En İyi 10 Esenyurt Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Esenyurt İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 234 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Lokman T.

Lokman T.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
2004 KTÜ İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum.16.yılımı çalışıyorum.halen bir devlet okulunda aktif olarak çalışmaktayım.10 yıla yakın bir süredir de birebir özel ders vermekteyim.Matematik te ders başarısının dersi ve ders öğretmenini sevmekten geçtiğine inanıyorum. Bu anlamda velilerimden hep olumlu dönüşler alıyorum.Olası ders taleplerinizden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ders süresi ve içerik akışı öğrenciye göre değişkenlik gösterse de genel anlamda derslerimiz 60dk(1 ders) -
Yunus İ.

Yunus İ.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
3 yıllık dersane 7 yıllık meb olmak üzere 10 yıl özel ders tecrübesine sahip akademik bir öğretmenim. Çalıştığım illerde yıllın en iyi matematikçisi seçildim . Belgelerle sabittir. Çalıştığim bir sürü öğrencilerimi referans olarak gösterebiliriz. YKS TYT VE LGS ile ilgili kafanızda soru işareti kalmasın. Okul sınavlarına ya da ulusal çapta yapılan yerleştirme sınavlarına ( TYT-AYT-YKS-LGS ) hazırlık amacıyla yapılan özel dersler öğrenci ve öğretmenin birebir karşılıklı olarak buluştuğu öz
Hamide  D.

Hamide D.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Lise Matematik Öğretmenliği yüksek lisans mezunuyum. 5 yıldır milli eğitimde çalışmaktayım.Çok sayıda öğrenciyle özel ders deneyimine sahibim.Lise ve üniversite sınavlarına öğrencilerin başarıya ulaşmalarına destek olurum.
Mustafa T.

Mustafa T.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Naim Ş.

Naim Ş.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
LGS MATEMATİK ,TYT MATEMATİK , AYT MATEMATİK , KPSS MATEMATİK , DGS MATEMATİK ALANLARINDA ALANINDA BAŞARILI (6 YIL TECRÜBELİ) NOT : Ders öncesinde çalışma programı yapılır.Haftalık ders saatine göre fiyat belirlenir.
Erman E.

Erman E.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum.Eğitim Yönetimi, denetimi,ekonomisi ve teftişi alanında yüksek lisans yaptım. Ayrıca Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Ayrıca zihinsel engelliler sınıf öğretmenliği üzerine 160 saatlik kurs sertifikam var. Kendime güveniyorum ogrencimin başarısını istenen düzeye getirmek için gereken çaba ve azme fazlasıyla sahibim.
İsmail E.

İsmail E.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
İlkokul ve Ortaokul Düzeyi ne uygun Fen ve Matematik Hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmayacak denemek için ziyaret etmeniz ve görüşmemiz yeterli
Ergin  M.

Ergin M.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Alanımda ve özel ders konusunda tecrübeliyim. 7 yıllık tecrübemle İlkokul öğrencilerimize tüm derslerde takviye ders veriyorum. Ortaokul öğrencilerimize Matematik ve Türkçe dersleri veriyorum Ev ödevlerine yardımcı olmaktayım.Özellikle İlkokuma yazma öğretiminde ve uyum güçlüğü olan çocuklarla ve istekli olmayan, ailesinin zorlandığı özellikte öğrencilerle de çalışarak istenilen düzeye ulaşmalarını sağladım.
Serdar A.

Serdar A.

Matematik Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Heyecanla yaptığım bu mesleğin güzelliklerini, zorluklarını gözardı etmeden, öğrencilerimle paylaşıyorum.Çeşitli kurumlarda çalışmanın yanında birebir ilgilendiğim öğrencilerime de bu dersi sevdirmeyi başardım, TEOG-YGS-LYS-Ders Takviyesi nde çalışmalar yapıyorum. Sistemli ve program dahilinde hareket ederek işi şansa bırakmamak çok önemli. Severek başarılı olmak için birlikte hareket edelim.
Bekir C.

Bekir C.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
*İTÜ Fizik Mühendisliği mezunuyum. *Yıldız Teknik Üniversitesinden Pedagojik Formasyonum mevcut. *Anadolu lisesinde fizik öğretmenligi yaptım. *KPSS de kendi branşımda Türkiye 1.si oldum. *Lise Fizik-Matematik, İlköğretim Matematik Fen Bilimleri derslerinde özel dersler vermekteyim. *Sadece erkek öğrenciler ile çalısıyorum. *Referans isteyenleri eski ogrencilerim veya velileri ile gorusturebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Yıldırım
Matematik Özel Ders   25/10/2019

zeynep hanım çok nitelikli bir matematikçi anlatımı gayet başarılı biz 2 yıldır Zeynep hanımla devam ediyoruz herkese tavsiye ediyorum

         
Rabia Işık
Matematik Özel Ders   21/10/2019

Yunus Hocayla çalışmak benim için son derece verimli oldu.Temelim olmamasına rağmen konuları basite indirgeyerek anlayacağım bir şekilde anlattı ve hızlı bir şekilde ilerlememi sağladı.Ayrıca ders sonrasıda benimle ilgilenmeye devam etti.Kısacası herkese tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
AHMET GENCA
Matematik Özel Ders   09/10/2019

öğretmenimizle çok kısa da olsa bir calışmamız oldu. kibarlığı ve içtenliğiyle göz doldurdu. Kendisine teşekkür ederiz

         
Nevra Tayak
Matematik Özel Ders   02/10/2019

Kıymetli Soner öğretmenimiz iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş kızıma kattıklarınız ve katmaya devam ettikleriniz için size ne kadar teşekkür etsem az kızımın şu an en sevdiği ders matematik hakkınızı ödeyemeyiz.Sınav notumuz sizin sayenizde yükseldi.Kendisi sadece matematik öğretmenimiz değil bizim eğitim koçumuz psikoloğumuz o kadar naif birisi ki inanın çocuğunuzun sadece 1 ders alması bile benim ne demek istediğimi anlatmaya yetecektir.

         
Zehra Akalın
Matematik Özel Ders   29/09/2019

Barış hocadan 2 ders aldık memnun kaldık.kızım 10.sınıf öğrencisi.devam kararı verdik.ders sonrası da soru sorduğunda telefon da bile anlatıyor.tavsiye ediyoruz.

         
Bilun Dincerler
Matematik Özel Ders   24/09/2019

Hocamizla bir deneme dersi yaptik ve devam etmeye karar verdik.kendisi samimi ve işini severek yapiyor.daha ilk derste igluma matematigi sevdirecegini dusunduk.derslerimize devam edeceğiz.cok tskler hocam

         
Hamide Yılmaz
Matematik Özel Ders   12/09/2019

Aydın bey kibar ve anlayışlı birisi. Çocuğum ile birebir olarak ilgileniyor. Sadece derste degil Ders dışında da çözemediği soru olduğunda watsapp üzerinden yardımcı oluyor.Okulda anlamadığı dersleri Aydın bey anlattığında anladı.kendisinden Hem matematik hem ingilizce aliyoruz.Çok teşekkür ediyorum.

         
Büşra Karataş
Matematik Özel Ders   02/09/2019

Öğretmenimizden çok memnun kaldık. Dersi sevdiren, sistematik, akılda kalıcı bir anlatım tarzı var. Matematiğin aslında yapılabilir bir ders olduğunu gördük. İrfan beye çok teşekkür ederiz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz