Astaş Nakliyat Depolama Lojistik

Şehirler Arası Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
ASTAŞ NAKLİYAT.1987’den beri Evden Eve Nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön plana alan bir Taşımacılık şirketidir. Firmamız evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama konusunda uzman elemanlar ve geniş araç filosuyla siz değerli müşterilere Kaliteli, Sigortalı ve Uygun bir hizmet vermektedir.🏠

🎁 PAKETLEME: Eşyalarınız Taşıma öncesi profesyonel ekibimiz tarafından A dan Z ye bütün eşyalarınız graft ve köpük sistemi hava kauçuklu (pat pat) ile paketlenmektedir.

🚛.TAŞIMA: Uzman ekibimiz tarafından bütün Eşyalarınız sarıldıktan sonra düzgün şekilde araç içine yerleştirir ve ikinci adrese geçmek için harekata geçilir.
🛋. YERLEŞTİRME: Taşınmanın hiç bir zorluğu sizlere yansıtmadan profesyonel ekibimiz tarafından birinci adresinizden aldıkları eşyalarınız yeni evinize istediğiniz planda yerleştirilir taşınmamış gibi rahatça her şeyi yerli yerinde bula bilir ve korkunuzu keyfe çevire bilirsiniz.
MİSYONUMUZ: Evden eve nakliyat hizmeti verirken emeğiniz ve alın teriniz olan eşyalarınıza gereken özeni ve titizliği göstermeyi borç biliyoruz.
VİZYONUMUZ: Evden Evde Nakliyat ve bu başlık altında toplanan bütün kurum ve kuruluşlara öncülük
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al