En İyi 10 Esenyurt İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 291 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serhat G.

Serhat G.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Ilkokul ortaokul matematik ve geometri dersi verilir. Anadolu Üniversitesi Istatistik (ing) Istanbul Universitesi MBA Yildiz Teknik Üniversitesi Istatistik Doktora( donduruldu)
Reşit A.

Reşit A.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba ben REŞİT AKPINAR. 10 yıllık öğretmenin ve aktif olarak özel ders verip eğitim koçluğu yapmaktayım. Modelim tani ,teşhis koy ve kişiye uygun yöntem uygula.Bu modelde öğrenmeyecek hiç bir öğrenci yok yeter ki frekanslarımız uysun ve devamlılık olsun. ☝️Doğru yönlendirme ve iyi bir rehberlikle üstesinden gelinemeyecek bir ders ve sınavın olmadığına inanıyorum. 👍
Recep Ç.

Recep Ç.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Matematik ve Fen Bilimleri LGS Hazırlık ya da okula yardımcı ders veriyorum. İstanbul Üniversitesinden mezun oldum. Marmara üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Ayni zamanda KPSS den 93 alarak Türkiye 50. si oldum. ALES puanım ise 94. 9 yıldır özel ders veriyorum ve sınavlarda derece yapan onlarca öğrencim oldu. 3 Yıl Dershane 4 Yıl Okul tecrübem var. Eğitim Koçluğu Sertifikam var. Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adr
Hamide  D.

Hamide D.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Lise Matematik Öğretmenliği yüksek lisans mezunuyum. 5 yıldır milli eğitimde çalışmaktayım.Çok sayıda öğrenciyle özel ders deneyimine sahibim.Lise ve üniversite sınavlarına öğrencilerin başarıya ulaşmalarına destek olurum.
Ahmet A.

Ahmet A.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Merhabalar, Üniversite yıllarımdan beri Her düzeyde matematik ve ingilizce özel dersleri vermekteyim.
Alişan G.

Alişan G.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
İLK ÖĞRETİM ORTA ÖĞRETİM LİSE (TYT+AYT) MATEMATİK ÖZEL DERSLERİ VERİLİR. * Planlı çalışma ile birlikte beraber başarıya
Ümit Ö.

Ümit Ö.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
2017-LYS sınavında Türkiye 2899.su olarak Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği programına tam burslu olarak yerleştim. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibari ile 1.sınıf olarak eğitimime devam etmekteyim. Ortaokul ve Lisede eğitim gören kardeşlerime başta Matematik ve Fizik olmak üzere yardımcı olmak isterim. Temel bilim derslerine ek olarak, C1 seviyesinde İngilizce seviyem olduğundan dolayı İngilizce konularında da yardımcı olabilirim. Birlikte ders işleyeceğimiz kardeşlerime ders dışı z
İrem B.

İrem B.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
İstanbul Üniversitesi 2017 Çevre Mühendisi mezunuyum. Aktif olarak özel bir şirkette çalışıyorum.Sayısal konulara hakimim. Hafta sonu ortaokul-lise düzeyinde öğrencilere Matematik-Kimya-Biyoloji-Türkçe dersi verebilirim. Bu düzeyde başarılı öğrencilerim var.
Barış Ç.

Barış Ç.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
5 yıldır özel ders veriyorum ders verdigim öğrencilerimi tam bir bilgi ağacı yapmadan asla birakmam para benim icin her zaman ikinci sıradadır onceligim ogrencilerimin başarmaları bunu başardım mı o zaman kendimi daha iyi hissediyorum
Kübra A.

Kübra A.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Merhabalar . Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve edebiyat öğretmenliği mezunu olup İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Türkçe eğitimi bölümünde yüksek lisans yaptım. İlkokul,lise öğrencilerine ders verebilecek düzeyde eğitimim bulunmaktadır. Daha öncesinde üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders verdim. Ayrıca Türkçeyi öğrenmekte zorluk çeken öğrencilere de dersleri konusunda yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emine Yazıcı
Matematik Özel Ders   31/05/2020

Vedat bey alanında profesyonel, çocuk psikolojisi konusunda kendini geliştirmiş çok iyi bir eğitici. Samimî, güler yüzlü ve her daim kendisi ile iletişim kurabildigimiz saygınlık kazanmış bir öğretmenimiz. Kızım matematik dersine ilgi duymuyordu maalesef ancak şu an bu dersi çok eğlenceli ve öğrenme isteği ile karşılıyor. Uzun süreli bir işbirliği olması dileğimle Vedat hocamıza gönülden teşekkür ederiz.

         
İsmail Yazar
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Gerçekten Matematiği sevdiren bir yaklaşım tarzı var , hem temel matematik anlatımı , hem de yeni nesil uzun karmaşık sorularda ki başarısı size iyi ki dedirtiyor.... Teşekkürler Furkan Hocam .

         
Matematik Özel Ders   21/04/2020

Kızım matamatik dersi alıyor, Reşit Bey öğretmeni. Biz çok memnunuz .Korona nedeniyle şimdi online devam ediyoruz. Hiç bırakmadık. Öğretmenimize ve bizi öğretmenimizi ulaştıran Armut uygulamasına teşekkür ederim.

         
Zeliha Yabalak
Matematik Özel Ders   04/02/2020

Ahmet Bey e sonsuz teşekkürler... Oğluma sonunda matematiği sevdiren profesyonel bir matematikçiyle karşılaştık. Bu kısa sürede aldığımız hizmet sonucu artık matematikten korkmuyor..çalışma disiplini edindi, derslerindeki başarı eğrisi akabinde arttı. Oğlumu mutluluk veren bir şaşkınlıkla izliyorum, kendi çabalarımızla bu noktaya erişememiştik henüz..tavsiye ediyorum

         
Nazime Adkovayçin
Matematik Özel Ders   17/01/2020

Işinde gayet başarılı olduğunu düşünüyorum, oğlum hareketli olmasına rağmen ve aynı zamanda çabuk sıkılmasına rağmen Vedat öğretmenle çalışmaktan mutlu. Tesekkur ederiz, umarız başarımız artarak devam eder.

         
Seray Keskin
Matematik Özel Ders   07/01/2020

Sınavıma bir hafta kala anlamadığım tüm konuları anlamamı sağladığınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca herkese de tavsiye ederim. Herkesin memnun kalacağına eminim :)

         
Emine Talaz
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Mehmet by iyi bir eğitmen oğlum adına teşekkür edıyorum yeni nesil sorularla arasını düzeltti herkeze tavsiye ederim

         
Cansu Tatlı
Matematik Özel Ders   07/12/2019

Ali hoca gerçekten işini hakkıyla yapan bir insan daha yeni başladık derslere ama şuanlık gayet memnunum ders saati içerisinde bitsinde gideyim diye düşünmüyor. Bir konuyu anlamadığım sürece bir kaç defa tekrarladı matematiği sevdirebileceğine gerçekten inanıyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz