4 Hemşire Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.556 Hemşire hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Hemşire

Aydın K.

Aydın K.

2004 yılında başladiğım hemsirelik mesleğinde 16 yıldır çalışmaktayım 5 yıl acil servis 7 yıl koroner yoğun bakım 2 yil cerrahi yoğun bakımda 3 senedirde Anjiyo hemşiresi olarak çalışmaktayım güler yüzlü işini sevgi ve saygıyla insan odaklı olarak yapmaktayim. Damar yolu açılması, enjeksiyon ,sonda takılması , hasta bakımı ve yara pansumaninda profesyonel olarak yapmaktayim
Hüseyin  E.

Hüseyin E.

Merhaba ben Hüseyin.Hemşireyim.Evde bakım alanında tecrübeliyim.Hastanızın veya sizin sağlık hizmetlerinizi evde yapıyorum.Her türlü İğne(enjeksiyon)Sonda Takımı (mesane-mide ).Pasuman (yatak,diyabetik ayak,ameliyat yarası bakım) Serum bağlama,Kan alma,Damar yolu açma ,Lavman,peg bakımı gibi heşmişerik hizmetleri veriyorum.İstanbul içi çoğu yere geliyorum.Arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Sağlıklı Günler dilerim.
Metin B.

Metin B.

Alaninda en az 3 yıllık deneyime sahip genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Enjeksiyon ,pansuman, sonda takma çıkarma, tansiyon ve şeker takibi gibi sağlık işlemlerinizi evinize gelerek sizlere en iyi sekilde sunabiliriz.
Şaban E.

Şaban E.

Mesleğimde 10.yılımı tamamlamış olup 5 yılımı yoğun bakım hemşiresi 3 yılımı üroloji klinik hemşiresi olarak hizmet verdim. Halen aktif olarak ÇALIŞMAKTAYIM.Manisa merkezde evde tedavi alan hastalarımız tansiyon takibi, damar içi ilaç uygulama, enjeksiyon, pansuman, sonda takılıp çıkarılması gibi hemşirelik hizmetlerine ihtiyacı olan tüm hastalarımız bana herhangi bir aracı olmadan direk ulaşabilirler.Aracım mevcut olup zaman ve mekan ulaşılabilirliği açısından sıkıntı yoktur. Güven hizmet alın
Telli A.

Telli A.

Merhaba.7 yıldan fazla özel ve kamu kuruluşlarında hemşirelik hizmetinde bulundum.Son 3 yıldır evde sağlık hizmeti veriyorum.Hemşirelik hizmeti için bana ulaşabilirsiniz.
Mustafa T.

Mustafa T.

Ambulans acil yardım ve bakım personeliniyim yetişkin çoçuk tüm hasta grupların da 5 yıllık tecrübe ile sizlere hizmet vermekten onur duyarım Sertifikalar: 1 Parder EKG okuma setifikası 2 Doğu Anadolu illeri atuder katılım belgesi 3. Özel hastanesi teşekkür belgesi
Furkan T.

Furkan T.

Merhabalar tüm hemşirelik hizmetleri( Enjeksiyon uygulamaları-Serum uygulamaları-Pansuman uygulamaları vs. ) Onkolojik ve geriatri hasta bakımları konusunda yılların tecrübesiyle hizmet vermekteyim.
Damla Nur S.

Damla Nur S.

Celal Bayar Üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği ve İzmirde Özel Hastanelerde Acil hemşiresi olarak görev yaptım. Pansuman,enjeksiyon, serum v.b. yapılacak işlerde tecrübeliyim.
Damla  G.

Damla G.

2013 yılı hemşirelik mezunuyum. Her türlü sağlık, bakım, invaziv girişimde hizmet vermeye hazırım. Evde damaryolu açma, serum takma, sonda takma vb bir çok konuda yardımcı olabilirim
Sevgi A.

Sevgi A.

2005 gata hemsirelik yüksek okulu üniversite mezunuyum acil servis ve yoğun bakım tecrubelerim var aynı zamanda yara bakımı ve yanık pansuman konusunda deneyimliyim
Izzet G.

Izzet G.

Merhaba ben izzet 15 yillik yoğun bakim tecrübemle sizlere hizmet vermekteyim.evde serum sonda pansumam enjeksiyon v.b işleri itina ile yapmaktayim.gecmiş olsun sağlikli günler dilerim.
Oğuzhan A.

Oğuzhan A.

Damaryolu açılır. Serum takılır. Enjeksiyon yapılır. Pansuman yapılır. İdrar sondası takılır. Kısa süreli ve uzun süreli hasta bakımı, tedavisi, enjeksiyonu, pansumanı yapılır.
Burçin Esra A.

Burçin Esra A.

Yoğun bakım hemşiresiyim. Yatan hasta bakımı ve ayaktan hasta bakımı konusunda 10 yıllık tecrübe sahibiyim. Evinizin konforunda kaliteli hemşirelik hizmeti için burdayım.
Fatih K.

Fatih K.

Merhaba, ismim Fatih. Hemşirelik ve paramedik mezunuyum. Meslekte 5. yılımı çalışmaktayım. Şuan İstanbul Maslakta prestijli bir özel hastanede bakım hemşireliği hizmeti vermekteyim. Pansuman, sonda, enjeksiyon, dikiş alma yara bakımı vs. gibi uygulamalarda girişimsel hemşirelik hizmeti için çözüm ortağınız olabilirim.
Leyla  B.

Leyla B.

Emekli hemşireyim. 10 yıldır özel hasta bakımı yapıyorum. Firmalar aracılığıyla sunulan hizmetlerde de çalışma fırsatım oldu. Özellikle Amerikan hastanesinde hasta bakımı yaptım.
Senem Ç.

Senem Ç.

3 yıldır hemşirelik yapıyorum. Yara bakımı, pansuman, tüm enjeksiyon uygulamalarında deneyimliyim. İlginiz için teşekkürler.
Eren B.

Eren B.

Lise Hemşirelik Adnan Menderes Üniversitesi evde hasta bakımı Ve bir yıldır da antalyada özel bir hastanede cerrahi hemşirelik yapmaktayim -Part-time hastanede hasta refakati -Postoperatif cerrahi hastalarının bakım ve tedavisi -Geriatri dönemi mobilizasyonu olmayan bakım hastaları -PEG bakımı -Trakeostomi bakımı -İdrar sondasi bakımı ve değişimi -Çeşitli yara ve yanık pansumanları
Serdar S.

Serdar S.

6 yıldır yoğun bakımda hemşire olarak görev yapmaktayım.Enjeksiyon (kas içi,damar içi) pansuman, damar yolu açılması, serum takılması gibi evde sağlık hizmetleri vermekteyim.
Hakan Ç.

Hakan Ç.

İlk ve acil yardım (paramedik) mezunuyum ambulans ve acil servis, ve revirlerde çalıştım alanımda iyiyimdir damar yolum ve hasta takibi kınusunda gayet iyiyimdir international js belgeli A plus hastanedelerde çalıştım ilaç nilgim ,damar yolum hasta bakımı konusunda iyiyimdir ayrıca bunlarla ilgili eğitim hemşireliği de yaptım.
İbrahim Ö.

İbrahim Ö.

2011 yılında mezun olduktan sonra Liv Hospital, Amerikan Hastanesi gibi A+ hastanelerde ameliyathane ve yoğun bakım birimlerinde çalıştım.
Özcan E.

Özcan E.

Konu sağlığınızsa ilk akla gelen biz olalım. Hastalarınızın her türlü ihtiyaçlarında her zaman yardımcı çözüm ortağınız biziz. UTKU SAĞLIK KABİNİ
Sümeyra  A.

Sümeyra A.

Ayvacık 21 Eylül Aile Sağlığı Merkezinde görev yapmaktayım. Evde sağlık hizmeti için başvurabilirsiniz.
Engin S.

Engin S.

Çorlu ve lüleburgazda olmak üzere 4 yıldır yoğun bakım hemşireliği yapıyorum. Sonda takılması değişimi . nazogastrik sonda takılması değişimi . Enjeksiyon , pansuman , serum takılması , nöbet listeme bağlı olarak hasta yanında refakatçilik yapabilirim.
Atakan  E.

Atakan E.

2015 yılı Akşehir Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldum. 1 yıl Akşehir park hayat Hastanesi nde Genel Cerrahi Yoğun Bakım da çalıştım gece sorumluluğu yaptım. Yara pansumanı , damar içi (IV) ilaç verimi, kas içi (intramüsküler) ilaç enjektesi yapacak düzeyde ve bilgiye sahibim sadece çok özel ilaç kullanımları ve uygulamaları hakkında tecrübem yoktur.
Ozan A.

Ozan A.

4. sınıf fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü öğrencisiyim. Lisede hemşirelik eğitimi aldım. İstanbul Anadolu yakasında uygun fiyatla evde enjeksiyon yapıyorum. Merak ettiğiniz şeyler için iletişim kurabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlhan İycil
Hemşire   23/05/2020

Çok hızlı ve çok kaliteli aynı zamanda hijyenik bir çalışan bize çok yardımcı oldu sağolsun. Kesinlikle çalışılmalı.

         
Selçuk Giray
Hemşire   03/05/2020

Aydın hemşireye verdiği hizmet için çok teşekkür ediyoruz, Kendisi oldukça uzun bir mesafe olmasına rağmen evimize gelip yardımcı oldu. Devam eden süreçte de ilgili bir şekilde durumumuzu Uzaktan takip etmiştir, 🙏

         
Canbike Erkuş
Hemşire   23/04/2020

Habibe Hanım işinin ehli olmasının yanı sıra; çok sevgi dolu, enerjisi yüksek ve işini severek yapan çok tatlı bir insan. umarım kimsenin ihtiyacı olmaz ama olması durumunda güvenerek danışabileceğiniz biri. sağlık çalışanı olmak başka, şifa vermek başka. Habibe hemşire gerçekten şifacı. ben tekrar buradan kendisine çok teşekkür etmek istiyorum ve herkese tavsiye ediyorum 🌺

         
Neşe Saraçer
Hemşire   20/04/2020

Mavi Danışmanlık Arzu hemşire ile çok yakın bir zamanda tanıştık ama onu Tanıdığım gün ve onunla birbirimizle konuştuğumuz o akşam saatini hiç unutamıyorum gerçekten ilk karşılaşmamızda da hiç yanılmadığımı anladım çok titiz sâkinİşinin ehli kendinden emin Güler yüzü ile benim yakın zamanlardaki en büyük kazancım oldu ablam seni seviyorum canım yolun bahtın açık olsun🌹🌹❤❤😘😍🤗

         
TUNCAY GÜLTEKİN
Hemşire   01/04/2020

Aydın bey, gerçekten işini layıkıyla yapıyor 5 üzerinden 5 i fazlasıyla hak ediyor. Eşimin enjeksiyonu için kendisinden hizmet aldık ve almayada devam ediyoruz kendisi işinin ehli güler yüzlü çok kibar ve alçak gönüllüdür. Tavsiye ediyorum 👍

         
Bülent Bozdoğan
Hemşire   31/03/2020

Mustafa Beye çok teşekkür ederiz. İşini profesyonelce yapıyor ama mekanik değil, bir insanın yaşamına dokunduğunu bilerek, yardım hisleriyle.

         
Hüseyin ...
Hemşire   31/03/2020

Habibe hanıma çok teşekkür ederim evime gelerek gerekli iğneyi yaptı eli cok hafif güler yüzlü ve işini biliyor kesinlikle öneririm..

         
Kadir Aktan
Hemşire   29/03/2020

65 yaş ve üstünün sokağa Çıkma yasağı olduğu bu dönemde anneme serum takma ve enjeksiyon işlemi yapılması gerekiyordu Hüseyin bey e çok teşekkür ediyorum elinin hafifliği işinde uzman olduğunun kanıtı ayrıca bu zorlu günlerde bizi geri çevirmediğinden müteşekkiriz ilk defa böyle bir hizmeti satın aldım ve çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Diğer Bilgiler
Hemşire hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz