Hizmet Ver

3 Diyarbakır İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Diyarbakır civarında 73 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

İç Mimar

En İyi 10 Diyarbakır İç Mimar

Hasan Pekdoğan photo

Hasan Pekdoğan

20.05.2015

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Shs İçmimarlık, bir kavram olarak tasarımı; yaşamların kesişmesi, paylaşılması ve değiştirilip gelişmesi şeklinde algılar. Bu noktada tasarımlarını ve projelerini en ince ayrıntısına kadar detaylandırır. shs İçmimarlık,özel özgün mekanlar tasarlar ve projelendirir aynı zamanda projenin uygulama...

Bal Mimarlık photo

Bal Mimarlık

15.01.2015

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Plan proje tasarım dış cephe mantolama ve hertürlü dekorasyon uygulama çalışmaları titizlikle yapılır.

Serçin Tekin photo

Serçin Tekin

22.01.2018

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Konut,ofis,güzellik salonu,kafe,restorant gibi tüm iç mekan projelerinde proje danışmanlığı ve uygulamalı anahtar teslim proje olarak hizmet vermekteyiz.

Mehmet Veysi Akçay photo

Mehmet Veysi Akçay

28.12.2020

İç Mimar · Bağlar, Diyarbakır

AKÇAY Mimarlık ekibi iç mekânların işlevsel ve nitelikli olabilmesine ilişkin sorunları tanımlayarak araştıran ve yaratıcılığını katarak çözen; tasarım analizi yapan, şantiye denetimi, yapı sistemleri, estetik, donanım konusunda güncel bilgi veren ve iç mekâna ilişkin çizim ve dokümanları...

Elif Batur Ok photo

Elif Batur Ok

20.04.2017

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

2014 yılı Ankara da Başkent Üniversitesinde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezunum.Mezun olduğum andan itibaren çalışma hayatım devam ediyor. Türkiye nin en büyük ofis mobilyası üreticisi olan Bürotime da Mimarlık hizmeti veriyorum.Kullandığım çizim programları;AutoCAD ve 3ds Max.Off...

Kadir Acet photo

Kadir Acet

09.01.2018

İç Mimar · Bağlar, Diyarbakır

Sizlerin hayallerinizi gerçekleştirdiği, duygularınızı özgürce yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlayıp onları hayata geçirerek mekanlara bir ruh katmayı amaçlamaktayız.Tasarım prensibimiz her zaman kullanıcı odaklı modüler ve ayrıcalıklı çizgilerden oluşarak sizlere KALİTELİ hizmet anlayışı ile...

Mustafa Kayıkçı photo

Mustafa Kayıkçı

02.06.2018

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Yeni mezunum ve archicad 21 ve photoshop cc 2018 çok iyi kullana biliyorum. Diğer programların kurslarını alıyorum. Kendimi geliştirmek için elimden geleni yapmaya çalışıp ve başarıyı elde edeceğimi biliyorum.

Kadir Çetin Mimarlık photo

Kadir Çetin Mimarlık

10.04.2018

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Vizyon sahibi projeler, usta ellerden çıkar. Bu sektördeki deneyim ve referanslarıyla yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız.

Karayelyapitasarım&içmimarlık photo

Karayelyapitasarım&içmimarlık

11.05.2018

İç Mimar · Kayapınar, Diyarbakır

Diyarbakır ve bölge illerde tasarım ve içmimarlık hizmetlerini en iyi şekilde veriyoruz ve yapılacak projeyi kendi ekiplerimizle kaliteli bir şekilde uygulama ve üretim aşamalarını kendi atölyelerimizde yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Acl Teknik photo

Acl Teknik

25.06.2019

İç Mimar · Bağlar, Diyarbakır

Yerli İthal Duvar Kağıdı Tezgah Arası Cam (3d uv baskı 10 yıl garanti) Gergi Tavan Tek Parça Poster Duvar Kağıdı Ön Tasarım ve Görsel Hazırlama

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Diyarbakır İç Mimar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Diyarbakır İç Mimar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Diyarbakır İç Mimar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mimar için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi İç Mimar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin İç Mimar işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl