Hizmet Ver

4 Denizli Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 43 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

Eğitim Koçu

En İyi 10 Denizli Eğitim Koçu

Elçinay Bayram photo

Elçinay Bayram

23.09.2021

Eğitim Koçu · Pamukkale, Denizli

5 yıllık öğrenci koçluğu deneyimimden yararlanarak birebir öğrenci takibi online ya da yüzyüze imkanlarıyla ulaşabilirsiniz . YKS'de tam başarı sağlayabiliriz. Birebir öğrenci programı takibi meslek seçimi ve tercih döneminizde de yanınızda olabilirim.

Fuat Manav photo

Fuat Manav

30.04.2020

Eğitim Koçu · Merkezefendi, Denizli

1999 hacettepe üniversitesi eğitimde ölçme değerlendirme mezunuyum, 20 yıldır özel sektörde eğitim kurumlarında çalışıyorum. hem LGS hem de YKS hazırlanan ve hazırlanacak olan (7.ve 11. sınıf) öğrencilerine rehberlik ve eğitim koçluğu yapmaktayım.

Rüstem Öztürk photo

Rüstem Öztürk

25.10.2018

Eğitim Koçu · Merkezefendi, Denizli

Eğitim Koçu ve Öğrenci Danışmanlığı Fen Bilgisi Özel ders Matematik Özel ders Fizik Özel Ders Kimya Özel Ders Biyoloji Özel Ders Geometri Özel Ders

Ali Uysal photo

Ali Uysal

17.03.2020

Eğitim Koçu · Merkezefendi, Denizli

15 yıllık öğretmenim. Hem ortaokul seviyesinde hem de lise seviyesinde görev aldım. Her iki yaş gurubunda yüzlerce öğrenciye eğitim koçluğu yaptım ve yapmaya devam etmekteyim. İkinci üniversite olarak sosyoloji bölümünden mezunum. Aile danışmanlığı ve eğitim koçluğu eğitimlerini aldım....

Burak Eser photo

Burak Eser

09.06.2021

Eğitim Koçu · Pamukkale, Denizli

Tokak Gaziosmanpaşa üniversitesi bilgisayar ve öğretim teknolojisi öğretmenliğinden mezunum. 6 senedir meb sınavlarına hazırlık proğramları yazıyorum ve eğitim koçluğu yapıyorum. Denizli içinde aktif 13 öğremcimle birlikte hala devam ediyorum.

Hava Tansu Ay photo

Hava Tansu Ay

29.01.2020

Eğitim Koçu · Pamukkale, Denizli

Merhabalar ben Tansuu. Pamukkale üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum şuan bir danışma merkezinde çalışmaktayım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Denizli Eğitim Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Denizli Eğitim Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Denizli Eğitim Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Eğitim Koçu için Denizli içinde toplam 43 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 33 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Denizli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 97 kişi Denizli Eğitim Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl