Hizmet Ver

4 Etimesgut Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 144 Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Piyano Dersi

En İyi 10 Etimesgut Piyano Dersi Öğretmeni

Özge Top photo

Özge Top

16.08.2020

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Antalya Güzel Sanatlar Lisesinden 2014 yılında mezun oldum. Daha sonra Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana bilim Dalına kazandım ve 2019 yılında mezun oldum. Kreşlerde müzik öğretmeni olarak çalışıyorum. Ankara'da özel piyano veriyorum.

İlkay Erön photo

İlkay Erön

06.07.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

1996-2000 Yılları arasında müzik eğitimimi tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda ve orkestralarda icracı ve eğitimci olarak çalışmaya devam ediyorum. Piano eğitimine ek olarak müzik teorisi ve nota bilgisi konularında öğrencilerimi eğitiyorum. Ayrıca Piano dışında üflemeli ensturman olan Klarnet...

Ogün Koyunoğlu photo

Ogün Koyunoğlu

12.10.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Merhaba. Hacettepe Konservatuvarı Obua bölümü mezunuyum. 4 yaşımdan beri piyano çalıyorum. Yurtdışında ve yurtiçinde sayısız şefle konserlerim oldu. Başlangıç orta seviyeye ve her yaştan bireye rahatlıkla piyano solfej ve konservatuvara hazırlık dersi verebilirim.

Aslı Halıcıoğlu photo

Aslı Halıcıoğlu

20.06.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü, Trinity College London Piano Teacher Lisans mezunuyum. Yamaha Music School eğitmeniyim. Ayrıca Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Koro bölümü mezunuyum. 34 yaşındayım, 13 yıllık piyano, 10 yıllık şan eğitmeniyim. Mesleki hayatımın 6 yılını...

Ege Tuğrul photo

Ege Tuğrul

28.05.2018

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü de lise eğitimimi tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı nda öğrenim gördüm. On senedir bireysel piyano, viyolonsel ve işitme eğitimi vermekteyim. Derslerim yalnızca küçük öğrencilere yönelik...

Zerrin Çağlar photo

Zerrin Çağlar

29.10.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı lisans Başkent üniversitesi konservatuvarı yüksek lisans

Şener Ekinci photo

Şener Ekinci

04.07.2018

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Piano,Gitar ve Bağlama eğitmenliğinde 19 Yıllık tecrübe. ABRSM, BİLSEM, Güzel Sanatlar,Konservatuar ve Müzik Öğretmenliği hazırlık, THM, ve Batı Müziği çok sesli koro eğitmenliği, pop ve rock müzik grupları eğitmenliği yapıyorum. Sevgi eğitimine dayalı,güler yüzlü hizmet.Oyalamadan,formalitelere...

Salih Doğan Avşar photo

Salih Doğan Avşar

06.02.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Merhaba Ben Salih, Müziğe 8 yaşımda başladım.İlerleyen yıllarda Ankara Güzel Sanatlar Lisesi'ni Keman&Piyano Üzerine Bitirdim. Şuanda Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Öğrencisiyim .Okulumun tatile girmesiyle dersler vermeye başladım.

Ayten Han photo

Ayten Han

03.05.2021

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

7 yıldır piyano,şan ve solfej dersleri veriyorum.Hobi amaçlı veya Royal Music Academy sertifika programlarına yönelik çalıştırıyorum öğrencilerimi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Ayrıca 2018-2019 eğitim döneminde İtalya'da şan alanında perfezionamente programına...

Selin Aklan photo

Selin Aklan

06.01.2019

Piyano Dersi · Etimesgut, Ankara

Başkent Üniversitesi 2.sınıf hukuk öğrencisiyim.13 yıldır profesyonel olarak piyano çalıyorum.Öğrencilerimin 15 yaşından küçük olmasını tercih ediyorum.Öğretilebilirk açısından.Evde piyanosu olan öğrenciler ile birlikte çalışmayı tercih ediyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Etimesgut Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Piyano Dersi için Etimesgut içinde toplam 144 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 103 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 641 kişi Etimesgut Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl