4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.402 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

  • Klor ve klorin bileşenleri
  • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
  • Amonyum bileşikleri
  • Formaldehit
  • Alkol içerikli dezenfektanlar
  • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

En İyi 25 Dezenfeksiyon Firması

Bıowar Çevre  Sağlığı

Bıowar Çevre Sağlığı

Arkadaşlar herkese merhaba, Ankaranin en profosyonel ilaçlama firmasıyız.tüm belgelerimiz ve izinlerimimiz sağlık bakanlığı tarafından verilmiş durumda.ayrıca kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından izinli ve insan sağlığı açısından hiç bir sorun oluşturmamaktadır. haşere,kemirgen vs tüm genel haşerelerde sorununuzu en uygun ve güvenilir profilimiz ile sunmaktayız. Söz veriyoruz. Biz ilaçlama yaptıktan sonra haşere olarak sıkıntı tekrar yaşarsanız paranızı iade ediyoruz. Bizi terci
Ali Yılmaz

Ali Yılmaz

Dezenfeksiyon yaptırmak isteyenlerin kendilerinin ve toplumun sağlığı İçin konusunda uzman ve yetkili firmaları seçmesini temenni ederim unutmayınızki : biyosidal ürünler uzman kişiler tarafından kullanıldığında yararlıdır
Cervantes Dezenfektan&Haşere🇹🇷

Cervantes Dezenfektan&Haşere🇹🇷

yılında Latin Amerika ülkesi Kolombiyanın başkenti Bogota da Furkan Kartal tarafından faaliyete başlamıştır.Hijyen dezenfeksiyon zirai haşere mücadelesi ve havadan ilaçlama alanlarında Peru Panama Costarika Venezuela ve Şilide faaliyette bulunmuştur. yılında Venezuela tarım bakanı Freddy Bernal tarafından tarımsal ürün uygulama ödülüne layık görülmüştür.Ve şimdide Ankarada siz değerli yurttaşlarına dürüst ve çözüm odaklı olarak hizmet vermeyi istemektedir.
MaksimumNet İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

MaksimumNet İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tüm kapalı alanlarda güvenle kullanılan ve etkin sonuç sağlayan dezenfeksiyon uygulamamız ULV cihazı ile soğuk sisleme şeklinde mikron ölçeğinde uygulanır. ​ Bu işlem sayesinde tabandan tavana kadar tüm ortamda etkin bir dezenfeksiyon sağlanır. Kullanılan ürünler doğa ile dost, insan ve hayvan sağlına zararsızdır.
Gen Laboratuvar Ve Kimya

Gen Laboratuvar Ve Kimya

▪ Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulamaya Ruhsatına Sahiptir. ▪ Firmamız Mesûl Müdür Eşliğinde Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. ▪ Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan
KÜTAHYA HİJYEN

KÜTAHYA HİJYEN

180cc 10 bar gücünde özel üretim kurubuhar cihazları ile hijyenik ev ofis araç temizliği Sağlık bakanlığı onaylı DEZENFEKTANLAR ile UYGULAMA RUHSATLI FİRMAMIZ DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ
Elif Temizlik Dezenfeksiyon

Elif Temizlik Dezenfeksiyon

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakterileri kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır. Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır ve dezenfekte edilmiş olur.
Meet ilaçlama

Meet ilaçlama

Sağlık Bakanlığı onaylı solüsyonlarla, uzun süre etkili ev ve işyeri dezenfektasyon işlemleri yapmaktayız. Uygun fiyatlarla randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.
Detay Böcek İlaçlama

Detay Böcek İlaçlama

Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatına Sahiptir. Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan maddeleri ile uygulama yapılmaktadır. Uygulanan ilaçlama insan sağlığına ve çevreye zararsızdır. İlaçlama öncesi ve sonrası yapılması gerekenler ilaçlama yapan personel tarafından detaylı olarak sizlere yerinde anlatılacaktır. İlaçlama haşere ve böcek türüne uygun ilaçlarla ve uygun yönte
Beter Böcek Pest Kontrol İlaçlama Hizmetleri

Beter Böcek Pest Kontrol İlaçlama Hizmetleri

HAŞERE (PEST) MÜCADELESİ NEDİR NASIL VE NERELERDE YAPILIR? Haşereler; taşıdıkları zararlı organizmalarla insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar veren kemirgen, uçan ve yürüyen haşerelere uygulanan kimyasal ve kimyasal olmayan teknikler ile tamamen yok ederek veya zarar vermesini önleyerek sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamımızı sağlayan faaliyetlerdir. Villa, daire, ofis, araç, site ve bahçelerinizde; Uçan haşere, Yürüyen h
Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon, İlaçlama

Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon, İlaçlama

Sanitem Temizlik ve Dezenfeksiyon firması olarak konusunda uzman ve yetki belgesi sahibi veteriner hekim ve ziraat mühendisi kadromuzla, T.C. Sağlık Bakanlığı ndan onaylı dezenfektanlarımız ile tüm konut, işyerleri, toplu ulaşım araçları ve ibadethaneler ile barınak ve çiftlikler, oteller, spor salonları, oyun alanları, güzellik merkezleri, kuaförler, hasta ve çocuk odalarının ve halı, yatak, klima, buzdolabı, su sebili gibi ekipmanların ruhsatlı ve ortam materyallerine göre ve yaşayan olup olm
Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Başta okullar, kreşler, hastaneler, evler, iş yerleri ve insan trafiğinin yoğun olduğu bütün yaşam alanlarının ENFEKSİYONLARI önlemek adına MİKROP, VİRÜS ve BAKTERİLERİ tamamen ortan kaldıran ve yeniden oluşumunu uzun süre engelleyen YENİ NESİL %100 Doğal Su Bazlı Alkol içermeyen ve zararsız Dezenfektan işlemidir.
Şahinli medikal

Şahinli medikal

Kullandıgımız bütün ürünler saglık bakanlıgı onaylıdır.medikal sektöründe güvenilir ve öncü firmaların başında gelmekteyizdir.
Birol  Yazı

Birol Yazı

YETKİNLİK BELGELERİMİZ • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama İzin Belgesi • Sağlık Bakanlığı Mesul Müdür Belgesi • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama Operatör Belgesi • TSE – HYB Uygunluk Belgesi • ISO 9001- 14001-18001 Kalite Belgeleri • İlaç güvenlik bilgileri ( MSDS ) • 3. Şahıslar için garanti sigorta poliçesi • İSG hizmet alım sözleşmesi 2008 yılından buyana Malatya ve çevre illerde pest kontrol hizmeti veren bir şirketiz. Tüm uygulamalarımızı, eğitimli uzman kadromuzla, insan ve çe
Bimak İlaçlama

Bimak İlaçlama

Özel soğuk sisleme makinaları ile tarım ve zirai ilaç kullanmayarak sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlarla profesyonel hizmet vermekteyiz.
Airmed Yeni Nesil Dezenfeksiyon Sistemleri

Airmed Yeni Nesil Dezenfeksiyon Sistemleri

AİRMED Yeni Nesil Dezenfeksiyon Sistemleri olarak önceliğimiz yaşamın olduğu her alanda hijyenin kolay ve hızlı bir şekilde sağlanabilmesidir. Bu amaçla uygulamalarımızda Natech Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye ait Silverzone Hygiene markalı ürünleri kullanmaktayız. Nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarında, çok özel formüllü, patentli nano gümüş solüsyonu Silverzone uzun süreli ve çok etkili dezenfeksiyon için üretilmektedir. 1) GÜVENLE DOKUN Sağlık bakanl
Avrupa Böcek İlaçlama

Avrupa Böcek İlaçlama

8 yıllık deneyimiyle Avrupa böcek ilaçlama, evinize yerleşen haşere ve kemirgenleri başarısı kanıtlanmış çözüm yöntemleri ile defeder. Müşteri odaklı memnuniyet için hizmet veren Avrupa böcek ilaçlama yüksek standartlarda evinizi ilaçlar. Arayın, evinizdeki haşere kabusu Avrupa böcek ilaçlama ile son bulsun.
İbrahim  Çambel

İbrahim Çambel

Uzun süreli ve garantili Hizmet size özel Dezenfektasyon çözümlerimiz ile Yanınızdayız. Ev ofis yurt ilaçlama tam koruma. Hastalık. Salgın virüs enfeksiyon.
Ali Yıldırım

Ali Yıldırım

Bütün yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz
Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Sevinç Peyzaj- İlaçlama Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Z ve deneyimli kadromuzla, yeterliliği denenmiş ve belgelenmiş ürünlerle ile dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmeti sunmaktayız. COVID-19 salgınında dezenfeksiyona maksimum ihtiyaç duyulan bu dönemde Şirketimizin yapısında bulunan Ziraat, Orman ve kimya mühendislerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı alanlarda profesyonel hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti odağını hiç kaybetmemiş ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Barış Fumigasyon Tarım İlaçlama Dezenfektan San. ve Tic. Ltd. Şti.

Barış Fumigasyon Tarım İlaçlama Dezenfektan San. ve Tic. Ltd. Şti.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi sayesinde en küçük alanlardan en büyük sahalara kadar her türlü bölgede ve noktada kurumsal ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti gerçekleştirerek sektörde lider konumuna gelmiş olan B-Dez, bireysel olarak yeterli gelmeyen ilaçlama ihtiyaçlarında sizlere tam donanımla ulaşmakta ve elindeki yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler yetki belgesine sahip ve lisansları alınmıştır.
Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Ülkemizi ve dünyayı sağlığın yanında ekonomik ve sosyal anlamda da derinden etkileyen virüsler tüm yaşam alanlarımızı yeni şartlara göre yeniden düzenleme zorunluluğu getirmiştir. Uzman ekibimizle verdiğimiz nano gümüş dezenfeksiyon hizmeti ile ekonomik devamlılığınızı sağlamanıza destek olmak istiyoruz. Bu uygulamayı yaptığımız an itibariyle ortamınızdaki virüs yükünü sıfırlamış oluyoruz. Ekiplerimiz ayrıldıktan sonra çalışma ortamınızı temas kullarına uygun kullanmaya devam etmeniz öne
Hakan Kaplan

Hakan Kaplan

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli önce insan sağlığı diyoruz fiyatlarımız uygundur Uygulamalarımız su bazlı dezenfeksiyondur ve kesinle zararı yoktur içilebilir de alkol bazlı ve diğer ürünlerle karşılaştırmayınız haşere ilaçlama ile kıyaslamayınız
Birgül Onay

Birgül Onay

Nano teknolojisi gümüş iyonlardan oluşan dezenfeksiyon ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermek isteriz.
Viral temizik Sistemleri

Viral temizik Sistemleri

Tam korumalı ekiplerimiz ile ULV yöntemi kullanarak, bir amilyathane kadar steril, EN AZ 15 GÜN KALICI DEZENFEKTE Kulandigimiz Urunler Saglik bakanligi onaylidir. Güvenilir Dezenfeksiyon Şirketi olarak sizleri Korona Virüs dahil TÜM Virüslere , Bakterilere , Mikroplara karşı korumayı misyon edindik.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Akel
Dezenfeksiyon   14/10/2020

Gerçekten çok memnun kaldık 2 çocuklu bir aileyiz.Şuanki malum süreçte evlerimizin dezenfeksiyon işlemini yaklaşık yarım saatlik bir sürede tamamladılar.Sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanıyorlar çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar. Av.Mustafa AKYAZI

         
Murat Kıvırcık
Dezenfeksiyon   04/10/2020

Teklifi seçme aşamasından işlem sonuna kadar herşey organizeydi.Söz verilen saatte gelindi,büyük bir titizlikle evimiz dezenfekte edildi. Kesinlikle tavsiye ederim,tekrar teşekkürler.

         
MERT BEŞLİ
Dezenfeksiyon   27/09/2020

Randevuya zamanında geldiler, beklentimin üstünde gerçekten profesyonel olarak çalışıyorlar, Aldıkları ücretlerin hakkını fazlasıyla veriyorlar, daha önce başka bir firma ile çalışmıştım, memnun kalmamıştım. Bu firma işini profesyonel olarak özenle titizlike çalışıyor. Kurumsal güvenil bir hizmet istiyorsanız bu Air Dezenfekte firmasını tercih edin, kafanız rahat etsin. Ayrıca hediye olarak bırakmış olduğu el dezenfekte ürünüde bizim için güzel bir jest oldu.

         
Elif Kara
Dezenfeksiyon   17/09/2020

Haluk Bey hem çok yardımcı, hem çok kibar, hem de işini çok iyi yapıyor. Güvenle hizmet alabilirsiniz. Hem gün hem de saat konusunda çok yardımcı oldu; iş hakkında çok detaylı bilgi verdi. Çok memnun kaldık. Teşekkürler

         
Bircan Satı
Dezenfeksiyon   17/09/2020

Sayenizde iş yerimizde güvenli bir şekilde çalışmamıza devam ediyoruz. Üstelik yapılan dezenfeksiyon işlemi sırasında işimize ara vermek zorunda kalmadık.Emeğinize sağlık..Teşekkür ederim..

         
Sevim Harmankaya
Dezenfeksiyon   17/09/2020

Enis beyle armut uygulaması üzerinden tanışma fırsatımız oldu annemin evi için ve aracımız için dezanfekte işlemi yaptırdık son derece memnun kaldık,anlaştığımız vakitten önce bile geldi kendisi işini son derece özenle yapıyor ,ve çok beyefendi bir kişiliğe sahip ,sorduğum tüm soruları en kısa sürede yanıtladı,uygulama yaptıracak kişilere kesinlikle tavsiye ederim.çok teşekkür ederiz tekrar görüşmek üzere enis bey:)

         
Secil Hasegeli
Dezenfeksiyon   11/09/2020

Enis bey cok nazik ve ozenliydi detaylı dezenfeksiyon yaptı söz verilen saatte geldi cok guleryuzlu ve profesyoneldi

         
Didem Kural Gunal
Dezenfeksiyon   11/09/2020

Hizmetten cok memnun kaldik, detayli bilgilendirme ve yonlendirme yapiliyor👍🏻soz verdigi vakitte geliyorlar... tesekkur ederiz, tavsiye ederiz...

Diğer Bilgiler
Dezenfeksiyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz