En İyi 10 Gaziosmanpaşa İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 166 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Yunus Can DÜNDAR

Yunus Can DÜNDAR

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Sınav stresi, öğrenci psikolojini iyi anlayan, motive edebilecek matematik ve geometri için pratiklik sağlayacak özel bilgilere sahip olan Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Üniversite Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir dersi vermekteyim
Soner Özkan

Soner Özkan

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Elif Sim  Özdilek

Elif Sim Özdilek

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi 3. sınıf Matematik bölümü öğrencisi ve bölüm birincisiyim, ilkokul-ortaokul çağındaki öğrencilere matematiği severek öğretmek için buradayım. Öğrencilerimin ezberleyerek değil, öğrenerek matematik temelini kazanmaları ilk hedefim.
Sezin  Güven

Sezin Güven

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Geçerli Cep Telefonu 12 yıllık Matematik Öğretmenliği. Istanbul universitesi mezunu. Sınavlara hazırlık okula takviye dersleri verilir. Deneme dersi ücretsizdir. Lgs hazırlığa kadar ders ücreti 200 tl. Lise 250 tl. Fransızca matenatik dersi 300 tl.
Mehmet Çerçi

Mehmet Çerçi

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
3 üniversite mezunu deneyimli öğretmenden yüzyüze veya online(uzaktan) Matematik-Geometri dersleri. YKS(TYT,AYT), LGS, KPSS, ALES ve AÖF sınavları ve ara sınıfların Matematik ve Geometri derslerine yöneliktir. Detayları konuşmak için lütfen irtibat kurunuz. Konuşmaktan ve soru sormaktan çekinmeyiniz. Ayrıcalıklı Matematik dersi için geç kalmayınız
Kadir Kaşlı

Kadir Kaşlı

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Merhabalar; Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik kariyerim de öğrencilerimi her zaman hayallerinin ötesinde bir başarı ortaya koymasını sağladım. Öğrencim ile bir öğretmen değil de bir arkadaşız gibi ders çalıştığım için dersten sıkılmamalarını sağlıyo
Seval  Bayhan

Seval Bayhan

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi matematik bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde pedogojik formasyon eğitimi aldım. 2009 dan beri özel ders veriyorum. Bu yıllarda ilköğretim 5. sınıftan üniversite hazırlık seviyesine kadar farklı öğrencilere matematik ve geometri dersleri verdim.
Ali Önal

Ali Önal

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ali ÖNAL (Matematik Öğretmeni) 38 yaşında , evli ve 3 çocuk babasıyım.14 yıllık öğretmenim. Atatürk Üniversitesi İlk. Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul öğrencilerine , TEOG öğrencilerine , YGS-LYS öğrencilerine ve KPSS sınavına hazırlanan adaylara Matematik dersi anlatmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere rehberlik yaparak onların sınavlara rahat hazırlanmalarına , sınav kaygılarını yenmelerine , doğru okul tercihleri yapmalarına vb. konularda destek vermekteyim.
Nilay Meltem Yıldırım

Nilay Meltem Yıldırım

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Kabataş Erkek Lisesi mezunuyum ve Boğaziçi Üniversitesi nde Makine Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavında sayısal alanda Türkiye 817.si oldum. Matematik özel dersi vermek istiyorum.
Mustafa  Aydın

Mustafa Aydın

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
2009 yılında İstanbul Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. Formasyon sertifikamı yine İstanbul üniversitesinden alarak 7 yıldan bu yana dershane ve özel ders sektöründe hizmet vermekteyim. Sizlere matematiği sevdirmek, öğretmek ve başarılı olmanızı sağlamak adına çalışmalarımı sürdürüyorum. Sizde matematik daha eğlenceli ve öğrenilebilir hale gelsin istiyorsanız doğru adrestesiniz.Hayatınızı kolaylaştıran bir matematik dileği ile siz değerli öğrencilerimize saygı ve sevgilerimi sunarı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
AHMET EROL
Matematik Özel Ders   22/09/2020

Online Eğitimin herhalde en faydalı yanlarından biri farklı şehirlerde de olsanız, Zeynep Hanım gibi nitelikli hocalar ile çalışabilme imkanı sunması. Kendisini tanıdığım ve çalışma şansı bulduğum için çok memnunum...

         
Çağrı Can
Matematik Özel Ders   11/09/2020

İlk kez bu uygulamayı kullandım ve matematik dendi mi artık Mustafa hocam tektir benim için. Güvenle iş yapabilirsiniz 🥇

         
Fatih Polat
Matematik Özel Ders   05/09/2020

Çok kibar ve iletişimi güçlü bir hoca. Çok yardımcı oldu burdan tekrar teşekkür ediyorum kendisine :)

         
Simge Var
Matematik Özel Ders   28/08/2020

Leyla Hocamızı tanıdığımıza çok memnunuz. Sakinliği, tecrübesi, mütavaziliği ve samimiyeti ile iyi ki tanımışız diyoruz. Kızımla iletişimi çok iyi şiddetle tavsiye ederim.

         
Merve Karataş
Matematik Özel Ders   15/08/2020

KPSS matematik için çok memnun kaldım , artık matematik yapamayacağımı düşünürken matematiğe yeniden inancım ve cesaretim geldi. Ders bitimlerinde kendim de testleri çözebiliyorum ayrıca ders süresi bitmesine rağmen konumuz yarım kalmıyor devam ediyor ,çok teşekkür ederim.

         
İlayda Nur Y.
Matematik Özel Ders   13/08/2020

Gördüğüm en iyi özel ders sistemi. Sistemleri çok güzel kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Mavi Evde Bakım İzmir
Matematik Özel Ders   21/06/2020

Ailenizin içine güvenle alabileceğinşz, uyumlu duyarlı, saygılı, empati gücü yüksek bir eğitimci. Kısa süre de evimizden bir birey gibi sevdik kendisini. Oğlum için verimli olduğuna inanıyorum. Öğretmenini sevdi, güzel bir lgs hazırlık süreci oldu. Son bir ay için bizi kırmadı ve programını ayarladı. Emeği için çok teşekkür ediyoruz. Velilere iletişime geçmelerini tavsiye ederiz.

         
Matematik Özel Ders   12/06/2020

Kadir hocaya çok teşekkür ederiz .disiplinli çalışma tekniği ile çocuğumuza sadece tek ders de değil ihtiyacı olan bütün ders konularında yardımcı oldu. Aldığı ücretin fazlasını hakediyor.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz