Hizmet Ver
Hemşire

4 Hemşire Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

465 Hemşire hizmet vermeye hazır.

Hemşire için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 465 Hemşire en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 807 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 3,807 kişi Hemşire için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Hemşire

Veyis Y. photo

Veyis Y.

16.12.2022

Hemşire · Mamak, Ankara

30yıldır sağlık personeliyim 8 yıldır huzurevi ve bakım merkezlerinde sorumlu hemşireyim anneleriniz annem babalarınız babam dır güvenli bir eldeler dekübüt yaralarında (yatakyarası) konusunda uzmanım serum takma, enjeksiyon,yara bakımı,peg bakımı sonda takma dikiş alma ve atma tansiyon ölçümü NG...

İbrahim U. photo

İbrahim U.

12.10.2021

Hemşire · Çekmeköy, İstanbul

Yoğun bakım ünitesi(covid-çocuk) ve devam eden acil servis hemşireliği yapmaktayım. Nitelik ve deneyim bakımından oldukça eğitim aldım, El pratiğim çok fazla hiçbir damaryolu problemi yaşamadan sizlere evinizde serum takma damaryolu açma kan alma sonda değişimi hasta takibi sonuç kontrolü gibi her...

Yunus D. photo

Yunus D.

28.02.2021

Hemşire · Konak, İzmir

Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben yunus acil servisler ve yoğun bakım olmak üzere mesleğimde 15. yılımdayım.Evde ve hastanede hasta bakımı ve refakat ayrıca;; enjeksiyon,serum, pansuman, sonda vb her türlü sağlık sorunlarınız için tecrübem ve güleryüzümle yanınızdayım teşekkürler,

Hayrullah A. photo

Hayrullah A.

05.02.2022

Hemşire · Üsküdar, İstanbul

Alma Yara Tedavisi Sonda Takma İlaç Uygulaması Tansiyon Ölçümü (Vital Bulguların Ölçümü) Trakeostomi Bakımı ve Takibi Katater Bakımı ve Değişimi Peg bakımı ve takibi 12/24 saat profesyonel hemşire bakımı

Berna T. photo

Berna T.

08.01.2023

Hemşire · Fatih, İstanbul

Merhaba evde serum takma, enjeksiyon uygulama, sonda takma, pansuman-yara bakımı vb sağlık hizmetleri veriyorum

Azim Ö. photo

Azim Ö.

31.12.2022

Hemşire · Konak, İzmir

Özel bir hastane de hemşire olarak çalışmaktayim. Hasta bakımı , yaşlı bakımı yara pansumanı serum takılması enjeksiyon vs gibi islemler için evlere hizmet vermekteyim.

Emre A. photo

Emre A.

26.07.2022

Hemşire · Atakum, Samsun

Yoğun bakım uzman hemşire Evde bakım hizmetleri Peg beslenme Pansuman İlaçlı tedavi uygulamaları

Seda Y. photo

Seda Y.

24.12.2019

Hemşire · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, lisans mezunuyum. Yoğun bakım hemşiresi olarak çalışıyorum. Huzur evi, yaşlı bakım hemşireliği tecrübem de var. Pansuman, enjeksiyon, ilaç uygulamaları, bakım konusunda tecrübeliyim.

İsmail S. photo

İsmail S.

10.12.2021

Hemşire · Karesi, Balıkesir

Kendi evinizin konforunda, ulaşım sıkıntınız olmadan 15 yillik tecrube ve birikimle dilerseniz bayan dilerseniz erkek personel ile evde sağlık hizmeti veriyoruz. Serum takma Pansuman yara bakımı Enjeksiyon uygulamasi Sonda uygulamasi Hacamat uygulaması Sülük uygulaması Ozon tedavisi

Can K. photo

Can K.

15.07.2022

Hemşire · Altındağ, Ankara

6 yıldır aktif olarak yoğun bakımda çalışmaktayım ve evde bakım hizmeti vermekteyim. Bir hemşirenin verebileceği her tülü sağlık hizmeti ve ihtiyacınızı yeterli tecrübeye sahip biri olarak karşılayabilirim. Haftanın belli günlerinde 12/24 saat hastane veya evde refakat olabilirim.

Sevcan Egüz K. photo

Sevcan Egüz K.

02.03.2022

Hemşire · Gölcük, Kocaeli

Kocaeli Gölcük ilçesinde enjeksiyon (iğne),serum takma, sonda takma , yara bakımı vb tüm hemşirelik hizmetleri ev konforunda verilir

Harun B. photo

Harun B.

01.08.2019

Hemşire · Çiğli, İzmir

Merhaba, İzmirde özel bir hastanede hemşire olarak çalışmaktayım. Evde bakım ve tedavi hizmetleri için gerekli tecrübeye sahibim ve alanımda profesyonelim. Aşağıda belirttiğim bütün konularda en iyi ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmak için hazırım., Evde hasta bakımı ve sağlık...

Selin S. photo

Selin S.

11.05.2022

Hemşire · Kartal, İstanbul

2016 senesinden bu yana yoğun bakım hemşiresi olarak çalışmaktayım. Evde ve hastanede hasta bakım hizmetleri, yara bakımı, enjeksiyon, aspirasyon gibi pek çok konuda eğitim ve bakım hizmeti veriyorum.

Mehmet A. photo

Mehmet A.

05.01.2022

Hemşire · Yenimahalle, Ankara

15 yıl tecrübeli anestezistim. Batıkentte yaşıyorum. Sonda takılması, serum, enjeksiyon, pansuman vs. gibi işlerde pratik biçimde yardımcı olabilirim. Teşekkürler.

İbrahim Y. photo

İbrahim Y.

02.11.2022

Hemşire · Kadıköy, İstanbul

'Tebessüm en güzel ilaçtır' EVDE SERUM tedavisi Pansuman Demans Alzaymır bakımı (banyo, kişisel bakım) ENJEKSİYON uygulamaları Kan Tahlilleri EVDE/HASTANEDE refakat hizmeti

Barış B. photo

Barış B.

01.01.2021

Hemşire · İpekyolu, Van

Merhaba 7 yıllık hemşirelik deneyimim bulunmaktadır. Dahiliye servisi, cerrahi servisler, acil servis, yoğun bakım deneyimim bulunmaktadir. Enjeksiyon (iğne), pansuman, serum sonda takma vb bütün hemşirelik uygulamalarını evde uygulayabilirim. Geçmiş olsun, sağlıcakla kalın.

Elif D. photo

Elif D.

08.11.2020

Hemşire · Tuzla, İstanbul

8 senelik hemşireyim. Genel cerrahi, acil ve yoğun bakım tecrübesine sahibim.hemşirelik hizmeti sunuyorum

Aykut B. photo

Aykut B.

07.10.2022

Hemşire · İzmit, Kocaeli

Pansuman, idrar sondası takma-çıkarma, serum takma, enjeksiyon, nazogastrik sonda takılması, damaryolu açma.

Sabri K. photo

Sabri K.

12.04.2021

Hemşire · Çukurova, Adana

Evde enjeksiyon yapılır. Im/ıv/sc kas içi, deri altı, damar içi (kalçadan, koldan)

Mine B. photo

Mine B.

15.07.2022

Hemşire · Şişli, İstanbul

Hemşirelik lisans mezunu olup psikiyatri hemşireliğinde master eğitimime devam ediyorum. 1 yıldır aktif olarak klinik hemșireliği yapmakta ve öğretim görevliliğine (psikiyatri hemșireliği dersinde) devam etmekteyim. Alanda kemoterapi, yoğun bakım, yenidogan, kadın doğum, cerrahi ve dahiliye...

Mustafa K. photo

Mustafa K.

12.02.2020

Hemşire · Etimesgut, Ankara

TEL: LISANS MEZUNU YETKILI VE BILGILI HEMSIRE VE SAGLIK PROFESYONELİ EKİBİMİZLE HEMŞİRELİK BAKIM VE REFAKATİ HASTA BAKIM DESTEGI EVDE SERUM TAKMA İDRAR SONDASI BESLENME SONDASI YATAK YARASI BAKIMI KAN VE NUMUNE ALMA HASTA BAKIM HİZMETİ HASTA BANYOSU VE BAKIMI KABIZLIK SONRASI LAVMAN YOĞUN...

Ahmet T. photo

Ahmet T.

06.09.2022

Hemşire · Nilüfer, Bursa

Bursa ilinde deneyimli hasta bakıcı ve hemşire arkadaşımızlarımızla kaliteli uygun fiyata hizmet veriyoruz

Nilüfer K. photo

Nilüfer K.

14.04.2021

Hemşire · Çiğli, İzmir

Yaklaşık 17 yıldır hastane deneyimim var.Halen çalışmaktayım , enjeksiyon,sonda takılıp çıkarılması,serum takma, her türlü yara bakımı yapılır.

Osman Y. photo

Osman Y.

02.01.2023

Hemşire · Muratpaşa, Antalya

Uzun yıllardır yaşlı ve engelli bakım merkezlerinde ve hastane yoğun bakımlarında hemşirelik yapmaktayım. Yara pansuman, yara bakımı, serum takma-çıkarma, enjeksiyon (iğne yapılması) şeker tansiyon takibi bakım hizmetleri için sizlerleyim.

Rıdvan E. photo

Rıdvan E.

19.08.2022

Hemşire · Battalgazi, Malatya

3 yıllık acil servis tecrübesiyle hertürlü invaziv girişim profesyonel ve emniyetli bir şekilde yapılır. Kendi şahsi aracımla bütün adreslere hastalarımızın tedavisi için gelirim.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Hemşire Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Hemşire ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Hemşire talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Hemşire için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Hemşire talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Hemşire taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Hemşire talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Hemşire için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hemşire hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Hemşire fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Hemşire fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 5500 TL arasında değişmektedir.