Hizmet Ver
Yaşam Koçu

4 Bursa Gemlik Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gemlik civarında 60 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

Gemlik Yaşam Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 60 Yaşam Koçu, Gemlik içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Gemlik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gemlik içinde yazılan 34 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 64 kişi Gemlik Yaşam Koçu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Gemlik Bursa Yaşam Koçu

Celal A. photo

Celal A.

10.05.2021

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Anaokulu ögretmeni, Sosyal Hizmetler Uzmanı ve Meslek Danışmanıyım. Almanya' da okudum ve uzun yıllar degişik branşlarda tecrübe edindim. Emekli olmadan önce iş hayatında Koç olarak çalıştım. Şu anda Almanca kullandığım site burası. https://www.celalaktas.de/index.html Bağımlılık konusunu iyi...

Faruk A. photo

Faruk A.

07.03.2021

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

HERKESE MERHABA MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM. 8 YIL YÖNETİCİLİK YAPTIM. YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ YANISIRA İLİŞKİ, EĞİTİM VE KARİYER KOÇLUĞU EĞİTİMİM DE VAR. AYRICA HUMAN DESIGN EĞİTİMİ DE ALMAKTAYIM. HAYATIN BİZE GETİRDİĞİ OLUMSUZLUKLARI, ARADA KALMIŞLIKLARI, ÖZGÜVEN KAYIPLARINI SENİN ÇÖZMENİ...

Gülsüm S. photo

Gülsüm S.

06.10.2020

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Hayata karşı bitti denilen yerde ışık olup dönüm noktasının olduğunu bilmenizi isterim. Bende bu yolda her zorlukta elini tutacak bir Danışman olarak yer almak bu süreci en hafif ve sağlam adamlarla atmanıza yardımcı olacağım.

Şenay Emine Ç. photo

Şenay Emine Ç.

06.04.2022

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Kendimi geliştirmek için almış olduğum Yaşam koçluğu eğitimi beni hayat yolunda zorlandığım konularla yüzleşerek ve kabullenerek ilerlemenin ne denli önemli olduğunu öğretti. Bu güzel mesleğe yeni başladım hem heyecan hemde sevgi duyarak yapıyorum.

Işıl Çetinkaya Ç. photo

Işıl Çetinkaya Ç.

20.01.2022

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Merhaba. 7. jenerasyon Türkiye'deki 70 jungiyen koç'tan biriyim. Anka Koçluk Okulundan temel koçluk eğitimlerimi tamamladıktan sonra Amerika University of Northwest ‘’ Yönetici koçluğu ve Mentörlük’’ yüksek lisans programı ‘’Transaksiyonel Analiz’’, ‘’Gestalt psikoloji’’, ‘’bilişsel ve pozitif...

Hatice B. photo

Hatice B.

02.03.2022

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Hayat kendi mecrasina akıp giderken herkesin en çok istediği ama maalesef yitirdiği şey anlaşılmak duygusu. Dinlenilmek ve anlaşılmak istemek. Duygusal zeka ve mikromimik uzmanlığı yani sıra ilişki ve yaşam koçluğu ile bakış acılarımız ne olursa olsun "Bu hayatta ben, ben olarak varım ve buradayım"...

Ece D. photo

Ece D.

16.11.2021

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Hayata dair ne istediğini bilmiyorsan yolunu yönünü kaybettiğini gelişigüzel savrulup gittiği düşünüyorsan kendi pusulamızın kendimizin içinde olduğu birlikte keşfedeceğiz. sıkıştığın kısır döngüden çıkmak ve gerçekten yaşamanın dayanılmaz hazzını hissetmek için, kendinden kendinine yolculuk...

Dilek S. photo

Dilek S.

21.06.2022

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Hayatınızı değiştirmek için atılması gereken adımları gelin beraber atalım. Gözden kaçanlar neymiş birlikte bakalim. Karşılıklı birbirinize ışık olalım. Izin verin sizi destekleyeyim.

Veysel Ö. photo

Veysel Ö.

06.03.2019

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Yaşamınıza yön verebilmeniz için profesyonel bir YAŞAM Koçunun desteğine ihtiyaç duyarsanız eğer. Elimden geldiğince BURADAYIM.

Tolga A. photo

Tolga A.

21.04.2022

Yaşam Koçu · Gemlik, Bursa

Aile içi şiddet.Kötü alışkanlıklara eğilimli iletişim ve sosyalleşme sorunu yaşayan gençlere hizmet verilmektedir.Avrupadan gelen çocukların topluma emtegrasyonu vb konularda rehberlik

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gemlik Yaşam Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gemlik Yaşam Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yaşam Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yaşam Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yaşam Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yaşam Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yaşam Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yaşam Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yaşam Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Gemlik Yaşam Koçu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Gemlik Yaşam Koçu fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl