En İyi 10 Gebze Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 262 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ersin Bez

Ersin Bez

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
8 yıllık öğretmenim.Öğrenciye sevgiyle doğru iletişimle her bilginin verilebilceğini düşünüyorum.Mesleğimi severek yapıyorum.Her seviyede ki öğrenciye yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Ali Akkaya

Ali Akkaya

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Öğretmenlikte 7. Yılım. Özel ders tecrübem 8 yıldır. Uygun fiyata yardımcı olunur. Ortaokul, lgs, lise, tyt, ayt matematik
Gülsüm  Songurlu

Gülsüm Songurlu

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Bu zamana kadar 28 kişş özel ders öğrencim oldu meslekte 6. yılım. Kendime has yöntemlerimle matematiği sorun olmaktan çıkarıp eğlenceye dönüştürüyorum.
Osman  Demirci

Osman Demirci

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
İlkokul, ortaokul, lise derslere takviye ve sınavlara hazırlık matematik, geometri, fizik dersleri vermekteyiz. İstanbul üniversitesi inşaat mühendisliği öğrencisiyim.
Hasanhüseyin Erdoğan

Hasanhüseyin Erdoğan

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Merhaba, Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi Mezunuyum. 5 yıllık özel ders tecrübem vardır ve öğretim ilkeleri ile öğrencilerle iyi dialoglar içinde bulundum. Türkçe, Matematik, ve İngilizce derslerinde öğrencilere yardımcı olurken sınavlara hazırlanmalarında korkularını yenmeleri için oyun abileri de oluyorum. Birlikte çalışma fırsatı bulursak öğrenci ile güçlü iletişim kuracağıma ve başarı için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
Sezer O.

Sezer O.

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
İlkokul ve ortaokuldaki öğrencilere yönelik, Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri vermekteyim. Gerek eksiklerinizi tamamlamanızda gerekse okula takviye olarak büyük bir ilerleme sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Celal Ayyıldız

Celal Ayyıldız

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
6 yıldır özel ders vermekteyim.matematiği neşeli güleryüzlü ve sevdirerek öğretmeyi benimseyen birisiyim.Hiç bir zaman bir şeyden korkmaya gerek olmadığını ve bu matematikse tam tersine sevmek olduğunu anlayacaksınız.
Başak Çoban

Başak Çoban

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Gebze Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Sayısal öğrencisi olduğumdan matematik her zaman hayatımın önemli bir kısmını kapsadı ve kapsıyor. Üniversite sınavlarına da girdiğim için sistemi yakından tanıyorum. Ayrıca matematiği yapamıyorum diye bir şey olduğuna inanmıyorum, yapamıyorum aslında uğraşmak istemiyorum demektir arkadaşlar kendi kardeşimden biliyorum. Matematik olmadan olmaz diyor ve başarılar diliyorum.
Fatih Ayar

Fatih Ayar

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Cok sayida özel ders öğrencim olmuştur ilk okul üni hazirlik liseye yardimci ve kpss dersleri ayriyetten geometri derslerinide vermişligim vardir yedi iklim kpss ve pi analetik dersanelerinde caliştim farkimiz şimdiye kadar hiç başarisizligimizin olmamasi gelin ve beraber matematik ve geometri sıkıntılarınızı halledelim.
Şeyma Çiçek

Şeyma Çiçek

Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli
Hcettepe üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Egitim anlamında pek çok ders alıyorum ve öğrencilerin dilinden konuşabildiğimi düşünüyorum. 3 yıldır özel ders veriyorum. İlkokul, lise, sınava hazırlık her öğrenciye yardımcı oldum neredeyse. Özel ders bence eğitim koçluğu demektir, çalışacağım öğrencinin kalbine dokunmadan ders öğretmek bence başarısız. İlköğretim ögrencimle Türkiye birinciliği coşkusu yaşarken, sınava sadece benimle hazırlanan öğrencilemle hukuk fakültesi ka
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Natalia Atilla
Matematik Özel Ders   21/09/2020

Hem konuları iyi anlatabilen, hem disiplinli ama aynı zamanda baskıcı olmayan, çocuğunuzu anlayan ve bağ kurabilen, sürekli iletişimde olan, her türlü kaynak sağlayan ve çocuğunuza göre her dersi özenle hazırlayan bir özel öğretmen arıyorsanız Mesut hoca doğru adres olacaktır. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

         
Murathan Aktaş
Matematik Özel Ders   17/08/2020

Kendi reklamını yapmayan , şovdan uzak,tamamen işine odaklanan harika bir öğretmen . çok memnun kaldım.

         
İrem Demirözü
Matematik Özel Ders   20/07/2020

Murat bey son derece nazik ve olumlu, işini bilen birisi, kızım İçin çok faydalı olacağını düşünüyorum,

         
Matematik Özel Ders   27/06/2020

Kpss sürecinde benim için en doğru ve faydalı olduğunu düşündüğüm hocadır .. Anlamadığım yerleri defalarca anlatır .. baştan çözer paratik yapar örnek verir konuyu kavratır..

         
Huseyin Cırık
Matematik Özel Ders   22/06/2020

Bu sene LGS’ye girecek oğlum için Mustafa Hoca’dan matematik dersi aldık. Diğer dersleri iyi olmasına rağmen matematiğe karşı hep çekingen olan oğlum, Mustafa Hoca sayesinde “her soruyu çözebilirim” özgüvenine kavuştu. Bu özgüven sınav başarısını da etkiledi ve oğlum LGS’ de hedeflediğimiz başarıya ulaştı. Konu anlatımı çok açık, yalın ve anlaşılabilir , ancak bunların hepsinden önemlisi çocukla iletişimi çok iyi. Her dersten sonra oğlumda oluşan ilave motivasyonu, hırsı bizzat yaşadık. Ailecek kendisine çok teşekkür ediyor, bu yorumu okuyan siz değerli velilerin çocuklarına başarılar diliyoruz .

         
Cumali Erdoğan
Matematik Özel Ders   19/06/2020

İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Ders alacak arkadaşlar içinde gönül rahatlığıyla iletişim kurmalarını tavsiye ederim :D

         
Sezin Mutlu
Matematik Özel Ders   13/05/2020

ali hocam kaliteli ve degerli bir insan. boylesi bir hocayla taniscagimizi hic ummazdim. hem derse katki olarak hemde hayat tecrubeleri ile olayin mantigini anlatiyor ve beyinde yer ediyor. Emegi cok oldu uzerimde. Kafanizda bir tane bile soru isareti kalmasin. Uzaktan egitim ile istedigim sorulari konulari sanki yan yanaymis gibi hissediyosun. Helal olsun hocam. Tesekkur ederim gercekten

         
Muhammed Apaydın
Matematik Özel Ders   12/05/2020

Matematik dersinin tam hakını veren mükemmel bir hoca başka hocalarla karıştırmayın benim gibi zor beğenen mükemiliyetçi kişiler gönül rahatlığıyla tercih edebilirler kendisine teşekür ediyorum

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz