Hizmet Ver

4 Üniversite Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

230 Üniversite Fizik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üniversite Fizik Özel Ders

En İyi 25 Üniversite Fizik Öğretmeni

Erman Tamer photo

Erman Tamer

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

MERHABALAR 9 YILLIK BİREBİR ÖZEL DERS TECRÜBELERİME DAYANARAK HER TÜR DÜZEYDE MATEMATİK-GEOMETRİ-FİZİK DERSİ VERMEKTEYİM. BAŞTA YENİ ÜNİVERSİTE SINAV SİSTEMİNE GİRİŞ(TYT-AYT) ESKİ ADIYLA YGS-LYS HAZIRLIK OLMAK ÜZERE ORTAOKUL- LİSE ARA SINIFLARINA HAZIRLIK LİSELERE GİRİŞTE YENİ GETİRİLEN SİSTEM...

Mert Çakmakkaya photo

Mert Çakmakkaya

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’da Makine Mühendisliği okuyorum ve Gönen Fen Lisesinden mezun oldum. Fizikte bir çok özel ders ve üniversite soru çözümü tecrübesine sahip oldum ve hepsinde başarıya ulaştım.

Ahmet Güzel photo

Ahmet Güzel

20.02.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

25 ýıllık fizik öğretmeniyim. Aynı zamanda Tübitak fizik olimpiyatları eğitmeni fizikçiyim . Tyt ve Ayt fizik dersi ve üniversite Fizik-1 Fizik-2 Fizik-3 ve Mühendislik mekaniği statik ve dinamik derslerini online ve bire bir vermekteyim. İhtiyaç duyan sevgili öğrencilere yardımcı olurum.

Hakan Olgun photo

Hakan Olgun

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci...

Recep Çelik photo

Recep Çelik

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Kartal, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun oldum. 20 yıllık eğitim-öğretim tecrübesine sahibim.

Pelin Arslan photo

Pelin Arslan

06.09.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhaba.Ben Pelin ARSLAN. Gazi Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.3 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Daha önce özel vip fen bilimleri dershanesinde çalıştım (LGS grubu). şuan final anadolu lisesi ve uğur dershanesinde part olarak YKS grubuna fizik dersi veriyorum. Teorem Akademi kursunda 9,10,11,12 ve...

Yusuf Özer photo

Yusuf Özer

21.06.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Talas, Kayseri

Fizik öğretmeniyim Ünv veya lise düzeyinde derslerinize yardımcı olabilirim. İsteyen arkadaşlara geri dönüş ekran görüntüsü veya bilgilendirmede bulunabilirim.

Ferhat Coşkun photo

Ferhat Coşkun

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Kepez, Antalya

Armut kanalında Fizik Öğretmenleri içinde Türkiye’de 1752 kişi içinde 3. Sırada Antalya'da 142 Fizik öğretmeni içinde memnuniyet anlamında 1. Sıralamaya sahibim. 2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 16 Yıldır Dershane, Kurs ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği...

Hakan Mert photo

Hakan Mert

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Çankaya, Ankara

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.

Damla Güzel photo

Damla Güzel

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Narlıdere, İzmir

Bornova Anadolu Lisesi sonrası üniversite olarak İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Fizik(İngilizce) bölümünden mezun oldum. Yüksek lisansımı da Eğitim Yönetimi üzerine tamamladım. Yedi senedir İzmir’de özel kurumda fizik öğretmenliği yapmaktayım. Değişen sisteme, gelişmelere, kazanımlara, yeni nesil...

Çağatay Okyay photo

Çağatay Okyay

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Fizik Mühendisliği 4. Sınıfa gidiyorum. Fiziğe olan bağlılığım ile fizik dersi almak isteyenlere dersi sevdirerek öğreteceğim.

Armağan Pekuslu photo

Armağan Pekuslu

27.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Gaziemir, İzmir

Masaya oturmak her öğrenci için zordur ve oturulduğunda da işe nereden başlayacağını bilemez ve zaman akıp gider iş sıkıcı bir duruma girer. Önce bu problemle başlayarak fizik dersini ve diğer sayısal dersleri nasıl çalışılması gerektiğini kavratıp bu alanda yapılacak çalışmanın hedefi...

Uğur Hayrettin Deniz photo

Uğur Hayrettin Deniz

25.09.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

9 yıllık meslek hayatım boyunca kolej , özel öğretim kursu ve vip kurslarda çalıştım. Bu süreç içerisinde birçok özel ders verdim. Şu an çalışmakta olduğum kurumda hem online hem yüz yüze eğitim vermekteyim. Yüz yüze ve online eğitimde deneyimliyim. Bu deneyimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Betül Bayraktar photo

Betül Bayraktar

28.02.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

2013 Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunuyum.Dershane ,ücretli öğretmenlik, etüt merkezi ve kolej tecrübelerim vardır. Yıllardır fizik özel ders vermeye öğretme ve sevdirme garantisiyle devam etmekteyim.

Esra Baser photo

Esra Baser

24.02.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Buca, İzmir

DEÜ Fizik Öğretmenliği okuyorum. Daha önce ilkokul, ortaokul, lise düzeylerinde özel ders verdim. Pandemiden önce etüt merkezinde çalışıyodum. Üniversite düzeyinde fizik,matematik, kimya verebilirim .Fizik, Öğretmenliği bölümünün derslerinde yardımcı olabilirim

Gökhan Şahin photo

Gökhan Şahin

16.05.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhabalar, Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum. Fiziğe olan ilgim ve mesleğim gereği fiziğe hakimim. Üniversite - Lise öğrencilerine Fizik, Termodinamik ve Mukavemet dersleri verebilirim. Bunun yanı sıra Mühendislik öğrencilerine Teknik Resim ve AutoCad,...

Ahmet Geçsöyler photo

Ahmet Geçsöyler

22.05.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Fizik konularına oldukça hakimim ve nasıl çalışılacağını biliyorum. Fizik dersinde size yardımcı olabilirim.

Ömer Burak Kaya photo

Ömer Burak Kaya

29.01.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Pendik, İstanbul

Fizik bölümü öğrencisiyim Fizik-1, genel matematik-1, 12. sınıf fizik, matematik,biyoloji dersleri verebilirim

Utku Yiğit photo

Utku Yiğit

04.04.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Çankaya, Ankara

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde 3. Sınıf Fizik bölümü öğrencisiyim. Yüzyüze eğitim döneminde üniversite içinde özel ders deneyimlerim oldu. Pandemi döneminde yapılan verimsiz derslerin önüne geçmek ve daha çok kişiye ulaşmak adına online olarak ders vermeye başladım.Yardımcı olabileceğim...

Betül Ş Fizikçi photo

Betül Ş Fizikçi

17.06.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Online Fizik Özel ders yardımcı olunur. Dersimin ücreti min 200 250tl. Ödev vs sorularınızı gönderebilirsiniz.

Ufuk Cek photo

Ufuk Cek

03.02.2021

Üniversite Fizik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

2002 Uludağ Fizik mezunu. Özel ders konusunda tecrübeli. Pandemi dolayısıyla uzaktan akıllı tablet ile Fizik dersi vermektedir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üniversite Fizik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üniversite Fizik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Üniversite Fizik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Üniversite Fizik Özel Ders için toplam 230 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,352 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 6,181 kişi Üniversite Fizik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl