En İyi 10 Esenyurt İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 11 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cengizhan Y.

Cengizhan Y.

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Sanbul genelinde belediyenin verdiği yetki dahilinde belediye böcek ilaçlama yapıyoruz. belediye pire fare kene ve zehirli haşere mücadelesinde etkili sonuclar alıyoruz. Bu tür sorunlarınızda bizden yardım alabilirsiniz.
Unç İlaçlama

Unç İlaçlama

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Istanbul Avrupa Yakasında haşere ilaçlama işi yapmaktayız. %100 garantili ve müşteri memnuniyeti sunmaktayız.
İstanbuldailaclama

İstanbuldailaclama

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
İstanbuldailaclama.com olarak” Sağlık Bakanlığından alınan yetki ile çalışmalarını yürütmekte olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ile Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılması önerilen, insan sağlığını tehdit etmeyen, kokusuz, lekesiz, iz bırakmayan, uzun süreli etkiye sahip, Halk Sağlığı ilaçları ile mücadele çalışmaları yapmaktadır.
Hakan Ç.

Hakan Ç.

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
130 dönümlük botanik bahçesinin bitki bakim uzmanı olarak çalışmaktayım.bitki bakımı konusunda tecrubeliyim.kaliteli temiz bakim önceliğimiz dır.
Ess Biyosidal Haşere Kontrol Hizmetleri

Ess Biyosidal Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz pestisit, insektisitler ve ekipmanlar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamı yurtdışından ithal edilmektedir. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda metal ve ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır
Furkan Böcek İlaçlama

Furkan Böcek İlaçlama

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Böcek ilaçlamada İstanbulun her yerine her dakika 7 gün 24 saat servisimiz bulunmaktadır İstanbulun 1 numarası olarak tecrübe ve güvenimizle sizlerleyiz.
Cem  G.

Cem G.

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul
Ev ve iş yerleriniz itina ile ilaçlanır kokukusuz ve yan etkisi yoktur 2 yıl garantilidir 2 yıl içerisinde böcek görülür ise paranız iade edilir
Umay İlaçlama

Umay İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul
Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili firmamız, Umay Çevre Sağlığı, İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak uzman ve yetkili personelimizle hizmetinizdeyiz. Hamam böceği, bit, pire, karınca, güve, sinek, kene, fare ve diğer tüm haşereler kabusunuz olmasın. Önce insan sağlığı, sonra kalıcı çözümler sunuyoruz.
Kadir  U.

Kadir U.

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul
5 yıldır haşere kontrolü alanında hizmet vermekteyiz. Ev ve iş yerlerinde davetsiz konuklara karşı mücadele ediyoruz. İlaçlama yapılan bölgelerde sağlık bakanlığı onaylı insektisit türlerinden en etkili olanı bayer markasını kullanıyoruz. İlaçlama yapılmadan önce tüm hijyenik önlemlerimizi alarak doğa dostu bir hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlayda Akarslan
Haşere İlaçlama   02/09/2019

Aylardır çözülmeyen haşere problemimiz Cesur İlaçlama sayesin de anın da çözüldü. İlaçlama sonrası da yanımızda oldular. Güler yüzlü ekibiyle Cesur ilaçlama’yı tebrik ediyorum.

         
Zeynep Ertekin
Haşere İlaçlama   31/08/2019

Oldukça saygılı ve ilgililerdi. Evimdeki haşerilerden kurtulmak çok güzeldi. Minik bir önerim olacak; ilaçlama sonrası yapılacaklarla ilgili bir yaIlı bilgilendirme vermek; iyi olabilir :) ben şaşırıp tekrar aradım mesela :) teşekkür ederim.

         
Emine Bacak
Haşere İlaçlama   26/08/2019

Firma, hakkında bilgi sahibi olmadığım ilaçlama ve sonrası hakkında beni oldukça iyi bilgilendirdi. Sürecin başında olmakla birlikte şimdiye kadar bahsedilen kısım oldukça iyi işledi. İşlem sonrası ölü haşereler vardı. Bahsettikleri gibi bundan sonraki süreçte de sorun yaşamayacağımı umuyorum. Bence kesinlikle iyi iş çıkarıyorlar. Teşekkürler

         
Zerrin Sunar
Haşere İlaçlama   15/08/2019

Evimi saran kuş piresinden beni kurtardığınız için çok teşekkür ederim. Guleryuz ve müşteri memnuniyeti önceliği olan bir firma. Bence 5 yıldızı sonuna kadar hakediyor. 👏🏼

         
Ertan Kandemir
Haşere İlaçlama   08/08/2019

2 kedimiz var ve evimiz her köşesine kadar pirelenmişti. Islak ilaçlama yapıyorlar ve bu sayede ev uzun süre kullanılamaz durumda olmuyor. Totalde 4 saatte kedilerle eve girebildik. Çalışanlar çok yardımcıydı ve güler yüzlüydü. Sorularımızı hiç sıkılmadan yanıtladılar. İlk ilaçlamada kurulamadık ancak 2. ilaçlamayı ücretsiz yaptılar ve artık kurtulduk. Kesinlikle tavsıye ederim.

         
Dilay Demir
Haşere İlaçlama   23/07/2019

Çok ilgili, anlayışlı, hoşgörülü bir insan. İşini tertemiz yaptı, herhangi bir konuda zora sokmadı. Şiddetle tavsiye ederim!

         
Erhan Sevcan
Haşere İlaçlama   22/07/2019

Vaktinde geldi, işini gayet iyi yapan ve haşerat hakkında bilgilendiren güleryüzlü bir kişi. Teşekkür ederim

         
Nesrin Çilek
Haşere İlaçlama   17/07/2019

Hızlı bir şekilde randevu oluşturup ilaçlamayı yaptık, memnun kaldım tekrsr tercih ederim kesinlikle.

İlçe İlçe Haşere İlaçlama
Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz