4 Hemşire Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

131 Hemşire hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Hemşire

Rabia Ada Tay

Rabia Ada Tay

Ameliyathane hemşiresiyim ortopedi estetik kadın doğum genel cerrahi üroloji vb alanlarda görev yapmaktayım sonda takarım ameliyat sonrası pansuman yaparım enjeksiyon yaparım .Güvenilir steril bi hizmet sunmak önemli pozitif iletişim ve ilgi en önemlisi ameliyat sonrası hasta takibini özenli yapabilmek bu uygulamada sizlerle buluşmak isterim .
Sena Koç

Sena Koç

1 sene 3 ay Atakent Acıbadem Hastanesinde Vip bölümde çalıştım 3 senedir özel hastalarla ilgileniyorum DAMAR YOLU AÇMA SONDA TAKMA ENJEKSİYON KAN ALMA TEDAVİ VE TAKİP DİĞER CERRAHİ UYGULAMAR konusunda başarılıyım Ücrette anlaşılır
İzzet Güler

İzzet Güler

Merhaba ismim İzzet. 22 yıllık profesyonel yoğun bakım hemşiresiyim.Evde serum, sonda, pansuman, dikiş alma, tedavi, takip ve evde hasta banyosu gibi uygulamaları itina ile yerine getirmekteyim.Gecmis olsun.Saglikli günler dilerim.
Mustafa İrfan Ay

Mustafa İrfan Ay

Evde sağlık hizmeti veriyorum. İstanbul Avrupa Yakası bölgesi önceliğimdir. Ancak uzak yerlere de gelebilirim. Uzun yıllardır sağlık sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyim. Gereken tecrübe ve donanıma sahip olduğumdan kuşkunuz olmasın. Güvenle sağlık hizmeti alabileceğiniz doğru adrestesiniz. -Serum takma -Damar yolu açma -Enjeksiyon (iğne) yapma -Üriner sonda takma -Ng (Nazogastrik sonda) takma, besleme -Port kateter ilaç uygulamaları -Kan alma (Kan tahlilleri) -Trakeostomi bakımı -K
Feyzullah Baba

Feyzullah Baba

Samandıra sağlık kabini olarak bayan hemşire erkek hemşire bay bayan doktor hizmetimiz evde sağlık alanında gelişmiş tıp anlayışımız ile evde röntgen,kan alma,serum takılması,dikiş alma,dikiş atma, pansuman ve hastanede yaptırdığınız bütün sağlık hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Hikmet Can Gültekin

Hikmet Can Gültekin

Acil tıp teknisyeni bölümü mezunuyum evde bakım hizmetinde deneyimliyim.şuan aktif olarak hastanede çalışıyorum.Cerrahi ve dahiliye servis hemşirliği yapıyorum.Enjeksiyon yapılması,sonda takılması ve çıkarılması doktor reçeteli ilaç ve serum uygulaması,subkutan ilaç uygulaması konularında yardımcı olabilirim.Aracım olduğu için semt fark etmeksizin gelebilirim
Mahmut Şener

Mahmut Şener

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Organ Nakil Bölümünde hemşireyim. Evde kas ve damar içi enjeksiyonlar, port takma, ilaç hazırlama, bakım verme, sonda, peg takma gibi işlere muvaffakım.
Hemşire Nuray Aslankaya

Hemşire Nuray Aslankaya

Ufuk Üniversitesi-Hemşirelik Bölümünden 2013 yılında mezun oldum.2014 yılından beri Ankara'da bir üniversite hastanesinde Hemşire olarak aktif bir şekilde çalışıyorum.Yoğun Bakım Hemşireliği ve İşyeri Hemşireliği alanlarında sertifikam mevcut.Ayrıca kurumumda mesleğimle ilgili bir çok konuda eğitim aldım.Evde kan alma,enjeksiyon,pansuman,damar yolu açılması ve tedavi. gibi her türlü Hemşirelik bakımı ve tedavi ihtiyaçlarında ulaşabilirsiniz.
Halil İbrahim Kılıç

Halil İbrahim Kılıç

Evde enjeksiyon serum takma hasta bakimi yara bakimi ve pansuman dikiş atma sonda takimi ve alimi kan alma bakim hastasi tedavileri yapilmaktadir. covid 19 icin anticor ve antijen domuz gribi icin influenza testi evinizde yapilmaktadir.
Arif Emirosman

Arif Emirosman

Evde bakım pansuman ve iğne yapılması hizmeti verilir yapan arkadas diplomalı aktif çalışan sağlıkcı.
Müjdat Kayaci

Müjdat Kayaci

Merhabalar ismim Müjdat . Acil servis , yoğun bakım ,yatan hasta katı hemşireliği , 112 ambulansı , revir ve evde sağlık hizmetleri konusunda tecrübe sahibiyim . Özellikle evde bakım , enjeksiyon ,serum takma ,sonda takılması , port takılması ve bakımı gibi hizmetleri sunuyorum
Mehtap Köz

Mehtap Köz

3 yıla yakın süredir hemşire olarak çalışıyorum. Şuan İstanbul’da Florya MedicalPark hastanesinde görev yapıyorum.
Gizem Yağmur  Vızvız

Gizem Yağmur Vızvız

Koç üniversitesi Hemşirelik fakültesi 2015 mezunuyum. Aktif olarak 6 senedir hemşirelik yapıyorum. Evde uygulanacak her türlü tedavi ve bakım uygulamaları için güncel teknik ve yöntemler ile hizmet vermekteyim. Ayrıca Özel olarak Multipl skleroz hastaları ile ilaç uyumu ve takibi konusunda çalışıyorum. MS hastalarına beslenme ve fiziksel aktivite konusunda eğitimler veriyorum.
Fatma Tuna

Fatma Tuna

Lisans hemşirelik mezunu olup 8 yıldır hizmet vermekteyim. Pansuman , serum , enjeksiyon , bebek bakım , sonda gibi evde bakım hizmetleri veriyorum.
Seda Yorgancıoğlu

Seda Yorgancıoğlu

Merhaba, lisans mezunuyum. Yoğun bakım hemşiresi olarak çalışıyorum. Huzur evi, yaşlı bakım hemşireliği tecrübem de var. Pansuman, enjeksiyon, ilaç uygulamaları, bakım konusunda tecrübeliyim.
Yunus Gerez

Yunus Gerez

Özel bir hastanede Acil Serviste Hemşire olarak çalışmaktayım. 8 yıllık iş tecrübem vardır. Eğitimini aldığım Hacamat ve kupa masajı da yapmaktayım.
Halil Furkan Başkal

Halil Furkan Başkal

3 Yıllık acil servis,1 senelik yenidoğan yoğun bakım ve 2 senelik karma servis hemsirelik tecrübem ile sizlere en iyi sağlık hizmetini vermek.
Seda Kutlu

Seda Kutlu

7yıllık yoğun bakım tecrübem var, covid döneminde de ağır tabloda hastalara bakım sağladım. Evden çıkamayacak durumda olan yaşlı,hasta bireylere ve/veya yakınları tarafından refakat edilemeyen kişilere bakım sağlamak ve/veya refakat etmek için buradayım.
Gönül Tercanlı

Gönül Tercanlı

Dünyamızın ve ülkemizin zorluk çektiği şu günlerde hastanelerimizdeki yoğunluklardan dolayı hastalarımızın sağlığı ,huzuru için evde hizmet almak isteyen hastalarımıza hizmet vermek için buradayım.5 yıllık hemşirelik tecrübem vardır. 1- Evde enjeksiyon 2- Damaryolu açımı 3- Serum takımı 4- Sonda takımı ve çıkarımı 5- Kan alımı 6- Kısa süreli ve uzun süreli hasta bakımı yapılır.
Nilay Mutlu

Nilay Mutlu

Enjeksiyon yapma damar yolu açma serum takma pansuman yapma sonda takma her türlü evde bakım hemşirelik hizmetleri tarafımdan verilmektedir.İhtiyacınız duyduğunuz zaman gerek arayarak gerek watsap yoluyla yazarak ulaşabilirsiniz.
Mertcan Uzunoğlu

Mertcan Uzunoğlu

Verdiğim hizmeti kendi ailemdeki birine verir gibi veriyorum. kaliteli,güvenilir,merhametli ve işimi severek yapmaktayım
Mevlana Kuvel

Mevlana Kuvel

Saglikciyim 2008 SAĞLIK meslek lisesi mezunuyum. 2012 Lisans olarak Marmara ünv. Patalojı lab mezunuyum. Yaptığım hizmetler aşağıda siralidir. 1 Enjeksiyon (im) 2 Enjeksiyon (iv) 3 Damar yolu açılması 4 Katater bakimi 5 Sütür atılması ve alımı 6 Son dönem hasta bakımı 7 Yara bakımı 8 Sonda takımı ve çıkartılması 9 Serum takımı 10 Evde bakım hizmetleri
Barış  Levent

Barış Levent

5 yıl yenidoğan(bebek) yoğun bakım deneyimim bulunuyor.Damaryolu açmada iyiyim.bebek bakımına hakimim.enjeksiyon yaparım.refakat nöbeti tutarım.
Cansu Nirgiz

Cansu Nirgiz

Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunuyum. Şuan Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapıyorum. A plus bir hastanede 3 yıllık Acil Servis Hemşireliği deneyimim var. Evlere gelip enjeksiyon, pansuman, sonda çıkartılması ve serum uygulamaları yapabilirim.
Yakup Binay

Yakup Binay

-lisans mezunu hemşire -9 yıllık deneyim -acil,dahili,cerrahi,çocuk ve yenidoğan branş tecrübesi -yenidoğan çocuk ileri yaşam desteği sertifikasıı -yenidoğan ve çocuk yoğunbakım tecrübesii
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Dilan A.
Hemşire   23/02/2021

Çok memnun kaldık hizmetlerinden. Hastamız için acil iğne yaptırmak zorundaydık. Gece geç saat de olsa çıkıp geldiler, sağolsunlar.

         
Abdülkadir G.
Hemşire   10/12/2020

Konuştuğumuz vakitte donanımlı bir şekilde geldi, ve verdiği hizmetten memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.

         
Şükran E.
Hemşire   10/12/2020

4/4.lük hizmet sağladılar. hastamıza çok iyi bakıldı, inanılmaz ilgilenildi.. tecrübeleri gerçekten çok iyi.. teşekkür ediyorum..

         
Büşra Ü.
Hemşire   09/12/2020

İbrahim Bey teklif verdikten çok kısa sürede yanımıza geldi. Eşime serum bağladı. Kibar, işinde titiz biri. Teşekkür ederiz..

         
Ertan T.
Hemşire   27/11/2020

1 hafta sabah akşam kas içine ve deri altına enjeksiyon hizmeti aldık, hastane hemşirelerine göre iğneleri çok daha özenli ve acısız vuruyor. Kesinlikle öneririm.

         
Ceren M.
Hemşire   08/11/2020

Güvenilir, sözünde duran ve tüm zorluklara rağmen hızlı çözüm sağlayan bir sağlık çalışanı. Tekrar teşekkür ederiz.

         
Sema O.
Hemşire   15/10/2020

İsini çok iyi bilen sizlere her konuda destek olan ve çok sıcak kanlı bir insan. Gözünüz kapalı her türlü desteği kendisinden alabilirsiniz. Çok teşekkür ederim

         
Murat K.
Hemşire   14/10/2020

Çok özverili ve disiplinli çalıştılar ben olsam kendi annemle bu kadar ilgilenemezdim çok tşk ederim

Diğer Bilgiler
Hemşire hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz