Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Eskişehir İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 136 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Eskişehir İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Eskişehir içinde toplam 136 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 81 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Eskişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 439 kişi Eskişehir İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Eskişehir İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Özgül Doğan photo

Özgül Doğan

03.02.2020

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

20 yıllık tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Matematik, sosyal, fen ve türkçe alanlarında özel ders veriyorum. Okul sınavları öncesi tekrar, eksik konu tamamlama, öğrenciye devamlı takviye konusunda yardımcı olabilirim.

Gökmen Aydınlıoğlu photo

Gökmen Aydınlıoğlu

31.03.2022

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Hacettepe Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunuyum.14 yıllık sınıf öğretmenliği tecrübesine sahibim.Özellikle okuma yazmayı öğrenme güçlüğü çeken öğrenciler üzerinde sorunun tespiti ve giderilmesi hususunda tecrübeliyim.İlkokul takviye dersleri, okuma yazma hızlandırma, matematik...

Hatice Cam photo

Hatice Cam

01.08.2021

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

16 YILLIK OGRETMENIM.ILKOKULLARA VE 5 ,6.SINIFLARA BUTUN DERSLERDE EĞITIM VERMEKTEYIM.(INGILIZCE DAHIL)ISTANBUL VE ESKISEHIR'DE CESITLI OKUL VE KURSLARDA GOREV YAPTIM.YUKSEK LISANSLIYIM.OZEL YERLI,YABANCI OKULLAR VE MEB'DEN BIRCOK OGRENCIM OLDU VE DEVAM ETMEKTE OLAN OGRENCILERIM VAR. MEMNUNIYETI...

Kadriye Guler photo

Kadriye Guler

30.12.2020

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

İlkokul ögrencileri icin odev yardımı ve özel ders alaninda hizmet veriyorum.10 yillik egitimci ve etut merkezi isletmenligim ile okul müfredatlarina fazlasiyla hakimim.Ögrenemeyen ögrenci yoktur,ögretemeyen ögretmen vardir ilkesini benimseyerek uzun yillar alanim olan gelisim psikologu ve özel...

Umut Demirel photo

Umut Demirel

24.09.2020

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Pandemi dönemimde ilkokul öğrencilerimiz derslerinde eksik kalıyorlar. Eksiği gidermek için profesyonel öğretmenlerden yardım alınmalı.

Şule Akçay photo

Şule Akçay

20.06.2022

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Öğrencinin psikolojik, sosyal, duygusal, kişilik gelişimine uygun, zorlamadan ve öğrenciyi motive hale getirerek ders anlatımı. Birincil hedef gerçek potansiyel ortaya çıkarmak. Kendi potansiyelinin farkına varmak her işi isteyerek başarmaktır.

Hazal Aydin photo

Hazal Aydin

11.06.2022

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ana bilim dalı mezunuyum. Şu anda aktif olarak sınıf öğretmenliği yapmaktayım.

Gizem Yıldız photo

Gizem Yıldız

16.09.2021

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Sakarya üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. İlkokul düzeyinde öğrencilere özel ders, ödevlere yardım, ek öğrenmeler konusunda memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

Şengül Şahin photo

Şengül Şahin

15.03.2021

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Resmi bir kurumda çalışıyorum. Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümü bitirdim. Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve faydalı olmayı seviyorum. Öğrenme stilini keşfettikten sonra her çocuğun başarılı olacağına inanıyorum. Mindfulness ve yoga ile...

Mehmet Zahir Atlı photo

Mehmet Zahir Atlı

19.12.2021

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba ben Eskişehir Anadolu üniversitesi sınıf öğretmenliği programı öğrencisiyim ilkokul ögrencisi bir özel ders takviyesi ihtiyacı olan öğrencim olsun istiyorum hem kendimi geliştirmek hemde öğrencime destek olmaktan büyük keyif alacağım kolaylıkla öğrenim zorluğu yaşanan problemi çözebilirim...

Ebru Al photo

Ebru Al

15.12.2021

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Türkçe, Matematik ve Sosyal Bilgiler derslerinde yardımcı olabilirim.

Ali Gültekin photo

Ali Gültekin

26.01.2015

İlkokul Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisat(ekonomi) bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Bursa Ahmet Vefik Paşa Anadolu Lisesi mezunuyum.İlkokul öğrencilerinin derslerinde iyi bir şekilde yardımcı olabilirim.

Aleyna Polat photo

Aleyna Polat

22.07.2021

İlkokul Özel Ders · Seyitgazi, Eskişehir

Öğrencilerinize online ödev yardımı,rehberlik danışmanlığı,ödev kontrolü ve Türkçe derslerine yardımcı olunabilir

Zeynep Köse photo

Zeynep Köse

21.06.2022

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

İlkokul sınıf öğretmeniyim. Aktif olarak 16. yılımı çalışmaktayım. 1.,2.,3. ve 4. sınıf Türkçe, Matematik derslerinde desteğe ihtiyacı olan öğrencilerle çalışmaktayım.

Neriman Köroğlu photo

Neriman Köroğlu

21.11.2020

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Üniversite önlisans öğrencisiyim. Bankacılık okuyorum.Çocuklarla çok iyi anlaştığım için ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.

Senanur Kaytan photo

Senanur Kaytan

04.04.2021

İlkokul Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Öğrencilerime katı öğretmen modeli yerine bir abla gibi çekinmeden 100 kerede soru sorabilecekleri yakınlarıymış gibi yaklaşıyorum. Genelde oyunla eğitimi aynı anda götürüp eğlenerek öğretiyorum.Bu küçük yaş grubundaki öğrencilerim için verimli oluyor. Böylelikle yanımda daha rahat oluyorlar ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eskişehir İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eskişehir İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl