En İyi 10 Denizli Havadan Drone Çekimi | Armut

En İyi 10 Denizli Havadan Drone Çekimi

4 Havadan Drone Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Bora  Ö.

Bora Ö.

Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi · Sarayköy, Denizli
Denizli de Dronelerimiz ile Havadan FullHD video ve fotoğraflama yapmaktayız. Videolarımızı montajlayıp sizlere sunarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Engin Aras
Havadan Drone Çekimi   05/05/2019

Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İşçilik, ilgi ve alaka çok iyi. İşini keyifle yapıyor tabi bu durum işin kalitesine yansıyor.

         
Zübeyir Demir
Havadan Drone Çekimi   06/04/2019

Kesinlikle tavsiye ederim. İşini söz verdiği gibi, zamanında ve profesyonel yapan biri. Tekrar teşekkür ederiz Ali Bey.

         
Atilla Aydemir
Havadan Drone Çekimi   17/03/2019

ilgi ve alaka konusunda hiçbir sorun yaşamadık. yaptığı işin hakkını sonuna kadar verdi. sayesinde güzel çekimler elde ettik. herşey için teşekkür ediyorum. hiçbir mağduriyet yaşatmadan işini tamamladı.

         
Burak D
Havadan Drone Çekimi   18/02/2019

Aytaç Bey, Öncelikle Şunu Söylemeliyim Çalışmalarınız Profesyonelce,Özenli ve Özverili.. Yapmış Olduğumuz Kayıt Gerçekten Vermiş Olduğunuzun Emeğin Karşılığı Sizinle Çalışmak Bizler İçin Keyif Vericiydi. Başarılarınızın Devamını Diliyoruz.

         
Mustafa Köklükaya
Havadan Drone Çekimi   20/12/2018

gerçekten mükemmel çalışan bir arkadaştı. yeni olduğunu söylemişti ama çok iyi ve profesyoneldiler. herhangi bir televizyonda veya filmde kullanılsa asla sırıtmaz hatta çok da güzel dururdu. benim istediğim ve hayal ettiğimden çok daha fazlasını yapıp verdiler. gerçekten mükemmel bir video klipti her şeyiyle. herkese öneririm.

         
Havadan Drone Çekimi   15/12/2018

Serkan Bey ve ekip arkadaşı Neslihan Hanım çok iyi bir iş çıkardılar, fotoğraflar ve videolar tamda istediğim gibiydi, çok kısa bir sürede işi teslim ettiler, şiddetle tavsiye ederim.

         
Eyüp Külahsız
Havadan Drone Çekimi   24/11/2018

Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Tavsiyeleri sayesinde güzel bir iş çıkardık. Fiyat konusunda drone kullanmadığımız için 50,00TL ücret ödedim.

         
Şeyma ERGÜN
Havadan Drone Çekimi   15/11/2018

Güleryüz ve profesyonellikleri ile şahane bir iş çıkardılar. Hem birlikte çalışma fırsatı bulduk hem de çok eğlendik. Teşekkürler.

Havadan Drone Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz