Hizmet Ver
İngilizce Oyun Ablası

4 Ankara Etimesgut İngilizce Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 112 İngilizce Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Etimesgut İngilizce Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 112 İngilizce Oyun Ablası, Etimesgut içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Etimesgut içinde yazılan 163 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 361 kişi Etimesgut İngilizce Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Etimesgut Ankara İngilizce Oyun Ablası

Melike Y. photo

Melike Y.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Daha önce etüt öğretmenliği yaparak ilkokul, ortaokul çağındaki çoçukların ödev yapma ve yapabilme, ders çalışma sürecine yardımcı oldum. Aynı zamanda özel olarak ingilizce dersleri verdim

Elif Beyzanur Ç. photo

Elif Beyzanur Ç.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhaba. Keçiörende yaşıyorum. 20 yaşındayım okul öncesi öğretmenliği okuyorum. Çocuklarla nasıl zaman geçireceğime ne yapacağıma dair bilgim var ve eğitimini de alıyorum. Aynı zamanda ilkokul derslerinde çocukların eğitimlerine, ödevlerine yardımcı olabilecek durumdayım. Hem çocuklarınızın...

Yaren B. photo

Yaren B.

15.04.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Ankara üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlgi alanım çocuklar olduğu için günlük bir kaç saat onlarla etkinlikler oyunlar oynayabiliriz

Yeliz Ş. photo

Yeliz Ş.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

TEMEL EĞİTİMDE OKUMA -YAZMA ,MATEMATİK, PREP EĞİTİMİ, HIZLI OKUMA , MONTESSORİ VE WADLOF EĞİTİMİ ÜZERİNE 17 SENELİK DENEYİMLE GELECEĞİMİZ OLAN ÇOCUKLARI EN İYİ YETİŞTİRMEK AMACIYLA HİZMET VERMEKTEYİM. :)

Hacer Dicle T. photo

Hacer Dicle T.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde öğrenciyim, çocuklarla aram oldukça iyi o yüzden onlara katkımın olacağı aynı zaman da da öğrenci olarak geçimime yardımcı olabilecek bir iş arıyorum. Sizlerle görüştürebileceğim referanslarlarım var. Mesleğimi ailelerin isteği doğrultusunda ingilizce...

Gül K. photo

Gül K.

25.04.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Doktoralı oyun ablasıyım. Ankara'da okudum. Açıkögretim mezunu değilim. Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden diplomalara ve eğitimlere sahibim. Eğitim ve sosyal bilimler alanında doktora tezi yazıyorum. Tez konum çocuk ve birey...

Ece P. photo

Ece P.

27.03.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. C1 düzeyinde İngilizce biliyorum. Daha önce Okul Öncesi Eğitimi Geliştirme Derneği’nin Deneyim Ağı Projesinde yer aldım. Bunun yanında ABB ve UNICEF danışmanlığında açılan Oyuncak Kütüphanelerinde gönüllüyüm.

Şevval A. photo

Şevval A.

19.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Hacettepe üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla hem İngilizce hem Türkçe çalışma konusunda 2 yıldır deneyimliyim.

Pelin D. photo

Pelin D.

11.05.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi öğrencisiyim. 20 yaşındayım. Hızlı öğrenir ve adapte olurum.

İdil K. photo

İdil K.

13.04.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhaba üniversite öğrencisiyim, harçlığımı kazanmak istiyorum. Çocuklarla aram çok iyidir. Eğlenceli ve güler yüzlüyüm

Merve Ö. photo

Merve Ö.

31.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, Benim adım Merve Özkan. 22 Yaşındayım ve bu sene York Üniversitesinden Kinesiology and Health Science (BSc) bölümünden mezun oldum. İngilizce ve Türkçe anadillerim. 13 sene boyunca Kanada’da eğitim gördüm ve üniversitede çeşitli işlerde çalıştım. Çocuklar ile olan iletişimim ve...

Rabia A. photo

Rabia A.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Okul öncesi öğretmenliği ve sosyal hizmetler mezunuyum, 5 yıl öğretmenlik tecrübem vardır Ayrıca ilkokul özel ders verebilirim.Arayın görüşelim.

Vildan Y. photo

Vildan Y.

06.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili Öğretmenliği 3 . Sınıf öğrencisiyim. İleri seviye İngilizce biliyorum. Pedagojik formasyon eğitimleri alıyorum.

Doğa Y. photo

Doğa Y.

14.12.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Başkent Universitesi Doktora Bölümü öğrencisiyim.Lisansımı Bilkent Universitesi İşletme Bölümü'nde tamamladım.Boş zamanlarımda oyun ablalığı ya da ders ablalığı yaparak size destek olabilirim.

Aleyna Berfin Ö. photo

Aleyna Berfin Ö.

06.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Bilkent Ingiliz dili ve edebiyati 4. sinif ogrencisiyim. Kisa bir donem Ingiltere'de yasadim. A1 seviye Ispanyolca aldim ve suanda Almanca ogreniyorum. Neseli, guler yuzlu, cocuk psikolojisinden anlayan bir oyun ablasi ariyorsaniz memnun kalacaginiza eminim.

Eylül B. photo

Eylül B.

02.11.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Eylül TED Üniversitesi’nde İngilizce Okul Öncesi Öğretmenliği okuyorum boş zamanlarımda oyun ablalığı yapıyorum. Çocukları seviyorum ve onlara yararlı olmak istiyorum temel seviye ingilizce eğitimi de verebilirim aynı zamanda bölümüm %100 ingilizce ücret konusunda anlaşabiliriz...

Begüm Ç. photo

Begüm Ç.

28.05.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Çocuklarla aram iyidir ve genelde çoğu beni rol model olarak görür.Gelişsel aktivitelerle birlikte ev işlerine de yardımcı olur,yemek yaparım.

Simay A. photo

Simay A.

09.01.2023

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, Lycée Français Charles de Gaulle lisesinden mezun oldum, şuanda Bilkent Üniversitesinde Psikoloji okuyorum. Çocuk psikolojisiyle yakından ilgileniyor ve kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum. Çocuklarla aram çok iyidir, her yaştan çocuk ve bebekle anlaşabilirim. 4 dil bilmenin...

Asmin A. photo

Asmin A.

10.06.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Geçen sene okulumdaki staj dersi kapsamında ikinci dönem boyunca staj yaptım. Bu yüzden okulların işleyişi hakkında bilgi sahibiyim ve çocuklarla iletişim konusunda deneyimliyim. Bu yaz kendimi geliştirmek için oyun...

Rüveyda A. photo

Rüveyda A.

17.10.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Çocukların İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim vermekteyim. Lisans eğitimimi İngilizce aldım ve yurt dışı deneyimim oldu. Bunun yanı sıra 1 yıl kadar gönüllü İngilizce öğretmenliği yaptım. Bu nedenle İngilizce konuşma yetkinliğim olduğunu düşünüyorum. Online ya da yüz yüze...

Hatice Ç. photo

Hatice Ç.

16.07.2022

İngilizce Oyun Ablası · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Hatice. İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Ankara’da okuyorum İncekte yaşıyorum. Dr. Binnaz Ege Rıdvan Ege Anadolu Lisesinde staj yapmaktayım. Çocuklar ile iletişimim kuvvetlidir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut İngilizce Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Etimesgut İngilizce Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut İngilizce Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Etimesgut İngilizce Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 900 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl