Almek Mekanik İn

Asansör Bakım · 5 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1998
Almek Group ın yüksek güvenlik ve kalite standartlarını içeren, periyodik bakım arıza hizmetini sizlere tanıtmak isteriz.

Almek Group , müşterilerinin mevcut ihtiyaçlarına yönelik en doğru, kaliteli, hızlı ve kazançlı çözümleri yine müşteri odaklı olarak hizmet sunmayı misyon edinmiş bir firmadır.

Uzmanlık alanlarında uzun yıllara dayanan tecrübeli ve dinamik ekibiyle , titizlikle seçmiş olduğu ve konularında lider olan uluslararası markalarla yenilikçi , akılcı ,kalıcı, ilkeli ve sorumlu bir çalışma anlayışıyla müşterilerinin bugün ve gelecekte ilk çözüm ortağı olmayı ve sürekli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu doğrultuda , çalışma alanlarımızdan biri de bakım –arıza ,asansör ve Yürüyen Merdiven tamirat ve modernizasyonu olup binanıza pozitif bir değer daha katmak amacındayız.
BAKIM ONARIM KAPSAMIMIZ

• Ayda 1 defa koruyucu ve önleyici bakım (Yılda 2 adet yıllık bakım)
• Sonsuz teknik arıza hizmeti . Haftanın 7 günü/24 saat hizmet veren
• Bakım sözleşmelerinin ve kullanıcı güvenliğinin unsuru olan CPSI : Periyodik
Güvenlik Denetim ve Testleri. Bu testlerde asansörünüzün tüm güvenlik unsurları test edilmektedir.
• Profesyonel danışmanlık hizmeti.
• Mali Sorumluluk Sigortası : Servis hizmet anlaşmalarımız altındaki tüm sistemler için her kullanıcı sigorta kapsamındadır. Bu sigorta anlaşması, şirketimizin bakım kalitesine olan güveninden gelir ve tarafınıza ekstra bir maliyet getirmeyecek şekilde poliçe edilmiştir.
Teklif al >
4 Asansör Bakım Fiyat Teklifi Al