En İyi 10 Darıca Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Darıca civarında 151 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ramazan Dinar

Ramazan Dinar

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
Bilecik Üniv Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümü öğrencisiyim. 3 yıllık özel ders tecrübem mevcut. Karşımdakı kişi ile sıcak samimi sevecen bir ortam dahilinde akademik bilgi ve tecrübelerimi paylaşmayı ona sunmayı seviyorum. Iddalıyım ve kendime güveniyorum. Gelin birlikte halledelim sorunları🌟✌🙃
Nurullah  Kacır

Nurullah Kacır

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
9 yıllık ders tecrübem ve yüksek lisans deneyimimle ben ve öğrencilerim tüm merkezi sınavların korkulu rüyası olduk. Sen güzel kardeşim İster yüz yüze ister online halledelim TYT AYT yi halledelim LGS yi diyorsan doğru adres burası 🙂
Nil Caliskan

Nil Caliskan

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 8 yıllık tecrübem ile sizlere yardımcı olmak isterim. Nil öğretmen.
Murat Şener

Murat Şener

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
11 yıllık tecrübemle ilk ve orta öğretim matematik dersi verilir. Şimdiye kadar sürekli teog çalıştırdım. Ara sınıflarda deneyimliyim.
Gökhan Akdemir

Gökhan Akdemir

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
7 yildir matematik öğretmen ligi yapıyorum ozel bir okulda calisiyorum tum ygs. Lys muftredatina hakimim her seviyede ogrenciye ders verdim seviyeli insanlarla calismak isterim
Nurdan Özkan

Nurdan Özkan

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
2011 Atatürk üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 3 senedir her seviyede özel ders vermekteyim. Aynı zamanda 3 sene öğretmenlik yaptım. Ygs, Lys, Kpss ve Dgs seviyesinde matematik dersleri veriyorum.
Yakup Aslan

Yakup Aslan

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
Açıklamaya gerek yok her şey ortada özel ders almak isteyen arkadaşlar telefonla ulaşabilirsiniz yüz yüze görüşüp konuşuruz. YGS-LYS-TEOG-KPSS-ALES-Okula yardımcı özel ders verilir.
Tugay Açar

Tugay Açar

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
İstanbul da Tuzla ve Pendik çevresi, Kocaeli nde Darıca, Gebze, Bayramoğlu ve Şekerpınar çevresinde İlkokul seviyesinde tüm derslerde özel ders verebilirim.
Kasım Al

Kasım Al

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
Özel öğretim kurumunda Matematik öğretmeni olarak devam ediyorum. Özel dersleri öğrencinin evinde veriyorum. Öğrenci ile tanıştıktan sonra derse başlayıp baslamayacagima karar veriyorum.
Halime Bulut

Halime Bulut

Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli
Yedi yıllık matematik öğretmeninin. Aktif olarak yıllardır özel ders veriyorum 4-5-6-7-8 matematik ve fen bilimleri özel ders veriyorum. Öğrencilerin başarısı için onlara hem eğitim koçluğu yapıyorum hemde ara sınıfları okul yazililarina 8siniflari TEOG sınavında hazırlıyorum. Ücretler makul fiyatlıdir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Berna K.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Anlamadığım bir konuya çalışmaya başladık ve inanılmaz memnun kaldım.Kesinlikle işini severek yapan biri.Bu deneyimli öğretmeni deneyin kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Tuba A.
Matematik Özel Ders   22/01/2021

Ders anlatımı akıcı ve eğlenceliydi. Öğrenciye yaklaşımı da çok iyi. Kısacası biz öğretmenimizden memnun kaldık. Matematik için Hüseyin Hoca'mla muhakkak tanışın derim.

         
Nezahat T.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

ilk dersimizi yaptık oğlum şuan çok memnun umarım devamı gelir tanistigimiza çok sevindik çok teşekkür ederiz

         
Aysun U.
Matematik Özel Ders   10/01/2021

Erhan öğretmenimizi 2 senedir tanıyoruz oğlum çok memnun ve matematik dersini ona tekrar aşılayan ve ona derslerinde başarı olmasını sağlayan öğretmenimize ne kadar yıldız versem az olur 🙏🙏

         
Büşra K.
Matematik Özel Ders   09/12/2020

Ders anlatımı çok akıcı ve öğrenciden anlayıp anlayamadığını iyi anlayan bir öğretmen tavsiye ediyorum.

         
Derya K.
Matematik Özel Ders   07/12/2020

Şükrü hoca ile Armut uygulaması ile tanıştık. 6 . Sınıf öğrencisi olan oğlum Şükrü hoca nin derslerine çok istekli katılıyor ve her seferinde bugünkü konuyu çok iyi anladım geri bildirimi alıyorum.Herkese tavsiye ederim. İyi ki sizi tanıdık hocam tesekkurler...

         
Leyla Ö.
Matematik Özel Ders   12/11/2020

Severek görevini yapıyo kesinlikle dakka hesabı yapmıyo çocuk konuyu anlayana kadar üzerinde duruyo herkese tavsiye edrim bize emeğinden dolayıda teşekkür ederim Melek hanıma🥰

         
Zeynep Ş.
Matematik Özel Ders   04/11/2020

Sıfırdan matematik derslerine başlayan biri olarak kısa zamanda çok yol katettiğimizi düşünüyorum. Ders alıcak olanlara kesinlikle tavsiyemdi.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz