Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Gaziantep İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziantep civarında 134 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Gaziantep İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 134 İlkokul Özel Ders Öğretmeni, Gaziantep içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Gaziantep içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gaziantep içinde yazılan 74 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 391 kişi Gaziantep İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Gaziantep İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Nisa İ. photo

Nisa İ.

15.08.2023

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Merhabalar. Sınıf öğretmeni ve uzman öğretici olarak 8 yıllık deneyime sahibim . İşimi severek yapıyorum.

Ferhan A. photo

Ferhan A.

06.03.2023

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. 2 yıl özel kurumlarla, 3 yıl boyunca özel dersler vererek kendi hesabıma çalıştım. 6 yıldır da MEB'nda sınıf öğretmeni olarak görevimi icra etmekteyim. Öğrenci üzerindeki hedefim; öğrencinin önbilgi birikimi ve ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel...

Mehmet O. photo

Mehmet O.

08.03.2023

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

2 yıldır Gaziantep'te sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Öğrencinin seviyesine göre, eğitimde yeni yaklaşımlara uygun olarak ilkokul ve ortaokul dersleri veriyorum.

Sümeyye G. photo

Sümeyye G.

21.02.2022

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Antep’te sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Daha önceden özel ders tecrübem olmuştur.

Kenan G. photo

Kenan G.

11.08.2020

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Gazi üniversitesi mezunu. 13 yıllık öğretmenlik tecrübesi ile çocuklarınızın özellikle pandemi döneminde yarım kalan eğitimlerindeki eksiklikleri tamamlamak için varım.

Beyza T. photo

Beyza T.

24.01.2020

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

İlkokul ve ortaokul seviyesinde (1-8.sınıf) -Okuma yazma öğretimi -Türkçe -Matematik -Fen ve teknoloji Dersleri veriyorum. Sınıf öğretmeniyim.

Sena A. photo

Sena A.

10.09.2020

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

19 senelik ilkokul öğretmeniyim.Özel sebeplerden dolayı mesleğime ara vermek zorunda kaldım.Öğrencilerimi ve öğretmeyi çok özledim.

Ramazan S. photo

Ramazan S.

06.10.2021

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Ilkokul öğrencilerine haftanın belirli saatlerinde okula yardımcı özel ders ve ödev öğretmenliği yapabilirim. 8 yıllık deneyimim var. Ayrıca özel bağlama dersi de verebiliyorum. 5 yıllık deneyimim var

Cemal S. photo

Cemal S.

31.10.2021

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Merhaba din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim. İlk okul öğrencileri için özel ders veriyorum. Öğrencinin ders takiplerini yapıyorum.saatlik ücretim 100 tldir. Elimden gelenin en iyisini yaptığıma emin olabilirsiniz.

Fatih Ü. photo

Fatih Ü.

26.05.2021

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Çocuklarla iyi geçinen bir yapım var. anlaşılması zor olan konuları basitleştirerek anlattığımı düşünüyorum.

Emin A. photo

Emin A.

21.11.2020

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Sınıf öğretmenliği alanında aldığım kaliteli eğitim ile kendi donanımımı tecrübe edinerek gelecek nesile daha faydalı olmalı olmalı planlıyorum. 2019 mezunuyum, pandemi sürecinden dolayı çocuklara bu şekilde ulaşmayı düşünüyorum

Cihangir Enes S. photo

Cihangir Enes S.

22.11.2022

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

2020 yılında Gaziantep Üniversitesi , Eğitim Fakültesi , sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Alanımda Türkiye 12. si olarak Gaziantep'e atandım. Halihazırda yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Zerrin K. photo

Zerrin K.

04.01.2022

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Marmara Üniversitesi mezunuyum. Gaziantep Üniversitesi’nde yüksek lisans tez dönemindeyim. 8 yıllık sınıf öğretmeniyim. Öğrencilikten bu yana özel ders tecrübesine sahibim.

Fatma Ö. photo

Fatma Ö.

16.10.2022

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Merhabalar ben Fatma Özdemir. Türkçe öğretmeniyim. 3 yıldır aktif bir şekilde çalışıyorum. Daha önceki iş tecrübelerim şunlar:Sınıf öğretmenliği, ödev ablalığı, gölge öğretmenlik, Türkçe ve sosyal bilgiler özel öğretmenliği. Öğrencilerimizin geleceğin mimarı olduğunu bilip buna göre iletişim...

Hacer Ç. photo

Hacer Ç.

25.10.2020

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

İlkokul öğrencilerine her branştan ders veriyorum. Konu anlatimi etkinlikler odevlere ve yazılılara yardımcı oluyorum. Abla yakinliginda öğrencilerimle samimiyet oluşturorum. İlgi ve sevgi sinucu başarı kacinilmazdir

M. R. photo

M. R.

12.11.2020

İlkokul Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep

Sınıf öğretmenliği 3. Sınıf Öğrencisiyim, ortalamamam 3+ İlkokul derslerinde öğrencilere destek, geliştirme amaçlı ders verilir. Almak istediğiniz ders için mesaj atabilirsiniz 🌾🌝

Nursel K. photo

Nursel K.

14.01.2022

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Marmara Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Gaziantep’te sınıf öğretmenliği yapıyorum.Üniversite zamanımda da birçok ilkokul öğrencisine özel ders veriyordum. Şu an da boş zamanlarımda ihtiyacı olan öğrencilere özel ders vermek istiyorum. Sınava hazırlanan , derslerinde başarılı olmak...

Kerem Ü. photo

Kerem Ü.

07.12.2020

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Karadeniz teknik üniversitesi sınıf öğretmenliği menzunuyum. İlkokulun tüm kademelerinde tecrübem var. 9 yıllık sınıf öğretmenliği tecrübem var. 30 yaşındayım. ilkokul Matematik/Türkçe /Hayat Bilgisi/ Fen Bilimleri/ Sosyal bilgiler kon ueksiklerinden 5. ve 6. sınıf öğrencilerinin Matematik/Türkçe /...

Kemal D. photo

Kemal D.

19.08.2020

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Talebenin seviyesini tespit etmek Sevdirerek öğretme Her ders bir adım ileriye taşımak Başarabileceğine inandırmak

Mehmet D. photo

Mehmet D.

29.06.2022

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Kocaeli'nde 12 yıl sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. Son 4 yıldır da özel ders veriyorum. Şu an Gaziantep de çalışıyorum. İlkokul okuma yazma, matematik,fen bilimleri , ingilizce olmak üzere tüm derslerde özel ders tecrübem vardır. Ayrıca satranç ve zeka oyunları sertifikam vardır.

Nur B. photo

Nur B.

19.06.2022

İlkokul Özel Ders · Nizip, Gaziantep

Gzi üniversitesi sınıf öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. 1. sınıftan itibaren özel ders vermekteyim. üniversite eğitimimin yanında birçok seminer, eğitime katılarak kendimi sürekli geliştirmekteyim.

Sümeyye Nur K. photo

Sümeyye Nur K.

18.03.2021

İlkokul Özel Ders · Oğuzeli, Gaziantep

Üniversite 2. Sınıf iktisat( İngilizce) öğrencisiyim. Çocuklarla aram çok iyidir. İyi iletişim kurduğumu düşünüyorum. Çocuklarınız ders çalışmakta, sınava hazırlanmakta zorlanıyorsa güçlü iletişimim sayesinde üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Eksik derslerine yönelik çalışmalar ve ders çalışma...

Nisa A. photo

Nisa A.

26.08.2023

İlkokul Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği anabilim dalında eğitimimi tamamladım. Üniversite öğrencilik yıllarımda yabancı dil eğitimi ve işaret dili eğitimi aldım. Mezun olduktan bir süre sonra çeşitli kurumlarda sınıf öğretmenliği ve yardımcı öğretmenlik...

Fatma Bilge E. photo

Fatma Bilge E.

10.10.2021

İlkokul Özel Ders · İslahiye, Gaziantep

Aksaray Üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum.2 senedir Gaziantep/İslahiye 'de görev yapmaktayım.1.2.3. ve 4. sınıflara ders verebilirim.Ders anlatımı,okuma- yazma öğretimi,dikte çalışması,ödev takibi yapabilmek için sınırlı sayıda öğrenci kabul ediyorum.İyi günler dilerim.

Mehmet Fatih E. photo

Mehmet Fatih E.

30.09.2021

İlkokul Özel Ders · İslahiye, Gaziantep

Sınıf öğretmeni tarafından İlkokul 1.2.3.4 sınıf öğrencilerine özel ders verilir.Ders anlatımı,okuma-yazma öğretimi,dikte çalışması,ödev takibi,okuduğunu anlama çalışmaları,akıcı okuma ve rehberlik verilir.Öğlen saat 1 den sonra akşam 10 a kadar istediğiniz saat ve yerde ders alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziantep İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Gaziantep İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Gaziantep İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Gaziantep İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl