En İyi 10 Gaziosmanpaşa Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Gaziosmanpaşa İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 70 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlker A.

İlker A.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Web tasarım & yazılım alanlarında deneyim ve uzmanlık sahibi. Html, Css, JavaScript, Php dillerinde bir çok projede görev almış. Kurumsal ya da bireysel işlerinizi en kısa sürede tamamlayıp memnuniyetiniz doğrultusunda teslim ediyoruz. "Referanslarımız müşterilerimize özel olarak sunulacaktır."
Fırat C.

Fırat C.

Web Tasarım ve Programlama · Eyüp, İstanbul
Tüm Ticari Firmaların, Şahısların ve Kamu Kuruluşlarının Web Tasarım İhtiyaçlarını Bütçelerine Uygun Tasarımsal Olarak Göz Alıcı,Arama Motoru Dostu ve Uygun Yazılım İle Tasarlıyorım ve Desteğini veriyorum.
Devmach T.

Devmach T.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ekip olarak çalışmaktayız. ekibimizde tasarımcı,ses mühendisi,web masaüstü ve mobil yazılımcıları bulunmaktadır. Proje bazlı çalışmalarda bir site, ya da program çiziminden başlanarak bütün statik ve dinamik kodlaması yapılarak çıkabilmektedir. Harici Action-Script 3.0 ve flash animasyonlar yaplımaktadır. Kurumsal logolar çizilmekte ve After Effects gibi Adobe programlarının hepsi kullanılabilmektedir. Yaptığımız veya geliştirdiğimiz bazı işler -Memurlar.biz(Kamuajans.com) -Haber123.com -ogret
Zeynep Özdem

Zeynep Özdem

Web Tasarım ve Programlama · Fatih, İstanbul
Wordpress siteleri yaparım, temiz düzenli çalışırım. Uygun fiyata hızlı bir şekilde wordpress siteler hazırlarım
Emir T.

Emir T.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Freelance web tasarım hizmetleri sunmaktayım.Dilerseniz özelden referanslarımı sunabilirim.Gayet uygun fiyatlar vermekteyim ve kaliteli hizmet sağlıyorum.
Fatih Ö.

Fatih Ö.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Çalıştığım firmalarda art director ve grafik sorumlusu ünvanlarında görev yaptım.Grafik programlarının hepsini uzman seviyesinde kullanıyorum.10 parmak bakmadan klavye kullanabiliyorum.iyi derecede ingilizce biliyorum ve baskı konusunda çok iyi bilgiye sahibim.
Serkan D.

Serkan D.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Dergi, gazete tasarım veya ilanlarınızı, kurumsal kimlik dökümanlarınızı, basılı uygun fiyatlarla ve özgün içeriklerle hazırlayabilirim. Bu güne kadar çalıştığım kurumsal firmalar ve dergilerde hep tek başımaydım bütün işleri en güzel biçimde yaptım ve memnun kaldılar sizinde memnun kalacağınızdan eminim.
Elif A.

Elif A.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
ASP.Net veya MVC web siteleri ve web projeleri kullanıcı paneli ve admin paneli olmak üzere iki bölüm halinde tasarlanıp tasarımı kodlanarak admin paneli entegrasyonu yapılarak belirlenen süre içerisinde test aşaması yapılarak teslim edilir.
Burak Ü.

Burak Ü.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Web alanında 2 senedir kendimi eğitiyorum. Bazı projelere imza attığım oldu. Tecrübesizliğimden faydalananlar oldu. Bir şekilde kendimi bu seviyeye getirdim. Programlama Bilgilerim; -Php : İyi Derece -Html, XHMTL ve Css : Çok İyi Derece -Jquery : İyi Derece -Mysql : İyi Derece -Seo (.htaccess) : Çok İyi Derece (Site içi seo link yapısı ve güvenlik önlemleri için.) -Cross Browser : Çok İyi Derece -W3C kurallarına uygun sitemler hazırlayabilme
Yunus Ç.

Yunus Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul
15 yıldır web tasarımı ve programlama ile uğraşmaktayım. Çok sayıda projede yer aldım özel projelerim oldu. Şuanda aktif özel bir şirkette Front end developer olarak çalışıyorum. Web tasarımı ve teknolojilerinde Asp, html, Javascript, Css 3, Jquery, Mssql, Photoshop, Fireworks gibi yazılım ve programları iyi derecede kullanmaktayım. Seo çalışmalarında oldu. Google ve arama motorlarına uygun kodlar yazmaktayım. Profesyonel bir hizmet almak gönlünüzün rahat olmasını istiyorsanız tam aradığınız hi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşe Çetinel
Web Tasarım Programlama   08/07/2019
gallery thumbnail

İzmir Tasarım Ramazan bey sıkıştırılmış bir zaman dilimi içerisinde bana hayalimdeki basit içerikli blog sayfasını yetiştirdi. Şu anda yayındayım. Öncelikli olarak hazırladığı demo sayfada talep ettiğim değişiklikleri tam istediğim gibi yaptığı için sonrasında her türlü soruma yanıt verdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra blog sayfama düzenli aralıklarla yazı girişi yapacak ve hep daha iyiyi hedefleyeceğim. Herşey için teşekkür ederim.

         
Mustafa Faruk Mirhanoğulları
Web Tasarım Programlama   20/03/2019

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi, alaka çok yüksek olup, sonuç ve kalite anlamında da beklentim fazlası ile karşılandı. Teşekkürler.

         
Fatih Koçoğlu
Web Tasarım Programlama   03/02/2019

Anıl bey bize her konuda yardımcı oldu. Bu işin uzmanı olduğunu gösterdi. İşi zamanında teslim etti. İstediğimiz herşeyi yaptı. İş bittikten sonra söz verdiği gibi desteğine devam ediyor. Sitemiz 2. Günden google da aramalarda çıkmaya başladı. Kendisine teşekkür ediyor ve bir daha çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

         
Yıldıray Olgun
Web Tasarım Programlama   06/12/2018

webbayisi işini iyi yapan profesyonellerden kurulu kaliteli bir işletme, sözleşmeli çalışıyorlar ve bu bizim için çok önemliydi... kendi adıma webbayisine kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

         
Mustafa Talat Batman
Web Tasarım Programlama   29/10/2018

Murat beyle Armut.com aracılığıyla tanıştım. Benden kaynaklanan bazı olumsuzluklara rağmen sabırla işini yaptı. Düşündüğümden daha güzel bir web sitesi sahibi oldum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

         
Alpay EGLENEN
Web Tasarım Programlama   12/07/2018

Tüm taleplerimi elimdeki bütçeye göre fazlasıyla karşılamaları ve samimiyetleri beni çok memnun etti. İşim geliştikçe kendileriyle daha fazla çalışma fırsatı bulmayı ümit ederim.

         
Gülhan Şahin
Web Tasarım Programlama   23/05/2018

Çok başarılı hizmet aldım, geri dönüşleri çok iyi.güçlü iletişim ve müşteri memnuniyeti için kesinlikle tavsiye ediyorum . web ve yazılım problemleriniz olduğu zaman her zaman fikir küpünü tercih edebilirsiniz . teşekkürler

         
Orkun Erden
Web Tasarım Programlama   29/04/2018

İnsan bu gibi şeylerde ilk başta tereddütte kalsa da fikirküpu adeta tüm ön yargıları delip hizmeti ile size geliyor. Birçok konuda oldukça başarılar. İstediğiniz şeyler çok karışık olsa da ekip üyeleri o kadar bu işte uzmanlarmışlar ki hem sizin isteğinizi yapabiliyor hem de üzerine bir şeyler katarak sizin kararınıza bırakıyor. İşin sonunda ortaya konan eser hem sizin için hem de kullanıcı için rahat ve memnun edici. Gelecekteki yazılımlarımızı da aynı ajansa yaptırmayı düşünüyoruz.

İlçe İlçe Web Tasarım Programlama
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz