Hizmet Ver
Şehirler Arası Nakliyat

5 İstanbul Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,083 Şehirler Arası Nakliye Firması hizmet vermeye hazır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,083 Şehirler Arası Nakliye Firması, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 53,556 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 24,378 kişi İstanbul Şehirler Arası Nakliyat için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat süreci, doğru bir planlama yapmadığın takdirde senin için oldukça yorucu bir hal alabilir. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde profesyonel ve güvenilir bir firma ile anlaşman, işlerini kolaylaştırmana yardımcı olur.

İstanbul’da şehirler arası nakliye hizmeti alırken dikkat etmen gereken birçok detay bulunur. Ancak bunlar arasında en önemlisi düzgün bir taşınma süreci planlamaktır. Hem taşınma sürecini düzgünce planlayacak hem de süreci senin yerine yönetecek profesyonel İstanbul ev taşıma firmalarının tamamı Armut’ta seni bekliyor.

Taşımacılık yapan firmalar İstanbul’un neredeyse her ilçesinde yer alır. Kadıköy, Ümraniye, Küçükçekmece, Esenyurt, Maltepe, Kağıthane, Bahçelievler, Eyüp, Şişli, Sarıyer, Avcılar ve Esenler şehirler arası nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği İstanbul ilçeleridir. Armut sayesinde İstanbul’un neresinde olursan ol, en güvenilir ve profesyonel nakliyat firmalarından hızlıca teklif alabilirsin.

İstanbul’da Güvenilir Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

İstanbul’da güvenilir şehirler arası nakliyat hizmeti almadan önce firmaların fiyat tekliflerini, referanslarını ve hizmet kalitelerini değerlendirmen gerekir. Tüm bu kriterleri aynı anda görmenin ve garantili hizmet almanın tek yolu ise Armut’tur.

Armut’ta İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti teklifleri almak için yalnızca birkaç soruya cevap vermen yeterli. Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma veya motosiklet taşıma gibi tüm taşıma işlemlerin için Armut’tan hizmet alabilirsin. İhtiyacının detaylarını iletip talep oluşturduktan sonra Armut, akıllı eşleştirme algoritması sayesinde en iyi hizmet verenlerden hızlıca teklif almanı sağlar.

Teklif veren İstanbul şehirler arası nakliye firmaları arasından seçim yapmak için firmanın şeffaf müşteri yorumlarını ve puanlamalarını inceleyebilirsin. Bu sayede nakliye firmasının hizmet kalitesi ve profesyonelliği hakkında fikir sahibi olabilirsin. Aynı zamanda hizmetine ek olarak EMTİA sigortası da talep ederek tüm eşyalarını, kaza ve doğal afet gibi risklere karşı güvence altına alabilirsin. Hemen Armut’a gel, İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetinde garantili hizmet almanın ayrıcalığını yaşa!

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Süreci

İstanbul’da şehirler arası nakliyat hizmeti alırken doğru bir planlama yapman, sürecin daha sağlıklı ilerlemesini sağlar. Taşınma işlemlerinde ilk dikkat etmen gereken net taşınma tarihini belirlemektir. Özellikle tüm hazırlıkları yapabileceğin, geniş zamanlı bir tarih belirlemen işlerini kolaylaştıracaktır. Bu sayede taşınma gününe kadar tüm eşyaları düzenli bir şekilde toplayabilir, yeni evini de temizleyip taşınmaya hazır hale getirebilirsin.

İstanbul şehirler arası nakliye sürecinde dikkat etmen gereken ve işlerini hızlandıracak bir diğer detay da eşyaların tamamının taşınma tarihine kadar toplanmış olmasıdır. Taşınma sürecinde eşya paketleme, demontaj ve montaj hizmetlerini İstanbul şehirler arası nakliye firmasından da talep edebilirsin. Eğer bu hizmetleri nakliye firması yapmayacaksa, her eşyayı düzgünce sarmalı ve kırılacak eşyaları güvenli bir şekilde paketleyerek kolilere yerleştirmelisin. Sürekli kullanılması gereken ve acil ihtiyaç duyabileceğin eşyaları ayrı paketlemen, yeni evinde de bu eşyaları kolayca bulabilmeni sağlar.

İstanbul şehirler arası nakliyatta taşınma saatin ve nakliyenin ne kadar süreceği de önemli bir konudur. Nakliye firması planlanan taşınma saatinde, belirlenen adreste olmalı ve taşınma süresinin ne kadar süreceğini de önceden sana bildirmelidir. Bu sayede hem gecikmelerin önüne geçebilir hem de planlanan tarih ve saatte yeni evinde hazır bekleyebilirsin.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İstanbul şehirler arası nakliye hizmeti alırken seçtiğin firmanın profesyonelliği, sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlar. Ancak firma seçerken de dikkat etmen gereken önemli kriterler bulunur.

İstanbul’da şehirler arası nakliyat firması seçerken dikkat etmen gerekenleri aşağıda senin için sıraladık.

1. İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firmasının Müşteri Yorumları

İstanbul’da şehirler arası nakliyat firması araştırması yaparken dikkat etmen gereken ilk şey, firmanın müşteri yorumları olmalıdır. Müşteri yorumları firmanın hizmet kalitesi hakkında bilgi edinmeni sağlar. Hem memnuniyet hem de şikayetlerin yer aldığı tüm yorumları detaylı bir şekilde incelemeli, bu doğrultuda hangi nakliye firması ile çalışacağına karar vermelisin.

2. Taşınma Öncesi İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firması ile Görüşme

İstanbul’da nakliye firması ile anlaşma sağladığında, taşınmadan önce mutlaka firma ile yüz yüze görüşme yapman gerekir. Çünkü telefonda ya da mesajda yapılan görüşmeler, nakliye firmasının hizmet ve eşyalar ile ilgili detaylı bilgi edinmesini zorlaştırır. Bu sebeple evden eve nakliyat firması İstanbul’daki evine gelip detaylı bir şekilde eşyalarını ve büyüklüklerini incelemeli, montaj ve demontaj gibi hizmetler için önceden fiyat teklifi iletmelidir. Taşınma öncesi yapılan görüşme, hizmet sırasında veya hizmet bitiminde karşılaşabileceğin sürprizleri minimuma indirmeni sağlar.

3. İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmasının Verdiği Hizmetler

İstanbul’da şehirler arası nakliye firması seçerken ihtiyaç ve isteklerini firmaya doğru bir şekilde iletmelisin. Buna göre de firmanın verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi olmalısın. Örneğin evin 4 ve üzerinde bir kattaysa ve taşınma işlemi için asansör kullanılması gerekiyorsa, şehirler arası nakliyat firmasının buna göre aksiyon alması gerekir. Hizmet detayları hakkında firma ile önceden görüşme yapman hem sürecin planlı bir şekilde ilerlemesini hem de İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti için doğru fiyat teklifi almanı sağlar.

4. İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firması ile Yapılan Sözleşmeler

Taşınma sürecinde hangi firma ile anlaşmış olursan ol, dikkat etmen gereken önemli detaylardan biri de taşınma sözleşmesidir. İstanbul’da anlaşma sağladığın şehirler arası nakliyat firması ile taşınma sözleşmesi yapman, hizmet ile ilgili her türlü durum için kendini güvence altına almanı sağlar. Firmadan talep ettiğin ek hizmetler, taşınma tarihi ve saati, adres bilgileri ve firma bilgileri gibi tüm detayların taşınma sözleşmesinde yer aldığına ve sözleşmeyi firma yetkilisinin imzaladığına emin olmalısın.

Armut Garantisi ile İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

İstanbul’da şehirler arası nakliyat hizmeti alırken ihtiyaç detaylarına göre firmanın montaj ekibi, taşıma araçları ve kalitesi gibi farklı detaylara dikkat etmen gerekir. Ancak şehirler arası nakliyat sürecinde en önemli faktör firmanın profesyonelliğidir. Çünkü şehirler arası taşıma, şehir içi taşımaya göre çok daha detaylı ve zordur. Bu süreçlerin doğru bir şekilde ilerleyebilmesi de firmanın profesyonelliğine bağlıdır.

Armut, İstanbul’da şehirler arası nakliyat hizmeti veren en güvenilir ve profesyonel firmalardan fiyat teklifleri almanı sağlar. Yalnızca ihtiyacının detaylarını anlatarak birkaç dakika içinde ücretsiz talep oluşturabilir, en kaliteli hizmet verenlerden hızlıca teklif alabilirsin.

İstanbul şehirler arası nakliyat teklifleri veren firmalar arasından seçim yaparken fiyatları ve hizmet detaylarını inceleyebilirsin. Hizmet verenlere aklına takılan soruları sorup, ihtiyaç duyduğunda telefonla görüşme ayarlayabilirsin. Böylece taşınma sürecini yürütecek İstanbul şehirler arası nakliyat firmasının hizmet kapsamı hakkında da bilgi sahibi olabilirsin.

Armut’tan hizmet almanın en büyük avantajı ise firmalara yapılan gerçek müşteri yorumları ve puanlamalarıdır. Alacağın hizmet hakkında fikir sahibi olmanı sağlayan müşteri yorumları sayesinde, firmanın da hizmet kalitesini önceden görebilirsin.

Tüm bunlara ek olarak Armut, İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetini gönül rahatlığıyla alabilmen için teklifini seçtiğin tüm işleri 2.000 TL’ye kadar koruma altına alır. Armut sayesinde hem güvenilir hem profesyonel hem de uygun fiyatlı İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetine yorulmadan ulaşabilirsin!

En İyi 25 İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firması

İbrahim İ. photo

İbrahim İ.

17.06.2016

Şehirler Arası Nakliyat · Maltepe, İstanbul

Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat firması merkezi İstanbul olan yurdun bütün bölgelerine profesyonel anlamda Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat yapmaktadır.Vizyonumuzda müşteri memnuniyeti ilke ederek kaliteli ve sorunsuz hizmet etmeyi temel kavram edinmiş tecrübeli geniş araç filosuna sahip bütün...

Yurdum Evden Eve Nakliyat photo

Yurdum Evden Eve Nakliyat

29.02.2020

Şehirler Arası Nakliyat · Ümraniye, İstanbul

Yurdum evden eve nakliyat olarak ev ofis taşıma ve depolama şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamız 2004 yılında kurularak bu güne kadar büyük bir çapa göstererek büyümüş ve gelişmiştir. Siz değerli müşterilerimize üstün kaliteli bir hizmet vermek bizim için gerçek bir...

Öz Akarsu Nakliyat photo

Öz Akarsu Nakliyat

12.04.2017

Şehirler Arası Nakliyat · Ümraniye, İstanbul

AKARSU Nakliyat müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ana hedefi olarak görmektedir. 30 kişilik profesyonel ekimizle 12 yıldır 4 araçlı kapasitemizle hizmet vermekteyiz. Müşteri beklentilerine ve hoşnutsuzluklarına kulak vererek, taahhütlerini en hızlı şekilde yerine getirerek ve müşteri...

Ramazan E. photo

Ramazan E.

20.06.2020

Şehirler Arası Nakliyat · Eyüp, İstanbul

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat olarak da hizmet vermektedir. Üstü hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimsemiş şirketimiz, şehirlerarası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla en hızlı biçimde sağlamak için bütün gücümüzle...

Yunus A. photo

Yunus A.

28.06.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Ataşehir, İstanbul

Ev eşyalarınızı taşırken güven ve garantiyi bir arada sizlere yaşatmanın prensibi ile eşyalarınızı taşıyoruz. Kurumsal olarak bu hizmeti sunan nadir firmalardan birisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınız için önceden yaptığımız keşif ve tespit sayesinde taşınma esnasında ki...

Tahsin Nakliyat photo

Tahsin Nakliyat

28.01.2020

Şehirler Arası Nakliyat · Silivri, İstanbul

Kapalı kasa kamyonetimiz ile şehiriçi ve şehirler arası her türlü yükünüz, ev eşyanız tecrübeli uzman ekibimizle birlikte yapılır. Gerektiğinde mobilya söküm ve kurulumu yine uzman ekip ile birlikte yapılıp paketleme yapılarak taşıma yapılır.

Kale Taşımacılık Ev Taşıma ve Depolama photo

Kale Taşımacılık Ev Taşıma ve Depolama

12.05.2015

Şehirler Arası Nakliyat · Sancaktepe, İstanbul

Şehirlerarası nakliyat konusunda 1979 yılından bu yana İstanbul merkezli Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının tümüne hizmet veren firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek, Avrupa standartları üzerinde çalışmalar gerçekleştirmektedir. Özellikle Kadıköy Pendik, Maltepe , Beykoz Üsküdar gibi...

Tepe Nakliyat photo

Tepe Nakliyat

16.07.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Ataşehir, İstanbul

Taşıma esnasında oluşabilen hasarları minimuma indiren Tepe Nakliyat Taşıma Sistemi tüketicilere hasarsız hizmet garantisi sunmaktadır. Amacımız daha iyi bir hizmet için kendimizi sürekli yenileyerek profesyonel hizmet anlayışını evden eve taşıma sektörüne yerleştirmektir. Tepe Nakliyat eğitimli...

Kozlu Nakliyat photo

Kozlu Nakliyat

18.10.2021

Şehirler Arası Nakliyat · Kadıköy, İstanbul

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren sigortalı ve garantili taşımacılık Kurumsal evden eve nakliyat hizmeti

Hayatoğlu Nakliyat photo

Hayatoğlu Nakliyat

04.11.2014

Şehirler Arası Nakliyat · Kadıköy, İstanbul

Hayatoğlu Asansörlü Nakliyat 1953 yılında kurulmuş bir nakliyat şirketidir. Babadan oğula geçen bu nakliyat mesleği bugüne kadar en büyük tutkumuz ve ekmek kazancı kapımız olmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren en büyük uğraşımız eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizi memnun etmek olmuştur....

İsmail K. photo

İsmail K.

25.08.2015

Şehirler Arası Nakliyat · Kartal, İstanbul

.MERHABALAR YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BAZI HİZMETLER VE REFERANSLARIMIZ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR DETAYLI BİLGİ İÇİN www,istanbulevdenevenakliyat,gen,tr tıklayarak geniş bilgi elde edebilirsiniz ayreten bu numaralardan ulaşabilirsiniz mrk: şb: Eşyalarınızın Yükleme, Boşaltma ve...

Dy Trans photo

Dy Trans

14.04.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Kartal, İstanbul

Taşımacılıkta gündem yarattık. Nakliyat firmamız evden eve nakliyat sektöründe İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Evden eve nakliyat, Ofis taşıma ve eşya depolama hizmeti verirken, gerekli tüm araç ve iş gücünü kendi bünyemizde ki araçlarımızla ve kendi personelimizle sağlamaktayız....

Kilercioğlu Evden Eve Nakliyat photo

Kilercioğlu Evden Eve Nakliyat

27.07.2016

Şehirler Arası Nakliyat · Maltepe, İstanbul

Kilercioğlu Nakliyat firmamız 1983 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız İstanbul Maltepe de kurulmuş olup Türkiye nin her yerine profesyonel hizmet anlayışı ile hareket ederek müşterilerine hizmet...

Ege Tur Ev, Ofis, Parça Eşya Taşıma photo

Ege Tur Ev, Ofis, Parça Eşya Taşıma

24.02.2014

Şehirler Arası Nakliyat · Beşiktaş, İstanbul

Firmamız İstanbul ve İzmir den diğer tüm illerimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızı istediğiniz noktaya taşımaktayız. Tercihleriniz arasında olmaktan gurur duyduğumuzu belirtir, sizleri EGETUR Nakliyat kalitesi ile tanışmaya davet...

Gürkan Ayırkan photo

Gürkan Ayırkan

03.03.2021

Şehirler Arası Nakliyat · Kadıköy, İstanbul

Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizin taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyatla SEMTTAŞ NAKLİYAT olarak hizmetinizdeyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Onun dışında...

Taryel H. photo

Taryel H.

28.06.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Maltepe, İstanbul

İstanbul Merkez nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizi sigortalı ve garantili taşımaktan onur duyariz

Işık Evden Eve Nakliyat photo

Işık Evden Eve Nakliyat

21.09.2020

Şehirler Arası Nakliyat · Maltepe, İstanbul

Işık Şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı firmamız, İstanbul ve çevre illerinde profesyonel bir şekilde nakliyat hizmetleri veren bir firmadır. Alanında uzman personeller ve yeni nesil taşımacılık sistemleri ile sizlerin bu süreçleri sorunsuz bir şekilde atlatmasını sağlamaktayız. Her...

Akdeniz Ekspres photo

Akdeniz Ekspres

01.05.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Maltepe, İstanbul

Merkez ofisi Maltepe Küçükyalı Barbaros Hayrettin sokakta yer alan firmamız yılında kurulmuştur. Firmamızın İstanbul Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa dışında Antalya, Ankara ve İzmir illerinde ofisleri mevcuttur. Antalya evden eve nakliyat firması olarak kurumsal kimliğimiz ile eşyalarınız hasarsız...

Fsm Nakliyat photo

Fsm Nakliyat

11.05.2019

Şehirler Arası Nakliyat · Kartal, İstanbul

Daha uyguna en iyi taşınma adresi. Güvenilir, gönül rahatlığıyla ve hesaplı taşınmanın en kaliteli yolu FSM nakliyattan geçmektedir. Eşyalarınızın alınacak noktasında mobilyaların demontesi yapılır. bütün eşyalarınız zarar görmeyecek bir biçimde en ufak ayrıntısı düşünülerek paketlenmesi...

Tepe Nakliyat photo

Tepe Nakliyat

22.08.2017

Şehirler Arası Nakliyat · Kadıköy, İstanbul

İstanbul'dan Türkiye'nin her noktasına Şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Cazip taşıma fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için bizi arayın.

Tatar Trans Nakliyat photo

Tatar Trans Nakliyat

07.04.2018

Şehirler Arası Nakliyat · Ataşehir, İstanbul

Şehiriçi şehirlerarası parça eşya parsiyel yük ofis villa taşımacılığında uzman kadro ekip ekipmanlarla ambalajlama paketleme kolileme evden eve ilden ile taşımacılık uygun ucuz expres be acil nakliyat hizmeti güven veren ekonomik öğrenci eşyası çeyiz eşyası taşınmasında uygun cazip fiyatlar bizden...

Sadıkoglu Nakliyat photo

Sadıkoglu Nakliyat

10.01.2018

Şehirler Arası Nakliyat · Ataşehir, İstanbul

Güvenli ve rahat bir biçimde taşıma için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bunun yanısıra eşyalarınızın güvenli ve ideal fiyatlarla taşınması oldukça önemlidir. Sizlere en uygun şekilde hizmet verebilmek adına ekspertimiz evinizi ziyaret ederek, en ideal ve en kaliteli biçimde hizmet almanızı...

Serkan Çetinalp photo

Serkan Çetinalp

29.08.2021

Şehirler Arası Nakliyat · Eyüp, İstanbul

Güven taşıyoruz Şehirler arası ve şehir içi nakliye işleriniz yapılır zamaninda teslimat

Vedat Y. photo

Vedat Y.

01.11.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Sancaktepe, İstanbul

Taşıyan olarak sorumluluklarımızı her zaman bilerek müşterilerimize hizmet verdik. Paketlemeden demontaja, nakliyeden kuruluma ne yapmamız gerekiyor ise, müşterilerimiz ile ilk başta nasıl anlaşma yapıyor isek eksiksiz şekilde uyarak tüm vazifelerimizi yerine getirdik. Sizin için zor gibi görünen...

Ramo Nakliyat photo

Ramo Nakliyat

20.08.2022

Şehirler Arası Nakliyat · Bağcılar, İstanbul

1) Ekiplerimiz 5 personelden olusur biri marangozdor. 2) Eşya ve kat durumuna gore personel aayisi artabilir. 3) Marangozumuz tarafindan montaj ve demotaj yapilir. 4)Butun esyalarinizin taşimaciliğa uygun ambalajlarla taşinir. 5) Beyaz esyarinizin demotaji ve kurulumu yapilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Şehirler Arası Nakliyat talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Şehirler Arası Nakliyat için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Şehirler Arası Nakliyat talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Şehirler Arası Nakliyat taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Şehirler Arası Nakliyat talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Şehirler Arası Nakliyat için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Şehirler Arası Nakliyat hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Şehirler Arası Nakliyat fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Şehirler Arası Nakliyat fiyatları, talep detayına göre 3000 TL ile 19500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl