4 Üniversite Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

207 Üniversite Fizik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Üniversite Fizik Öğretmeni

Hilal Sy

Hilal Sy

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Lise ve üniversitede alanımdaki derslerimde her zaman başarılı bi çalışma süreci sergiledim. Üniversitede öğretim asistanlığı yaptım. Şimdi bu yolda ilerlerken deneyimlediklerimi ve yöntemlerimi sizinde önde gelen çalışmalar sergileyebilmeniz amacıyla paylaşmak istiyorum. Lise öğrencileri için matematik ve fizik dersleri konuda önemli olan yöntemler ve formüller anlatıldıktan sonra direk formüllerin uygulanışı görmek amacıyla soru çözülür. Tüm ünite bitti
Neslihan Özşahin

Neslihan Özşahin

9.10.11.12 .sınıflar fizik özel ders talebinde bulunabilirler Mezun gruplarla da çalışmalarım devam etmektedir.6,7,8 sınıflar için matematik dersine yardımcı olmak adına özel ders öğrencisi de almaktayım.
Hayrunisa Yakut

Hayrunisa Yakut

Ozel ders merkezinde aktif olarak çalisip ayni zamanda ozel ders usuluyle kendi ogrencilerimle duzenl,programli, ozverili kisiye ozel planlar yaparak cok iyi sonuclar elde ettik. Bircok memnun kalan ,univeriteye istedigi yerler girmis ogrencilerimle hakkimda bilgi alma sansina da sahipsiniz. Eğlenceli ve sıkı programlarla hedeflerinize, hayallerinize kolayca ulaşabiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike S.
Üniversite Fizik Özel Ders   24/02/2021

çok samimi ve çok cana yakın bir hocamız benim mekanik laboratuvar dersime yardım etti düşünmeden ders alın inanın pişman olmazsın çok teşekkürler burdanda :))))

         
Mehmet B.
Üniversite Fizik Özel Ders   20/02/2021

kendisi şuana kadar gördüğüm en iyi fizikçilerden diyebilirim. yardimlariniz için çok teşekkür ederim hocam. ögrenciye yaklaşımı çok çok iyi, konulara hakimiyeti çok başarılı. sagolun hocam :)

         
Menekşe E.
Üniversite Fizik Özel Ders   09/02/2021

Ferhat Hoca ders anlatımı ve öğrenci ile iletişimi çok güzel.Zamanında ve kısa sürede ilana geri dönüş yapıyor.Destekleri için çok teşekkür ederim.Özellikle tavsiye ediyorum.

         
Furkan A.
Üniversite Fizik Özel Ders   06/02/2021

MÜKEMMELİN ÖTESİNDE BİR HOCA. GEREK SAMİMİYETİ GEREK SICAKKANLILIĞI HER ŞEYİYLE HARİKA BİR HOCA. ALANINDA UZMAN HER KONUDA GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLİRSİNİZ. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM FERHAT COŞKUN HOCAM ABİM.

         
Aslıhan K.
Üniversite Fizik Özel Ders   04/02/2021

HARİKA BİR HOCASINIZ. AŞIRI İLGİLİ VE KENDİNDEN ÇOK EMİN BİR HOCA. KESİNLİKLE İŞİNİ HAKKIYLA VERİYOR. SÜRE SIKINTISI OLMADAN NET CEVAPLAR VE GÜVENİLİR BİR SEKİLDE SİZİNLE İLGİLENİYOR. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. 10 NUMARA .

         
Abdulletif Ç.
Üniversite Fizik Özel Ders   22/11/2020

Ferhat Coşkun hocam çok teşekkür ederim. Allah razı olsun hocam çok sağolun. Sayenizde Dinamik dersini geçiçem inşallah 😊😊

         
Uğur D.
Üniversite Fizik Özel Ders   02/07/2020

Gerek üslubu gerek samimiyeti ile öğrenci dostu bir eğitimci , konunun anlaşılması için elinden geleni yapan amacı gerçekten öğretmek olan bir hoca. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Herkese tavsiye ediyorum.

Üniversite Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz