Hizmet Ver

4 Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 560 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders Öğretmeni

Hüseyin Ertürk photo

Hüseyin Ertürk

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

20 yıllık deneyimli ,B.Ü matematik öğretmenliği mezunu, , profesyonel ve gerçek matematik öğretmeninden Lise,Ortaokul ve LGS hazırlık öğrencilerine profesyonel ve garantili online veya yüzyüze Matematik Özel Ders.İstanbul Erkek,Kabataş,Robert ve Çapa Fen Lisesi gibi yüksek yüzdelik dilimli okullara...

Hatice Ermemiş photo

Hatice Ermemiş

07.12.2018

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

2013 yılında universiteden mezun oldum. O tarihten beri çeşitli kurumlarda çalıştım. Genç dinamik bir öğretmenim.Değişen ve gelişen müfredata hakimim. Kendim de öğrenmeyi seven , sürekli araştırma içerisinde olan bir insanım. 5. sınıftan KPSS hazırlığa kadar konulara hakimim. LGS, TYT, AYT ve KPSS...

Elif Akyıldız photo

Elif Akyıldız

07.05.2020

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Dört sene Beşiktaş bölgesinde özel ders ve eğitim danışmanlığı ayrıca grup dersler ve ortaokul eğitim koordinatörlüğü yaptım. Deneyimli disiplinli takibi elden bırakmayacak gerçekten kazanmak isteyenlerin faydalanacağı bir öğretmen olduğumu düşünüyorum ☺️ 📍Hazır süre uzatılmışken kazanmak için son...

Soner Özkan photo

Soner Özkan

26.10.2018

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.

Vedat Şimşek photo

Vedat Şimşek

19.07.2021

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

2018 Eskişehir Osmangazi üniversitesi mezunuyum. Fen bilimleri, Açı kurs merkezi gibi köklü kurumlarda matematik ve geometri derslerine giridim. Her seviyeye uygun matematik ve geometri özel derslerini veriyorum.

Recep Erol photo

Recep Erol

26.12.2018

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp...

Meltem Badem photo

Meltem Badem

11.09.2020

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhaba, Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Okulumu bölüm birincisi olarak bitirdim formasyon eğitimim de mevcut. yaklaşık 9 yıldır her seviyeye uygun matematik ve geometri derslerinden özel ders veriyorum. Bir kurumda bir buçuk sene boyunca matematik öğretmenliği...

İbrahim Hoca photo

İbrahim Hoca

25.08.2018

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

15 yıldan fazladır, ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik, Fizik ve Fen dersi veriyorum. Çalıştırdığım öğrencilerden Yıldız, İstanbul, Boğaziçi ve diğer devlet özel üniversiteleri kazananlar oldu.

Furkan Ulutaş photo

Furkan Ulutaş

25.08.2020

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz. Öncelikle kendimden biraz bahsetmek istiyorum. Ben Furkan Ulutaş. Ortaokulu okul birinciliği ile bitirdim. Liselere giriş sınavında Türkiye 796.sı oldum. Kayseri de 91 ortalamayla fen lisesini bitirdim. Üniversite sınavında Türkiye 900. sü oldum....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Gaziosmanpaşa içinde toplam 560 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 775 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Gaziosmanpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,539 kişi Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl