En İyi 10 Eskişehir İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 488 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Fikret Çelik

Fikret Çelik

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Merhabalar, Eskişehir'deyim. Halen editörlük, firmalara ve freelance yazılı-sözlü tercümanlık yapıyor, evimde / öğrencinin evinde ve de ONLINE-SKYPE ÜZERİNDEN dünyanın her yerine özel ders veriyorum. (Özellikle IELTS) IELTS Deneme testleri de yapıyorum. Zamanınızı siz yönetin; Hafta içi-sonu, gündüz-akşam. Güvenilir, titiz, disiplinli, istenilen doğrultuda ve zamanında, eksiksiz iş istiyorsanız bana ulaşın. Teşekkürler. F. ÇELİK
Ezgi Topcuoglu

Ezgi Topcuoglu

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezunum pek çok farklı kurumda deneyimim ve 2 kez Amerika deneyimim var. Teog özel ders öğrencilerim de halihazırda mevcuttur
Merve Erdem

Merve Erdem

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla iletişim oldukça güçlüdür. Otonom öğrenmeyi destekleyici İngilizce dersleri verebilirim.
Oğuzhan Üstündağ

Oğuzhan Üstündağ

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Ana dil seviyesinde İngilizce biliyorum. Dilini geliştirmek isteyen kişilere yardımcı olmak isterim. Yaş veya seviye fark etmeden istediğiniz konuda size yardımcı olabilirim.
Berfu Cetin

Berfu Cetin

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Karşılaştırmalı Edebiyat öğrencisiyim. Amerikan Kültürü Dil Okullarında yetişkin ve çocuk sınıflara ders verdim
İrem Demirel

İrem Demirel

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde İngilizce İktisat öğrencisiyim. B2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahibim. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ingilizce ders vermekteyim. Grammer, listening, speaking, writing, reading konularında üst düzey yardımcı olurum. Dersler için özel alıştırmalar ve sınavlar için özel çalışmalarla İngilizceyi daha keyifli bir hâle getirmekteyim. İlk dersimiz ücretsiz olup, amacım öğrencimin İngilizce bilgisine göre planlama yaparak her öğrencime kendine özgü progra
Sümeyra Tomruk

Sümeyra Tomruk

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 3 senedir İngilizce özel ders vermekteyim.Başlangıç, orta ve ileri seviyelerde ayrıca Yds gibi test ağırlıklı sınavlar için eğitim vermekteyim. İngilizceyi bir ders olarak değil, yaşamlarının bir parçası olarak görmek isteyenlerle seve seve çalışmaya hazırım.
Aslıhan Erol

Aslıhan Erol

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Boğaziçi Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum, şu an Gazi Universitesi Ingiliz Dili Egitimi bölümünde yüksek lisansa devam ediyorum. Üniversite hazırlık sınıfları ve IELTS grupları ile tecrübem var.
Merve

Merve

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
8 yıldır her yaştan öğrenciye özel ders veriyorum. Yaş gruplarına ve dersin amacına göre uygun metotları kullanarak her bireye farklı ders hazırlıyorum. Ayrıca 3 yıldır iki farklı kurumda iş tecrübem var.
Salih Muslu

Salih Muslu

İngilizce Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Amerikan Life ve British Town da ögretmenlik yaptım.Ingilizceyi öğrenmek icin nasil bir yol izleyeceginizi gösterebilir,size bu yolda destek ve yardimlarimi,tecrübelerimi aktarabilirim.ingilizce konuşma,cümle kurma,yazma ve dinleme becerilerini ezber niteliginden ziyade tam anlamiyla kavrayarak öğrenmenizi sağlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Ç.
İngilizce Özel Ders   25/02/2021

Çok memnun olduk hem güleryüzlü iletişimi çok iyi bir öğretmen bundan sonra İngilizce derslerinde yolumuza Melda hocamla devam edicez herkese tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Fatih Ç.
İngilizce Özel Ders   04/01/2021

Yiğit bey, genç olmasına rağmen gerçekten çok iyi ve akıcı ingilizce konuşabilen nitelikli bir insan. Aynı zamanda öğretmen olarak da çok ilgili olduğunu gözlemledim. Öğretmekten mutluluk duyuyor. Zamanında ve doğru müdahalelerle sizi kontrol ederek daha iyi ilerlemenizi sağlıyor. Ders fiyatını da uygun ve makul buldum. Benim gibi dil öğrenmeye yeni başlayacak olanlar için tavsiye ederim. Kendisine başarılar dilerim.

         
Tuğba T.
İngilizce Özel Ders   30/12/2020

Tanışma ve deneme dersimiz harika geçti iletişimi muhteşem iki kızım da çok mutlu bir şekilde bir sonra ki dersi bekliyor matematik ve türkçe dersleri içinde destek alacağız

         
Mert Ç.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

Açıkçası bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim,istediğimden çok daha iyi bir eğitim oldu. İngiltere de yaşamanın ve orda öğretim göreminin tecrübesini çok iyi aktardığını düşünüyorum. Konuşma da yaşadığım problemleri çözmemde çok yardımcı oldu gerekli gereksiz kelimelerini değiştirdik.Özellikle o konuşma heycanı korkusunu atmamda kendi tecrübesi ile çok yardımcı olduğunu söylüyebilirim,erasmus düşünüyorsanız kesinlikle konuşmanızı tavsiye ediyorum ben inanılmaz memnun kaldım

         
İrem K.
İngilizce Özel Ders   28/12/2020

Temmuz ayında başladık Cihan hoca ile. Yks dil den temmuzdaki ilk denemeden 10 net yapmıştım. 5,6 ay içinde şuan 60 nete ulaştım. gerçekten çok planlı gidiyor. sorularımı detaylı anlatıp çözüyor. Strateji de anlatıyor. Kelime öğrenimimi çok hızlandırdı. Sistematik oluşu beni de disipline etti.

         
Emine S.
İngilizce Özel Ders   08/12/2020

Mustafa bey, öncelikle dersleri seviyeye uygun olarak belirliyor; dersler kesinlikle sıkıcı değil, basit ödevlerle bağlantıyı koparmayip etkili yönlendirmelerde bulunuyor. Onlineda ders saatlerinde çok yardımcı oluyor. Siddetle tavsiye ederim.

         
Zeynep A.
İngilizce Özel Ders   14/11/2020

Kesinlikle tanıdığım en samimi en tatlı öğretmen,işini titizlikle yapıyor.Dersler anlaşılır ve eğlenceli bir hâlde işleniyor. Oğlum dersleri iple çekiyor. Aklımızdan geçen ne var ise eksiksiz yapıyor. Uzun süre çalışmak dileğiyle..

         
Dilara G.
İngilizce Özel Ders   31/10/2020

Cengiz hoca ile konuşma pratiği yapmak amacıyla çalışıyoruz. Sık sık verdiği ödevler ve kullandığı teknik ile konuşma derslerinin yanı sıra gramer de öğretiyor aslında ve bunun sıkıcı olmayan bir yöntemle yapılması bu derslerin önemli başarı noktalarından. Bununla birlikte, yöntemine ek olarak, eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında sürdürdüğü anlayışlı ve motive eden tavrı bu eğitimi faydalı ve devamlı kılan etkenlerden. Teşekkürler

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz