Elif Bakkaloğlu

Mimar · 7 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2002

HİZMETLERİMİZ
- Mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri
- İç mimari ve dekorasyon projeleri
- Konsept geliştirme ve tasarım
-Mobilya ve detay tasarımları
- 3d görsel sunum ve spesifikasyon - katalog çalışmaları
- 2d tasarım, kat ve detay planları, sunum çalışmaları
- İnce yapı ve dekorasyon anahtar teslim uygulama hizmetleri
- Uygulama kontrolörlügü, proje ve uygulama yönetimi

TASARIM FELSEFEMİZ
İnsan, mevcut koşullar ve tasarım odaklı bir temele oturttuğumuz projelerimizin yola çıkış felsefesi her zaman aynıdır.
- Her türlü yaşam biçimi için, en doğru şekilde analiz edilmiş kullanıcı verileri ışığında, mekana özel bir konsept hazırlamak, kişi ya da kurumsal kimliklere özel bir tarz ortaya çıkarmak, tasarımlarımıza kullanıcıyı da katarak kişiliğini yansıtan ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürünler ortaya koymaktır.
- Yeni dekorasyon trendlerini, gelişen teknolojiyi ve bu teknolojiler ışığında ortaya çıkan yeni malzemeleri benimseyerek, özgün bir yorumla tasarımlarımıza yansıtmak; bu doğrultuda zaman tasarruflu, kolay yaşanır ve geleceğe dönük projeler hazırlamak.
- Mekan tasarımının, kullanıcıların psikolojilerini doğrudan etkilediğini unutmadan insan odaklı ürünler ortaya koymak. (konfor sadece fiziksel ihtiyaçlara değil, ruhsal ihtiyaçlara da bağlıdır. Konforlu bir yaşam için yaşadığınız mekânın ruhumuza da hitap etmesi vazgeçilmez bir önem taşır. Yaşam kalitesi denilen kavram, hayatın her alanında söz konusu olsa da, öncelikli etken olan, en çok vakit geçirdiğimiz mekândır).
- Bütünden parçaya doğru giderek her mekânda dil birliği ve özgün bir tasarım ortaya koymak. Detaylardaki işlev, renk, doku, desen, boyut ve biçim kurgusu ile uyumu yakalamak.
- İmalat koşulları ve üretim bütçelerini göz önünde bulundurarak, uygulanabilir tasarımları kullanıcı ihtiyaçlarıyla buluşturmak.
Teklif al >
5 Mimar Fiyat Teklifi Al