislina Ö.

İçerik, metin, yazarlığı yapabilirim. Akademik veya başka türlerde makale yazabilirim. Özgün içerikler üretebilirim. İsteğe bağlı olarak size yardımcı olurum.
Ahmet G.

Ahmet G.

Uluslararası İlişkiler 3. Sınıf öğrencisiyim. Edebiyat alanına merakım ve ilgim var daha önce bazı dergilerde çalışmıştım hali hazırda yeni bir derginin yönetim kademesindeyim ve yazarlarındanım. İçerik yazılarına makalelere aşinayım.
Emre D.

Emre D.

Merhaba, Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum ve 2015 yılından itibaren basılı ve dijital mecralarda içerik üretme fırsatım oldu. Etkinlik içerikleri, tanıtım yazıları, röportajlar, haber özetleme gibi alanlarda faaliyet gösterdim. 6 aydır bir firmada ekonomi,kültür-sanat,tarım,siyasete, moda, inşaat, enerji gibi çeşitli sektörler için müşteri bazlı olarak haber takibi ve haber özeti yapmaktayım. İnşaat, moda ve kültür-sanat sanat sektörlerine özel ilgi duymakla birlikte, bütün sektörler bazında t
Aslı  G.

Aslı G.

Merhaba, ödevlerinize, araştırma ve çalışmalarınıza destek olabilir, el yazmalarınızı ve notlarınızı bilgisayar ortamına aktarabilirim. Hızlı ve titiz hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Özlem  Ç.

Özlem Ç.

Niğde Üniversitesi Radyo ve Tv Programcılığı mezunuyum. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sanat Tarihi son sınıf öğrencisiyim. Edebiyat dergileri ve fanzinlerde düzenli olarak içerik üreten bir yazarım. Ilki 3 yıl önce çıkmış ikincisi iki ay sonra çıkacak bir öykü kitabım var. Makale, dergi içerik, şiir, deneme, biyografi gibi türlü konularda içerik üretebilir, deneyim ve yeteneğim ile kaliteli metinler yazabilirim.
Nagehan  D.

Nagehan D.

Merhabalar, İstanbul Kadir Has Üniversitesi, İşletme bölümü mezunuyum. Hizmet, Dernek, Finans, Borsa, Üretim, Satın Alma, Satış, Para Yönetimi, İnsan İlişkileri, İnsan Kaynakları vb alanlarda deneyimlerim mevcuttur. Yazı yazmak, kelimelerin büyüsüyle günlük hayattan uzaklaşmak kendime şifa kaynağı bulmama vesiledir. Kitap okumak benim için gündelik bir ihtiyaçtır. Kendimi bulduğum bu alandan ek para da kazanmak beni daha da mutlu edeceği aşikardır. Bu sebepten, verilecek konularda yazma fikri b
Berker S.

Berker S.

10 yıldır bilgisayar ile ugrasiyorum. 5 yıldir ise aktif olarak yazarlik yapmaktayim. Makale yazarligini ek is olarak degil kendi isim olarak yapmaktayim.
Mehmet  Ş.

Mehmet Ş.

Mehmet Şener olarak kalemime güveniyorum. Olumlu, yapıcı eleştirilere açığım dır. istenilen kalitede yazı yazarım. Özgün, içimden geldiği gibi, ruhumun derinliklerinden ifade ederim. Slogan, davetiye,hayatın içinden, eğitim öğretim, dini makalelerde varım. Mehmet Şener farkını görmenizi isterim.
Ezgi G.

Ezgi G.

Merhabalar, El yazmalarınızı, notlarınızı, müsveddelerinizi itinalı ve hızlı bir şekilde bilgisayar ortamında temize çekebilir, dosyalayarak ya da ciltleyerek size teslim edebilirim. Düzenli bir arşive ihtiyacınız varsa , benimle iletişime geçe bilirsiniz.
Erdal Ozan M.

Erdal Ozan M.

Akara üniversitesi dtcf tiyatro dramatik yazarlık mezunu. profesyonel metin, senaryo ve reklam yazarı. reklam slogan ve metni, aşk mektubu, özür mektubu, evlilik teklifi notu, hediye notu, davetiye notu, yazılır. itinayla tabii.
Özge  M.

Özge M.

12 yıldır akademik odevler yazmaktayim. Dramaturgi teknikleri ile makale yazımı, blog yazımı, web tanitim sayfasi ve diğer tanıtım alanlarında sektör ve konu gözetmeksizin yazım hizmeti vermekteyim.
Şadan H.

Şadan H.

20 yıllık medya kariyerine sahip profesyonel yazarım. İşletme eğitimi aldım. Medya, (radyo, televizyon, gazete, dergi) Halkla ilişkiler, İletişim alanlarında ve Diksiyon Eğitmeni olarak çalıştım. Şu an freelance yazar olarak çalışıyorum. Kendi bloglarım aracılığıyla yayıncılık yapıyorum. Makale ve metin yazarlığı yapıyor, web siteleri için içerik hazırlıyorum.
Oral  Ü.

Oral Ü.

Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü’ne Türkiye derecesiyle burslu olarak girerek mezun olduktan sonra birkaç ulusal ajansta kazandığım “brief alma” tecrübesini, müşterilerin yarım ağızla yazdığı brieflerden çıkarım yapmaya çalışırken uzaklara bakarak geliştirdim. Kampanya ve kurgu süreçlerinde edindiğim deneyimle her sene güncellenmiş versiyonlarımı açık kaynaklı olarak markaların hizmetine sunuyor ve işletmelerinizi ait olduğu yere ulaştıracak yalın, akıcı ve SEO uyuml
Makale S.

Makale S.

2 yıllık yazarlık tecrübem bulunuyor. Siteleriniz için %100 SEO uyumlu ve özgün makaleler hazırlayabilirim.
Ülvan D.

Ülvan D.

Kendimi yazarak her zaman daha iyi ifade etmişimdir. Kelimelerle oynamayı, yazı yazmayı seviyorum. İlhamıma ve kendime güveniyorum.
Seher Sevgi  U.

Seher Sevgi U.

Edebi açıdan kuvvetli, duygu yüklü makaleler, okuduğum bölüm olan ticaret ve lojistik ile ilgili iş makalelerinde başarılı olduğumu düşünüyorum. Okul ve mahalle çapında yayın yapan gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptım.
Zeynep K.

Zeynep K.

Yaklaşık 6 senedir dijital medya uzmanı olarak çalışıyorum. 40 tan fazla markayla çalıştım. Hali hazırda bir sosyal medya ajansında Sosyal Medya Uzmanı görevindeyim. Markalarınızın dijital kampanyaları, basılı işleri vb içeriklerini kurgulama noktasında yardımcı olabilirim.
Yunus K.

Yunus K.

Türkiye nin önde gelen haber sitelerinde ve ulusal bir dergide uzun süre yazdım. İsmimi Google a yazdığınızda bana ait birçok makale ve habere ulaşabilirsiniz. Her türlü konuda yazabilirim
Burak Ü.

Burak Ü.

İletişim Tasarımı ve Yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Okul hayatım boyunca öğrenci kulüplerinde aktif olarak rol aldım. Etkinlik koordinatörlüğü ve kulüp başkan yardımcılığı yaptım. Bu yüzden sosyal çevrem ve iletişim becerilerim oldukça geniş. Aynı zamanda bir buçuk sene Eskişehir'in yerel bir magazin dergisinde editör asistanlığı yaptım. İçerik üretimi, röportaj, deşifre, metin yazarlığı, sosyal medya yönetimi gibi alanlarda kendimi geliştirdim. Şu an da aktif olarak Marie Claire dergisinde y
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Altınsoy
Metin Yazarı   01/06/2020

Tolga bey iletişime geçtiğim andan itibaren süreci hızlı ve titiz bir şekilde yürüttü. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Emre Gürgen
Metin Yazarı   30/05/2020

Betül Hanım ile Group firmamıza ait web sitelerinin Metin ve sloganları icin calismaya basladik Betül Hanim in calismalarini görünce geçmiş dönemde ajanslara yaptirdigimiz işlemlerin boş olduğunu farkettik işini titizlikle yapip taleplerimizi fazlasiyla karsiladigi icin kendisine Şirketimiz adina teşekkur ederim Umarim uzun yillar çalışacağız.

         
Doğa Kale
Metin Yazarı   30/04/2020

Betül Hanım işinize çok ilgili ve sıcakkanlı yaklaşıyor. Aklınızdan geçen her şeyi anlattığınızda muhteşem bir sonuca ulaşabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Mert Metin
Metin Yazarı   19/04/2020

Dernegimizin baskani tarafindan 23 Nisan'da yapilacak bir konusma icin metin istiyorduk. Fikret Bey cok hizli ve kusursuz bir bicimde metnimizi hazirladi ve gonderdi. Tesekkur ediyoruz!

         
Gülru Özsü
Metin Yazarı   01/04/2020

Tam isabet! Web sitemin hazırlanması konusundaki ihtiyaç ve isteklerimin özünü hemen kavrayarak, tecrübesi sayesinde metni en uygun dil ile ve hızla hazırladığı için Hakan Gül'e çok teşekkür ederim.

         
Serkan Soysal
Metin Yazarı   14/02/2020

Fatma Hanım ile çalışma sürecimiz gayet anlayışlı ve olumlu ilerledi. Projeye başlamadan önce aklımızda sektörle alakalı terimlere yeterince hakim olamayabileceğinden dolayı istediğimiz içeriği alabilir miyiz acaba diye endişelerimiz vardı ancak Fatma Hanım araştırmaları sonrası süper bir metin ile projeyi teslim etti. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Raşit Meletli
Metin Yazarı   02/08/2019

Kamil Bey ile çalıştığım bir firmanın reklam metni hazırlanması konusunda çalışma fırsatımız oldu. Kendisi işinde son derece profesyoneldir. Çalışma süresi boyunca güzel bir iletişimimiz oldu. Kendisine çıkardığı işten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerimizde tekrardan çalışmayı düşünüyorum.

         
E Bektaş
Metin Yazarı   20/07/2019

Aradığım kalite ve standarları sağlayan bir yazar kendisine çok teşekkür ederim. Umarım uzun zaman bereber bu iş paydaşlığını sürdürebiliriz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Diğer Bilgiler
Metin Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz