En İyi 10 Eyüp Haşere İlaçlama | Armut

En İyi 10 Eyüp İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Burak K.

Ahmet Burak K.

Haşere İlaçlama · Fatih, İstanbul
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, işinde deneyimli Ziraat Mühendisleri ve İlaçlama Ekibimizle randevunuzdan 2 saat sonra kapınızdayız. Birikimli tecrübemiz, müşteri memnuniyeti, hızlı müdahale, keşif ve analiz ekibimizle birlikte yaşam kalitenizi iyileştirme hizmeti sunuyoruz.
Enze Pest

Enze Pest

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Biz Kimiz Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini Siz değerli müşterileri
Krc İlaçlama

Krc İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Kalite anlayışımız Krc İlaçlama, köklü bir şirket olan ve kaliteli, insan sağlığını koruyan kalite anlayışı ile her alanda garantili şekilde servis sunan şirketimiz, etkili böcek ilaçları ile profesyonel şekilde böcek ilaçlama yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan ve bu ölçekte kaliteli haşere mücadelesi anlayışından şaşmayan Krc ilaçlama, insan sağlığı açısından hiçbir tehlike içermeyen haşere ilaçları ile başarılı ve etkili bir şekilde uygulama yaparak, zararlı canlılara ka
M.f. Profesyonel İ.

M.f. Profesyonel İ.

Haşere İlaçlama · Üsküdar, İstanbul
… ne kadar bilgili? Yaptığımız ve yapacağımız uygulamalarda daima biyolojiden aldığımız güç ile hareket etmekteyiz. Bu sayede sizlere de ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi tüm şeffaflığıyla sunarız. İlaçlama hizmeti bizzat yetliki ve isinin ehli elemanlar tarafından verilmektedir…
Biocontrol Çevre Hizmetleri

Biocontrol Çevre Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Esenler, İstanbul
Biocontrol Çevre Hizmetleri olarak; Sağlık Bakanlığı ndan alınan Biyosidal Ürün Uygulama iznimiz ve yeterlilik belgelerimizle İstanbul genelinde haşere kontrol - ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve kokusuzdur. Ayrıca uygulama birimindeki çalışma arkadaşlarımız bakanlık tarafından , Biyosidal Ürün Uygulayıcı sertifikasına sahiptirler. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı olup,insan sağlığına za
Erkaya

Erkaya

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
Istanbulun tum ilcelerine hizmet vermekteyiz uçan haşere ilaçlama, kemirgen ve fare ilaçlama, karınca ve sinek ilaçlama, çıyan, akrep ve pire ilaçlama, salyangoz ve hamam böceği ilaçlama, karasinek ve güve ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Ev, okul, apartman, ofis, site, hastane, bahçe ve fabrika, depo ilaçlama, restoran ve cafe ilaçlama, üretim hane ve imalathane ilaçlama işlerinizde alanında uzman personellerimiz kaliteli ve kesin sonuçlar sunmaktadır. İşlerinizi ekonomik koşullarda yapmaktayı
Propest Haşere Kontrol Hizmetleri

Propest Haşere Kontrol Hizmetleri

Haşere İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
En doğru fiyat politikası ile en kaliteli hizmeti . Profesyonel kadromuz ile sağlığınıza zarar verebilecek tüm haşere türleri kontrolümüz altında. Kullandığımız ürünlerin hepsi Sağlık Bakanlığı onaylı olup size ve çevrenize zarar vermez. Yapılan uygulamaların tümü %100 garantilidir.
Halil İbrahim E.

Halil İbrahim E.

Haşere İlaçlama · Fatih, İstanbul
İlaçlama yöntemimiz ve ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır; size ve çevrenize zarar vermez ve kullandığımız ilaçlar eczane gibi yerlerde bulunmaz. Eczanelerden ilaç alıp paranızı ziyan etmeyiniz. Bugüne kadar birçok müşterimiz eczane ilacı alıp evini, iş yerini kendi ilaçladıktan sonra tekrar bizi aramıştır. Lütfen paranızı zayi etmeyiniz. İlaç almak kadar ilacı kullanmak ve uygulamasıda çok önemlidir. Bilinmesi ve bilinçli yapılması gereken bir yöntemdir.
Efe I.

Efe I.

Haşere İlaçlama · Bağcılar, İstanbul
Firmamız halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini Dünya Sağlık Örgütünün standartlarına uygun olarak yapmaktadır. EFE İLAÇLAMA yaptığı işin HER ZAMAN arkasındadır. ✿ V░İ░Z░Y░O░N░U░ M░U░Z ✿ ►Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en son teknolojik cihazlarla vermek. ►Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak. ►Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşları
Paflagonya H.

Paflagonya H.

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul Güngören de faaliyet gösteren bir firmayız. Misyonumuz sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmak. Vizyonumuz Türkiye nin en kaliteli şirketi haline gelmektir. Haşere ile mücadele de ilk akla gelen doğru adres olabilmektir. Kullanılan tüm ürünlerin T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Güvenlik Bilgi Formları mevcuttur. Ağırlıklı olarak İTALYAN, ALMAN markalı ürünler kullanılmaktadır. HAŞERE İLE MÜCADELE DE BİZİ TERCİH EDİN PİŞMAN OLMAYIN.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alev Kara
Haşere İlaçlama   27/07/2019

Hızlı geri dönüş,saatinde randevuya gelme,her soruya özenli ve kibar cevaplar çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

         
Nergis Dülger
Haşere İlaçlama   02/05/2019

Özellikle hemen uygun fiyat teklif vermesi, aynı gün içerisinde gelip detaylı bilgi vermesi ve müşterinin talepleri doğrultusunda ilerlemesi bizlerin onları seçmemize en büyük sebebi oldu.

         
Olgu Kahveci
Haşere İlaçlama   29/03/2019

Çok profesyonel. Tespitlerini yapıp, detaylı açıklama yaptıktan sonra işini yaptı. Çok memnun kaldım. Hatta tadilat yapmam gereken yerleri ve nasıl yapacağımı bile aktardı. İşini iyi yapan insan bulmak zor, kendisi işini iyi yapanlardan.

         
Zuhal Ergenc
Haşere İlaçlama   12/02/2019

Sinan Bey ve ekibine cok teşekkürler, uzun zamandır devam eden sorunumuzu gerçekten profesyonel bir yaklaşım ile tek seferde çözüme kavuşturdu.

         
Aslı Ufukoğlu
Haşere İlaçlama   18/12/2018

Binamızı saran farelere derhal müdahale etti ve çok kısa süre içinde bu kadar uygun fiyata çok güzel hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

         
Cenk Sahınalp
Haşere İlaçlama   05/12/2018

Gercekten bora bey sorunuma hzlı ve zamanında cözüm bulabilecegini ümit etmiyordum. Fiyat ve performans olarak izmirin eniyisi diyebilirim. Daha öncede yaptırdıgım ilaçlmalardan hic bir çözüm elde edememiştim.kendisine canı gönülden tesekkürü bir borç bilirim. Gözü kapalı tavsiye edebilecegim tek firmadır.

         
Taha ÇALIŞKAN
Haşere İlaçlama   04/12/2018

Sinan Bey gerçekten çok güzel ilgilendi. Böcek sorunumuz bitene kadar da iletişim halindeydik. Çok teşekkür ederiz.

         
Hikmet Çankaya
Haşere İlaçlama   17/11/2018

Aldığımız hizmetten memnunuz.Teşekkür ederiz.Hizmeti veren görevli çok ilgilendi.Ayrıca o görevliyede çok teşekkür ediyoruz.Saygılar, hayırlı işler, kolay gelsin.

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz