En İyi 10 Esenyurt İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 19 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Arzu Karakurt

Arzu Karakurt

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
Azerbaycan asıllı türk vatandaşıyım.Cekirdekten yetişme öğrenciyim.Devlet müzik okulundan 7 yıllık piyano eğitimimi tamamlayıp 4 yıllık müzik öğretmenliği bölümünü kazandım.Türkiyede milli eğitim bakanlığı tarafından diplomam onaylandı özel kolejlerde ve liselerde uzman eğitmen pozisyonunda çalışma hakkı kazandim. .Cok sayda öğrencim var.Branşım piyano,solfej,orkestra şefi ve klassik vokal bölümüdur
Didem Tekin

Didem Tekin

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Mezunuyum. Müziğe olan merakım sayesinde sürekli genişleyen bilgi ağacımı her zaman genişletmeye özen gösterdim. Anaokulu ilköğretim ve Lise kapsamında, öğrencilerin genel müzik eğitimi ve temel müzik kültürü edinmesini kulak-ses ve ritim eğitimi ile müziği anlayabilmesini, piyano çalabilmesini, müzik etkinliklerinde aktif rol oynayabilmesini sanata ve sanatçıya saygı duymasını hedeflemekteyim.
Bahar Özgüner

Bahar Özgüner

Piyano Dersi · Beylikdüzü, İstanbul
Müziğe 13 yaşımda keman ve piyano çalarak başladım. Alanında profesör Azeri hocalarla çalıştım. Yaklaşık 10 yıldır özel kolejde müzik öğretmenliği yapmaktayım. Keman, piyano, şan dersleri veriyorum. Genelde okul öncesi ve ilkokul yaş grubuna ders versem de lise ve üniversitelere hazırlanan öğrencilere de hazırlık müzik dersleri vermekteyim. Ayrıca öğrencileri isteğe bağlı olarak da LCM, Royal Academy ve Trinity College uluslararası sınavların sertifika programlarına hazırlamaktayım. Pedagojik
Özlem Arslan

Özlem Arslan

Piyano Dersi · Beylikdüzü, İstanbul
Anadolu güzel sanatlar lisesi piyano-şan ve uludağ ünv. müzik öğretmenliği piyano-şan bölümleri mezunuyum. şuan özel bir okulda müzik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. çalıştığım kurumlarda piyano ve gitar eğitmenliği de yaptım. 20 yıllık özel ders tecrübem var. 5 yaştan itibaren her yasa uygun seviyede ders verebilmekteyim. Dersleri ogrenci evinde vermekteyim. Öğrencilerimle olan çalışmalarımızı takip etmek için ınstagram "Neşeli parmaklar piyano eğitimi" isimli sayfamı ziyaret edebilirsiniz
Hatice Şimşek

Hatice Şimşek

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
Ders saati Ücreti 100 tl dir ve ders bitimi ödeme yapılır.İlk ders yarım saatlik bir tanışma dersidir ve ücretsizdir.
Arzu Karakurt

Arzu Karakurt

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
1993 -1997egitim ogretim yilı.Orekstra şefi ve vokal bölümünden mezun oldum.7 yaşından piyano eğitimi aliyorum
Tezcan Erdem Suiçmez

Tezcan Erdem Suiçmez

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
21 yaşında, Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda ikinci senesini okuyan bir öğrenciyim. İlk senemi 3.97 ortalamayla bitirdim. İkinci senemin ilk döneminin de bu ortalamaya yakın olacağını tahmin ediyorum.
Büyükçekmece Konservatuvar Piyano Öğretmeni Janar Turk🎵🎶

Büyükçekmece Konservatuvar Piyano Öğretmeni Janar Turk🎵🎶

Piyano Dersi · Büyükçekmece, İstanbul
Deneyimli 7 yıllık piyano eğitimini tamamlamış öğretmenim Büyükçekmece civarı Güzelkent Mimaroba Sinanoba Tepekent 7-19 yaş arası başlangıç sevıyesınde çocuklara ders vermekteyim çocuklar ile iletişimim çok iyidir eğlenceli ve kaliteli bir zaman geçiririz fiyat aralığı 80tl ile 100 tl dir.
Asya Fırat

Asya Fırat

Piyano Dersi · Esenyurt, İstanbul
Bahçeşehir/esenkent küçük yaş grubuna kendi evlerinde piyano dersi vermekteyim bahçeşehirde özel bir okulda müzik öğretmenliği yapıyorum.
Hüseyin Özden

Hüseyin Özden

Piyano Dersi · Başakşehir, İstanbul
Piyano, süphesiz ki enstrümanların kraliçesidir. Öncelikli hedefimiz piyano ile cocuklarımızın müzik kulağını estetik hale getirmek, onları bu dünyaya aşina hale getirmektir. Ezgisel bellek, ritim kulağı gibi konularda gelişim birincil hedefimizdir. Çocuklarımız temel müzik bilgisine hakim hale gelerek, müzik diliyle konuşma becerisini edineceklerdir. Estetik bakış açısının yanında, gelişim çağındaki çocuklarımızın hem duygusal hem de entelektüel zekalarını geliştirecek olan piyano, aynı zamand
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sıla Ç.
Piyano Dersi   17/01/2021

Nedim beyden ders alıyoruz kızım 8 yaşında çok memnunuz. Çocuklarla iletişim konusunda çok başarılı... Teşekkürler hocam.

         
Bahar A.
Piyano Dersi   13/12/2020

Geçen hafta ataşehirde bulunan sanat merkezine deneme dersi için gittim. Sadece hocamız değil merkezi ve bulunduğu site bile bana huzur verdi. 14 aralıkta derslere başlıyoruz, benden bir chopen çıkaracaklarına gönülden inanıyorum. Aylardır ihtiyacım olan huzuru bulmuş gibiyim.

         
Natalie Y.
Piyano Dersi   16/11/2020

Yaptığı işi profesyonelce ve keyif alarak yapıyor. Piyano dersi almak isteyen herkese tavsiye ederiz.

         
Mustafa S.
Piyano Dersi   14/11/2020

Narin hocamızın 12 yaşındaki oğlumuzla çok kısa sürede kurduğu iletişimi, konusundaki engin bilgi ve tecrübesi sayesinde oğlumuzun piyano eğitimini keyifle adım adım üst seviyelere taşıyacağından eminiz. İyi ki tanıştık..

         
Seray Y.
Piyano Dersi   05/11/2020

Mükemmel bir hoca hem verdiği eğitim hem insanlığı samimiyetiyle bu işin eğitimini almış işini fazlasıyla iyi yapan başarılı harika bir eğitmen❤️❤️❤️

         
Erdem T.
Piyano Dersi   26/10/2020

Süeda ablamla henüz 1 aydır ders işlememize rağmen müzik konusunda çok yol katetmişiz gibi hissediyorum. Aramızdaki enerji ve müzik tutkumuz karşılıklı olduğu için hiç sıkılmadan sürüyor dersler. Bazı anlarda pes etmeye yaklaşsam da sürekli devam etmem gerektiğini ve tekrar denememi söyleyip beni motive ediyor ve istekle çalıştırıyor. Bu vazgeçmediği isteğinden güç alıp ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Daha kendisinden öğreneceğim bir ton şey olduğunu düşünüyorum.

         
Harun Ü.
Piyano Dersi   23/09/2020

Tavsiye edebileceğim en prensipli, her zaman öğrencisini destekleyen, programını öğrencisine göre ayarlayan ve işini büyük bir sevgiyle yapan son derece güvenilir ve güler yüzlü hocadır.

         
Semiha K.
Piyano Dersi   22/09/2020

5 yaşındaki çocuğum Namık Kemal Yıldırım Müzik eğitim kursu sayesinde sanatla tanışmış oldu. Kursa ilk girişte bile güler yüz ve pozitif enerji ile motivasyon dozunu alarak başlıyor derse oğlum. Her şeyden önce akademik anlamda donanımlı ve tecrübeli hocalara sahip olması güven veriyor.

Popüler Piyano Dersi Bölgeleri
Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz