Hizmet Ver

3 Hasta Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,335 Hasta Bakıcı hizmet vermeye hazır.

Hasta Bakımı

Hasta Bakıcı

Hayrettin Çelik photo

Hayrettin Çelik

23.11.2021

Hasta Bakımı · Konak, İzmir

Sezen danışmanlık evde bakım ve sağlık hizmetleri türk ve yabancı personel temin ediyoruz

İrem Yiğit photo

İrem Yiğit

19.11.2021

Hasta Bakımı · Etimesgut, Ankara

Evde ve hastanede hastalarinizin birebir ozbakim ve refakat ihtiyaçlarının karsilanmasi amacli profesyonel hemsirelerimizle destek olmaya haziriz.

Ruşen Uzunyayla photo

Ruşen Uzunyayla

19.11.2021

Hasta Bakımı · Tuzla, İstanbul

İyi günler dilerim herkese Mühendislik öğrencisiyim aynı zamanda hemşirelik ortaöğretim mezunuyum. Stajlarımı yoğun bakımda deneyimli bir eğitim aldım cihazların kullanımı hakkında bilgim var.Acil serviste çalıştım. Ilk yardım eğitimi için de sertifikam bulunmaktadır. Yoğun bakım staj tecrübem...

Alsan Keskin photo

Alsan Keskin

04.01.2020

Hasta Bakımı · Safranbolu, Karabük

1970 DOGUMLUM EVLİYİM.2 EVLADIM OKUYOR. EMEKLİYİM.DAHA ÖNCEDEN 4 YIL SHÇEK ERKEK BAKIM EVİNDE ÇALIŞTIM. HALK EGİTİME 6 AY KURSA GİTTİM.BAKIM SERTİFİKAM VARDIR. ERKEK HASTA YANINDA, REFEKATCI VE ELİMİZDEN GELDİKCE GÜCÜMÜZ YETTİKCE, KENDİ BÜYÜĞÜMÜZ, KENDİ EVLADIMIZ, KENDİ KARDEŞİMİZ, GİBİ BAKMAYA...

Demet Çakıroğlu photo

Demet Çakıroğlu

25.01.2018

Hasta Bakımı · Marmaris, Muğla

IHemşirelik tecrübem var ve hastalarla ilgili titiz ve sağlık kuralları çerçevesinde çalışan biriyim, evde bakım hizmetleri yaşlı bakım , refakatçı hizmetleri ve tedavi hizmetleri yapılmaktadır.

Hatice Karataş photo

Hatice Karataş

10.02.2019

Hasta Bakımı · Bünyan, Kayseri

3 yıl kadar çocuk baktım, çocuğunuzla arkadaş oyun ablası olabilirim.yatan hastaya baktım 3 ay boyunca beni değerlendirmenizi bekliyorum.

Zabit Ünlüsoy photo

Zabit Ünlüsoy

13.12.2017

Hasta Bakımı · Manavgat, Antalya

Şu an aktif olarak hastanede çalışmaktayım nöbet günlerimin dışında (haftada 2 nöbetim var) evinizde hastalarımıza bakım yatak yarası pansumanı,serum,iğne, ameliyat sonrası pansumanlariniz ve yaşlı bakım yapabilirim

Mustafa Yılmaz photo

Mustafa Yılmaz

26.07.2019

Hasta Bakımı · Palandöken, Erzurum

EVDE HEMŞİRELİK VE HASTA.YAŞLI BAKIM HİZMETİ 2 YIL ACİL 5 YILLIK YOĞUN BAKIM TECRÜBESİ VE ÜZERİNE YAŞLI HASTA BAKIMI ÖNLİSANS TAMAMLAMIŞ BİR SAĞLIK ÇALIŞANIYIM. EVİNİZDE VEYA İSTEDİĞİNİZ YERDE PROFOSYONEL SAĞLIK HİZMETİ SUNUYORUM.

Dr Ahmet Ebuzeyitoğlu photo

Dr Ahmet Ebuzeyitoğlu

03.09.2019

Hasta Bakımı · İpekyolu, Van

Dr. Ahmet Ebuzeyitoğlu özel muayenehanesi ile evde hasta bakımı, muayenesi, evde tedavi uygulaması, ehliyet için sağlık raporu her türlü poliklinik hizmetleri verilir.

Yangın Gıda Anne&bebek Mağazası photo

Yangın Gıda Anne&bebek Mağazası

23.05.2019

Hasta Bakımı · Kocasinan, Kayseri

2001 YILINDAN BU YANA BEBEK BEZİ&MAMASI ANNE&BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ,HASTA BAKIM ÜRÜNLERİ HASTA BEZLERİNDE,GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDE TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI YAPIYORUZ.HER ZAMAN EN KALİTELİ EN TAZE ÜRÜNLERİ PİYASADA BULAMAYACAKLARI EN UYGUN FİYATI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE VERMEK HER ZAMAN...

Müberra Yeşil photo

Müberra Yeşil

13.07.2020

Hasta Bakımı · Çorum, Çorum

Podoloji (ayak bilimi, ayak hastalıkları ) ön lisans mezunuyum. Çorum erol olçok hastanesi diyabetik ayak servisinde Murat Kendirci gözetiminde 1 ay staj yaptım. 2 yıllık okul hayatımda podoloji polikliniğinde staj gördüm. Tırnak mantarı, nasır, çok derin olmayan tırnak batması, diyabetli ayaklara...

Merve Yavuz photo

Merve Yavuz

29.09.2020

Hasta Bakımı · Bodrum, Muğla

Merhabalar , İstanbulda birçok özel hastane deneyimimle birlikte meslekte 10.yılımın içerisinde bulunmaktayım.tecrübe ve birikimim ile birlikte hastalara yardımcı olmak isterim.

Buse Çakır photo

Buse Çakır

12.03.2019

Hasta Bakımı · Atakum, Samsun

Merhaba 😊 12 YILLIK HEMŞİREYİM . SAMSUN DA EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ (ENJEKSİYON,SERUM UYGULAMALARI,PANSUMAN ,SONDA TAKMA VE ÇIKARMA ,DAMAR YOLU DEĞİŞTİRME,TREKAOSTOMİ BAKIMI ,YATAK YARASI BAKIMI VE DİABETİK AYAK BAKIMI,PEG Lİ HASTALARIMIZIN PEG BAKIMI,NAZOGASTRIK SONDA BAKIMI) 7/24 EVİNİZDE...

Sinan Yavuz photo

Sinan Yavuz

04.01.2018

Hasta Bakımı · Canik, Samsun

20 yıl acil servis tecrübesi ile güvenli evde hasta bakimi 5 yıllık ilkyardım eğitmeni tecrübesi

Mehmet Bilgiç photo

Mehmet Bilgiç

18.09.2019

Hasta Bakımı · Akhisar, Manisa

Akhisarın meşhur Kanser otu, Yine şifa dağıtmaya devam ediyor. Manisa Akhisar’da Yapışkan Andız Otu nu keşfeden Lütfü ACET isimli bir amcamızın kendi toplayıp dağıttığı bir bitkinin kanseri tedavi ettiği haber kısa zamanda kapısına akan insan seline dönüştü. Olayın hikayesi şöyle başlıyor;...

Saglikciariyorum photo

Saglikciariyorum

04.02.2019

Hasta Bakımı · İlkadım, Samsun

Evde hastalarınızın ilaç uygulamaları(serum enjeksiyon), cerrahi yara bakımları ( pansuman, yatak yarası ), günlük refekatçi , hastane muayene ve klinik bakımları için refekat etme, ambulans ve nakil işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Remziye Karaca photo

Remziye Karaca

19.07.2020

Hasta Bakımı · Battalgazi, Malatya

Hastaya karşı saygılıyım sigara içmiyorum geceli gündüzlü kalabilirim hastanın herşeyine bakarim

Derya Derin photo

Derya Derin

06.11.2017

Hasta Bakımı · Akyurt, Ankara

Hemşirelik lisans mezunuyum. Hastanede kalan yakınlarınıza belli günlerde refekat edebilirim.

Zeliha Hopayılmaz photo

Zeliha Hopayılmaz

13.08.2019

Hasta Bakımı · Muratpaşa, Antalya

Yaşlı ve hasta bakıcı olarak 9yıldır çalıştım ve emekliyim biraz daha çalışayım istiyorum güler yüzlü ve sıcak yaklaşırım insanlara evimde de bakabilirim hastanın evinde veya bakım evinde çalışırım sıcak kanliym pozitif düşünürüm iyi davranırım çocukta olabilir ama ev işi istemiyorum

İsmail Gonca photo

İsmail Gonca

12.04.2019

Hasta Bakımı · Selçuklu, Konya

Slm konya merkezde yaşlı hasta bakımı yapıyorum haftada 2 gün yardımcı olabilirim Ken di ailemden gelen tecrübeyle sorunsuz guler yüzlü hizmete devam ediyorum

İskender Aydın photo

İskender Aydın

07.09.2020

Hasta Bakımı · Akçaabat, Trabzon

9 yıllık sertifikalı hasta ve yaşlı bakım elemanıyım ayriyetten hasta tek yasiyosa yemek ve temizlik işi yapılır

İleri Grup photo

İleri Grup

02.07.2020

Hasta Bakımı · Muratpaşa, Antalya

EVDE HASTA BAKIMI HİZMETİ Evde hasta bakıcı hizmeti kısa süreli (2 saat), 12 saat / 24 saat veya yatılı hasta bakıcı hizmetleri olarak sunulmaktadır. Hasta Bakıcı Kimdir? Hasta bakıcı, geçirdiği bir operasyon ya da ameliyat sonrasında bakıma ihtiyaç duyan, yatalak, yaşlı veya kendi bakımını yerine...

Mustafa Gün photo

Mustafa Gün

25.03.2021

Hasta Bakımı · Altınordu, Ordu

Bakıcı detayları 44 Yaş Tecrübe 3yıl Yaşlı ve hasta bakıcısı deneyimli bayan

Semih Bölükbaşı photo

Semih Bölükbaşı

23.09.2017

Hasta Bakımı · Yozgat, Yozgat

4 yıllık Sağlık Meslek Lisesi’nden Hemşire olarak mezun oldum. Akabinde Ufuk Üniversitesi İlk ve Acil Yardım bölümünü bitirdim. Hemşire ve aynı zamanda Paramediğim. Paramedim stajımı Gazi Üniversitesi Hastanesi Acil Bölümü nde yaptım.

İlayda Nur Daniş photo

İlayda Nur Daniş

15.11.2018

Hasta Bakımı · Süleymanpaşa, Tekirdağ

21 yaşındayım sağlık meslek hemşirelik çıkışlıyım. Trakya üniversitesi laboratuvar teknikeri bölümü son yılım .Yatağa bağımlı hastalara yara bakımı , pansuman değişimi ve günlük bakımı yaparım. 1.5 yıldır yatağa bağımlı annemin bakımını kendim yapmaktayım sadece yatan hasta bakımı yaparım .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Hasta Bakımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Hasta Bakımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Hasta Bakımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Hasta Bakımı için toplam 1,335 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 460 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,846 kişi Hasta Bakımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Hasta Bakımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Hasta Bakımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Hasta Bakımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Hasta Bakımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Hasta Bakımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Hasta Bakımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hasta Bakımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Hasta Bakımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Hasta Bakımı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 4700 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl