En İyi 10 Gebze Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 236 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ersin B.

Ersin B.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
8 yıllık öğretmenim.Öğrenciye sevgiyle doğru iletişimle her bilginin verilebilceğini düşünüyorum.Mesleğimi severek yapıyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Osman  D.

Osman D.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
İlkokul, ortaokul, lise derslere takviye ve sınavlara hazırlık matematik, geometri, fizik dersleri vermekteyiz. İstanbul üniversitesi inşaat mühendisliği öğrencisiyim.
Ali A.

Ali A.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Öğretmenlikte 7. Yılım. Özel ders tecrübem 8 yıldır. Uygun fiyata yardımcı olunur. Ortaokul, lgs, lise, tyt, ayt matematik
Cevdet Ö.

Cevdet Ö.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Merhaba.18 yıllık matematik ve geometri öğretmeniyim. Ayrıyetten Eğitim danışmanı ve öğrenci koçluğ yapmaktayım. Kolejlerde,dershanelerde vede birebir özel ders vermekteyim. TEOG, YGS, LYS,ortaokul ve lise okul takviyesi,sınavlara hazırlıktahazırlıkta siz değerli öğrenci arkadaşlara bu konuda yardımcı olmaktayız.
Hülya T.

Hülya T.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum.Gebze-Darica civarı ders verebilirim. 4, 5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencileri için okul takviyesi okul yazılılarına hazırlık 8. sınıf öğrencileri için TEOG sınavına hazırlık uzerine matematik dersi verebilirim.
Sezer O.

Sezer O.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
İlkokul ve ortaokuldaki öğrencilere yönelik, Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri vermekteyim. Gerek eksiklerinizi tamamlamanızda gerekse okula takviye olarak büyük bir ilerleme sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Celal A.

Celal A.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
6 yıldır özel ders vermekteyim.matematiği neşeli güleryüzlü ve sevdirerek öğretmeyi benimseyen birisiyim.Hiç bir zaman bir şeyden korkmaya gerek olmadığını ve bu matematikse tam tersine sevmek olduğunu anlayacaksınız.
Başak Ç.

Başak Ç.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Gebze Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Sayısal öğrencisi olduğumdan matematik her zaman hayatımın önemli bir kısmını kapsadı ve kapsıyor. Üniversite sınavlarına da girdiğim için sistemi yakından tanıyorum. Ayrıca matematiği yapamıyorum diye bir şey olduğuna inanmıyorum, yapamıyorum aslında uğraşmak istemiyorum demektir arkadaşlar kendi kardeşimden biliyorum. Matematik olmadan olmaz diyor ve başarılar diliyorum.
Fatih A.

Fatih A.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Cok sayida özel ders öğrencim olmuştur ilk okul üni hazirlik liseye yardimci ve kpss dersleri ayriyetten geometri derslerinide vermişligim vardir yedi iklim kpss ve pi analetik dersanelerinde caliştim farkimiz şimdiye kadar hiç başarisizligimizin olmamasi gelin ve beraber matematik ve geometri sıkıntılarınızı halledelim.
Ahmet Berat Ö.

Ahmet Berat Ö.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesi mezunuyum. Matematik, Geometri ve Türkçe dersleri vermekteyim. TEOG, YGS ve LYS hazırlık bazında özel ders talebinde bulunanlara yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Filiz Yorga
Matematik Özel Ders   12/06/2020

Burcu öğretmenimiz ile sınava 1 hafta kala tanışabildik ama kızıma ilaç gibi geldi.özverili çalışması ,anlaşılabilir soru anlatımı ve çözümleriyle çok memnun kaldık.çok teşekkür ederiz

         
Serap Can
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Yaklaşık 2 aydır Mehmet hocayla birlikte çalıyoruz gayet memnunum ve fazlasıyla ilerleme kaydettik ayt denemelerinde bunu açıkça gorebiliyorum

         
Yiğitcan Çırpan
Matematik Özel Ders   11/05/2020

Çok ilgili bir öğretmen gerçekten mat2 için kendisinden ders aldım ve gerçekten çok yardımı dokundu

         
Aylin Uğurelli
Matematik Özel Ders   21/04/2020

Meslek lisesi mezunuyum, matematiğim temelden zayıf olmasına rağmen Mustafa Hoca sayesinde netlerimi çok yükselttim, çok çok ilgili biri ve anlamadığımı hissetse dahi konuyu tekrar ediyor. Kendisine göre değil bana göre ilerliyor (konuyu anlama seviyeme bakarak). Ben çok memnun kaldım, hala da devam ediyoruz, kendisine çok çok teşekkür ederim..

         
Melek Alibaşoğlu
Matematik Özel Ders   18/04/2020

Mustafa hocamla birkaç aydır birlikte çalışıyoruz.Asla anlayamadigim konuları bir çırpıda öğreten yapamadığım sorularda en kısa ,hızlı ve mantıklı yoldan sorularımı çözen;yapamadığı sorular için dersten sonra uğraşan ve çözüp size gönderen ayrıca yalnızca ders için değil çalışmalarınızla da ilgilenen ve koçluk moral motivasyon bakımından da destek veren, ilgilenen bir öğretmen.Kendisinden oldukça memnunum.

         
Ekin Bayraktar
Matematik Özel Ders   12/02/2020

Hazal hocadan dgs için matematik dersi aldım hem iletişimi hem de anlatışı çok iyi onun sayesinde matematiği yapmaya ve anlamaya başladım çok memnunum herkese tavsiye ederim ☺️

         
Ahmet Yılmaz
Matematik Özel Ders   19/01/2020

Öğretmenimizden çok memnunuz. Sürekli ders almaya başladık. Oğlumun matematiğe sevgisi ve ilgisi arttı. Denemelerde daha başarılı olmaya başladık. Ders almaya devam edicez

         
Ademcan Aktepe
Matematik Özel Ders   13/01/2020

Hocamla dersi islemeye basladık. Temelim pek olamadığı icin konulara hakim değildim açıkçası fakat bunu hocam hiç dert olarak görmedi işini bilen birisi olmak bunu gerektiriyor sanırım. Matematik konusunda hicbirsey anlamayacağımı düşündüğüm halde derslerden oldukca verim almaya faydalanmaya başladığımı gördükçe kendime güvenim de yerine geldi ve sınavda hedefime ulasacağıma tam anlamıyla inanmış oldum. Daha önce de baska hocalardan ders almama rağmen ilk defa bu kadar verim aldığımı söyleyebilirim. Tavsiye ederim kesinlikle pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz