Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 Ankara Etimesgut Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 233 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Etimesgut Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Etimesgut içinde toplam 233 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 189 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 549 kişi Etimesgut Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Etimesgut Ankara Online Matematik Özel Ders

Kenan Erenoğlu photo

Kenan Erenoğlu

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

İngilizce ve Almanca Uluslararası kabul görmüş eğitim programları IB, AP, MATURA, ABITUR Yurt içi eğitim programları Teog, Üniversite Hazırlık,Kpss,Dgs vb. Marmara Üniversitesi. Lütfen yorumlara göz atınız.

Onur Başal photo

Onur Başal

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Mühendislik öğrencisiyim. İlerde akademik kariyer yapmayı düşündüğüm için yaklaşık olarak 5 senedir ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Fen bilimleri alanlarında özel ders verdim. Kitap okumayı, spor yapmayı, belgesel izlemeyi, dergi okumayı ve müzik...

Tuba Karakaya photo

Tuba Karakaya

21.02.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

7 yıldır Meb de ortaokul matematik öğretmeniyim , kızım olduktan sonra okula ara verip bu süreçte özel ders vermeye devam ettim. 5,6,7,8. sınıf düzeylerinde özel ders veriyorum.

Matematius Can photo

Matematius Can

11.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

12 yillik matematik ogretminiyim, 3 yildir aktif olarak online egitim vermekteyim. egitim yonetimi alaninda yuksek lisansim var ve online olarak USA de bir univrsitede EDUCATIONAL LEADERSHIP (egitim liderligi) alaninda master yapmaktadiyim. Ayrica ingilterde bir egitim kurumunda EGITIM KOCLUGU...

Özkan Bey photo

Özkan Bey

19.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Osmangazi Üniversitesi Elektrik-elektronik mühendisliği mezunuyum üniversitede okurken özel matematik dersi verdim. Ders verdiğim öğrencilerin notları önemli seviyede artış göstermişti. Mezun olduktan sonra da ders verdim. Işini ciddi yapan düzenli, disiplinli, matematik alanında yetişmiş ve konuyu...

Ezgi Özyurt photo

Ezgi Özyurt

15.12.2020

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

ODTU Fen-Edebiyat Fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. Üç yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır. Her öğrencimin ihtiyaçlarına göre program yaparak ilerliyorum. Öncelikli hedefim öğrencimin dersi sevmesi ve nasıl soru çözeceğini öğrenmesi, sorulara karşı yaklaşım geliştirmesidir.Derslerimi yüz yüze...

Buse Akpınar photo

Buse Akpınar

04.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Matematik ve fizik alanlarında hipotez geliştirmekte, B1 seviye İngilizce, A1 seviye Almanca, A1 seviye İtalyanca-İspanyolca dillerine hakim, şiir yarışmalarında derece almış ve yine girdiği sınavlarda dereceye girmiş, özel ders-eğitim koçluğu deneyimleri olan özel ders eğitimcisinden özel ders....

Harun Ay photo

Harun Ay

23.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

22 yıllık mesleki tecrübeye sahip bir eğitimciyim. Eğitim Bilimlerinde yüksek lisans eğitimi aldım. Özellikle öğrencilerin zorlandığı yeni nesil soruların kavranması ve anlaşılmasına yönelik olarak konu anlatımı ve soru çözümü yapmaktayım. Önce eksiklerin kapatılması, sonra öğrencimin konunun üst...

İsmail Uçar photo

İsmail Uçar

29.12.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

15 yıllık tecrübeli matematik öğretmeniyim lgs başta olmak üzere ortaokul öğrencilerine özel ders vermekteyim

Yılmaz Karabulut photo

Yılmaz Karabulut

08.12.2021

Online Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Kadrolu Matematik öğretmeniyim.8 yıllık tecrübeme ve Matematiği sevdirecek enerjime güveniyorum. Çocuğunuzun bu yolda çok daha doğru adım atmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan-Etimesgut önceliğimdir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Etimesgut Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl