4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

926 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

  • Klor ve klorin bileşenleri
  • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
  • Amonyum bileşikleri
  • Formaldehit
  • Alkol içerikli dezenfektanlar
  • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

En İyi 25 Dezenfeksiyon Firması

Burak G.

Burak G.

EVINIZ IS YERLERINIZ DUZENLI VE GUVENLI SEKILDE DEZENFEKTE EDILIR. FARE HASERE ILACLAMA ISLERINIZ GARANTILI BIR ŞEKİLDE YAPILIR.
Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Ülkemizi ve dünyayı sağlığın yanında ekonomik ve sosyal anlamda da derinden etkileyen yeni tip korona virüs pandemisi (COVID -19) tüm yaşam alanlarımızı yeni şartlara göre yeniden düzenleme zorunluluğu getirmiştir. Uzman ekibimizle verdiğimiz nano gümüş dezenfeksiyon hizmeti ile ekonomik devamlılığınızı sağlamanıza destek olmak istiyoruz. Bu uygulamayı yaptığımız an itibariyle ortamınızdaki virüs yükünü sıfırlamış oluyoruz. Ekiplerimiz ayrıldıktan sonra çalışma ortamınızı temas kullarına
Kamuran G.

Kamuran G.

Evinizi, İşyerinizi, ofisinizi, apartmanınızı, fabrika ve depolarınızı, eğitim kurumlarınızı, otomobil ve servis araçlarınızı tüm virüs, bakteri, maya ve mantarlara karşı dezenfekte ediyoruz.
KÜTAHYA HİJYEN

KÜTAHYA HİJYEN

180cc 10 bar gücünde özel üretim kurubuhar cihazları ile hijyenik ev ofis araç temizliği Sağlık bakanlığı onaylı DEZENFEKTANLAR ile UYGULAMA RUHSATLI FİRMAMIZ DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ
Mavi D.

Mavi D.

Günlük hayatımızı bütünüyle çerçeveleyen, yaşam alanlarımızın temizliği, sağlığımız açısından hayati bir öneme sahiptir. Temiz ve bakterilerden arındırılmış gündelik hayatın oluşturulmasında belirleyici bir konuma sahip olan hijyenin, günümüz temizlik anlayışının oluşmasında sağlık kuruluşlarının açıklamalarından öğrenmekteyiz. hijyen kavramının tam karşılığı, insan sağlığını tehdit eden, bakteri ve viral mikropların varlığını silip yok ederek, steril ve ferah ortamların oluşmasını sağlar. İç
Parpak Temizlik

Parpak Temizlik

ULV Cihazimz ile Ev Apartman Ofis Fabrika dezenfekte işlemi yapılır. Sağlık Bakanlığı Onaylı Dezenfektan çeşitlerimiz ile Nano gümüş iyon temizlik, hijyen çeşitlerimiz ile Bizimle iciniz Rahat #Hayatınızda olsun☎️ https://wa.me/ #Arayın #Tanışalım #Sorun #Cevaplayalım Daha fazlası için İnstagram https://www.instagram.com/parpaktemizlik Facebook https://www.facebook.com/parpaktemizlik Google https://g.page/parpaktemizlik?gm Twitter https://www.twitter.com/parpaktemizlik
Mahmut Ç.

Mahmut Ç.

Evini dezenfekte ettirecek ama değişik ücretler duyup kafası karışan arkadaşlar bilmelidir ki: Buharlı sistem bir cihazla ve etkili bir ilaçla odadaki tüm eşyalara, temas edilen bütün noktalara buharlamalı püskürtme yapılarak 25-30 dakika süren bir ev temizliği ve dezenfektanın m2'ye m3 olarak eşit dağıtıldığı ve bu şekilde yarım saat kapalı bırakıldığı bir çalışma sonucunda güvende olursunuz.
Selçuk Ç.

Selçuk Ç.

DEGİSEN OLAN ÜSTÜ DURUMLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK FİRMAMİZ OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI WİEBERR KİMYA FİRMASİ BÜNYESİNDE KALİTELİ HİZMET VERMEKTEYİZ.
Esse İ.

Esse İ.

Esse ilaclama olarakGarantili ilaçlama dezenfektan uygulaması sağlıyoruz Sağlık bakanlığı onaylı olarak çalışıyoruz
Gokbil Dezenfekte

Gokbil Dezenfekte

-Kullanmış olduğumuz ürün Sağlık Bakanlığından 22.10.2018 sayılı ve 2018/111 nolu ruhsata sahiptir. -Ürünümüz nano iyon gümüş nitrat ve hidrojen peroksitten oluşturmaktadır. -Ürünümüz alkol içermediğinden dolayı Helal sertifikaya sahiptir. -İSO 9001 – İSO 14001 – CE 2020 – OHSAS 18001 – IQ SCC HYB belgelerine sahiptir. -Korozotif Test Raporuna sahip olup, kullanıldığı ortamlarda yer alan eşya, ekipman ve malzemelerde (cam, ahşap, metal, plastik vb.) korozyona sebep olmamaktadır. - Cilt İritas
Dünya İlaçlama Ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

Dünya İlaçlama Ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

TC. Sağlık bakanlığı onaylı firmamız, çevrenizi ve yaşam alanlarınızı hijyen kurallarına ugun hale getirmek için çalışmakta olup. Kalite ve müşteri odaklı hizmet vermektedir.
Clear Clinic Profesyonel T.

Clear Clinic Profesyonel T.

Okul, iş, ofis, otel, kafe, apartman, ev ve araçlarınızda sağlık bakanlığı onaylı ürünlerle dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.
İbrahim  Ç.

İbrahim Ç.

Uzun süreli ve garantili Hizmet size özel Dezenfektasyon çözümlerimiz ile Yanınızdayız. Ev ofis yurt ilaçlama tam koruma. Hastalık. Salgın virüs enfeksiyon.
Davut G.

Davut G.

Bakanlık Onaylı Sertifikamız ve Onaylı Dezenfektelerle Profesyonel Uzman Ekiplerle Haşere, Böcek, Dezenfekte işlemleri yapıyoruz.
Nclean Profesyonel D.

Nclean Profesyonel D.

Profesyonel temizlik hizmeti dikeyindeyiz. Teknolojisini ve yeteneklerini biyoteknoloji alanına yönlendiren anlayışa sahibiz. Günümüzde önemini çok iyi anladığımız nano gümüş iyonlarıyla dezenfeksiyon ana başlığında hizmet veriyoruz. Sitemizi ziyaret edin.
Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Z ve deneyimli kadromuzla, yeterliliği denenmiş ve belgelenmiş ürünlerle ile dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmeti sunmaktayız. COVID-19 salgınında dezenfeksiyona maksimum ihtiyaç duyulan bu dönemde Şirketimizin yapısında bulunan Ziraat, Orman ve kimya mühendislerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı alanlarda profesyonel hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odağını hiç kaybetmemiş ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Tektem İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Tektem İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

- Firmamız Sağlık Bakanlığı ruhsatlidir. - Firmamız TSE belgeli olup standartlarda hizmet vermektedir. - Firmamız ISO belgeli mevcut olup standartlarında hizmet vermektedir. - Kullandığımız ilaçlar ve dezenfektanlar sağlık bakanlığı ruhsatlıdır. - İstanbul, Ankara, İzmir ve Sakarya illerinde hizmet vermekteyiz. - Verdiğimiz hizmetin arkasında olup %100 garanti altındadir. - Personellerimiz sağlık bakanligindan aldıkları eğitim sonucunda hizmet verebilmektedir
UniPest Pest Control & Çevre Sağlığı

UniPest Pest Control & Çevre Sağlığı

Firma olarak uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuzla profesyonel çözüm ortağınız olarak vektörlerle (kara sinek,sivri sinek,hamam böceği,fare,yılan,akrep vb.) insanlara bulaşabilen rahatsızlıklar için koruma ve önlem çalışması yapmaktayız. Olası çalışmamız için teşekkür eder sağlıklı yaşam dileriz.
Nihat E.

Nihat E.

Geçmişte çevremizde çok fazla risk bulunmaz iken günümüzde risk oldukça yüksektir. Bu risklerin tek tek incelenerek uygulanan yöntemler ve hazırladığımız sistemler sayesinde oluşturduğumuz güvenli alanlar yüksek fayda sağlamaktadır.Kullandığımız dezenfektan ürünleri sertifikalıdır.
Selçuk G.

Selçuk G.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim Uygulama yaptırmak istediğiniz alan bilgilerini bize iletin ve hangi periyotta uygulama yapılması gerektiğini belirleyelim. Rezevasyon ve Keşif Sizlere ve ekibimize uygun bir tarihe rezervasyonunuzu yapalım. İşletme, fabrika veya toplu daire uygulamaları gibi ön keşif gerektiren durumlarda ücretsiz keşiften yararlanın. Uygulama ve Süreklilik Tebrikler, mevcut patojenlerden uzaksınız. Uzman ekiplerimiz dezenfeksiyon uygulamalarını yaptıktan sonra süreç
Gusto Temizlik D.

Gusto Temizlik D.

Gusto, deneyimli ile Kocaeli ilaçlama firmaları içinde hizmet verdiği ilaçlama, pest kontrol ve çevre sağlığı hizmetlerinde sektöründe fark ve güven yaratmış bir markadır. Diğer ilaçlama firmalarından uzman kadrosunun yanısıra iş anlayışı olarak kolayca ayrılmaktadır. Tüm iş akışını belgelendirme firmalarınca denetime alan Gusto, öncelikle kesintisiz kalite için kendi öz denetimini kendi içinde oluşturma anlayışı ile çalışmaktadır. Başta ziraat mühendislerimiz ve saha uygulama teknisyenlerimizd
Evtadilatistanbul

Evtadilatistanbul

Sıvı haşere ilaçları ile olduğu gibi, katı ve jel böcek ilaçlama teknikleri ile de uygulama yapabilen firmamız; iş yeri, ofis, ev, bina, bodrum, atölye ve fabrika başta olmak üzere akla gelen her alanda uygulama yapabilmektedir. Sıcak havalarda böcek ilaçlama taleplerinin artış göstermesi ve zararlı canlıların birçok alanda görülmeye başlanması, mücadele için yapılan ilaçlama sayısını da etkilemiştir. En etkili ilaçlama yöntemlerini modern teknikler doğrultusunda uygulayan haşereler ile mücadel
Polymex

Polymex

Sağlık bakanlığı ndan onaylı dezenfektanlar bakteri ve COVID-19 virüsüne karşı etkili dezenfekte işlemini yapıyoruz. Yaklaşık 100.000 m2 uygulama tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.
Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon

Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon

Sanitem Temizlik ve Dezenfeksiyon firması olarak konusunda uzman ve yetki belgesi sahibi veteriner hekim ve ziraat mühendisi kadromuzla, T.C. Sağlık Bakanlığı ndan onaylı dezenfektanlarımız ile tüm konut, işyerleri, toplu ulaşım araçları ve ibadethaneler ile barınak ve çiftlikler, oteller, spor salonları, oyun alanları, güzellik merkezleri, kuaförler, hasta ve çocuk odalarının ve halı, yatak, klima, buzdolabı, su sebili gibi ekipmanların ruhsatlı ve ortam materyallerine göre ve yaşayan olup olm
Ali B.

Ali B.

Her türlü bakteri virüs ve haşerelere karşı biyosidal ve yok edici haşere ilaçlaması yapılır.evlerde zaman zaman böcekler sinekler vs virüs ve bakteri taşıyan canlılar yatak battaniyelerde yaşayan akneler insan sağlığını tehdit ediyor.bu sebeple yılda en az bir defa biyosidal ilaçlama yapılmalı insan elinin dahi ulaşamadığı yerler dahi dezenfekte edilmeli ki evdeki her yaştaki insanlar huzurlu ve sağlıklı hayatlarına devam etsinler. önce saglık.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Volkan Özgenç
Dezenfeksiyon   29/05/2020

Uğur Bey'e teşekkür ederiz. Sorduğumuz sorulara cevaplar verip bizi aydınlattı. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

         
Yusuf Erdinç
Dezenfeksiyon   12/05/2020

Randevu için belirtilen sürede geldi . Çok anlayışlı biriydi . Evimi dezenfekte ettirdim . Umarım etkisi görülür.

         
Sibel Düzenli
Dezenfeksiyon   11/05/2020

Çok ilgiliva profesyonellerdi en ufak köşe bucak bile dezenfekte edildi, çok memnun kaldım teşekkür ediyorum tekrardan

         
Behlül KAPLAN
Dezenfeksiyon   07/05/2020

Tek talep ile ilgili defalarca kez arandım, hizmet kalitesi ve ekonomik açıdan gayet uygun diyebilirim. Uğur Abi ile görüşmemde ben hep abi diye hitap ettim o yaşça küçük olmama rağmen Bey demeye devam etti. Hassasiyetinize ve firma işleyişinize teşekkürlerimi iletirim. :)

         
Selcan Kara
Dezenfeksiyon   02/05/2020

Uğur bey kendisi çok ilgili ve alakalı binamızı özenle dezenfekte ettiler çok memnun kaldık evimizide yaptırmayı düşünüyorum kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum

         
Yaren Tezcan
Dezenfeksiyon   02/05/2020

İşinde iyi ve bilgililer. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.Geri dönüş yapıyorlar.Tavsiye ederim..

         
Seyda Oguz
Dezenfeksiyon   01/05/2020

Yeni taşındığım evimi gündemdeki salgın dolayısıyla dezenfekte ettirdim. Firmanızın ilgi ve alakasından, konuyla ilgili hertürlü yardımından çok memnun kaldım. Yakında ilaçlama içinde tekrar iletişime geçeceğim.Herkese tavsiye ederim çok teşekkürler.

         
Dezenfeksiyon   18/04/2020

Randevuya vaktinde geldiler. Ürünü ve tüm evraklarını işlem öncesi sunup bizi bilgilendirdiler. Dezenfeksiyon esnasında biz de evdeydik, kullandıkları ürün asla rahatsız etmedi. Evcil hayvanım (kedim) de rahatsız olmadı.

Diğer Bilgiler
Dezenfeksiyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz