En İyi 10 Eyüp İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 248 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Soner Özkan

Soner Özkan

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Sezin  Güven

Sezin Güven

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Geçerli Cep Telefonu 12 yıllık Matematik Öğretmenliği. Istanbul universitesi mezunu. Sınavlara hazırlık okula takviye dersleri verilir. Deneme dersi ücretsizdir. Lgs hazırlığa kadar ders ücreti 200 tl. Lise 250 tl. Fransızca matenatik dersi 300 tl.
Mehmet Çerçi

Mehmet Çerçi

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
3 üniversite mezunu deneyimli öğretmenden yüzyüze veya online(uzaktan) Matematik-Geometri dersleri. YKS(TYT,AYT), LGS, KPSS, ALES ve AÖF sınavları ve ara sınıfların Matematik ve Geometri derslerine yöneliktir. Detayları konuşmak için lütfen irtibat kurunuz. Konuşmaktan ve soru sormaktan çekinmeyiniz. Ayrıcalıklı Matematik dersi için geç kalmayınız
Yunus Can DÜNDAR

Yunus Can DÜNDAR

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Sınav stresi, öğrenci psikolojini iyi anlayan, motive edebilecek matematik ve geometri için pratiklik sağlayacak özel bilgilere sahip olan Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Üniversite Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir dersi vermekteyim
Şevval Kara

Şevval Kara

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Çapa Fen Lisesi mezunuyum, şuan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktayım. Matematiğime ve anlatma kabiliyetime güveniyorum. Türkiyenin en iyi fen liselerinden biri olan Çapa'dan mezun olduğum için de altyapım güçlü. Birlikte güzel ilerleyeceğimizi düşünüyorum :)
Harun Türkan

Harun Türkan

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
İlkokul, ortaokul ve LGS öğrencileriyle birebir ders yapılır Detaylar için yazabilir veya arayabilirsiniz.
Fatma Terzioğlu

Fatma Terzioğlu

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Şu ana kadar hem ortaokul hem lise öğrencisine ders verdim.Ders verdiğim öğrenciler genelde ders notlarını 2 katına çıkardı. Ve de üniversiteye hazırlanan öğrencim de olmuştur. Genel olarak çocuklarla iyi anlaşır onların seviyelerine uygun ders anlatmaya dikkat ederim. İlk dersimin sonunda zaten nasıl biri olduğumu sizde çocuğunuz da anlayacaksiniz
Gözde Celep

Gözde Celep

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
YTÜ-Biyomedikal(Tıp) Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce, matematik ve fen dersleri konusunda bilgilerimi öğrenci seviyesinde aktarabilirim.
Ertuğrul Karakoç

Ertuğrul Karakoç

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
1986 Mersin doğumluyum. Orta okul ve lise eğitimimi Tarsus Mustafa Kemal Anadolu Lisesinde tamamladım. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi ne giriş yaptım. 2010 mezunuyum. Şu an aktif olarak avukatlık mesleğimi icra etmekteyim.
Burhan Daniş

Burhan Daniş

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Matematik ve Geometri alanlarında 10 yıllık öğretmenlik tecrübemle ders vermekteyim. Bire bir ilgi ve rehberlik hizmetleri sağlanmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Kaya
Matematik Özel Ders   08/09/2020

Yorumlara ve armut.comun tavsiye edilen hocası olmasına bakarak tercih ettim. Yorumların eksiği var fazlası yok. Kesinlikle hakkını vererek hizmet veriyorlar. Tavsiye ediyorum herkese.

         
Vedat Ali
Matematik Özel Ders   05/09/2020

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim sayenizde tam puan aldım iletişiminiz ve geri dönüş hızınız çok iyiydi :)

         
Huriye KEKLİK
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Sağlık meslek lisesi çıkışlı bir öğrenci olarak matematik dersi benim için bir zulümdü. Bir yandan da hedeflediğim üniversiteyi kazanabilmek için, matematiği kenara bırakamıyordum. Durum böyle olunca özel ders almaya karar verdim. Böylelikle ali hocayla tanıştım. Başta kuşkularım olsa da bugün hiç bir şekilde ali hocayla çalıştığım için pişman değilim. Benimle bir hocadan ziyade bir arkadaş gibi iletişim kuruyor ve sürekli irtibat halindeyiz. Aklıma bir soru takıldığında, bir konuyu anlayamadığımda utanmadan çekinmeden soru sorabiliyorum hocam da sıkılmadan tekrar tekrar anlatıyor. Az bir süre geçmiş olmasına rağmen artık matematik sorusu çözerken severek çözüyorum ve vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum. Özel ders almayı düşünen öğrencilere ali hocayı kesinlikle tavsiye ederiim, gönül rahatlılığıyla tercih edebilirsiniz.😊

         
Nur Sima
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Geometri ve mat-1,2 üzerine aldığım bir yıllık özel derslerin netlerimde ciddi anlamda olumlu etkileri oldu. Ders esnasında çözdüğümüz soruların çeşitliliği ve farklı bakış açılarından çözüm arama yöntemlerini öğrendim ki bu özellikle üniversite sınavına hazırlanan, hedefi yükseklerde olan öğrenciler için kazanılması gereken çok önemli bir özellik bence. Soru çözümleri için kısa yollar göstermesi, daha kaliteli sorulara ulaşmak için ösym benzeri kitap önermesi, sıkılıp bunaldığınızda size destek çıkması açısından aldığım en iyi özel derslerden biriydi diyebilirim. Hedefleri yüksekte olan öğrencilerin değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.

         
Nurkan Kışlal
Matematik Özel Ders   11/07/2020

Gökhan Hocamız son derece tecrübeli, konusunda uzman ve güven telkin eden bir yaklaşımla sürece hakimliğini göstermektedir. Uzun zaman faydalanabilmek ve kızımın hedeflarine inşallah hep birlikte ulaşabilmek temennisiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

         
Selvi Utlu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Kenan hocam çok deneyimli ve sıkıcı anlatımı kesinlikle yok. 0 matematikten sadece 3 derste matematik yapabilir hale getiren sevgili hocama çok tesekkurlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Ömer Gömbeci
Matematik Özel Ders   05/05/2020

herkese tavsiye ederim matematiği sevdirerek konuyu anlatıyor yeni nesil soru çözümünde oldukça memnun kaldık çekinmeden hizmet alabilirsiniz on numara

         
Veysel Manilboğa
Matematik Özel Ders   07/03/2020

Bir öğrenci ile iletişim kurmakta ve eksiklerini görüp bu konulardaki açığını kapatmada baya iyisiniz hocam. Akıcı bir anlatım üslubu ile karmaşık gibi görünen konularda bile kolaylıkla anlamamızı sağlıyorsunuz. Sabırlı ve hoşgörülü yaklaşımlarınız içinde çok teşekkür ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz