En İyi 10 Eyüp İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 293 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Recep E.

Recep E.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, ingilizce, türkçe, ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım. www.recephocaozelders.com
Fazıl H.

Fazıl H.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Günümüzde sınavlarda belli bir puan almak başarı değil, sınavda rakiplerinizden ne kadar önde olduğunuz önemlidir, bu anlamda öğrencime ezbere formüllerle soru çözdürmem . Ezber bozan matematik yöntemlerimi kullanarak normalde 60 saniyede çözülebilen bir soruyu 15 saniyenin altında çözebildiğinizi göreceksiniz. Böylece hem öğrencim karmasık formüllerden kurtulacak hem de rakiplerine FARK ATACAK.  BENİMLE ÇALIŞACAK ÖĞRENCİLERİME ŞİMDİDEN SESLENİYORUM;  BOL SORU ÇÖZECEĞİZ  ETRAFINIZDA MA
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Süleyman Bala

Süleyman Bala

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
& Özel Öğrencinize Özel Öğretmen. &ARMUT ta yeniyim. & İLK DERSİM DENEME DERSİ OLUP KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR.Memnun olsanız da olmasanız da ücret kabul etmiyorum. &GaziOsmanPaşa Üniversitesi Matematik Öğretmenliği ve Fen Bilgisi Öğretmenliği (Çift Ana Dal) Mezunuyum & Özel Eğitim Kurumunda Matematik Öğretmeni olarak görev almaktayım. & Derslerimi ezberden ziyade konunun mantığını kavratarak anlatıyorum.Bu sayede Öğrencinizin Matematiğe karşı yıllardır olan soğuk tutumunun değişimine şahit
Gamze Nur P.

Gamze Nur P.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
6., 7. ,8., 9., 10., 11. ve 12. Sınıf, ygs, lys, kpss sınava hazırlık matematik-geometri dersleri vermekteyim. 6 yılık tecrübeye sahibim.
Dilek A.

Dilek A.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim 3 yıldır birden çok öğrenciye ders verdim.Bu konuda tecrübeli ve öğretmenlik öğrencisi olduğum için bilgilerim çok taze.
Gökşen U.

Gökşen U.

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
14 yıldir özel ders veriyorum. Lgs ve teoga çok sayıda öğrenci hazırladım. Matematik öğretmek konusunda kendime güveniyorum.İstenildiği taktirde referans için velilerimin telefon numaralarını verebilirim.
Sezin  G.

Sezin G.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Geçerli Cep Telefonu 12 yıllık Matematik Öğretmenliği. Istanbul universitesi mezunu. Sınavlara hazırlık okula takviye dersleri verilir. Deneme dersi ücretsizdir. Lgs hazırlığa kadar ders ücreti 200 tl. Lise 250 tl. Fransızca matenatik dersi 300 tl.
Berat A.

Berat A.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi, Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İstanbul-Eyüp'te yaşıyorum. Okulum Esenler-Davutpaşa bölgesinde. Tercihen bu bölgelere yakın öğrenciler daha iyi olur. Ders anlatmak konusunda oldukça tecrübeliyim. İlk hafta ilk dersimden ücret talep etmiyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine türkçe, matematik, fen bilgisi ve inglizce; lise öğrencilerine ise türkçe ve matematik dersi anlatabilirim. Ders verdiğim öğrenciler özel ders saatleri dışında bana Whatsapp aracılığıyl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kerim Kaya
Matematik Özel Ders   03/07/2020

Alanına hakim olmasının yanında çok sabırlı ve sakin bir öğretmen, konuyu çok iyi temlelndirecek farklı soru tipleri ogretti. Çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim.

         
Tunay Üstünyer
Matematik Özel Ders   02/06/2020

Vehbi Hoca oğluma ders vermeye başladı. Oğlumun derslere konsantrasyonu yükseldi. Derslere ilgisi arttı. Lgs ye gayet konsantre hazırlıyor oğlumu çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

         
Serap Can
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Yaklaşık 2 aydır Mehmet hocayla birlikte çalıyoruz gayet memnunum ve fazlasıyla ilerleme kaydettik ayt denemelerinde bunu açıkça gorebiliyorum

         
Ozlem Kavakoglu
Matematik Özel Ders   30/03/2020

Hocamız çok pozitif ve çok bilgili. Biz çok beğendik ancak covid-19 nedeniyle bir müddet ara verdik.yine de kızım uzaktan destek alabiliyor.Ayrica mevzuatı yani yeni nesil sorular dediğimiz sisteme çok hakim. Hem kızımı çok güzel motive ediyor hem de öğretiyor. Çok doğru bir karar vermişiz.

         
Gamze Subasi
Matematik Özel Ders   20/02/2020

Hem veli hem öğrenci olarak memnun kaldığımız neşeli güler yüzlü öğretmenimiz.henüz 4 saat ders almiş olmamiza rağmen direk ders anlatimina değil eksiklerine yönelmesi bize fazlasiyla yardimci oluyor.artık ailemizden. bizi birakmadigi sürece birakmayi dusunmüyoruz.

         
Yıldırım Dilmen
Matematik Özel Ders   20/01/2020

Zor hemen, imkansız ise 2 gün. Bu gerçeği yaşadım ve tecrübe ettim. İyiki varsın çok teşekkür ederim.

         
Kemal Yaşar
Matematik Özel Ders   19/01/2020

Kadir Hoca dan aldığımız özel dersten çok memnunuz ve devam ediyoruz. Kendi hazırladığı notlarıyla çalıştırdığı çocuğumuzun kısa sürede notları düzeldi. Ayrıca Kadir Hoca dan İngilizce ve Fen takviye dersleri de almaya başladık.

         
Sibel Çengel
Matematik Özel Ders   14/01/2020

Alp Bey 12 yasındakı 7. Sınıf öğrencisi olan kızıma matematık dersi veriyor.Kendısının öncelikle bilgisi , düzeni ve titizliğiyle,çocuklarla kurduğu iletişimi, kişiliği , beyefendiliğiyle kızıma matematiği sevdırdı bizim ailemizin de gönlünü fethetti ona buradan da teşekkürü borç bilirim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz