En İyi 10 Eyüp İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp civarında 278 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Fazıl H.

Fazıl H.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Günümüzde sınavlarda belli bir puan almak başarı değil, sınavda rakiplerinizden ne kadar önde olduğunuz önemlidir, bu anlamda öğrencime ezbere formüllerle soru çözdürmem . Ezber bozan matematik yöntemlerimi kullanarak normalde 60 saniyede çözülebilen bir soruyu 15 saniyenin altında çözebildiğinizi göreceksiniz. Böylece hem öğrencim karmasık formüllerden kurtulacak hem de rakiplerine FARK ATACAK.  BENİMLE ÇALIŞACAK ÖĞRENCİLERİME ŞİMDİDEN SESLENİYORUM;  BOL SORU ÇÖZECEĞİZ  ETRAFINIZDA MA
ZEYNEP Y.

ZEYNEP Y.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölüm mezunuyum. Üniversite bittikten sonra Pedagojik Formasyon ile yüksek lisans yaptım. Dokuz yıldır aktif özel ders veriyorum. Bunun dışında yedi senedir özel bir kurumda Matematik ve Geometri öğretmeni olarak çalışıyorum. Mental aritmetik konusunda iki yıllık tecrübem var. Her seviye için matematik ve geometri özel ders uzmanlık alanım.
Hakan K.

Hakan K.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
20 yıllık Matematik öğretmeniyim. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine, mezunlarına; İngilizce, Matematik ve Geometri den özel dersler vermekteyim. TYT, AYT, LGS, KPSS, DGS, BURSLULUK Sınavlarına Hazırlık ve tüm ara sınıf seviyelerinde özel dersler veriyorum. Konular, Modüler Piramit Yöntemi uygulanarak yani doğru sıraya konularak basitten zora doğru adım adım ilerlenerek işlenecek ve bu sisteme göre dersi dinleyen ve gayretle çalışan öğrencilerimiz ile başarıya ulaşılaca
Berfin K.

Berfin K.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavında 1035. olarak Türkiye derecesi yaptım. Bunda matematikteki başarımın büyük bir payı oldu.
Melek Ü.

Melek Ü.

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Matematik, insan beyninin bir buluşudur ve insanın soyut düşünebilme yeteneğinden kaynaklanır. Doğaldır ki, her insan, matematikteki bu yoğun düşünsel güzelliğe ulaşamaz. Matematik, salt doğru düşünme, soyut düşünme için var olarak gelişmiş bir bilim de değildir. Matematik, insanlığın gelişimi için gerekli olduğu ölçüde de gelişmiştir. Matematik, önceleri ticaret ve tarım amaçlı gelişmiştir. Ticari hesaplamalar, mali işlemler, ağırlık ve uzunluk ölçüleri, matematiğe gereksinim duyulmasına
Sezin  G.

Sezin G.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Geçerli Cep Telefonu 12 yıllık Matematik Öğretmenliği. Istanbul universitesi mezunu. Sınavlara hazırlık okula takviye dersleri verilir. Deneme dersi ücretsizdir. Lgs hazırlığa kadar ders ücreti 200 tl. Lise 250 tl. Fransızca matenatik dersi 300 tl.
Zeynep A.

Zeynep A.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakultesi 3.sınıf ögrencisiyim. Fakülteye 5.000 başarı sıralamasıyla girdim.3 senedir hem gönüllü hem de para karşıliğında ders verdim.
Hilal K.

Hilal K.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Ünversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Üniversite hayatım boyunca özel ders vererek geçimimi sağladım. Bütün seviyelerde(LGS, TYT, AYT, KPSS, DGS, .S ) matematik anlatımı yapıyorum ayrıca geometriye özel ilgim var ve oldukça başarılıyım. Full çıkarmak istiyorsanız buradayım. :))
Recep E.

Recep E.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, ingilizce, türkçe, ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike Ercan
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Kesinlikle çok çok iyi bir öğretmen. Kızımla iletişimi harika. Kendisini sevdiren bir eğitmen. Ders vermenin yanı sıra koçluk yapıyor olması ayrı bir avantaj. Teşekkür ederiz hocam.

         
Sevim Senel
Matematik Özel Ders   23/02/2020

Osman hocadan 2 haftadır ders almaya basladık oğlum cok sevdi oğretmenini gercekten severek ders işliyor.. Osman hocanın verdiği odevleri gider gitmez yapmaya baslıyor.

         
Sena Saçlıoğlu
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Reşit hocanın yöntemlerinden ve öğrenci takibinden kısa zamanda uzun soluklu olacak şekilde yararlandık.Bilgi,birikim ve deneyim açısından oldukça donanımlı bir hocayla karşılaştık.

         
Özde İlhan
Matematik Özel Ders   16/02/2020

Hocamın ders anlatımından çok memnunum . Yıllardır anlamadığım konuları bir ders saati içersinde bile bana eksiksiz bir şekilde bütün detaylarıyla ve bol örneklerle anlatıyor . Birçok kaliteli soruyu bana anlattıktan sonra benim kendisine anlatmamı istiyor böylelikle hem derse dahil oluyorum hem de dersten kopmuyorum . Derslerimiz çok verimli geçiyor.

         
Oktay Çeri
Matematik Özel Ders   25/01/2020

Öğretmenimiz gayet başarılı ve bir o kadarda ilgili, Fiyat konusunda da gayet ekonomik, tavsiye ederim.

         
Selma Yucel
Matematik Özel Ders   22/12/2019

Ders çok verimli geçti. Oğlum matematiği çözmeye başladığı için çok mutlu oldu. Çok teşekkürler Semih bey. Sizinle yola devam inşallah

         
Gülçin Kaplan
Matematik Özel Ders   01/12/2019

Ramazan hocama çok teşekkür ederim. Ders anlatımı ve özverisi çok başarılı 2 aydır ders alıyorum. Ve dersler çok güzel gidiyor.

         
Zübeyde K.
Matematik Özel Ders   02/11/2019

Kadriye hoca kibar bilgili ve işini iyi yapan bir öğretmen. Şimdi kızına ders veriyor. Seneye de 9. Sınıfa hiden oğluma ders aldırmayı düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz