3 Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.732 Dezenfeksiyon Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Dezenfeksiyon Nedir?

Dezenfeksiyon, kelime anlamıyla, “cansız yüzeylerdeki hastalık yapma özelliği olan bakteri, virüs (Koronavirüs gibi), parazit gibi mikroorganizmaların kimyasal maddeler kullanılarak sayıca, türce azaltılması veya yok edilmesi işlemi “dir.

Ev, ofis ya da okul gibi gün içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz ortamlarda pek çok virüs ve bakteri kendine yaşam alanı bulabilir. Özellikle ofis, okul, fabrika, kuaför gibi insan sayısının ve aktivitesinin fazla olduğu alanlarda risk daha da fazladır. Bu sebeple tüm yaşam alanlarında rutin yapılan temizliğin yanında belirli aralıklara dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirilmelidir.

Riskli alanlarda dezenfeksiyon işleminin yeterli sıklıkta ve doğru olarak uygulanmaması durumunda dezenfektanlara dirençli mikroorganizmaların ortaya çıkabildiği bilinmektedir.

Dezenfeksiyon Virüslere Karşı Etkili Mi?

Dezenfektan tipi ve dezenfeksiyon yöntemi doğru uygulandığında dezenfeksiyon işlemi virüslere, bakterilere ve daha pek çok mikroorganizmaya karşı etkilidir.

Dezenfeksiyonun etkinliğini belirleyen birkaç önemli faktör vardır. Bunlar mikroorganizmanın cinsi, ortamın uygunluğu, dezenfektan maddenin çeşidi ve yüzeyin tipi. Her yüzeyin, mikroorganizmanın, ortamın kendine özgü etkili dezenfektan maddesi mevcuttur. Dezenfeksiyon hizmeti almadan önce tüm bu faktörleri hizmeti gerçekleştirecek kişilere detaylıca belirtmek, dezenfektan maddenin seçimi açısından ve de buna bağlı olarak dezenfeksiyonun başarılı olması açısından önem taşıyor.

Tüm bu koşullar doğru sağlandığında gerçekleştirilecek dezenfeksiyon işlemi, viral salgının olduğu dönemlerde özellikle toplu yaşanan alanların mikroorganizmalardan arındırılması için önem taşıyor.

Son dönemde global olarak yaşadığımız Koronavirus (COVID-19) salgınında da dezenfeksiyonun önemi tekrar gündeme gelmiş oldu.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dezenfeksiyon işlemi doğru dezenfektanı seçmek ile başlıyor. Kullanılacak yüzey ve inaktif hale getirilmek istenen mikroorganizmalar işlemi yapacak olan yetkili kişilere doğru şekilde aktarıldıktan sonra, koşullara en uygun dezenfektan seçimi yetkili kişilerce yapılmalıdır.

Sonrasında mekanik temizliği yapılmış olan alana koruma kıyafetleriyle giren yetkili kişiler bir püskürtme aracı yardımıyla dezenfektan maddeyi ilgili alanın tamamına etki edecek şekilde uygular. Kullanılan dezenfektan maddenin insan sağlığına zarar vermeyen tipte olduğundan emin olunmalıdır.

İşlem süresi alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Dezenfeksiyon Yöntemleri ve Yaygın Dezenfektan Maddeleri Nelerdir?

Günümüzde göre en çok kullanılan 6 çeşit dezenfektan aşağıdaki gibidir:

  • Klor ve klorin bileşenleri
  • Hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar
  • Amonyum bileşikleri
  • Formaldehit
  • Alkol içerikli dezenfektanlar
  • Gümüş içerikli dezenfektanlar

İnsan sağlığına zararsız, hem bakteri hem virüse yüksek derecede etki eden dezenfektanlar klor bileşenleri, hidrojen peroksit içerikli dezenfektanlar ve gümüş içerikli dezenfektanlardır.

Armut hizmetverenlerinin sıklıkla kullandığı dezenfektanlara B-good, Multi-Way Clear, Huwasan TR50, BioXeco markaları örnek verilebilir. Bu dezenfektanların hepsi Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiş, izinli biyosidal ürünler arasında yer alır.

Hidrojen peroksit moleküller ve gümüş iyonları bulunduran dezenfektanlar bakteri ve virüs dezenfeksiyonlarında öne çıkan ürünlerdir. Hizmet verenlerimizin kullandığı dezenfektanlardan Huwasan TR50 ve BioXeco, içerdiği hidrojen peroksit ve gümüş içeriğiyle diğer dezenfektanlardan ayrılır.

Dezenfeksiyon Ne Kadar Süre Etkili Kalır?

Dezenfeksiyon işlemi düzenli ve doğru şekilde yapıldığı zaman etkili olur. İşlemin gerçekleştiği yüzey, ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebiyle etki süresi için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bu sebeple dezenfeksiyon işleminin ne kadar kalıcı olduğu değil ne kadar düzenli ve doğru şekilde yapıldığı önem taşır. Mümkün oldukça risk taşıyan ortamların düzenli dezenfekte edilmesi Koronavirüs gibi virüs ve bakterilere karşı riski en aza indirir.

Nano Gümüş Dezenfeksiyon

Gümüş teknolojisi dezenfeksiyon işleminde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Nano Gümüş teknolojisi ile normal gümüş teknolojisi arasındaki fark ise nano gümüşün yüzey alanının daha fazla olması sebebiyle daha fazla iyonize olması ve daha fazla iyon ortaya çıkarmasıdır. İyonlar bakteri ve virüsleri öldürdüğü için daha fazla iyon daha fazla bakteri ve virüsün ölümü demektir.

En İyi 25 Dezenfeksiyon Firması

Sait Şentürk

Sait Şentürk

Nano gümüş iyon dezenfektesi & Saglik bakanlığı onaylı hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz her ortamı profesyonel ekipmanlar ile detaylı dip köşe dezenfektesini yapmaktayız
Bac Bio Arındırma

Bac Bio Arındırma

Firmamız armut uygulamasında yeni olsada sektörde geçmişi olan deneyimini sahada kazanmış çevre sağlığı alanında hizmet vermen bir firmadır.personellerimiz eğitimli sosyal güvence altında çalışan yeni nesil ekipmanlar konusunda bilgilidir.resmi faliyet alanımız dezenfeksiyon haşere ilaçlama ve zirai faliyetlerdir.
Gen Laboratuvar Ve Kimya

Gen Laboratuvar Ve Kimya

▪ Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulamaya Ruhsatına Sahiptir. ▪ Firmamız Mesûl Müdür Eşliğinde Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarında Hizmet Vermektedir. ▪ Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. ▪ Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan
Detay Böcek İlaçlama

Detay Böcek İlaçlama

Firmamız Sağlık Bakanlığından Biyosidal Ürün Uygulama Ruhsatına Sahiptir. Uygulamaları Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikasına Sahip Personeller Yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun Önerdiği Dezenfektan maddeleri ile uygulama yapılmaktadır. Uygulanan ilaçlama insan sağlığına ve çevreye zararsızdır. İlaçlama öncesi ve sonrası yapılması gerekenler ilaçlama yapan personel tarafından detaylı olarak sizlere yerinde anlatılacaktır. İlaçlama haşere ve böcek türüne uygun ilaçlarla ve uygun yönte
KÜTAHYA HİJYEN

KÜTAHYA HİJYEN

180cc 10 bar gücünde özel üretim kurubuhar cihazları ile hijyenik ev ofis araç temizliği Sağlık bakanlığı onaylı DEZENFEKTANLAR ile UYGULAMA RUHSATLI FİRMAMIZ DEZENFEKSİYON VE İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ
Birol  Yazı

Birol Yazı

YETKİNLİK BELGELERİMİZ • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama İzin Belgesi • Sağlık Bakanlığı Mesul Müdür Belgesi • Sağlık Bakanlığı İlaç Uygulama Operatör Belgesi • TSE – HYB Uygunluk Belgesi • ISO 9001- 14001-18001 Kalite Belgeleri • İlaç güvenlik bilgileri ( MSDS ) • 3. Şahıslar için garanti sigorta poliçesi • İSG hizmet alım sözleşmesi 2008 yılından buyana Malatya ve çevre illerde pest kontrol hizmeti veren bir şirketiz. Tüm uygulamalarımızı, eğitimli uzman kadromuzla, insan ve çe
Derin dezenfekte

Derin dezenfekte

Sağlık bakanlığı onaylı ve hizmet sertifikalı dezenfeksiyon hizmeti Ev-ofis-araç-tekne-otel Lütfen fiyat bilgisi alınız
Green Pest Control Haşere İlaçlama & Dezenfeksiyon

Green Pest Control Haşere İlaçlama & Dezenfeksiyon

Haşere ilaçlama ve Covid-19 (Korona) virüsüne karşı siz de kendinizi güvence altına alın. Profesyonel yaklaşım, uzman ekip ve kaliteli hizmet için Green Pest Control'ü tercih edin. Doğa Dostu: Kullandığımız tüm haşere kontrol ürünleri doğa dostu ve çevre için güvenlidir. Hayvan Dostu: İlaçlarımız hayvan sağlığına zararlı değildir ve sevimli dostlarımıza zarar vermezler. Aile Dostu: Çocuklarınızı önemsiyoruz. Ürünlerimiz insan sağlığına zararlı değildir. Profesyonel Ekip: Ekibimizin tamamı s
Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Pak Mekan Hijyen Ve Koku Çözümleri

Başta okullar, kreşler, hastaneler, evler, iş yerleri ve insan trafiğinin yoğun olduğu bütün yaşam alanlarının ENFEKSİYONLARI önlemek adına MİKROP, VİRÜS ve BAKTERİLERİ tamamen ortan kaldıran ve yeniden oluşumunu uzun süre engelleyen YENİ NESİL %100 Doğal Su Bazlı Alkol içermeyen ve zararsız Dezenfektan işlemidir.
Isa Akman

Isa Akman

Merabalar adim isa bu isi 7 senedir yapmaktayim ankaranin her yerine etkili kokusuz insan sagligina zarar olmayan hasere ilaclari kullanmaktayiz profesyonel ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek icin sagliginizi ve memnuniyetinizi en on pilanda tutuyoruz ankaranin her yerine güvenilir bir hizmet vermekteyiz sizde güven altinda olmak iciniz rahat bir sekilde olmasini istiyorsaniz bizi secmenizi tavsiye ederiz ayri zaman da cim bicme isleriniz de yapilir saygilarimla isa
FSC GRUP

FSC GRUP

KAYSERİ'DE İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYONUN KALİTELİ ADRESİ Ev,ofis,fabrika,spor salonu,ve tüm sektörlerin dezenfeksiyon ve ilaçlaması profesyonel ekibimizce itinayla yapılır.
Kamuran Güler

Kamuran Güler

Evinizi, İşyerinizi, ofisinizi, apartmanınızı, fabrika ve depolarınızı, eğitim kurumlarınızı, otomobil ve servis araçlarınızı tüm virüs, bakteri, maya ve mantarlara karşı dezenfekte ediyoruz.
Marmara İlaçlama&dezenfeksiyon

Marmara İlaçlama&dezenfeksiyon

Saglik bakanligi onayli,alaninda uzman ve tecrubeli ekibimiz ile marmara bolgesinde haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamalarini yapmaktayiz
İbrahim Akbaş

İbrahim Akbaş

Evindeki istemediğiniz haşerelere bizimle,sonvermek istermisiniz garantili ve kesin çözüm sağlamak üzere siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten onur ve gurur duyoruz ev isyeri açık alan vb daha birçok yerlerin ve dezenfektan işlemlerinizi yapmaktayız bizleri tercihinizden memnun kalacağınız siz değerli müşterilerimize garanti veririz
Şen İlaçlama Ve Dezenfeksiyon

Şen İlaçlama Ve Dezenfeksiyon

Yıllardır profesyonel haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın. Hamam böceği Pire Tahta kurusu Bit Fare ve daha fazla ile yaşadığınız sorunlara kesin çözüm için yanınızdayız.
Nedim Buzcu

Nedim Buzcu

İleri Dezenfeksiyon Uygulamalarıyla Piyasada çok uygun fiyatlarla fiyatlandırdığımız ve herkesin kullanımına sunduğumuz ortam dezenfeksiyon hizmeti yüksek performans sunmaktadır. Ortamları her türlü mikrop ve virüs istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz verimli bir şekilde gerçekleştirilir.
Mavi İlaçlama

Mavi İlaçlama

Doğamızda bulunan tüm haşere ve kemirgenler aracılığı yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüslere karşı insektisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir. Haşere ve kemirgenler insan sağlığı açısında risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. İlaçlama sektöründe teknolojide meydana gelen değişimler ile bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık gösterme
Uzmanım

Uzmanım

Merabalar.2005 yılından bu yana bu is ilen ugrasmaktayım .tecrube ve birikimime cok güveniyorum.her yaptığım ilaçlama ve dezenfeksiyona garanti veriyorum ve arkasında duruyorum açıkçası tercubeme güveniyorum.
Orbis Çevre Sağlığı Hizmetleri

Orbis Çevre Sağlığı Hizmetleri

Sağlık bakanlığından onaylı ve ruhsatli firmamız ve ilaçlarımızla uzman personellerimiz eşliğinde sizleri koranavirus tehtidi ve tüm haşerelere karşı koruyoruz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Doğa İlaçlama

Doğa İlaçlama

Doğa ilaclama farkı ile profesyonel hizmet ile buluşun. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir
Emrziraat İlaçlama Firması

Emrziraat İlaçlama Firması

İZMİR,MANİSA VE İLÇELERİNDE HİZMET VEREN SAĞLIK BAKANLIĞI RUHSATLI 8 SENELİK TECRÜBEMİZLE ZİRAAT MÜH. VE TEKNİKERLER DEN OLUŞAN EKİBİMİZLE GARANTİLİ VE PROFESYONEL İLAÇLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
Prizma Mekatronik Sanayi ve Ticaret

Prizma Mekatronik Sanayi ve Ticaret

Sağlığımızı kaybettiğimiz şu günlerde daha güzel yarınlar için bulunduğumuz ortamların temizliğine daha fazla özen göstermeliyiz. Temizlik konusunda yanındayız.
Hakan Kaplan

Hakan Kaplan

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli önce insan sağlığı diyoruz fiyatlarımız uygundur Uygulamalarımız su bazlı dezenfeksiyondur ve kesinle zararı yoktur içilebilir de alkol bazlı ve diğer ürünlerle karşılaştırmayınız haşere ilaçlama ile kıyaslamayınız
ERTMET HİJYEN

ERTMET HİJYEN

ERMET HİJYEN EV-İŞ YERİ-OFİS-RESTORANT-CAFE-SPOR SALONU-ARAÇ DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ NANO TEKNOLOJİ İLE YAPILIR EN UYGUN FİYAT EN YÜKSEK HİJYEN.
Yeliz Öztürk

Yeliz Öztürk

Her türlü ilaçlama dezenfeksiyon - maske-eldiven-çizmegaloş-tek kullanımlık tulum-dezenfektan-ev işyeri ofis araba- koltuk Yikama
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülizar B.
Dezenfeksiyon   19/03/2021

Gayet memnun kaldık, Baran bey çok detaylı bir şekilde kapı, duvar her yeri dezenfekte etti. Teşekkür ederiz.

         
Arda K.
Dezenfeksiyon   12/02/2021

İşi hakkında bilgili ve açıklayıcı. Hiçbir noktayı atlamadan dezenfekte işini tamamlıyor. Teşekkürler

         
Leyla A.
Dezenfeksiyon   16/01/2021

çok düzenli işlerı var gayet düzgün yaptı ellinize sağlık devamlı yaptırmayı düşünüyorum gayet temız yapıldı

         
Cafer T.
Dezenfeksiyon   07/01/2021

İlk defa yaptırmama rağmen uygulama esnasında anlattıkları ve yönlendirmeleri ile çok memnun kaldık. Uygulamayı yapan arkadaşın ilgi ve alakası için teşekkür ederiz.

         
Ceyda K.
Dezenfeksiyon   15/12/2020

Karantina sonrası dezenfeksiyon yaptırdım çok memnun kaldım. İlaçlanmayan bir yer kalmadı. Teşekkürler hizmet için.

         
Mehmet K.
Dezenfeksiyon   14/12/2020

Zamanında ve güler yüzlü bir şekilde hizmeti tamamladılar. İçimize sinen bir uygulama oldu, gösterdikleri hassasiyetten ötürü çok teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık.

         
Yılmaz Y.
Dezenfeksiyon   12/12/2020

Tam zamanında gelip işini detaylı bir şekilde tamamladı. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim, teşekkürler

         
Mine K.
Dezenfeksiyon   04/12/2020

çok ilgili bir firma olmanızın dışında, kaliteli hizmet veriyorsunuz. dezenfeksiyon işlemi bitiminde iletişim mi kesmemeniz çok iyi. tavsiye ediyorum.

Diğer Bilgiler
Dezenfeksiyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz