Hizmet Ver
Dezenfeksiyon

4 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.454 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

Dezenfeksiyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1.454 Dezenfeksiyon Firması en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 21.069 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 242 kişi Dezenfeksiyon için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

 • Klor ve klorin bileşenleri
 • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
 • Amonyum bileşikleri
 • Formaldehit
 • Alkol içerikli dezenfektanlar
 • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

En İyi 40 Dezenfeksiyon Firması

Eksen Haşere Kon photo

Eksen Haşere Kon

20.06.2023

Dezenfeksiyon · Çorlu, Tekirdağ

Tekirdağ Çorlu'da 2014 yılından beri, İlaçlama ve dezenfeksiyon uygulamalarinda profesyonel hizmet vermekteyiz. Sağlık bakanlığı onaylı, halk sağlığı ürünleri kullanarak kaliteli ve etkili çözümler sunuyoruz.

Nuray A. photo

Nuray A.

21.08.2023

Dezenfeksiyon · Ümraniye, İstanbul

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerini dünya sağlık örgütü standartlarında profesyonel ekibimizle yürütüyoruz.

Çalışkan Group İlaçlama photo

Çalışkan Group İlaçlama

09.03.2020

Dezenfeksiyon · Kartal, İstanbul

Çalışkan Group Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak 2008 yılında faaliyete geçtik. Sektörde kaliteli duruşumuz ve müşteri memnuniyeti sayesinde söz sahibi bir konuma geldik. İlerleyen zamanlarda istekleri karşılamak amacıyla kendimizi geliştirdik. Haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinde...

Basis İlaçlama photo

Basis İlaçlama

22.11.2022

Dezenfeksiyon · Muratpaşa, Antalya

Firmamız BASİS İLAÇLAMA ŞİRKETİ, Antalya’nın ilk ilaçlama şirketlerinden biri olup, yaklaşık olarak 33 yıldır Antalya da Haşerelerle mücadeleler konusunda faaliyet göstermektedir. BASİS İLAÇLAMA olarak Ev ve Apartman sığınakları işyerleri, otel, motel tatil köyleri, lokantalar, pastaneler,...

Coşkun Y. photo

Coşkun Y.

28.08.2020

Dezenfeksiyon · Sancaktepe, İstanbul

mrb istanbul yapı olarak ilaçlama tamirat tadilat sorunlarınız için siz degerli musterilerimze hizmet vermekteyim

Kerim Fuare Haşere İlaçlama T. photo

Kerim Fuare Haşere İlaçlama T.

15.05.2024

Dezenfeksiyon · Sarıyer, İstanbul

İstanbul her semtine mobil ekip arkadaşlarımızla 2005 yılından buyana firmamız haşere ilaçlama başta olmak üzere dezenfeksiyon dezenfekte , mermer Emin cilalama parlatma işlemleri , temizlik , peyzaj bakım mobil servis kontrol hizmet vermekteyiz

Lider Apartman Hizmetleri photo

Lider Apartman Hizmetleri

15.09.2020

Dezenfeksiyon · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Tüm apartman ve Site hizmetlerini tek bir bünyede profesyonel kadromuzla siz tekirdağlı müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz

Serdar B. photo

Serdar B.

06.06.2020

Dezenfeksiyon · İzmit, Kocaeli

2003 yılından buyana halk sağlığı alanında haşere ile mücadele sektöründe olan Başarlar Haşere kontrol Hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile sektör lideri olmak için çalışmaktadır

PROLİVE PEST photo

PROLİVE PEST

23.03.2022

Dezenfeksiyon · Muratpaşa, Antalya

Müşterilerimize Taahhütümüzdür; ProLive Pest Kontrol hizmetleri olarak müşterilerimizin mutlak memnuniyeti için çalışıyor, hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde kalite standartları çerçevesinde sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizi dinliyor, isteklerini anlıyor,...

Derhan T. photo

Derhan T.

27.12.2023

Dezenfeksiyon · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar , DETA İlaçlama,Dezenfeksiyon ve Temizlik olarak 10 senelik ilaçlama geçmişimizi yeni açacağımız firmamıza aktarıyoruz. İşinde Profesyonel ekibimiz , haşere kategorisine göre ayrılan üst düzey ilaç seçeneklerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Sakarya Ìlaçlama P. photo

Sakarya Ìlaçlama P.

25.10.2020

Dezenfeksiyon · Adapazarı, Sakarya

Sakarya_ilaclama_peyzaj firmasını bu sektörde hizmet veren diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliği çalışmalarında bilimselliğe verdiği önemdir. Teknolojiyi yakından takip ederek bu sektörde var olan gelişmeleri ve tüm yenilikleri anında bünyesine katarak daha verimli ve kaliteli hizmeti...

MEKA İ. photo

MEKA İ.

18.11.2023

Dezenfeksiyon · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar, Yaklaşık 5 senedir ilaçlama ve dezenfeksiyon üzerine çalışmaktayım bu süre içerisinde Hastaneler,Askeriyeler,Fabrikalar ve Büyük Sitelerle anlaşmalarım olmuştur. Sizlere bu platform üzerinden daha kaliteli çözüm odaklı ve memnuniyetim ile hizmet vermeye hazırım Teşekkür ederim.

Emrah H. photo

Emrah H.

05.08.2022

Dezenfeksiyon · Bodrum, Muğla

Yeni açılmış bir işletme gibi görünüyor olsakta 10 yıllık bilgi birikimine sahip ve sahada bir çok problemi tecrübe edinmiş bir firmadan bahsediyoruz ve işimizi severek yapan bir ekipden söz ediyoruz Geriye sadece zor bir anınızda tanışmamız kalıyor memnun olmak istiyoruz sağlıklı günler dileriz"

ÇÖZÜM ODAKLI photo

ÇÖZÜM ODAKLI

18.11.2020

Dezenfeksiyon · Yenişehir, Mersin

Her türlü haşere riskine karşı ev ve işyerleriniz ilaçlanır. Ayrcıca kovid 19 riskine karşı dezenfeksiyon yapılır.

Fatihakkoyun41 A. photo

Fatihakkoyun41 A.

15.10.2023

Dezenfeksiyon · Seyhan, Adana

Haşereler e son veriyorum memnun kalmazsaniz tekrar gelip ücretsiz ilaçlıyoruz öğrenci evleri yüzde 50 indirimlidir

Dogan I. photo

Dogan I.

24.04.2023

Dezenfeksiyon · Çankaya, Ankara

Ankara da işyeri bina ve evlerinize böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemi aynı zamanda bağ ve bahçe bakımı ve ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Duygu S. photo

Duygu S.

10.03.2024

Dezenfeksiyon · Bornova, İzmir

CONTACT PEST BİYOSİDAL SERVİCE ŞİRKETİMİZ İLE HİZMET VERMEKTEYİZ. 7/24 TÜM HAŞERE SORUNLARINIZ İÇIN ULAŞABİLİRSİNİZ. EN UYGUN FIYATA EN IYI HİZMET GARANTISİ VERİYORUZ !!!!

Yusuf C. photo

Yusuf C.

27.05.2024

Dezenfeksiyon · Kepez, Antalya

Sağlam İlaçlama Her türlü haşere, kemirgen, böcek %100 Çözüm garantili ilaçlanır. Şirketimiz Sağlık bakanlığı denetiminde çalışan ruhsatlı bir işletmedir. Kullandığımız ilaçlar (who) Dünya sağlık örgütü onaylı ilaçlardır, halk sağlığına zarar vermez. Sizde güvenli ve kaliteli hizmet almak...

Ses çevre sağlık hizmetleri photo

Ses çevre sağlık hizmetleri

01.02.2021

Dezenfeksiyon · Nilüfer, Bursa

BURSA VE İLÇELERİNDE HALK SAĞLIĞINI TEHDİT EDEN ZARARLILARA KARŞI YILLARIN TECRÜBE VE GÜVENİ İLE SİZLERE %100 ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ. ÖNCELİĞİMİZ SİZİN SAĞLIĞINIZ VE MEMNUNİYETİNİZ

Haluk T. photo

Haluk T.

11.03.2020

Dezenfeksiyon · Konak, İzmir

Merhaba eviniz veya işletmenizin mikrobik virüslere karşı ileri teknoloji dezenfektan ve biyosidallarla ulv tarzı cihazlar ile uzman personelimizle dezenfekte etmekteyiz.

Antalya I. photo

Antalya I.

31.08.2021

Dezenfeksiyon · Muratpaşa, Antalya

Herzaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktayız garantili Güler yüzlü bir hizmet için bize danışmanızı öneririz garantili ve kesin çözüm mutlaka bizi arayınız 7/24 hizmet ve memnuniyet.

Pro İlaçlama Ve Temizlik photo

Pro İlaçlama Ve Temizlik

19.11.2020

Dezenfeksiyon · Altınordu, Ordu

İlaçlama sektörüne kurumsal bir soluk getiren Pro İlaçlama, nitelikli personel ve detaylı hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Biyosidal ürün uygulayıcı eğitimi almış belgeli ve tecrübeli ilaçlama personellerimiz ile profesyonel ilaçlama hizmeti. Hizmetlerimizin herkese...

Beytullah Erek E. photo

Beytullah Erek E.

23.05.2022

Dezenfeksiyon · Zonguldak, Zonguldak

Zonguldak ve çevresinde 10 senedir hizmet veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz yaptığımız bütün işlerin garantisi kendimiziz gerekli ve yeterli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mehmet B. photo

Mehmet B.

19.06.2022

Dezenfeksiyon · Karesi, Balıkesir

Dünya sağlık örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı onaylı-ruhsatlı tamamen kokusuz ve leke bırakmayan dezenfektanlar kullanarak çalışma yapmaktayız. Daha detaylı bilgilendirme ve yardımcı olmamız konusunda talepleriniz olursa numaradan dönüşlerinizi bekler, sağlıklı günler dileriz.

AKD İlaçlama Dezenfeksiyon photo

AKD İlaçlama Dezenfeksiyon

14.03.2021

Dezenfeksiyon · Ortahisar, Trabzon

2015 yılında Biyolog Ali Kemal Demir tarafından İlaçlama ve Dezenfeksiyon hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Müşterilerimiz Anadolu Sigorta tarafından sigortalıdırlar. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında...

Etkili İlaçlama photo

Etkili İlaçlama

07.04.2022

Dezenfeksiyon · Ataşehir, İstanbul

"Haşere,kemirgen,bitki dezenfeksiyon ve fümigasyon ilaçlamasında uzman kadrolarımız ile profesyonel ve kaliteli hizmete sürekli devam etmekteyiz. İso ve Tse belgeleri aynı zamanda sağlık başkanlığının verdiği tüm belgelere sahibiz. Bayer markanın etkili ilaçlama ortağı olarak gurur duyuyoruz. Fiyat...

Gen Laboratuvar Ve Kimya photo

Gen Laboratuvar Ve Kimya

17.03.2020

Dezenfeksiyon · Battalgazi, Malatya

▪ Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulamaya Ruhsatına Sahiptir. ▪ Firmamız Mesûl Müdür Eşliğinde Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 22000 Gıda...

Adem Ç. photo

Adem Ç.

29.09.2020

Dezenfeksiyon · Selçuklu, Konya

DEZENFEKTE İŞLEMLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ (olumlu yorum yapıp 5 yıldız veren lmüşterilerimize sonraki işlerimizde özel indirimli ve yine referans ile gelen müşterilerimize özel indirim uygulanacaktır)

Garanti İlaçlama photo

Garanti İlaçlama

17.09.2022

Dezenfeksiyon · Kepez, Antalya

Herkese merhabalar Tüm haşerelerin ilaçlamaları halk sağlığı ve dünya Sağlık örgütünün onayladığı ilaçlar ile yapıyoruz. % Kesin müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Daire ve apartman ilaçlamalarında Ay garanti veriyoruz ve bir böceklenme durumunda tekrardan tamamen ÜCRETSİZ Bir şekilde...

AYPEST HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. photo

AYPEST HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

24.08.2020

Dezenfeksiyon · Selçuklu, Konya

Kaliteden taviz vermeden hizmetlerini hayata geçirme konusunda oldukça hassas davranarak profesyonel bir yaklaşım sergileyen AYPEST İlaçlama, Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi ilaçlama şirketi olarak dünya ölçeğinde hizmetlerini haftada yedi gün günde yirmi dört saat tüm müşterilerine...

DMR İLAÇLAMA photo

DMR İLAÇLAMA

09.02.2024

Dezenfeksiyon · Karabağlar, İzmir

Sağlık bakanlığı onaylı profesyonel , güvenilir ve hızlı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İzmir'in tüm ilçelerinde ve çevre illerde her bir noktaya ulaşmaktayız. Ziraat mühendisi kadrosu ve bakanlıkça belgelendirilmiş uygulayıcı ekiplerle hizmetinizdeyiz.Sağlığınız bizim için çok önemli.

Enes E. photo

Enes E.

21.07.2023

Dezenfeksiyon · Muratpaşa, Antalya

Ev İlaclama Ofis ilaclama İsyeri ilaclama Apartman ilaclama Site ilaclama Otel ilaclama Apart ilaclama.

YÖRÜK İLAÇLAMA DEZENFEKSİYON F. photo

YÖRÜK İLAÇLAMA DEZENFEKSİYON F.

18.02.2021

Dezenfeksiyon · Canik, Samsun

1996 yılında başladığımız ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti tecrübemize 2009 yılında YÖRÜK İLAÇLAMA ve DEZENFEKSİYON olarak halen devam etmekteyiz. Firmamız bilim ve teknolojinin hizmet sektörleri için sunmuş olduğu fareler için rodentisit, böcekler için insektisit, virüs bakteri ve mantarlar...

İbrahim Ç. photo

İbrahim Ç.

11.05.2023

Dezenfeksiyon · Çankaya, Ankara

Eco İlaçlama Olarak 7 yıllık deneyimle siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz ecoilaclama.com.tr Bazi ilaçlama başliklarımız apartman böcek dezenfekte, apartman böcek ilaçlama, apartman fare dezenfekte, apartman fare ilaçlama, apartman hamam böceği dezenfekte, apartman hamam böceği...

İz İlaçlama ve Dezenfeksiyon photo

İz İlaçlama ve Dezenfeksiyon

19.05.2023

Dezenfeksiyon · Menteşe, Muğla

İlaçlama ve Dezenfeksiyon hizmetinde Muğla'nın tüm ilçelerine aynı profesyonellik ve kalite de hizmet veren, vermiş olduğu bu hizmeti garantili bir şekilde sunan nadir firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bölgemizde birçok kurumsal firmalara vermiş olduğumuz hizmetin yanısıra ev...

İLAÇLAMA photo

İLAÇLAMA

01.09.2022

Dezenfeksiyon · Pamukkale, Denizli

Zirve Haşere İlaçlama olarak tüm Denizli de sağlıklı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Servis hizmetimiz ekonomik fiyatlarla siz değerli Denizli halkına böcek ve haşere ilaçlama ile ilgilidir. Özellikle hamam böceği, tahtakurusu, ev faresi lağım faresi, akrep, çıyan, kırkayak tespih böceği, kalorifer...

Detay İ. photo

Detay İ.

19.07.2020

Dezenfeksiyon · Karaköprü, Şanlıurfa

Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatına Sahiptir. Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan maddeleri ile uygulama yapılmaktadır. Uygulanan ilaçlama insan sağlığına ve çevreye...

Fuat K. photo

Fuat K.

04.12.2020

Dezenfeksiyon · Kartal, İstanbul

Anatolium Temizlik olarak ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi ye karşı evinizi iş yerinizi ve sevdiklerinizi korumak için biz varız 7 gün 24 saat ANATOLİUM TEMİZLİK olarak yanınızdayiz.

Alaçatı İlaçlama Tarım Sanayi Ltd.Şti photo

Alaçatı İlaçlama Tarım Sanayi Ltd.Şti

17.12.2022

Dezenfeksiyon · Bayraklı, İzmir

Alaçatı İlaçlama İzmir in tüm ilçeleri ve çevre illeri dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Şirketimiz sektöründe köklü kuruluşların başında gelir. Detaylı bilgi için ve size daha iyi hizmet sunabilmemiz için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Pest Kontrol Kuş Kontrol Uçkun mücadelesi Dezenfeksiyon...

Akar İlaçlama photo

Akar İlaçlama

15.07.2020

Dezenfeksiyon · Menderes, İzmir

Ev ve işyerlerinizi profesyonel ekibimizle en etkili ve hızlı bir şekilde tüm haşerelerden arındırıyoruz. AKAR İLAÇLAMA olarak siz değerli müşterilerimize sağlik bakanlığı onaylı, temizlik ve hijyen kontrolleri yapılmış garantili ilaçlarla yardımcı oluyoruz. Sizleri rahatsız eden her türlü...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Dezenfeksiyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Dezenfeksiyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Dezenfeksiyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Dezenfeksiyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Dezenfeksiyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Dezenfeksiyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Dezenfeksiyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Dezenfeksiyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Dezenfeksiyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Dezenfeksiyon fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Dezenfeksiyon fiyatları, talep detayına göre 450 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl