En İyi 10 Gölcük Kocaeli Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gölcük civarında 114 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nur Özpolat

Nur Özpolat

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Eczacılık fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversiteye girene kadar fazlasıyla deneme sınavlarına girdim. Bu serüvende edindiğim tecrübeleri yolun başında olan arkadaşlarıma aktarmaya hazırım :)
Emin Yazla

Emin Yazla

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Adım Emin 20 yaşındayım. Karadeniz Teknik Üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim. Kocaeli'de ikametgah ediyorum. Yks Tyt Ayt Lgs Kpss ALES MSÜ Veya okul dersleri, Ödevler Projeler Çalışma ödevleri Matematik alanında aklınıza ne gelebilirse her konuda hizmetinizdeyiz Öğrenci olduğum için her öğrencinin halinden anlarım. Konu anlatımı Çalışma soruları Testler Ve en sonunda pekişsin diye ödev de vereceğim yeri geldiğinde . Konu unutulmaması için bir sonraki ders 5 10 dakika tekrar yapab
Adnan Başegen

Adnan Başegen

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Marmara universitesi matematik bolumu mezunu olup 16 yildir ozel kurumlarda ogretmenlik yapmaktayim.seckin yayinlarda matematik kitaplari hazirlamaktayim.ayni zamanda Yahya kaptan doğru cevap kurs merkezinde matematik öğretmenligi ,egitim koclugu yapmakta ve ozel ders vermekteyim.
Murat Can

Murat Can

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
17 yıllık öğretmenim, üniversite hazırlık, 9. Sınıf, 10. Sınıf, 11. Sınıf, 12. Sınıf, fen lisesi yada Anadolu lisesi düzeyinde der veriyorum, ayrıca LGS matematik yeni nesil sorulara tam uyumlu konu anlatımı yapıyorum, bu konuda yakında 20 denemeden oluşankitabımda çıkacak, TYT sınavı için yeni nesil sorularla öğretim yapıyorum, çeşitli kaynaklarda yayınlanmış sorularımda mevcut.
Merve Kıllı

Merve Kıllı

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
İstanbul'un en iyi ve köklü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi 3.sınıf matematik öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Daha önceleri için özel ders tecrübem bulunmaktadır. Her zaman alanımda en iyisi olmuşumdur. Alanında en iyisi olacak öğrenci adaylarımı da bekliyorum:)
Ayşenur Sünbül

Ayşenur Sünbül

Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli
KTÜ ortaöğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Özel bir kurumda çalışmaktayım. Basit yollarla öğrencilere matematiği sevdirerek öğretmeye çalışıyorum.
Semiha Sönmez

Semiha Sönmez

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
2017 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum.Çift Anadal yaparak aynı yıl Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden de mezun olmuş bulunmaktayım.Kocaeli Üniversitesin de İktisat Politikası bölümünde yüksek lisans öğrencisiyim. Eğitimim süresince aldığım teorik bilgileri Garanti Bankasın da ve Kocaeli Valiliğin de staj yaparken pratikte uygulama imkanı buldum. .B sınıfı ehliyetimi 2013 yılında almış bulunmakta ve aktif araç kullanabilmekteyim.Kişisel
Pınar  Bayram

Pınar Bayram

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Gebze Teknik üniversitesi 3. Sınıf matematik bölümü öğrencisiyim. 3 senedir özel matematik dersi veriyorum ve öğretmenliği seviyorum.
Sema Keşmer

Sema Keşmer

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
Marmara Üniversitesi- Matematik Öğretmenliği 2019 yılı mezunuyum. Matematik dersi üzerine ilköğretim-lise düzeyinde birçok özel ders verdim-gerekilirse referans verilir-. Bunlar haricinde ise Özel Maltepe Final Temel Lisesinde 9 aylık stajyer öğretmenlik deneyimim oldu.
Alper Aydın

Alper Aydın

Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli
19 yıllık dersane deneyimi ile Her seviyeye uygun matematik eğitimi verilir. TYT AYT KPSS Lise takviye, ortaokul takviye Gölcük, Degirmendere, Başiskele, izmit.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hatice B.
Matematik Özel Ders   06/04/2021

Çok iyi bir öğretmen kendisiyle çok kısa zamanda çok iyi yol kattettik kızım heyecanla dersleri bekliyor matematik konusunda kızıma şevk kazandırdı kesinlikle öneririm mutlaka ders alınması gereken bir öğretmen.

         
Mustafa Ş.
Matematik Özel Ders   04/04/2021

Merve Hoca hem ilgili hem hem konusuna hakim hem de aileye gelişim hakkında düzenli bilgi veriyor. Ailenin talepleri ve çocuğun ihtiyaçlarına uygun ders programı ve içeriği belirliyor. Kendisini tavsiye ederim

         
Ali Ö.
Matematik Özel Ders   10/03/2021

Aydın'da ararken İzmir'den sağolsun hocamız bizi buldu. Uzaktan eğitimde tecrübeli, konularına hakim kendini ispatlamış saygıdeğer hocamız. Çok verimli dersler oluyor.

         
Sibel Ö.
Matematik Özel Ders   08/03/2021

Büşra hocadan kızım için ders alıyoruz gayet net temelden anlaşılır şekilde anlatıyor biz çok memnunuz emekleri için teşekkür ederiz...

         
Ebru S.
Matematik Özel Ders   16/02/2021

Matematik dersini kolaylaştırıp sevdiren Matematikten tüm tarz soruları çözdüren hoca için tek adres diyorum.İlk dersten bile kalitesini ortaya koyan hocamıza emekleri için müteşekkiriz.

         
Salim K.
Matematik Özel Ders   13/02/2021

Ali Ercan hoca ile biraz geç tanıştık. Uzaktan eğitim ile çok faydasını gördük. İkiz kızlarımda 9.sınıfta bayağı ilerleme gördük. Keşke LGS öncesi tanışmış olsaydık. Teşekkürler Ali Hocam.

         
Şükran E.
Matematik Özel Ders   07/02/2021

ersin hocadan çok memnunuz işini layıkıyla yerine getiren bir öğretmen matematiği hiç sevmeyen kızıma küçük taktikler öğretip matematiği eğlenceli hale getiriyor daha yolun başındayız inanıyorum ki ersin hoca sayesinde tek sorun olan matematik dersimiz sorun olmaktan kalkacak.

         
Halime K.
Matematik Özel Ders   06/02/2021

Onur hocamın öğrenci ile olan iletişimi, konulara ve müfredata olan hakimliği,öğretim yöntemi gayet başarılı . Teşekkürler hocam

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz