En İyi 10 İstanbul Piyano Öğretmeni

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 646 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
İhsan Gönen

İhsan Gönen

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
13 yıldır müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimi aldım.
Yasemin Tanrisever

Yasemin Tanrisever

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Konservatuar,piyano ana sanat dali mezunuyum. Temel piyano egitimi,konservatuara hazirlik, temel solfej egitimi,ABRSM-LCM sinavlarina hazirlik dersleri verilir.
Kürşat UÇAR

Kürşat UÇAR

Piyano Dersi · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvar’ından dönem birincisi olarak mezun oldum. Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesinde yüksek lisans yapmaktayım.Her işte olduğu gibi piyano eğitimine başlarken de profesyonel eğitmenle başlamak çok önemlidir. Bu zamana kadar her yaştan bir çok sanatsevere özel ders verdim, kimi öğrencilerim konservatuvarı kazandı kimisi hobi olarak başladı ama profesyonel seviyelere kadar geldi. Bunu gerçekten isteyen her insan başarabilir. Sanatın herha
Namık Kemal Yıldırım

Namık Kemal Yıldırım

Piyano Dersi · Ataşehir, İstanbul
Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK AKADEMİ (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. PANDEMİ NEDENİYLE ONLİNE DERSLERİMİZ BAŞLAMIŞ OLUP, DERS ÜCRETİMİZ İNDİRİMLİ 100 TL OLARAK UYGULANMAKTADIR. İstanbul Universitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümü mezunuyum.
Kaan  Özoran

Kaan Özoran

Piyano Dersi · Kartal, İstanbul
16 yıldır piyano çalıyorum. Profesyonel olarak piyanistlik yapmaktayım. Özel bir kurumda piyano öğretmenliği yapmamın yanı sıra, her yaş grubuna özel ders de vermekteyim.
Ayberk Oğul Konca

Ayberk Oğul Konca

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
2000 yılında Bursa’da doğdum. Müzik eğitimime 2014 yılında Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi’nde başladım. 2017-2018 eğitim yılında okulumdan dereceyle mezun oldum ve aynı yıl Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Teorisi bölümünü dereceyle kazandım. 2020-2021 eğitim yılında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesindeki eğitimimi bırakıp Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuar Müzik bölümünde %100 burslu olarak eğitim görmeye başladım. 2019 yılında, Masis Aram Gözbek’in kurucusu ve s
Gözde  BOZKURTOĞLU

Gözde BOZKURTOĞLU

Piyano Dersi · Çekmeköy, İstanbul
Öğretmenlik mesleğinde 11.yilim. Şuan özel bir kurumda Zümre başkanlığı yapmaktayım. Aktif olarak özel ders veriyorum. Ayrıca müzisyenim. Müziği ve bildiklerimi paylaşmayı seviyorum.
Şükrü Dellal

Şükrü Dellal

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar, Ben Şükrü Öğretmen, Müzik Öğretmeni ve Piyano Eğitmeni. Çocuklarda ve yeni başlayan yetişkinlerde uzmanım. Marmara Üniversitesi, Müzik Öğretmenliği bölümü mezunuyum ve meslekte onüçüncü yılım. Piyano, ABRSM(Piyano), BİLSEM ve Müzik okullarına yönelik eğitim veriyorum. Ayrıca bir devlet okulunda görev yapıyorum. Okuldaki öğrencilerim dışında şu an çoğunluğu dört- yedi yaş aralığında olmak üzere yirmi piyano öğrencim var. Bunların ikisi yabancı uyruklu. Yabancı veya tercih eden öğre
Hüseyin Özden

Hüseyin Özden

Piyano Dersi · Başakşehir, İstanbul
Piyano, süphesiz ki enstrümanların kraliçesidir. Öncelikli hedefimiz piyano ile cocuklarımızın müzik kulağını estetik hale getirmek, onları bu dünyaya aşina hale getirmektir. Ezgisel bellek, ritim kulağı gibi konularda gelişim birincil hedefimizdir. Çocuklarımız temel müzik bilgisine hakim hale gelerek, müzik diliyle konuşma becerisini edineceklerdir. Estetik bakış açısının yanında, gelişim çağındaki çocuklarımızın hem duygusal hem de entelektüel zekalarını geliştirecek olan piyano, aynı zamand
Türkün Yıldız

Türkün Yıldız

Piyano Dersi · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği anadal piyano mezuyum. Bununla birlikte ABRSM Grade 8 diplomam da bulunmaktadır. 2015 yılından beri, 4 yaşından başlayarak tüm yaş grubu çocuklara ve yetişkinlere piyano, solfej ve müzik teorisi dersleri vermekteyim. Ayrıca 2019 yılından beri otellerde ve çeşitli mekanlarda profesyonel piyanistlik yapmaktayım. Öğrencilerimle ders işlerken güncel metodlarla klasik kabul görmüş teknikleri harmanlayarak,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seyfi K.
Piyano Dersi   11/02/2021

Oğlumuzun ihtiyacı olan motivasyonu kısa sürede sağlaması başta olmak üzere öğretme azmi, enerjisi ve isteği ile bizde güven tesis etmesinden ötürü çok isabetli bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz...Teşekkürler.

         
İlke Ö.
Piyano Dersi   08/02/2021

oyunlarla notalatı ve müziği sevdiren çoçuklarla.iyi anlaşan deneyimli tecrübeli ve sevecen biri tavsiye ederim

         
Aycan Y.
Piyano Dersi   28/01/2021

Eda hanım,çocuklara piyano öğretmekte oldukça tecrübeli aynı zamanda ders süresini iyi kullanıyor ve keyifli geçmesisini sağlıyor.

         
Zeynep D.
Piyano Dersi   14/12/2020

Hasan bey ile tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Henüz bir ders piyano çalışmış olmalarına rağmen 7 yaşındaki ikiz çocuklarım kendisini çok sevdiler ve diğer dersi iple çekiyorlar. Çok sabırlı ve işini severek yapan bir insan. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

         
Erdem T.
Piyano Dersi   26/10/2020

Süeda ablamla henüz 1 aydır ders işlememize rağmen müzik konusunda çok yol katetmişiz gibi hissediyorum. Aramızdaki enerji ve müzik tutkumuz karşılıklı olduğu için hiç sıkılmadan sürüyor dersler. Bazı anlarda pes etmeye yaklaşsam da sürekli devam etmem gerektiğini ve tekrar denememi söyleyip beni motive ediyor ve istekle çalıştırıyor. Bu vazgeçmediği isteğinden güç alıp ben de elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Daha kendisinden öğreneceğim bir ton şey olduğunu düşünüyorum.

         
Lale B.
Piyano Dersi   29/09/2020

Sinan bey ile 4.dersimizi tamamladık. Kızım hiç olmadığı kadar istekli bir şekilde çalışıp, öğrenirken, öğretmenini de dört gözle bekliyor. Saatlere uyum konusunda, dersin verimliliği konusunda oldukça dikkatli ve çocuklar ile çok güzel bir bağ kuruyor.. kesinlikle tavsiye ederim

         
Yiğit Y.
Piyano Dersi   21/09/2020

Oldukça iyi ve başarılı bir kişi. Ek olarak, iletişiminin güçlü olduğunu düşünüyorum. Dersin verimli geçmesi için elinden geleni yapıyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik doğru yönlendiriyor.

         
İlknur E.
Piyano Dersi   30/08/2020

Nezih ve kaliteli bir ortam, fiyatına göre aldığımız hizmet çok güzel, ekibi de çok iyi üniversite öğretim üyesi ve profosyenel ekibi ile eğitm vermekte. Biz çocukları beklerken hoş sohbeti ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz, herşey için teşekkürler Namık Kemal beyefendi.

Popüler Piyano Dersi Bölgeleri
Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz