En İyi 10 Esenyurt Haşere İlaçlama | Armut

En İyi 10 Esenyurt İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 17 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Umay İlaçlama

Umay İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul
Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili firmamız, Umay Çevre Sağlığı, İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak uzman ve yetkili personelimizle hizmetinizdeyiz. Hamam böceği, bit, pire, karınca, güve, sinek, kene, fare ve diğer tüm haşereler kabusunuz olmasın. Önce insan sağlığı, sonra kalıcı çözümler sunuyoruz.
Assistpest Haşere Kontrol Hizmetleri

Assistpest Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul
Biz, Assistpest Haşere Kontrol Şirketi olarak , 2000 yılından beri Assistpest ilaçlama olarak hasere problerinde %100 başarı ile hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz garantili olup , Sağlik Bakanliği onayli TSE sertifikalidir. Firmamiz , çözum garantili hizmetler ile ayni gun servis temin etmektedir. Dilediginiz sorulari web sitemizin canli destek bolumunden veya buradan sorabilirsiniz . 7 /24 canli destek ve hizmet ile buradayiz.
Mustafa G.

Mustafa G.

Haşere İlaçlama · Avcılar, İstanbul
2000 Yılından bu yana yan şirketimiz ile Haşere ve Kemirgenlerden Sorun yaşayan Siz değerli Müşterilerimize kaliteli ve temiz hizmet sunuyoruz. İlaçlama sonrası temizlik gerekmez, Son teknoloji ürünler, Temiz hizmet, Zamanlı ve programlı çalışma anlayışı İstanbulun her noktasına hizmet.
Visionpest Hijyen Haşere Kontrol Hizmetleri

Visionpest Hijyen Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Büyükçekmece, İstanbul
Haşereler ve Kemirgenler, insanların yaşam alanlarını istila ederek fobi, tiksinti gibi olumsuz duyguların yanı sıra önemli sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir. Bu nedenle otel, hastane, restoran, süpermarket, kafe, depo, gıda imalathaneleri vb. insanlara toplu halde servis veren ya da gıdaların son tüketiciye hazırlanmasında ve dağıtılmasındaki önemli duraklarda haşere mücadelesinin yapılması, gelişen hijyen anlayışına paralel olarak bir ihtiyaç ve gereklilik haline gelmiştir. Visionp
Hakan Ç.

Hakan Ç.

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
130 dönümlük botanik bahçesinin bitki bakim uzmanı olarak çalışmaktayım.bitki bakımı konusunda tecrubeliyim.kaliteli temiz bakim önceliğimiz dır.
Unç İlaçlama

Unç İlaçlama

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Istanbul Avrupa Yakasında haşere ilaçlama işi yapmaktayız. %100 garantili ve müşteri memnuniyeti sunmaktayız.
Ess Biyosidal Haşere Kontrol Hizmetleri

Ess Biyosidal Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz pestisit, insektisitler ve ekipmanlar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamı yurtdışından ithal edilmektedir. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda metal ve ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır
Life pest control

Life pest control

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Lifepest control Uzman kandromuz ve garantili kesin çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizlere çözüm sunuyoruz. Talep edilen ücret verilen tarih için geçerlidir. Sorularınız ve bilgilendirme için geri dönüş yapmak isterseniz irtibat numaramızdan iletişim kurabilirsiniz. Lifepest control
İstanbuldailaclama

İstanbuldailaclama

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
İstanbuldailaclama.com olarak” Sağlık Bakanlığından alınan yetki ile çalışmalarını yürütmekte olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılması önerilen, insan sağlığını tehdit etmeyen, kokusuz, lekesiz, iz bırakmayan, uzun süreli etkiye sahip, Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.
Cem  G.

Cem G.

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Ev ve iş yerleriniz itina ile ilaçlanır kokukusuz ve yan etkisi yoktur 2 yıl garantilidir 2 yıl içerisinde böcek görülür ise paranız iade edilir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Zuhal Altıntaşlı
Haşere İlaçlama   20/10/2019

Çok memnun kaldım.gayet titiz ve işlerini özveriyle yapan bir ekipti.bundan sonra kesinlikle bu firmayla çalışırım.tavsiye ederim.

         
Serkan ÖZTÜRK
Haşere İlaçlama   11/10/2019

Süleyman Bey, belirlediğimiz saatte geldi ve ilaçlama yaptı. İlaç işe yarayacak mı bekleyip göreceğiz. Umarım işe yarar ve farklı arayıșlara girmek zorunda kalmayız.

         
Sinem Tan
Haşere İlaçlama   02/10/2019

Hikmet bey işinde uzman,bizim tüm sorularımıza cevap verdi ve bizi bilgilendirdi.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım,kesinlikle tavsiye ederim.

         
Aybek Erenler
Haşere İlaçlama   22/08/2019

Bayramda olmamıza rağmen gelip ilaçlama yapan İsmail Beye teşekkürler. 2 seansta evdeki bütün böcekler temizlendi. Aynı sorunu yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
HAVVA DEMET HAYAL
Haşere İlaçlama   11/06/2019

10 gün kadar önce hamam böceği problemi için ilaçlama hizmeti aldığım Çalışkan İlaçlama dan çok memnun kaldım. Sorunum gerçekten de %100 çözüldü. Ayhan Bey e de güleryüzlü hizmetinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bu problemi yaşayan herkese tavsiye ederim.

         
Muharrem Şen
Haşere İlaçlama   20/05/2019

Son derece profesyonel bir iş performansı ile sorunumuz çok kısa sürede çözüldü. Ayhan bey ve ekibinin pozitif tutumu ve güleryüzlü hizmetleri için teşekkürler . herkese tavsiye ederim Çalışkan Group İlaçlama firmasını.

         
Yuksel Elmalı
Haşere İlaçlama   14/11/2018

Çok ilgilendiler, 2. kez tekrar çağırdım hiçbir ücret ödemeden geldiler işlem yaptılar. Çok da kibar bir beyefendi. Teşekkür ederim.

         
Deniz Filis
Haşere İlaçlama   02/11/2018

Caner bey e burdan teşekkür ediyom ilgisine yolladgi ekip arkaşlarına olsun gayet memnun kaldık ılaçlama dan kolay gelsin.

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz