En İyi 10 Düzce İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Düzce civarında 30 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer Yeşilyurt

Ömer Yeşilyurt

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
9 Eylül Üniversitesi/İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Dünya çapında geçerli TesoL Sertifikasina sahibim.( Uluslararasi İngilizce Öğreticisi Ünvani) Üniversite yıllarımdan bu yana sayısız ders verdim. Sizler neden Ingilizce öğrenmek istediğinizi belirtin,size özel bir program geliştirelim. Yds,Hazırlık Gecme Sınavları, Yks, Ilkokul Ortaokul Lise Üniversite seviyenize uygun. Okulumda öğrencilerimin farkindaligini artirmak amacıyla duvarlara yaptigim çalışmalarımi paylaştım.
Zeynep Gezer

Zeynep Gezer

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
Atatürk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 23 yaşındayım, şu an görev yapmaktayım aynı zamanda ilkokul, lise ve üniversiteye hazırlık aşamasında gerekli dokümanlar ile özel ders hizmeti vermekteyim.
LEYLA UZUN

LEYLA UZUN

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
İstanbul üniversitesi. İngiliz dili ve edebiyatı Speaking (konuşma) ağırlıklı özel ders verilir ayrıca yds ve ayt dil sınavları için de özel ders verilir.
Mücahit Öztürk

Mücahit Öztürk

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
Liseye Geçiş Sınavı öğrencileri önceliğim olmakla beraber sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlerle de çalışabilirim. Öğretmen olarak her zaman öğrencilerimin kendisini rahat hissedip özgürce öğrenebileceği bir öğretim ortamı oluşturmak daimi öğretim tekniğimdir. Dil ögrenmeye hevesli ve kararlı kişiler bana ulaşabilirler. Atatürk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Selçuk Üniversitesi Turist Rehberliği mezunuyum. Şu an Düzce deki bir okulda kadrolu öğretmenim. İş tecrübelerim: - İst
Easygo  English

Easygo English

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
Easygo English farkı ile Konuşarak İngilizce öğrenmek istiyorsanız mutlaka kaliteli ve etkin Callan Method yöntemi için ücretsiz demo ders alın. Online veya Tuzlada Dil okulumuzda kurumsal iseniz yerinizde demo ders için lütfen bizimle irtibata geçin. Web sitemizden referanslarımızı inceleyerek ne kadar kaliteli bir hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. İlk desten itibaren konuşarak İngilizce öğrenin.Online Eğitim ve detaylar için we sitemizi ziyaret ediniz. www.easygoenglish.com Resmi Callan Meth
Aleyna Öztürk

Aleyna Öztürk

İngilizce Özel Ders · Düzce, Düzce
Merhaba ben Aleyna. Uygun fiyata okula yardımcı, İngilizce sınavlarına yönelik, genel İngilizce, kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde İngilizce konuşma dersleri veriyorum. Daha iyi dinlemek ve bilgi almak için instagramda; adıyla videolar çekip yayınlıyorum. Bir göz atabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kübra Karaosmanoğlu
İngilizce Özel Ders   02/07/2020

Şerife Hanım ile birlikte 6. dersimizi bugün bitirdik. İlk derse başlarkenki motivasyonum ile şuanki bile çok farklı. Şuan çok daha odaklanmış vaziyetteyim.Neden daha önce kendisi ile tanışıp İngilizce öğrenmeye başlamadım diye kendimi sorguladım. Çok ilgili, anlatımı çok net ve verdiği ödevlerle çok yardımcı oluyor. İşini severek yaptığını tanışınca çok net anlayabiliyorsunuz. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Gökhan Seyhan
İngilizce Özel Ders   29/06/2020

Kesinlikle profesyonel bir öğretmen. Biz veli olarak, oğlum öğrencisi olarak kendisini çok sevdik ve eğitiminden çok memnun kaldık. Bugüne kadarki emeği için çok teşekkür ederken, gelecek sene kendisiyle tekrar devam etmeyi umut ediyoruz :)

         
Ebru Keleş
İngilizce Özel Ders   25/06/2020

Sevecen, sabırlı ve öğretmeyi seven bir kişiliğe sahip. İhtiyacı iyi analiz edip, ihtiyaca göre derslere yön veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Büşra Tosun
İngilizce Özel Ders   18/06/2020

Celal hoca hem motivasyon olsun hemde ingilizce eğitiminde olsun gayet tecrübeli nir hoca sayesinde ingilizce hazırlıktan geçtim.

         
Ayten Tekin
İngilizce Özel Ders   02/05/2020

Kadir hocanın deneyimi açık. Dersi de öğrencisine göre şekillendirmekte çok iyi. Kısa sürede güzel gelişimler yaşadım İngilizcemde. Teşekkür ederim hocam.

         
Enis Şenol
İngilizce Özel Ders   26/04/2020

Nilüfer hanım oldukça ilgili , dersi çok güzel işleyen üst düzey ingilizcesi olan biri çok memnun kaldım

         
Fatma Çavdar
İngilizce Özel Ders   13/04/2020

Öncelikle hocama çok teşekkür ederim. Alanına hakim bir hoca. İhtiyaçlarınıza göre de dersi şekillendiriyor. İngilizce öğrenmeyi basit hale getiriyor.

         
Ruhat Özmen
İngilizce Özel Ders   27/01/2020

Emre bey le yaklaşık 1 aydır ders yapıyoruz. Kendisi gayet disiplinli işine ve öğrencisine saygılı. Ders dokümantasyonu konusunda bir tek kitapla sınırlı kalmıyor. Farklı kanallarla da iki ders arasında öğrenme sürecini hem canlı tutuyor bir yandanda takibi bırakmıyor. Eğer gerçekten motivasyonunuz İngilizce öğrenmek ve ya geliştirmek ise Emre bey in bu süreçte oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz