En İyi 10 Denizli Havadan Drone Çekimi | Armut

En İyi 10 Denizli Havadan Drone Çekimi

4 Havadan Drone Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Bora  Ö.

Bora Ö.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Sarayköy, Denizli
Denizli de Dronelerimiz ile Havadan FullHD video ve fotoğraflama yapmaktayız. Videolarımızı montajlayıp sizlere sunarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Semih Akgül
Havadan Drone Çekimi   15/07/2019

Mustafa Bey, Başakşehirden kalkıp bizimle birlikte Tekirdağa kadar geldi. Yaptığı işi hiç yüksünmeden, severek yapıyor. İşinin ehli olduğu, yaptığı çekimlerin profesyonelliğinden belli. Beklediğimin çok çok üzerinde bir çalışma gördüm. Çok memnun kaldım özel günleri yaklaşan veya ileride bu tür kutlamalar yapacak olan tüm tanıdıklarıma kendisini tavsiye ettim. Elinize kolunuza sağlık Mustafa Bey...Bu arada unutmadan şunu söyleyim, yaptığı işin kalitesine göre talep ettiği ücret az bile.

         
Şeyhmus Tinte
Havadan Drone Çekimi   10/07/2019

Görüntü kalitesi ve işe olan saygısı nedeniyle çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum ve çekim yaptırmak isteyenlere öneririm.

         
Sevda Beydemir Gökbaraz
Havadan Drone Çekimi   06/07/2019

Güler yüz ve ustalıkla hazırlanan video ve fotoğraflara sahip olmak için en iyi adres👍 Eğlenerek keyif alarak çekim yaptık, ve her konuda yardımcı oldular gerçekten hiç endişelenmeden en güzel anlarınızı teslim edebilirsiniz

         
Mustafa Can Kaplan
Havadan Drone Çekimi   21/06/2019

Hem yakın hem drone çekiminden hemde kurgudan çok memnun kaldım daha iyi olamazdı. İletişim çok iyidi istediğim herşeye dikkat edildi, özenle çalışıldı. Profesyonel çalışan bir ekip. Herkese tavsiye ederim.

         
Aşır Yiğit
Havadan Drone Çekimi   11/06/2019

Oldukça kibar ve iyiniyetli, sözüne sadık. İşini en iyi şekilde yapıyor. Müşteri taleplerini asla göz ardı etmiyor. Önerilerinide anlatıyor. Randevusuna sadık zamanında geldi. Gerçekten çok memun kaldım. Fotoğraflarımı hemen gerek mail gerek whatsaaptan gönderdi. Teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun.

         
Engin Aras
Havadan Drone Çekimi   05/05/2019

Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İşçilik, ilgi ve alaka çok iyi. İşini keyifle yapıyor tabi bu durum işin kalitesine yansıyor.

         
Zübeyir Demir
Havadan Drone Çekimi   06/04/2019

Kesinlikle tavsiye ederim. İşini söz verdiği gibi, zamanında ve profesyonel yapan biri. Tekrar teşekkür ederiz Ali Bey.

         
Burak D
Havadan Drone Çekimi   18/02/2019

Aytaç Bey, Öncelikle Şunu Söylemeliyim Çalışmalarınız Profesyonelce,Özenli ve Özverili.. Yapmış Olduğumuz Kayıt Gerçekten Vermiş Olduğunuzun Emeğin Karşılığı Sizinle Çalışmak Bizler İçin Keyif Vericiydi. Başarılarınızın Devamını Diliyoruz.

Havadan Drone Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz