En İyi 25 Havadan Drone Çekimi | Armut

4 Havadan Drone Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

773 Havadan Drone Çekimi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Havadan Drone Çekimi

Salih  Ö.

Salih Ö.

2004 yılından beri profesyönel olarak medya sektöründe hizmet vermekteyim. kamera,fooğraf, jimmy jib, Reji hizmeti vede havadan video ve fotoğraf çekimleri ile uğraşıyorum. Müşterilerimin istekleri doğrultusunda en iyi şekilde hizmet verme çabası içerisindeyim
Kanal Medya

Kanal Medya

Hakkında: Kanal Medya yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmalarla 2015 yılında dünya ülkelerinin %25’ine ulaşmayı başarmıştır. Bu çalışmalar içerisinde, prodüksiyon & post-prodüksiyon, film ve reklam çekimleri, tanıtım filmleri, kurgu, montaj, seslendirme, animasyon, grafik tasarım (logo, sosyal medya, kartvizit, katalog, dergi), profesyonel fotoğraf çekimleri, gibi projelere imzasını atmıştır. Çalışmalarımızı Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan online uzman kadromuzla b
Mustafa Okan D.

Mustafa Okan D.

Dji phantom 3 pro drone ile havadan fotoğraf ve video çekim yapmaktayım, düğün, dış çekim, Arazi, açılışlar, etkinlikle, evlilik teklifi veya ne isterseniz. Merkezim Antalya olmakla birlikte çevre illerde çekim yapabilirim. Cihaz olarak, DJI Phantom 3 Pro 4K model Drone Kullanmaktayım 4 adet bataryam ile 60dk dan fazla uçabilirim. Full HD veya 4K görüntü çekebiliyorum. Cihazım Sivil Havacılığa Kayıtlıdır ve Pilot ehliyetim vardır. Video ve fotoğrafları ister Ham haliyle istersenizde Mo
Ali Kaan Ü.

Ali Kaan Ü.

Tanıtım filmi, fotoğraflama, her türlü arsa, bina, mülk vs. düğün, etkinlik çekimi için operatörlü kiralık drone. 40 dakikalık (3 batarya) çekim bedeli 250TL dir.(Fiyat işten işe göre değişmektedir. 250 sabit fiyat değildir.) Bu fiyata video düzenlenmesi dahil değildir. Çekim yapılıp videolar teslim edilir. Dileyene ücretli video düzenleme hizmeti verilmektedir. (Örnek: bir konut, arsa, düğün, etkinlik veya konvoy çekimi için videoların klip haline getirilmesini istiyorsanız, ücretimiz çe
Tufan Y.

Tufan Y.

Birlikte iş yapmaya başladığımız andan itibaren farkımızı hissedeceğinize eminiz.Kaliteli ekipmanımız ve iş bilen kadromuzla hizmetinizdeyiz sektördeki amacımız bir işi hakkı neyse o ücrete yapmak ve ekonomik bir denge getirmek
Aytac E.

Aytac E.

IHA1 Pilotu olarak; Havadan görüntüleme konusunda profesyonel hizmet veriyorum. Referans listemi güçlendirmek adına fiyatları uygun tutuyorum. Instagram ( enginaytac ) hesabımdan çalışmalarıma bakabilirsiniz. HD, Full HD, 2,7K ve 4K kalitesinde, Evlilik Teklifi, Organizasyon, Fabrika Tanıtımı, Güneş enerji Panelleri , Tanıtım Filmi, Film Çekimi, Dizi Çekimi ve benzeri bir çok konuda hizmet vermekteyim.
Ali D.

Ali D.

Merhaba. Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Amerika başta olmak üzere birçok yerde Mavic Air ile profosyonel çekimlerde bulundum. Harçlığımı çıkarmak için bu iş üzerindeyim.
Ege Çetin K.

Ege Çetin K.

Çekimlerimizi DJI Mavic Pro model drone umuz ile yapmaktayız. 4K video ve görüntü kalitesi sunmaktayız. İstenilen durumlarda kendi senaryonuz veya bizim oluşturduğumuz senaryolarla çekim yapabilir. Yine istenildiği taktirde görüntülere kurgu ve montaj işlemleri yapılabilir.
Serhun A.

Serhun A.

DJİ Mavic 2 pro Drone ile havadan fotoğraf ve görüntüleme ihtiyaçlarınız için uçmaya hazırız. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İHA lisansı ile uçuşlarımız yapılmaktadır.
S&T drone hizmetleri

S&T drone hizmetleri

■Düğün ■Kına Gecesi ■Sünnet Düğüni ■Doğum günü ■Evlenme teklifi ■Reklam ve Mekan çekimleri 4K video, fotoğraf çekimleri için yanınızdayız...
İhsan Y.

İhsan Y.

Sizin için görünenleri farklı açılardan ve görüntü teknikleri ile profesyonel bakış açıları ile yorumlayarak ortaya çıkartmak.Bunun için çok fazla para ödemenize gerek yok.
Emre Erenözlü E.

Emre Erenözlü E.

Tanıtım filmi, havadan görüntüleme, mimari yapılar, arsa, bina ve her türlü etkinlikleriniz 4k 30fps video, 4056x2280 fotoğraf kalitesinde görüntülenir. Ayrıca arzu edildiği takdirde DJİ Osmo ve Canon ekipmanlarımızla kombine olarak çekimde yapmaktayız. Tercihe göre ham video ve fotoğraflar düzenlenip verilebilmektedir. Kapalı mekanlarda ( Spor salonu vs gibi çekim hizmetimiz vardır.)
Yasin  Y.

Yasin Y.

4k çekim kalitesi ile fabrika, restorant,vb her türlü işletmenizin çekimini uygun fiyatlarla yapmaktan memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.
Göktuğ  Ö.

Göktuğ Ö.

8 senelik profesyonel videographer'lık deneyimim ve yanı sıra 6 senelik profesyonel flycam operatörlüğüm ( drone operatörlüğü) ile butik hizmetler sunmak adına ARMUT.COM a üye oldum. Daima vizyonum ; Var olan işi yada projeyi aslında kendime ait bir iş gibi benimsemem ile birlikte gelen sorumluluklar doğrultusunda siz sevgili üyelere daha iyi bir hizmet sunmak adına görevime hazırım. :)
Eren B.

Eren B.

Merhaba, çok uygun fiyatlarla profesyonel olarak havadan çekim hizmeti sunuyoruz. İşi şahsi olarak 2 kişi yürütmekteyiz. Dilerseniz ham şekilde, dilerseniz de hem ham, hem de düzenlenmiş kurgulu bir şekilde kayıtları teslim ediyoruz. Fiyatlarımız değişken olmakla beraber, rakiplerimizle kıyaslanamayacak kadar uygundur.
Yürüyen K.

Yürüyen K.

Havadan ve yerden video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. www.yuruyenkamera.com dan örnek çekimlere bakabilirsiniz.
Recep Ç.

Recep Ç.

Tanıtım, Klip, Röportaj ve Havadan görüntü vb. video çekimlerinin yanı sıra kurgu konusunda hizmet vermekteyim.
Erkan T.

Erkan T.

DRONE MAVİ, kendi drone larını tasarlayıp üreten teknoloji aşığı mühendis kurucu ortakları tarafından hayata geçirilmiştir. Lisanslı İHA pilot ekibi ve 4K çekim yapabilen profesyonel drone filosu ile havadan video çekim ve görüntüleme hizmetleri vermekteyiz. Web sitemizde yaptığımız çalışmaları görebilirsiniz. https://dronemavi.com
Kaan K.

Kaan K.

Profesyonel olarak 2012 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyim. Aynı zamanda resmi olarak Türkiye’nin ilk drone eğitmeni ve antrenörüyüm. Kapalı alan, rüzgar, denizin üstünde ya da dar alan farketmeksizin tüm zorlayıcı yerlerde hizmet verebilirim. Verdiğim hizmetler; havadan ve karadan görüntüleme hizmetleri, action çekim, film-dizi-reklam-tanıtım çekimleri, fuar organizasyonları, spor etkinlikleri, kurumsal çekim
Skycamtr Hava Çekimleri

Skycamtr Hava Çekimleri

SkyCamTr Olarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden Lisanslı Pilotlarımız ve SHGM'ye kayıtlı hava araçlarımız(drone) ile. Düğün, Nişan, Evlenme Teklifi, Firma Tanıtımı, Reklam Filmi, Emlak Çekimleri, Pazarlama ve Diğer Tüm Özel İşlerinizde Yanınızdayız.
İnnc Medya

İnnc Medya

Tüm açık hava organizasyonlarınıza, Tanıtım filmlerinize, Mimari planlarınıza farklı bir bakış açısından yaklaşmak için buradayız.
Furkan A.

Furkan A.

Hobi olarak kullandığım dronum ile kendimi geliştirme aşamasındayım katkı sağlayacak işler arıyorum tabi uygun fiyata teşekkürler
Alican H.

Alican H.

3 senedir Drone kullanıyorum. Pilot lisansım var. Hareketli, hareketsiz, büyük, küçük nesne farketmeksizin çekim yapabilirim
Arda M.

Arda M.

Drone ile havadan 4k kalitede profesyonel video ve fotoğraf çekimleri yapıyorum. Yaklaşık 2 senedir amatör olarak yaptığım bu işte tek başıma çalışıyorum. Temel olarak 2 tip hizmet vermekteyiz. Video çekimi ve fotoğraf çekimi. Fotoğraf çekimlerini ve montaj gerektirmeyen tüm video çekimlerini aynı gün iş bitiminde teslim etmekteyiz. Montaj talep edilen özel tanıtım videolarının teslimatı müşterilerimizin taleplerine göre anlaşarak yapılır. Montaj ve teslimat max. 4 gün içerisinde tamamlanır.
Motionars

Motionars

Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekim hizmetleri sunuyoruz. Etkinliğiniz sırasında canlı olarak havadan çekilen görüntüleri dev ekran ya da canlı yayına verebiliriz. Drone umuz DJI Inspire ve pro serilerdir. dır. Ekibimiz ticari pilot lisansına ve Drone kullanma sertifikasına sahiptir. 3.sahışlara mali mesuliyet sigortamız vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Köklükaya
Havadan Drone Çekimi   20/12/2018

gerçekten mükemmel çalışan bir arkadaştı. yeni olduğunu söylemişti ama çok iyi ve profesyoneldiler. herhangi bir televizyonda veya filmde kullanılsa asla sırıtmaz hatta çok da güzel dururdu. benim istediğim ve hayal ettiğimden çok daha fazlasını yapıp verdiler. gerçekten mükemmel bir video klipti her şeyiyle. herkese öneririm.

         
Havadan Drone Çekimi   15/12/2018

Serkan Bey ve ekip arkadaşı Neslihan Hanım çok iyi bir iş çıkardılar, fotoğraflar ve videolar tamda istediğim gibiydi, çok kısa bir sürede işi teslim ettiler, şiddetle tavsiye ederim.

         
Eyüp Külahsız
Havadan Drone Çekimi   24/11/2018

Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Tavsiyeleri sayesinde güzel bir iş çıkardık. Fiyat konusunda drone kullanmadığımız için 50,00TL ücret ödedim.

         
Şeyma ERGÜN
Havadan Drone Çekimi   15/11/2018

Güleryüz ve profesyonellikleri ile şahane bir iş çıkardılar. Hem birlikte çalışma fırsatı bulduk hem de çok eğlendik. Teşekkürler.

         
Ahmed Muharrem
Havadan Drone Çekimi   31/10/2018
gallery thumbnail

Çok dürüst bir çalışma tarzları var. Kesinlikle öneriyorum, ne istediğimizi anlayan, Tecrübeli, hızlı bir ekip. ve verilen emeğe göre fiyatları iyi bence. Tekrar teşekkür ederim Açıkbeyaz ekibine. Başka zamanda tekrar tercih edeceğim.

         
Ozcan Tosun
Havadan Drone Çekimi   19/10/2018

Bu en ozel gunumuzde , oyle guzel bir hizmet aldik ki ne kadar tesekkur etsek az Ellerinize saglik Kanal Medya / Askin Bey

         
Havadan Drone Çekimi   09/10/2018

A dan Z ye herşeyle ilgilenen bir ekip. Bütün gün biz ve can dostlarımızın nazlarını cektiler. Harika işler çıktı başta Ihsan bey olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler.

         
Elif Kalburcu
Havadan Drone Çekimi   25/09/2018

Berkan Bey gerçekten çok profesyonel bir video klip hazırladı bizlere. Efendiliği ve emeklerinden dolayı kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Mutlaka tercih etmelisiniz

Havadan Drone Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz