Hizmet Ver
Eğitim Koçu

4 İzmir Gaziemir Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 99 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

Gaziemir Eğitim Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 99 Eğitim Koçu, Gaziemir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Gaziemir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gaziemir içinde yazılan 89 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 105 kişi Gaziemir Eğitim Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Gaziemir İzmir Eğitim Koçu

Asiye T. photo

Asiye T.

13.12.2020

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Eğitim danışmanı ve öğrenci koçuyum aynı zamanda jeoloji mühendisiyim . Sabırlı ve çözüm odaklı bir yapıya sahibim.

Elif Ç. photo

Elif Ç.

28.08.2020

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

If in pcc unvanli Egitmeniyim kariyer planlama uzmaniyim kariyer koçu ve eğitim koçuyum nlp master mezunuyum ayrıca mikro mimik, duygusal zeka, kuşaklar arası iletişim, imaj ve Algı yönetimi, stres yönetimi, zamna yönetimi eğitimleri vermekteyim yüksek lisansımi eğitim. Bilimleri bölümünden...

Altan H. photo

Altan H.

04.12.2018

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

20 yıllık eğitimciyim. Binlerce öğrenciyi değişik sınavlara hazırladım. Bu konuda Ulaşmak istediği hedefe nasıl ulaşacağını bilmeyen, ya da daha iyi hazırlanmak isteyenler için doğru adres olduğuma inanıyorum. Sizden teklif bekliyorum.

Elif Y. photo

Elif Y.

11.05.2021

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Sınava yakın girdiğim için sınav psikolojisini biliyor ve kişileri ona göre yönlendiriyorum. İlk ders programı yapmak için ücret talep etmiyorum. Memnun kalırsanız devam ediyoruz. Tyt tüm dersler ve ayt sayısal sorularınıza da bakarım ek olarak, bunun yanında sınav stresiyle başa çıkmanız ve doğru...

İkbal K. photo

İkbal K.

23.03.2018

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Eğitim, öğrenci ve aile koçluğu, Profesyonel yaşam koçluğu, Koa çocuk koçluğu (5-12 yaş), Matematik, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya dersleri ofisimizde verilmektedir.

Gizem K. photo

Gizem K.

13.12.2020

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü 2016 mezunuyum, 4 yıldır aktif çalışıyorum. Çocuklar ve yetişkinlerle bireysel psikolojik danışma yapıyorum. Sınavlara öğrenci hazırlama, eğitim danışmanlığı gibi alanlarda da hizmetim mevcuttur

Ceren G. photo

Ceren G.

21.02.2022

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

2015 yılında Psikoloji bölümünden mezun olup, pedagojik formasyon eğitimimi de tamamladıktan sonra eğitim kurumlarında ve dışarıdan öğrenci koçluğu yapmaya başladım. 7 senedir devam etmekteyim ve her sene LGS ve YKS'de derece öğrencisi çıkarmaya devam etmekteyim.

Ümran T. photo

Ümran T.

03.07.2020

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Öğrencinin yetenek ve ilgi alanlarını değerlendirip, kişiye özel ders çalışma programı yapılır. Kişisel ve akademik rehberlik desteği verilip veli öğrenci öğretmen iş birliği önemsenir. Profesyonel tercih danışmanlığı hizmeti verilir.

Yaren S. photo

Yaren S.

27.03.2022

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Uğur Okullarında Türkçe Öğretmenliği yapmaktayım. Bunun yanında ikinci üniversite olarak İnsan Kaynakları bölümünü bitirdim. Fakat öğrenmek ve öğrendiklerimi öğrencilerime aktarmak sevdam dur durak bilmediği için Öğrenci Koçluğu başta olmak üzere Mindfullnes Eğitmenliği ve Yaşam Koçluğu...

Olcay K. photo

Olcay K.

05.04.2020

Eğitim Koçu · Gaziemir, İzmir

Ben Myeducoach Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi kurucusu Olcay Kılınçcı. Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse; Üniversite eğitimimi Celal Bayar Üniversitesi'nde Endüstri ve Makine Mühendisliği (Çift Anadal) okuyarak tamamladım. Bu iki eğitimimi aynı anda tamamlarken aynı zamanda Anadolu...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziemir Eğitim Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gaziemir Eğitim Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Eğitim Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Eğitim Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Eğitim Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Eğitim Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Eğitim Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Eğitim Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Eğitim Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Gaziemir Eğitim Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Gaziemir Eğitim Koçu fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl