En İyi 10 Fatih İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 341 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Recep Erbay

Recep Erbay

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, ingilizce ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım. www.recephocaozelders.com
Hüseyin Ertürk

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Hasibe Öğretmen

Hasibe Öğretmen

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
İstanbulda MEB bağlı bir lisede matematik öğretmenliği yapıyorum.10 yıllık özel ders deneyimim var. Hem zamanımın olmasından hemde çevre edinmek amacıyla ders vermekteyim. Sadece bayan öğrencilere ders vermekteyim.
Sinan  NALÇACI

Sinan NALÇACI

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Ozverili olmak, tek kelime ile, bunu ders verdiğim insanlarin referansi ile daha net öğrenebilirsiniz.
Şeyma Çin

Şeyma Çin

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhaba :) Adım Şeyma İstanbul Üniversitesi 2. sınıf Matematik bölümü öğrencisiyim. Ortaokul veya liseye hazırlık öğrencilerine özel ders vermekteyim aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım.
Hatice Başkonuş

Hatice Başkonuş

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Gazi Üniversitesi mezunuyum. öğretmenliğe üniversitede başladım. matematiği ve matematik öğretmeyi seviyorum. Tyt-Ayt, liselere geçiş ve ilkokul konularına da hakimim. bu yaş grubunda pek çok öğrencim oldu, halen devam eden derslerim var kps, ales, dgs alanında deneyimim var
Zeki Cengiz

Zeki Cengiz

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
İstanbul tıp fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Daha önce de özel ders verdim. 5 yıl önce ders verdiğim öğrencim şu an tıp fakültesinde. Matematik(her düzeyde) ders verebilirim.
Habibe Erdoğan

Habibe Erdoğan

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum.Okul hayatım ve sonrasında ilkokul ortaokul ve lise özel ders tecrübelerim var. Amacım öğrencilerime ihtiyaçlarına göre destek sağlamak ve onlara matematiği severek öğretmek.
Pınar Bodur

Pınar Bodur

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hazırlık ve örgün hayatım boyunca hep sınava yönelik çalışmalarla hem öğrencilerime yardımcı oluyorum hem de harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum.
İrem Erdoğdu

İrem Erdoğdu

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Mrhabalar ilk önce. ben diş hekimliği öğrencisiyim. ek gelir olarak bu işi yapıyorum. meslegimle de ilgili olarak özellikle biyoloji dersi veriyorum. daha öncesinde de ders verme deneyimim bulunmakta. ayrıca bunun yanında tyt ve ayt matematikte de üniversitesi sınavına hazirlanan veya sadece okul sınavlarına hazirlanan arkadaşlarıma yardımcı olabilirim.ilk ve orta okuldaki kardeslerime de odevlerinde ve sınavlarında destek olabilirim.isterseniz öncelikle deneme dersi yaparız daha sonrasında kar
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Y.
Matematik Özel Ders   26/02/2021

Anlatımı eğlenceli, anlaşılır ve akıcı. LGS hedefimize Ozan Hocam ile ulaşacağımıza inanıyoruz.Tavsiye ederiz.

         
Beyzanur A.
Matematik Özel Ders   20/02/2021

Çok tatlı çok açıklayıcı ve sade bir anlatımı var matematiği sevmenizi ve merak etmenizi sağlıyo hiçbir bilginiz olmasa bile size daha ilk dersten çok şey katabiliyo ben şimdiden çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle.

         
Berna K.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Anlamadığım bir konuya çalışmaya başladık ve inanılmaz memnun kaldım.Kesinlikle işini severek yapan biri.Bu deneyimli öğretmeni deneyin kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Soner E.
Matematik Özel Ders   25/01/2021

Çok başarılı bir öğretmen öğrenci ile iletişimi çok iyi oğlum çok memnun kaldı deneme sonuçları yükseldi özel ders almak isteyen herkese tavsiye ederim

         
Tuba A.
Matematik Özel Ders   22/01/2021

Ders anlatımı akıcı ve eğlenceliydi. Öğrenciye yaklaşımı da çok iyi. Kısacası biz öğretmenimizden memnun kaldık. Matematik için Hüseyin Hoca'mla muhakkak tanışın derim.

         
Ata T.
Matematik Özel Ders   15/01/2021

Hoca çok yardımcı oldu ve alanında çok başarılı çok memnun kaldım yardımlarından ötürü ihtiyacı olan herkese yusuf hocadan yardım almasını tavsiye ederim

         
Silanur Ö.
Matematik Özel Ders   09/01/2021

Her şey için teşekkür ederiz hocam her şey beklediğimiz gibiydi şimdiden etkinizi hissettirdiniz herkes gönül rahatlığıyla sizden ders almalı herkese tavsiye ediyorum

         
Berkay Y.
Matematik Özel Ders   16/12/2020

Eşim için kpss hazırlık amaçlı matematik dersi aldırdık. Gerçekten çok ciddi fayda gördü. Matematikte hiç olmadığı kadar başarılı bir sonuç aldı. Ders almak isteyen herkese tavsiye ediyorum :)

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz