En İyi 10 Fatih İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 440 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Recep E.

Recep E.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, ingilizce, türkçe, ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım. www.recephocaozelders.com
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Dilek A.

Dilek A.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim 3 yıldır birden çok öğrenciye ders verdim.Bu konuda tecrübeli ve öğretmenlik öğrencisi olduğum için bilgilerim çok taze.
Sinan  N.

Sinan N.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Ozverili olmak, tek kelime ile, bunu ders verdiğim insanlarin referansi ile daha net öğrenebilirsiniz.
Mehmet Emin  K.

Mehmet Emin K.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhabalar, ben Çapa Tıp Fakültesine Türkiye 1839. olarak girdim. Bu sınavların ne kadar zor olduğunu, bu kadar zorluğu atlamış ve sizi çok iyi anlayan bir arkadaşınız olarak bütün bu zorlu süreçte hem matematik adına hem fen adına yükünüzü hafifletmeye hazırım. 2 senedir öğrencilerime çeşitli dersler veriyor ve koçluk yapıyorum. Bu kadar süredir hem kendim üzerinde uyguladığım hem de öğrencilerime uyguladığım teknikler, analizler ve programlar yaparak gözle görülür değişimlere tanıklık ettim.
Cemal Ç.

Cemal Ç.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İTÜ bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve fizik dersleri veriyorum. Üniversite fizik ve matematik derslerinde de yardımcı olabilirim. Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Matematigi ve geometriyi seviyorum bu alanlarda başarılı olmamın ön önemli nedenide bu . bilgi ve birikimlerimi ögrencilerimle paylaşarak onların iyi yerlere gelmelerini sağlamak istiyorum Önemli olan herhangi bir bölüm kazanmak degil mutlu olacagınız iyi bir bölüm ve üniversite kazanmaktır Ben ilk sınavımda gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisligini kazandım (.) ama hayalim mühendisligi teknik bir üniversitede okumaktı yılmadım tekrar hazırlandım ve şuan yıldız teknik üniversites
Pınar B.

Pınar B.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hazırlık ve örgün hayatım boyunca hep sınava yönelik çalışmalarla hem öğrencilerime yardımcı oluyorum hem de harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum.
Habibe E.

Habibe E.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum.Okul hayatım ve sonrasında ilkokul ortaokul ve lise özel ders tecrübelerim var. Amacım öğrencilerime ihtiyaçlarına göre destek sağlamak ve onlara matematiği severek öğretmek.
Fazıl H.

Fazıl H.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Günümüzde sınavlarda belli bir puan almak başarı değil, sınavda rakiplerinizden ne kadar önde olduğunuz önemlidir, bu anlamda öğrencime ezbere formüllerle soru çözdürmem . Ezber bozan matematik yöntemlerimi kullanarak normalde 60 saniyede çözülebilen bir soruyu 15 saniyenin altında çözebildiğinizi göreceksiniz. Böylece hem öğrencim karmasık formüllerden kurtulacak hem de rakiplerine FARK ATACAK.  BENİMLE ÇALIŞACAK ÖĞRENCİLERİME ŞİMDİDEN SESLENİYORUM;  BOL SORU ÇÖZECEĞİZ  ETRAFINIZDA MA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Mesut Ünsal
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Ahmet hocamiz gercekten cok mutevazi ve isinin ehli bir hoca. ogrenciyle birebir ilgilenen ve ogrencinin zeka seviyesine göre ders anlatir. kendisinden cok memnunuz.herkese tavsiye ederiz.Ahmet yarangüme matemetik hocasi

         
Mert Şahin
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Mustafa Bey'den matematik dersi için destek aldım. Ve gerçekten çok memnun kaldım..Daha önce de başka hocalardan ders almıştım ama ilk defa bu kadar verim aldım diyebilirim. Mustafa Bey çok ilgiliydi. Anlaşılmayan bir yer olduğunda sabırla tekrar tekrar anlattı. Kesinlikle tavsiye ederim, pişman olacağınızı düşünmüyorum.

         
NİL REYHAN
Matematik Özel Ders   06/05/2020

Kübra hoca ile şu pandemi döneminde tyt çalışmaya başladık. ÖZverisi, anlatması, konuya hakimiyeti büyük şans oldu...

         
Melis Biricik
Matematik Özel Ders   30/04/2020

Tahsin hocadan ders almaya başladım ve eksiğim olan yerleri tamamladım testleri rahatlıkla çözüyorum alanında çok başarılı bir hoca dersi sindire sindire anlatıyor tavsiye ederimm 👍🏻

         
Alara Yıldırım
Matematik Özel Ders   27/04/2020

Matematik ile ilgili tüm sorularımı çözmeme yardım etti. Çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim. Hep sizinle çalışmak isterim :)

         
Ayzen Aydoğdu
Matematik Özel Ders   22/04/2020

Çok ilgili bir hoca, anlaşılmayan yerleri sabırla tekrar tekrar anlatıyor.Çok memnunum, tavsiye ederim

         
Burak Turan
Matematik Özel Ders   26/02/2020

Ali hocamla yaptığım matematik dersi çok verimli geçti.Matematiğe karşı ön yargımı hocamın verdiği taktiklerle yendim.Herkese tavsiye edebileceğim alanında tecrübeli ve hoş sohbetli değerli bir insan.Kendisine teşekkür ediyor ve herkese hocamızla çalismayi tavsiye ediyorum😊

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz