En İyi 10 Denizli Freelance Yazılımcı

3 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 89 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Berkay  Gökmen

Berkay Gökmen

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Devlet destekli projeler. C2 anadil düzeyi sertifikalı ingilizce. Python, C, C#, C++, MİcroC, PHP, HTML, Javascript ve ilgili konularda eğitimli. Yazılımla ilgili her konuda yardımcı olabilirim. SolidWorks çizimleri ve COMSOL Multiphsysics Photoshop ve Illustrator ile Web, Logo, Arayüz tasarımları.
Saim Kaban

Saim Kaban

Freelance Yazılımcı · Çivril, Denizli
Daha önce çeşitli web yazılımı yaptım ve otomasyonlar geliştirdim. C#, asp.net, php, mssql, mysql, javascript, html, css, mvc vb. dillerde yazılımlar geliştirdim.
İbrahim Çalışkan

İbrahim Çalışkan

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Bilişim Teknolojilleri Öğretmeniyim. MSCD: Web Application sertifikasına sahibim. C# ile ASP.NET MVC web uygulamaları geliştirmekteyim.
Hakan Yıldız

Hakan Yıldız

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Uzun suredir c# a yoğunlaşmış durumdayım. Şu sıralar .net bilgilerimi pekiştirmekle zamanımı harcıyorum. SQL sorgularına hakimim. Basic html css js bilgim var. Otomasyon çek senet. online alışveriş sitesi veritabanları ile ilgili programlar yazdım. Henuz bilgisayar muhendisliği öğrencisiyim fakat 1 günümü bile asla boş geçirmem.Staj tecrubem var. Uygun fiyata çalışırım. İşimi asla eksik yapmam her zaman hakkını veririm.
Armağan Taner

Armağan Taner

Freelance Yazılımcı · Babadağ, Denizli
Sürekli gelişen, büyüyen ve yenilenen bilişim üzerine kurulu olan çağımız gereksinimlerini karşılayacak bir yazılımcı olarak hizmet vermekteyim. Sizin de bir gerçekleşmeyi bekleyen bir projeniz varsa yardımcı olmayı çok isterim.
Said Altıntop

Said Altıntop

Freelance Yazılımcı · Pamukkale, Denizli
Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 4 senedir programlama ile uğraşıyorum. 2 senedir ise profosyonel olarak kodluyorum.
Burak Günalp

Burak Günalp

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
Pamukkale Universitesi nde Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. PHP, Javascript, MySQL, C, C++, C#, Java ve Lua dillerini kullanıyorum.
Erkan Akın

Erkan Akın

Freelance Yazılımcı · Pamukkale, Denizli
Elektrik-Elektonik Mühendisiyim ve aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Gösrel Programlama ve Elektronik Projeleri üzerinde çalışıyorum.
Berkay Yalçın

Berkay Yalçın

Freelance Yazılımcı · Pamukkale, Denizli
Merhabalar, Sizlere Unity Oyun Geliştirme,C# Masaüstü Ve Web,Android iOS Oyun,Mobil Uygulama,Web Tasarım hizmetleri sunuyorum.
Büşra Tekin

Büşra Tekin

Freelance Yazılımcı · Merkezefendi, Denizli
2014 yılında Bilge Adam Akademi de Yazılım ve Veritabanı Eğitimi aldım. Freelance olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi nde Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Birçe Ö.
Freelance Yazılımcı   26/12/2020

Mert Bey'in iletişimi kuvvetli ve çok yardımsever birisi. İşini çok iyi yapıyor, çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Hasan D.
Freelance Yazılımcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Oğuzhan K.
Freelance Yazılımcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Emre A.
Freelance Yazılımcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Sencer Ç.
Freelance Yazılımcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Y.
Freelance Yazılımcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Mutlu Ç.
Freelance Yazılımcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz