4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.103 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

  • Klor ve klorin bileşenleri
  • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
  • Amonyum bileşikleri
  • Formaldehit
  • Alkol içerikli dezenfektanlar
  • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

En İyi 25 Dezenfeksiyon Firması

Ali Y.

Ali Y.

Dezenfeksiyon yaptırmak isteyenlerin kendilerinin ve toplumun sağlığı İçin konusunda uzman ve yetkili firmaları seçmesini temenni ederim unutmayınızki : biyosidal ürünler uzman kişiler tarafından kullanıldığında yararlıdır
Burak G.

Burak G.

EVINIZ IS YERLERINIZ DUZENLI VE GUVENLI SEKILDE DEZENFEKTE EDILIR. FARE HASERE ILACLAMA ISLERINIZ GARANTILI BIR ŞEKİLDE YAPILIR.
Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Virüssüz Hayat Temizlik A.ş.

Ülkemizi ve dünyayı sağlığın yanında ekonomik ve sosyal anlamda da derinden etkileyen virüsler tüm yaşam alanlarımızı yeni şartlara göre yeniden düzenleme zorunluluğu getirmiştir. Uzman ekibimizle verdiğimiz nano gümüş dezenfeksiyon hizmeti ile ekonomik devamlılığınızı sağlamanıza destek olmak istiyoruz. Bu uygulamayı yaptığımız an itibariyle ortamınızdaki virüs yükünü sıfırlamış oluyoruz. Ekiplerimiz ayrıldıktan sonra çalışma ortamınızı temas kullarına uygun kullanmaya devam etmeniz öne
KÜTAHYA HİJYEN

KÜTAHYA HİJYEN

180cc 10 bar gücünde özel üretim kurubuhar cihazları ile hijyenik ev ofis araç temizliği Sağlık bakanlığı onaylı DEZENFEKTANLAR ile UYGULAMA RUHSATLI FİRMAMIZ DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ
Burak Köse

Burak Köse

Virüslere karşı tam koruma, sağlık bakanlığı onaylı kullanılan ilaçlar, garantili ilaçlama, Dezenfekte Hizmeti için bize ulaşın. Profesyonel İlaçlama ilaçlama sertifikalı uzman kadro, Kusursuz Dezenfeksiyon hizmeti
Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Başta okullar, kreşler, hastaneler, evler, iş yerleri ve insan trafiğinin yoğun olduğu bütün yaşam alanlarının ENFEKSİYONLARI önlemek adına MİKROP, VİRÜS ve BAKTERİLERİ tamamen ortan kaldıran ve yeniden oluşumunu uzun süre engelleyen YENİ NESİL %100 Doğal Su Bazlı Alkol içermeyen ve zararsız Dezenfektan işlemidir.
Oxijen Temizlik Çözümleri

Oxijen Temizlik Çözümleri

Oxijen Temizlik Çözümleri olarak müşterilerimize hem temizlik hem de hijyen konusunda detaylı ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Ortam dezenfeksiyonu hizmetimizde piyasanın en iyi biosidal ve nano teknolojisine sahip dezenfektanlar kullanıyoruz. Diğer hizmetlerimiz ise Ofis, Ev, Fabrika, Okul, İnşaat sonrası temizliği, zemin cilalama ve halı&koltuk yıkama hizmetleri veriyoruz.
Hakan K.

Hakan K.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli önce insan sağlığı diyoruz fiyatlarımız uygundur Uygulamalarımız su bazlı dezenfeksiyondur ve kesinle zararı yoktur içilebilir de alkol bazlı ve diğer ürünlerle karşılaştırmayınız haşere ilaçlama ile kıyaslamayınız
Bio Dezenfeksiyon

Bio Dezenfeksiyon

Tüm kapalı alanlarda güvenle kullanılan ve etkin sonuç sağlayan dezenfeksiyon uygulamamız ULV cihazı ile soğuk sisleme şeklinde mikron ölçeğinde uygulanır. ​ Bu işlem sayesinde tabandan tavana kadar tüm ortamda etkin bir dezenfeksiyon sağlanır. Kullanılan ürünler doğa ile dost, insan ve hayvan sağlına zararsızdır.
Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon, İlaçlama

Sanitem Temizlik Ve Dezenfeksiyon, İlaçlama

Sanitem Temizlik ve Dezenfeksiyon firması olarak konusunda uzman ve yetki belgesi sahibi veteriner hekim ve ziraat mühendisi kadromuzla, T.C. Sağlık Bakanlığı ndan onaylı dezenfektanlarımız ile tüm konut, işyerleri, toplu ulaşım araçları ve ibadethaneler ile barınak ve çiftlikler, oteller, spor salonları, oyun alanları, güzellik merkezleri, kuaförler, hasta ve çocuk odalarının ve halı, yatak, klima, buzdolabı, su sebili gibi ekipmanların ruhsatlı ve ortam materyallerine göre ve yaşayan olup olm
Mahmut Ç.

Mahmut Ç.

Evini dezenfekte ettirecek ama değişik ücretler duyup kafası karışan arkadaşlar bilmelidir ki: Buharlı sistem bir cihazla ve etkili bir ilaçla odadaki tüm eşyalara, temas edilen bütün noktalara buharlamalı püskürtme yapılarak 25-30 dakika süren bir ev temizliği ve dezenfektanın m2'ye m3 olarak eşit dağıtıldığı ve bu şekilde yarım saat kapalı bırakıldığı bir çalışma sonucunda güvende olursunuz.
Barış Fumigasyon Tarım İlaçlama Dezenfektan San. ve Tic. Ltd. Şti.

Barış Fumigasyon Tarım İlaçlama Dezenfektan San. ve Tic. Ltd. Şti.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi sayesinde en küçük alanlardan en büyük sahalara kadar her türlü bölgede ve noktada kurumsal ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti gerçekleştirerek sektörde lider konumuna gelmiş olan B-Dez, bireysel olarak yeterli gelmeyen ilaçlama ihtiyaçlarında sizlere tam donanımla ulaşmakta ve elindeki yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler yetki belgesine sahip ve lisansları alınmıştır.
Professional Cleaning  S.

Professional Cleaning S.

Professional Cleaning Service olarak dezenfeksiyon işlemini Foglama ( Dumanlama - Sisleme ) sistemi ile ULV cihazı yardımı ile yapıyoruz. Bu sistem sayesinde püskürtülen dezenfektan havada ortalama 15 dakika asılı kalarak hem havada bulunan hemde yüzeylerde bulunan bakteri ve mikropları absorve eder. Dezenfeksiyon işlemi esnasında kullanmakta olduğumuz ürün Sağlık Bakanlığından izinli üretimi yapılan Benzal Amonyum Klorür bazlı orjinal bir dezenfektandır.
Antı Cor Turkey

Antı Cor TurkeyTemelleri 2015'te atılan Anti-cor Turkey olarak, yüzlerce mutlu aile, onlarca büyük kurumsal müşteri ile yolumuza devam ediyoruz. İstanbul ve İzmirde faaliyetlerimize devam ederek, sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı Yurt dışından ithal TİP2 Biyosidal dezenfeksiyon ürünlerimiz ile uzun süreli ve etkili bir dezenfeksiyon hizmeti sağlıyoruz. Dezenfeksiyon işlemi, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemek için yapılan koruyucu bir işlemdir. Amaç, ortamda bi
Steril Temizlik

Steril Temizlik

Nano gümüş iyon teknolojisi ile virüs ve bakteriler uzun süreli olarak yok edilebilmektedir. Çoğalmaları baskı altında tutularak hasta edici nüfusa ulaşmalarına engel olunmaktadır. En iyi ürün belgeleri ile birlikte, en iyi makine (5mikron) sisleme uygulamasıyla hizmetinizde.
Gokbil Dezenfekte

Gokbil Dezenfekte

-Kullanmış olduğumuz ürün Sağlık Bakanlığından 22.10.2018 sayılı ve 2018/111 nolu ruhsata sahiptir. -Ürünümüz nano iyon gümüş nitrat ve hidrojen peroksitten oluşturmaktadır. -Ürünümüz alkol içermediğinden dolayı Helal sertifikaya sahiptir. -İSO 9001 – İSO 14001 – CE 2020 – OHSAS 18001 – IQ SCC HYB belgelerine sahiptir. -Korozotif Test Raporuna sahip olup, kullanıldığı ortamlarda yer alan eşya, ekipman ve malzemelerde (cam, ahşap, metal, plastik vb.) korozyona sebep olmamaktadır. - Cilt İritas
Trend T.

Trend T.

Son yıllarda ev temizliği hizmetinin yanı sıra ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu gibi taleplerde müşterilerimizden gelmeye başladı. Artık sadece temizlik yapılması kişileri tatmin etmiyor, yaşadıkları her alanın hijyenik oluşuna özen göstermek istiyorlar. Biliyorlar ki uygunsuz yaşam alanları çeşitli hastalıkları beraberinde getirmek ile beraber, bazen yaşamın son bulmasına bile yol açıyor. Dezenfeksiyona her alanda ihtiyaç var. Bugün okul temizliğinden spor sahalarına, ev temizliğinden o
Davut G.

Davut G.

Bakanlık Onaylı Sertifikamız ve Onaylı Dezenfektelerle Profesyonel Uzman Ekiplerle Haşere, Böcek, Dezenfekte işlemleri yapıyoruz.
Adem O.

Adem O.

İletişim : & ÖZELLİKLERİ Dezenfektan olarak “Hidrojen peroksit ve (LÜTFEN BUNA DİKKAT EDELİM )Nano Gümüş Kombinasyonu” mikroorganizmaların DNA’larını ve hücre duvarlarını değiştirmek ve solunum enzim sistemlerini baskılamak sureti ile mikroorganizmalar üzerine direkt öldürücü etki oluşturmaktadır. Hidrojen peroksit ve nano gümüş gıda üretim endüstrisi ve insan sağlığı için ciddi sonuçlar doğurabilecek birçok mikroorganizma üzerine etkilidirler. Uygulandıkları ortamlarda insan ve çevreye
Ar-Dez Sniper

Ar-Dez Sniper

Ar-Dez Sniper Dezenfektan ürünümüz yeni nesil bir dezenfektan olup hammaddesi Amerika menşelidir ve Türkiye’de AR-DEZ SNİPER markası ile üretilmektedir. Ürünümüzün en önemli özelliği ve farklılığı T.C Sağlık Bakanlığı onaylı olup etiketinde “Zehirlenme belirtisi yoktur.” ibaresi olması ve ruhsatımızda risk ibaremizin sıfır olmasıdır. İnsan ve diğer canlıların solunumu için zararsızdır. Aşındırıcı, yanıcı, patlayıcı olmayıp cilt-göz temaslarında -soluma-yutma durumlarında zararsız olduğuna dair
Doğru Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Doğru Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Uzun yıllardır mühendislik tecrübesiyle nitelikli ve kaliteden ödün vermeden halk sağlığını koruma amaçlı her türlü haşere ve kemirgen mücadelesinin yanı sıra birçok hastalık etmenine yol açan bakteri-mantar-virüs gibi canlıların yok edilmesi için gerekli dezenfeksiyon işlemlerinde uzmanlaşmış bir firma olarak bütün yaşam alanlarında sizlerin sağlığı için hizmetinizdeyiz.
Koruma Mühendislik

Koruma Mühendislik

İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Fümigasyon Hizmetleri. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi TS EN ISO 9001-2008 TS EN ISO 14001-2004 Gümrüklü Sahalarda İlaçlama ve Dezenfeksiyon yetkisi Profesyonel hizmet ve raporlama
Serkan G.

Serkan G.

Virüslerden dolayı artık temizlik ve hijyene çok daha fazla dikkat ettiğimiz bu günlerde ihtiyacınız olan dezenfekte hizmetini vermekteyiz.İhtiyaç duyulduğu taktirde No'lu telefondan ulaşabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz
Damga G.

Damga G.

~Ev Dezenfeksiyonu ~Araba Dezenfeksiyonu ~Tekne Dezenfeksiyonu ~Otel Dezenfeksiyonu ~Restoran Dezenfeksiyonu ~Ofis Dezenfeksiyonu ~WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) ve Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünlerle #covid19 #yalıkavak #bodrum
İbrahim  Ç.

İbrahim Ç.

Uzun süreli ve garantili Hizmet size özel Dezenfektasyon çözümlerimiz ile Yanınızdayız. Ev ofis yurt ilaçlama tam koruma. Hastalık. Salgın virüs enfeksiyon.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Deniz
Dezenfeksiyon   28/07/2020

Gelmeden önce firma yetkilisi çok nazik bir şekilde işlemle ilgili detaylıca açıklamada bulundu.Acil lazımdı ve hızlıca aksiyon alarak yardımcı oldular . Evime Corona kaynaklı içim rahat etsin diye dezenfeksiyon işlemi yaptırdım. Ben memnun kaldım rahatlıkla tavsiye edebilirim herkese.

         
Faruk Burak Tınaz
Dezenfeksiyon   23/07/2020

İşlerinde bilgililer ve konuyla ilgili yönlendirmeleri, tavsiyeleri çok iyi. Fiyat konusunda da çok esnaflar. Hem profesyonel hemde esnaflar yani. Biz apartmanca memnun kaldık. Hatta ben evimide dezenfekte ettirdim.

         
Bora Alkan
Dezenfeksiyon   22/07/2020

İşlerini bilen, son derece profesyonel bir ekip. Kullandıkları ekipman ve uygulamaları güven verdi. Son derece memnun kaldık. Anticore uzmanlıği ile ofisimizde etklii bir corona kalkanına sahibiz.

         
Emine Uzun
Dezenfeksiyon   02/07/2020

Kemal bey ve ekibinden çok memnun kaldım. Çok detaylı temizlik ve dezenfeksiyon yapıldı. Çok teşekkür ederim.

         
Diler Çalışkan
Dezenfeksiyon   30/06/2020

taşınma sonrası Dezenfeksiyon ve günlük temizlik birlikte yapıldı. herşey dört dörtlüktü . kesinlikle tavsiye ediyorum Naim bey ve ekibine teşekkürler

         
Dezenfeksiyon   06/06/2020

Bir insan ancak ismi ile bukadar uyumlu olabilir.Gercekten cok tesekkur ederim ellerinize saglik bebegim oldigu icin su virus surecinde tasinmis olmaktan dolayi cok gergindim ama candan beyin alakasi ewe gelen ustalarin trafigine.gore esnemesi beni cok rahatlatti.Armuttan aldigim en iyi hizmet.Cok tesekkur ederim...

         
Volkan Özgenç
Dezenfeksiyon   29/05/2020

Uğur Bey'e teşekkür ederiz. Sorduğumuz sorulara cevaplar verip bizi aydınlattı. Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

         
Begüm Ürkmez
Dezenfeksiyon   29/05/2020

Bizimle hızlı şekilde iletişime geçtiği için ve ofisimize göstermiş oldukları hizmet için teşekkür ediyoruz.

Diğer Bilgiler
Dezenfeksiyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz