En İyi 10 Gaziosmanpaşa Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Gaziosmanpaşa İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 149 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Seval  B.

Seval B.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi matematik bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde pedogojik formasyon eğitimi aldım. 2009 dan beri özel ders veriyorum. Bu yıllarda ilköğretim 5. sınıftan üniversite hazırlık seviyesine kadar farklı öğrencilere matematik ve geometri dersleri verdim.
Duygu G.

Duygu G.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Sınav deneyimini yeni yaşamış ve sistemin gerektirdiği stillerin farkında ,hedefine ulaşmış bir öğrenci olarak yeni hazırlanan arkadaşlarıma yardımcı olmak isterim.
Cansu B.

Cansu B.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
İTÜ mezunuyum. 2011 den bu yana başta Matematik olmak üzere Lise düzeyinde Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce alanlarında özel ders veriyorum. İlköğretim takviye, Lise takviye, LGS, TYT, AYT sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim koçluğu yapıyorum.
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik kariyerim de öğrencilerimi her zaman hayallerinin ötesinde bir başarı ortaya koymasını sağladım. Öğrencim ile bir öğretmen değil de bir arkadaşız gibi ders çalıştığım için dersten sıkılmamalarını sağlıyorum. Kendim d
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Matematigi ve geometriyi seviyorum bu alanlarda başarılı olmamın ön önemli nedenide bu . bilgi ve birikimlerimi ögrencilerimle paylaşarak onların iyi yerlere gelmelerini sağlamak istiyorum Önemli olan herhangi bir bölüm kazanmak degil mutlu olacagınız iyi bir bölüm ve üniversite kazanmaktır Ben ilk sınavımda gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisligini kazandım (.) ama hayalim mühendisligi teknik bir üniversitede okumaktı yılmadım tekrar hazırlandım ve şuan yıldız teknik üniversites
Merve Y.

Merve Y.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
İstanbul un saygın devlet üniversitelerinden birinde matematik alanında lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi aldım. Akademisyenim ve 11 yıllık tecrübem ile TYT, AYT (YKS), lise, ortaokul, ilkokul, LGS(TEOG), DGS, KPSS ve ALES için matematik alanında özel ders veriyorum.
Ali Ö.

Ali Ö.

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ali ÖNAL (Matematik Öğretmeni) 38 yaşında , evli ve 3 çocuk babasıyım.14 yıllık öğretmenim. Atatürk Üniversitesi İlk. Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul öğrencilerine , TEOG öğrencilerine , YGS-LYS öğrencilerine ve KPSS sınavına hazırlanan adaylara Matematik dersi anlatmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere rehberlik yaparak onların sınavlara rahat hazırlanmalarına , sınav kaygılarını yenmelerine , doğru okul tercihleri yapmalarına vb. konularda destek vermekteyim.
Gülbahar T.

Gülbahar T.

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Matematik mezunuyum özel kurumlarda tecrübem mevcut. Teog ,tyt,ayt müfredatına hakimim .
Burak B.

Burak B.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Mezunuyum. Üniversite hazırlık ve üniversite öğrenimim boyunca Ingilizce ve türkçe matematik özel dersleri verdim, lise ve üniversite sınavlarında eğitim koçluğu yaptım. Tecrübeme ve öğrenciye yaklaşım metodlarıma güveniyorum. Her öğrencinin öğrenme ve algılama yeteceğinin farklı olduğunu bilerek öğrenciye nasıl öğretebileceğim konusuna odaklanıyorum. Korkulacak bir ders olmadığını sadece temelini iyi anlayarak ve severek yapılabileceği
Ayşe Nur Ş.

Ayşe Nur Ş.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi-Fizik Mühendisliği bölümünden mezunum.Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik bölümünde yüksek lisans yapıyorum.5 senedir özel ders veriyorum. MATEMATİK,GEOMETRİ,FİZİK,İNGİLİZCE,KPSS,TEOG,LYS,YGS,Ortaöğretim,İlköğretim ve takviye dersleri veriyorum. Ayrıca özel olarak kimi tez çalışmaları,projeler ve sunumlar için çalışmalar yapabiliriz. İsteyene bilgisayar programlama gibi keyifli çalışmalar için de yardımcı olabilirim. İlköğretimden başlayarak öğrenci ile üniversiteye
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatma Yeşiler
Matematik Özel Ders   12/06/2019

Birkaç tane öğretmen arayışımızdan sonra Adem Bey le tanıştık. Kızım ve oğlum için kendisinden ders almaya başladık. Çocukların dilinden anlayan onlarla arkadaş gibi ders işleyen bir ögretmendir. Hiç bir soruyu takılmadan soruları adeta gözü kapalı yapan başarılı bir Ögretmendir. Biz çok teşekkür ediyoruz kendisine herkese tavsiye ediyorum lisedede devam etmek ümüdiyle hoşcakalın.

         
Bircan Çakır
Matematik Özel Ders   29/05/2019

5 yıldıdan fazla verebiliyor muyduk 😊 Fatoş hanım ilgili ve bilgili bir eğitmen dersten hiç hoşlanmayan yeğenim haftasonlarını iple çekiyor çok teşekkürler bu güzel anneye emekleriniz tohum olup yeşersin 🙏

         
Deren Korkmaz
Matematik Özel Ders   28/05/2019

Çok kısa bir sürede birlikte çalışma imkanımız oldu. Sınav için istediğim hedefe ulaşmamda çok faydasını gördüm. Kesinlikle öneririm.

         
Yasemin Yaylalı
Matematik Özel Ders   18/05/2019

Kısa sürede oğlumu sınava hazırladı ,eksiklerini tamamladı.Mertin öğretmenin sevmeside ve uyumlu bir şekilde ders çalışmasıda bizim açımızdan çok iyi oldu. Fethi Aktay hocamıza çok teşekkürler ediyoruz.

         
Aslıhan Çelikel
Matematik Özel Ders   10/05/2019

Melih hocadan 9 aydır ders alıyorum, derslere başlamadan önce öğrencinin psikolojik analizini yaparak ona göre ders işliyor, her soru tipini çözdürüyor, gayet disiplinli ve gerçekten motivasyonu yüksek tutabilen bir hoca, dersler dışında da çok iyi bir arkadaş. Eğer gerçekten başarmak, başarı yolunda modunuzu yüksek tutmak ve o yoldaki tüm zorlukları gülümseyerek geçmek istiyorsanız Melih Gündeş bunun için gayet uygun bir hoca.

         
meral akgün
Matematik Özel Ders   06/05/2019

Hocamız cidden çok kaliteli ve işini nasıl yapacağını çok iyi bilen biri. Daha önce başka hocalardan da ders aldım ama hiçbiri benim seviyeme inemedi. Oğuz Hoca bana çok temel seviyeye inerek matematiği sevdirdi. Teşekkürler Hocam...

         
Oktay Karaarslan
Matematik Özel Ders   24/04/2019

Alanındaki en iyilerden biri diyebilirim Sıcak kanlılığı ve samimiyeti ile derse olan ilgi ve alakanızı arttırıyor Kendi el emeği ile hazırladığı ders föyleri ise kalite kokuyor adete Ben ender hoca ile çalışmaktan büyük gurur duyuyorum ve zevk alıyorum gözü kapalı herkesin ender hoca ile çalışması lazım :) Farkı göreceksiniz .

         
Muhammet KARADAĞOĞLU
Matematik Özel Ders   27/01/2019

Zafer hocayla derse başladik.Bir çok özel ders aldim ama en memnun kaldigim hoca zafer hoca.Bundan sonrada sinava kadar onunla devam edecem.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz