Hizmet Ver

4 Gölbaşı Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gölbaşı civarında 41 Online Piyano Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Piyano Dersi

En İyi 10 Gölbaşı Online Piyano Dersi Öğretmeni

Ayşe Nur Yardım photo

Ayşe Nur Yardım

10.07.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

10 yılı aşkındır piyano,keman,ses eğitimi,orff eğitimi konularında özel ders veriyorum,LCM,Royal gibi sınavlara öğrenci hazırlıyorum,üniversitelerin yetenek sınavlarına öğrenci hazırlıyor,güzel başarılar elde ediyorum.

Elif Ecem Yol photo

Elif Ecem Yol

28.11.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Merhaba arkadaşlar, piyano ve keman özel dersleri veriyorum iş tecrübemin 3.yılındayım kurslarda çalıştım ayrıca özel öğrenci ile de çalışmaktayım. Ankara güzel sanatlar lisesi mezunuyum, 2013-2014 yılları arasında devlet opera balesinde çocuk korosunda tecrübelerim oldu, şimdi de gazi müzik...

Damla Dindar photo

Damla Dindar

30.11.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde piyano öğrencisi. 15 yıllık piyano geçmişi. Her yaş ve seviye için piyano/solfej/müzik teorisi dersleri verilir. Müzik okullarına (konservatuvar, eğitim fakültesi, güzel sanatlar lisesi) hazırlık yapılır. Hobi amaçlı gelen öğrencilerle...

Gözde Dorman photo

Gözde Dorman

26.11.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

İlkokul / Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Hazırlık İlkokulu (%100 burs) Viyolonsel/Piyano Anasanat Dalı Ortaokul /Lise Hacettepe Konservatuvarı Viyolonsel /Piyano Anasanat Dalı Üniversite Başkent Üni Dev Konservatuvarı Müzik Teorisi ve Kompozisyon Bölümü (3.45 Yüksek Onur) Gazi...

Hasan Alemlioğlu photo

Hasan Alemlioğlu

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunuyum, şu anda da aynı bölümde master yapıyorum. 10 yıldır Yan flüt ve piyano çalıyorum. 3 yıldır eğitmenlik yapıyorum.

Adabey Sanat Akademi Çukurambar photo

Adabey Sanat Akademi Çukurambar

01.01.2022

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Adabey Sanat Akademi (Çukurambar) “Ne kadar çok bilgi, o kadar çok güven” • Müzik • Resim • Modern Dans & Bale • Drama & Tiyatro ⚠️Tüm yaş grupları için bireysel ve grup eğitimlerimiz, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde başlamıştır. 📞 ()

Nezaket Mirzeyeva photo

Nezaket Mirzeyeva

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Merhebalar sevimli öğrencilerimiz ))Azerbaydjanliyim 7sene müzik okulunda piano dersi Aldiqdan sonra 4sene Azerbaycan devlet müzik akademisinde piano öğretmenliği eytimi almış ve konservatuar mezunuyum çocuklarımın unverstet okulundan dolayı turkiyedeyim 5senedir ozelve müzik okullarında ders...

Ege Tuğrul photo

Ege Tuğrul

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü de lise eğitimimi tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı nda öğrenim gördüm. On senedir bireysel piyano, viyolonsel ve işitme eğitimi vermekteyim. Derslerim yalnızca küçük öğrencilere yönelik...

Ayten Han photo

Ayten Han

06.09.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

7 yıldır piyano,şan ve solfej dersleri veriyorum.Hobi amaçlı veya Royal Music Academy sertifika programlarına yönelik çalıştırıyorum öğrencilerimi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Ayrıca 2018-2019 eğitim döneminde İtalya'da şan alanında perfezionamente programına...

Zerrin Çağlar photo

Zerrin Çağlar

29.10.2021

Online Piyano Dersi · Gölbaşı, Ankara

Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı lisans Başkent üniversitesi konservatuvarı yüksek lisans

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gölbaşı Online Piyano Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Gölbaşı Online Piyano Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Gölbaşı Online Piyano Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Piyano Dersi için Gölbaşı içinde toplam 41 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 85 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Gölbaşı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 50 kişi Gölbaşı Online Piyano Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Piyano Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Piyano Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Piyano Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Piyano Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Piyano Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Piyano Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Piyano Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Piyano Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 170 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl