Hizmet Ver

4 Eskişehir Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 68 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kimya Özel Ders

En İyi 10 Eskişehir Kimya Özel Ders Öğretmeni

Onur Aydemir photo

Onur Aydemir

18.08.2017

Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Gazi üniversitesi mezunuyum. Eskişehir ilinde lise bazında kimya dersi vermekteyim. Özel bir kurumda çalışıyorum ve yeterince ders tecrübem var. Grup dersi ve bireysel ders olarak seçenek mevcut. Ücret farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için telefondan ulaşabilirsiniz.

Şerife Çiçek photo

Şerife Çiçek

31.05.2021

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba ben Şerife Çiçek. Üniversite öğrencisiyim ve matematik ,kimya ve biyoloji alanlarında lise ve ortaokul düzeyi özel online dersler vermekteyim.

Yağmur K. photo

Yağmur K.

04.05.2020

Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

21 yaşındayım. Diş hekimliği öğrencisiyim. Her zaman kimya alanında çok başarılı bir öğrenci oldum. İlkokul, ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Meliha Işık photo

Meliha Işık

28.08.2017

Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Lise grubundaki öğrencilere ve özellikle Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yardımcı olunur. Yeni müfredat üzerinden planlı ve programlı çalışma düzeni oluşturulur. (Not: Çocuğunuz artık kimyayı sevecek 😊)

Deniz Ayaz photo

Deniz Ayaz

29.01.2017

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

YGS ve LYS Kimya netleriniz istediğiniz seviyede değil mi? YGS’ye 8 Hafta kala hızlandırılmış özel ders eğitimi ile konu tekrarı yaparak ve bol bol soru çözerek Kimya netlerinizi arttırmayı hedefliyoruz. Ayrıca Orta okul seviyesinde Fen bilgisi özel dersi de vermekteyim. Detaylı görüşme ve %50...

Esra Duymaz photo

Esra Duymaz

17.02.2020

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Üniversiteden kimyager olarak mezun olduktan sonra yüksek lisansımı da tamamlayarak kendi mesleki ve kişisel gelişimimi geliştirdim. Bir kaç yıl önce 1 üniversite öğrencisine kendi alanımla ilgili ders verdim. Bir öğretmen değilim ancak ezberci eğitimden ziyade mantığını kullanarak ders çalışan ve...

Emine Nur Baran photo

Emine Nur Baran

26.02.2021

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

ODTÜ havacılık ve uzay mühendisliği mezunuyum.5 yıldır özel ders veriyorum. İnsanlarla olan iletişimim kuvvetlidir bu nokta de kendime güveniyorum.

Murat Gündüz photo

Murat Gündüz

18.11.2020

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

25 yıl üniversitede kimya bölümünde öğretim üyesi olarak ders verdim. Bu bilgi birikimini özel ders vererek öğrencilerle paylaşmak istiyorum.

Hilal Yener photo

Hilal Yener

28.06.2017

Kimya Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

Kimya öğretmenliği eğitim fakültesi mezunuyum. Analitik kimya bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Özel ders deneyimim vardır.

Sinem Türkmen photo

Sinem Türkmen

18.10.2020

Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 5. Sınıf öğrencisiyim. Daha önce özel ders konusunda deneyimim var. Eğitim masraflarını karşılayabilmek için özel ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eskişehir Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eskişehir Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Eskişehir Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için Eskişehir içinde toplam 68 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 14 yorum ve verilen 5 ortalama puan Eskişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 223 kişi Eskişehir Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kimya Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kimya Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kimya Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kimya Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kimya Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kimya Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kimya Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kimya Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl