En İyi 10 Denizli Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 43 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Akademik R.

Akademik R.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Ege Bölgesi icerisinde kişisel gelişim, sınav kaygısı, aile içi iletisim, teknoloji bağımlılığı, ilişki Koçluğu üzerine hizmet vermekteyiz. İllerde bulunan uzman arkadaşlarımız ile dilerseniz yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Farkımız, sizi anlayan, birlikte hareket eden, güler yüzlü ve kaliteli hizmettir. Ayrıca bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz ile krizi fırsata çevirmenize yardımcı oluyoruz. Tanışmak için aramanız yeterlidir.
Sanem  D.

Sanem D.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Uluslararası akreditasyonu olan Livcon Learning Center dan aldığım Yaşam Koçluğu ve NLP sertifikalarım ile 2 yıldır profesyonel olarak bu alanlarda çalışmaktayım. Bireysel seansların yanı sıra oluşturulduğunuz gruplara NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimleri vermekteyim.
Büşra  G.

Büşra G.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Öncelikle söylemek istediğim Psikolojik Danışmanlık bir uzmanlık işidir. Ve hizmeti almak isteyen bütün danışanlara yapmayı vazife bildiğim ilk uyarı kendinizi gerçek anlamda profesyonel kişilere emanet etmenizdir. Benim en büyük amacım bu hizmetin en kaliteli bir şekilde verilmesidir. Peki bu kalite nasıl artar biz gerçek anlamda profesyonel kişiyi nasıl anlarız? Başlangıç rotamız yardım alacağınız kişinin bu mesleği yapabilecek 4 yıllık Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimini ta
Merve Gökçen E.

Merve Gökçen E.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Bilişsel davranışçı danışmanlık ve cinsel danışmanlık eğitimlerim devam etmektedir. *Psikolojik danışmanlık , *Mesleki rehberlik, *Kariyer danışmanlığı, *Aile danışmanlığı *Evlilik terapisi *Yaşam koçluğu *Öğrenci koçluğu üzerine çalışmaktayım.
Oğuz Kadir T.

Oğuz Kadir T.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Oğuz Kadir Türkmen Eğitim ve Danışmanlık Akademi 2018 yılında Denizli de kuruldu. Bireylere psikolojik danışmanlık ve koçluk hizmetleri veriyoruz. Danışanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik psikoloji, nlp ve koçluk alt yapısı olan eğitim, seminer ve atölye çalışmaları hazırlarız. Danışanlarımızın istekleri doğrultusunda doğru çözümü üretebilecek eğitim modülleri oluşturup birebir eğitim veriyoruz. Kurumlara gelişim ve değişim süreçlerinde ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve koçluk hizmetleri ver
Cennet Şeyma T.

Cennet Şeyma T.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Daha ilkokuldayken bu mesleği aklıma koyup yıllarca büyük bir aşkla bağlandım.Mesleğime aşık biriyim ve büyük bir sevgi ve zevkle yapıyorum.Her şeyden önemlisi de danışanlarımı 1. plana alıyorum.Tamamen onların iyiliği ve yüksek oranda fayda verebilmek benim için çok önemli.Her zaman aşıladığım duyguda bensiz bir hayatta yalnız başlarına kaldıklarında tüm sorunlarıyla mücadele edebilmeyi öğrenmeleri.Benim işim benim hobim..Psikoterapi herkesin hakkı ve herkesinde bu imkandan faydalanabilmesini
Ömer Batuhan B.

Ömer Batuhan B.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Akdeniz Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sınav kaygısını aşma Planlı çalışma Motivasyon ve daha fazlası için sizlere yardım için buradayım.
İlay Y.

İlay Y.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Lisans eğitimimin ardından, Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Denizli’ de ‘Bireysel Danışmanlık’, ‘Ergen Danışmanlığı’ , ‘Aile, Evlilik ve Çift Danışmanlığı’, ‘Profesyonel Yaşam Koçluğu’, ‘NLP’ ve ‘Cinsel Danışmanlık’ alanlarında hizmet vermekteyim.
Sinem S.

Sinem S.

Psikolojik Danışman · Pamukkale, Denizli
Dnizlide okul öncesi , özel eğitim gerektiren çocuklarla (disleksi-disgrafi-diskalkuli-dispraksi-afazi) yada ilköğretim çocuklarına okula destek bireysel eğitim
Cemile Ç.

Cemile Ç.

Psikolojik Danışman · Merkezefendi, Denizli
Merhaba , Denizli’de olmak bir ayrıcalıkmış iyi ki varsınız . Koçluk benim vazgeçmezim . Deneyimlenen bir süreçtir . Koçunuzun kim olduğu değil koçluk hizmeti alma isteğinizde gizli tüm cevaplar .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emirhan Ayyıldız
Psikolojik Danışman   23/11/2019

Görüşmemiz gayet verimli ve güzel geçti. Talha Bey’in bu işte gayet yeterli ve profesyonel olduğunu düşünüyorum. Sizi dinleyen, sorunlarınıza cevaplar çözümler sunan üreten bir insan ve muhabbeti hoş biri. Kendisiyle en uygun zamanda bir kez daha görüşme fırsatını yakalamak isterim

         
HALİL İBRAHİM YAVUZ
Psikolojik Danışman   20/08/2019

SERPİL HANIMLA İLETİŞİM KURMAK GERÇEKTEN BENİM İÇİN HARİKA BİR DENEYİMDİ.KENDİSİ SAMİMİ,İÇTEN VE KARŞISINDAKİ KİŞİYE ÖNEM VEREN , SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE DAYALI BİR ANLAYIŞ İÇERİSİNDE. İNANIN ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNE VE İKİLİ DİYALOGDA Kİ SAMİMİYETE İNANAMAYACAKSINIZ. HEREKESE TAVSİYE EDERİM.

         
Ayla Süloğlu
Psikolojik Danışman   08/08/2019

Tolga Bey ile panik atak ve öfke nöbetlerim ve ardından gelen pişmanlıklarım ile ilgili çalıştık. Daha önce 2 farklı psikolog ile görüşmüştüm. Fakat sadece konuştum konuştum ve konuştum. Bildiğim şeyler bana geri anlatıldı. Ama bu defa herşey farklıydı. Beni gerçekten anlayan biri vardı karşımda. Terapilerde uyguladığı teknikler ile travmalarım resmen silindi artık acısını yaşamadan sadece olayları hatırlıyorum ve farklı gözle bakıyorum hem geçmişe hem geleceğe. Ne kadar teşekkür etsem az.

         
Psikolojik Danışman   04/08/2019

İçten samimi ve gerçekten rahat konuşabiliyorsunuz. Danışman - danışan iliskisi gibi değil de uzun sure tanıdığınız bir arkadaş gibi. Teşekkürler ilginize samimiyetinize ve yardımlarınıza

         
Perihan Kaleli
Psikolojik Danışman   30/07/2019

Bora Bey gerçekten ne kadar profosyonel bir uzman. Sizi anlıyor. Güven veriyor.mütevazi ve özellikle güler yüzlü. Burayı tercih etmemdeki en önemli etken ön görüşmede seans sürecinikısaltmak için eve ödevler veririz biz burada sizin yapamayacağınız teknikler kullanarak seansımızı yaparız. Ödevlerinizi yaptığınız takdirde süreç hem kısalacal hem de hayatınızın kontrolünü elinizde tutmayı öğreneceksiniz demişti.ücretsiz ön görüşme yapılıyor olması da çok yararlı. iyi ki tercihim Bora Bey olmuş.

         
Ferhat Coşkun
Psikolojik Danışman   30/06/2019

Umutsuz olduğunuz ve Başarıya ulaşamayacağınızı düşündüğünüz öğrenciniz varsa yada çocuğunuz akıllı ve zeki ancak bir rehber eşliğinde daha mı iyi olur? Diyorsanız, Doğru teşhis ile 3 görüşmede kesinlikle kabuğundan çıkan ve yeni hedefler belirleyen öğrencimizin böyle düşünmesini sağlayan Nazan Öğretmenime Teşekkür ediyorum. Kesinlikle bu tarz durumlarda tanışmanızda fayda var diye tavsiye ediyorum.

         
Ümit ŞEKER
Psikolojik Danışman   29/06/2019

Karşısında kim olursa olsun dinleyen anlamaya çalışan size sizden bişeyler göstererek daha iyi hissetmenizi sağlıyor. Ben çok memnun kaldım.

         
Selim Akan
Psikolojik Danışman   04/04/2019

Bilal Bey den çok memnun kaldım. Eğer ihtiyacım olursa tekrar listemde ilk sırada kendisi. Çok teşekkür ederim.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz