Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İstanbul Eyüp Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 866 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Eyüp Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Eyüp içinde toplam 866 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 861 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Eyüp içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,215 kişi Eyüp Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Eyüp İstanbul Matematik Özel Ders

Ömer Özgün photo

Ömer Özgün

05.03.2021

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Merhabalar,Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans öğrencisiyim.Hala matematik,fizik,ingilizce gibi derslerle iç içeyim.Covid-19 a kadar yüz yüze özel ders vermekteydim,corona nedeniyle online matematik dersleri vermeye hazırım.

Recep Erbay photo

Recep Erbay

18.02.2019

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Ayrıca İstanbul Hukuk 3. sınıf öğrencisiyim. Eğitim koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, Fen Bilimleri, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Coğrafya, İngilizce ...

Hilal Hoca photo

Hilal Hoca

27.03.2022

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Merhaba; Tecrübeli hocadan, ilkokul çocuğunun gelişimine paralel, anlayacağı şekilde açıklamalı ders. Öğrencinin, farklılıklarına göre yapılandırılmış, özelliklerine göre detaylandırılmış, profesyonel yaklaşım. Hilal Hoca.

Mülayim Kızılay photo

Mülayim Kızılay

06.10.2016

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

17 yıllık matematik öğretmeniyim etüt özel ders tecrübeliyim Her türlü matematik problemleriniz halledilir

Nida Katırcı photo

Nida Katırcı

10.05.2022

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi'nde mühendis olarak görev yapan Elektrik-Elektronik Mühendisinden; matematiği sevdirmeye yönelik, öğrencinin kolay anlaşılır yöntemlerle mantığını kavrayabileceği ,derslere yardımcı ilkokul tüm dersler, ortaokul matematik özel dersi verilir.

Emir Arda Kılıç photo

Emir Arda Kılıç

24.10.2021

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Merhaba, ben Arda. İTÜ Elektrik Elektronik 2.sınıf öğrencisiyim. YKS-2020'ye girdim ve matematik alanında güzel sonuçlar elde ettim. Kendi yöntemlerimi ve çalışma disiplinimi aktarabileceğim bir öğrenci arıyorum.

Hasibe Öğretmen photo

Hasibe Öğretmen

12.12.2018

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

İstanbulda MEB bağlı bir okulda matematik öğretmenliği yapıyorum.10 yıllık özel ders deneyimim var. Hem zamanımın olmasından hemde çevre edinmek amacıyla ders vermekteyim. Sadece bayan öğrencilere ders vermekteyim.

Hüseyin Ertürk photo

Hüseyin Ertürk

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

20 yıllık deneyimli ,B.Ü matematik öğretmenliği mezunu, , profesyonel ve gerçek matematik öğretmeninden Lise,Ortaokul ve LGS hazırlık öğrencilerine profesyonel ve garantili online veya yüzyüze Matematik Özel Ders.İstanbul Erkek,Kabataş,Robert ve Çapa Fen Lisesi gibi yüksek yüzdelik dilimli okullara...

Nursena Çetintaş photo

Nursena Çetintaş

07.06.2021

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Merhabalar, Ben Nursena. İstanbul Üniversitesi 4. Sınıf İşletme öğrencisiyim. Not ortalamam 4.00’dır. Üniversiteye başladığımdan beri ilkokul ve ortaokul düzeyinde dersler vermekteyim. Seviye tespiti yaptıktan sonra sadece matematik değil, evdeki düzeni sağlayacak, ders çalışma ve kitap okuma...

Mustafa Serveroğlu photo

Mustafa Serveroğlu

16.04.2022

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul

Çocukların dilinden anlayan biriyim.Onların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyorum.Matematik konusunda onların tecrübe kazanması ve hayatlarının her alanında kullanmasını sağlamaktayım. Kendim Gazi Üniversitesi mezunuyum.Şu an İstanbul Üniversitesinde Yüksek Lisans yapıyorum.Aynı zamanda...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eyüp Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eyüp Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Eyüp Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Eyüp Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl