En İyi 25 Mimar | Armut

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.271 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Onat Ö.

Onat Ö.

2010 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. 4 yıl mimarlık firmalarında 3 yıl da kendi imzamla çalıştım. Genellikle konut projelerini tasarlayıp ruhsatlandırarak imza attım. Ayrıca hibeli ticari yapı olan süt ve süt ürünleri tesisi tasarladım. Şu an da ek olarak imar barışı kapsamında ruhsatsız binaların rölöve çalışmalarını yaparak tapu başvurusunda bulunuyorum. Tasarımı yapılacak arsalarınıza ve imar barışı kapsamındaki yapılarınıza teklif vermek için bekliyorum.
Gül K.

Gül K.

Misyonumuz; günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip edip yapılarda kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretmek, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözleri tam manasıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır. Vizyonumuz; dünyadaki değişim ve gelişmelere paralel olarak yapılan işlerde görselliği ve işlevselliğ
Nazz Design Studio

Nazz Design Studio

Nazz Design Studio olarak; mimarlık ve iç mimarlık alanlarında proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurucu - Mimar Nazlı Elçin olarak 14 yıllık sektörel deneyimim ve Nazz Design Studio olarak da 4.5 yıllık geçmişimizle İzmir merkezli olarak tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kullanıcı talep ve gereksinimlerini hassas biçimde analiz ederek projelendirme yapmakta, işinde uzman ekiplerimizle titiz bir uygulama ve imalat süreci yürüterek söz verdiğimiz tarihte işleri t
Cem Y.

Cem Y.

Mimari tasarım, proje taahhüt, danışmanlık, şantiye yönetimi, anahtar teslim uygulama yapabilmekteyim. 4,5 yıl yurtdışı toplam 10 yıllık tecrube
Özlem Öz E.

Özlem Öz E.

2012 yılından beri Manavgat, Antalya'da *Mimari *İç mimari *Tadilat *Restorasyon *3d görselleştirme *Enerji kimlik belgesi hazırlanması *İş yeri açma belgesi için vaziyet planı hazırlanması alanlarında hizmet vermekteyiz. Sizlerle tanışmak ve fikir alışverişinde bulunmaktan onur duyarız.
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Atölye Gd

Atölye Gd

12 yıllık piyasa tecrübemizle imar yönetmeliklerine hakim şekilde tasarım ve ruhsat projelerinizde sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız.
Keskin Kalem Mimarlık

Keskin Kalem Mimarlık

Mimari konsept proje tasarımı , 3D ve 2D teknik çizim desteği , İç mekan tasarımı ve görselleştirme hizmetleri. Tadilat ve Dekorasyon uygulamaları ile Projelerinizde çözüm ortağı.
Denizciler Mimarlık

Denizciler Mimarlık

Bursa öncelikli olarak Türkiye geneli her türlü projeden itibaren inşaatın her alanında profesyonel ekibimizle hizmete hazırız.
Cansu Y.

Cansu Y.

Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunu. Okul hayatı boyunca konut, müze, fakülte binası, banka binası gibi çeşitli projeler tasarlandı. İstanbul’da ve Adana’da olmak üzere iki ofis stajı; Adana’da bir şantiye stajı ve okul bitiminde Hatay’da bircok iş deneyimi bulunmaktadır. Temmuz 2019 dan beri CNS Mimarlik adi altinda bireysel calismaktadir. İleri derecede Autocad, Photoshop ; iyi derecede de Lumion ve 3dsMax bilgisi vardır. http://linkedin.com/in/cansu-yılmaz-658238152
Oğuzhan Solmaz

Oğuzhan Solmaz

Türkiyede orta ve büyük ölçekli projelerin tasarım ve uygulamalarında yer aldım. Ruhsat projesi, etüt proje hazırlama ve 3ds max programı ile 3 boyutlu mimari görselleştirme, plan boyama vb. İşler yapmaktayım.
TAM YAPI MİMARLIK

TAM YAPI MİMARLIK

Merhaba ben Emre ve Mimarım,şu anda İTÜ de master eğitimime devam ediyorum. Bir yandan da öğrencilik yaparken bir yandan da Mimarlık mesleğimi yapıyorum. Şuana kadar 5 tane Uygulama Projesi(2 tane apartman)(3 adet Villa), Yüksek Tünel Sera projeleri, dış cephe ve iç mimari modellemeler ve arazi üzerine binayı oturtma gibi işler yaptım, instagram üzerinden @tamyapimimarlik ile bana ulaşabilir ve çalışmalarıma göz atabilirsiniz.
HORO K.

HORO K.

Mari proje, 3d modelleme, iç mekan dekorasyonları, restorasyon projeleri ve maket işlerinizi en kısa sürede çözmek için iletişime geçebilirsiniz.
Naciye G.

Naciye G.

2010 yilindan itibaren aktif olarak mimari projelendirme yapmaktayim. Cesitli konut , turizim , ticari ve kamu yapilari alanlarinda projelendirme deneyimim bulunmaktadir.
Bkare Mimarlık

Bkare Mimarlık

Siz sadece ihtiyaçlarınızı, alışkanlıklarınızı ve hayallerinizi anlatın, biz ise bu anlattıklarınızı yapıya dönüştürelim. Sadece size özel, sizi anlayan ve sizi anlatan.
Aydan Ö.

Aydan Ö.

Anadolu Üniversitesi Mimarlık bolumu mezunuyum. Mimari proje çizimi ve proje takibinin her aşamasına oldukça hakimim. Üç boyutlu görselleştirme ve sunum, iç mekan tasarım ve projelendirmesi de aynı zamanda verdiğim hizmetler içerisinde yer almaktadır.
Tolgahan T.

Tolgahan T.

Bilgi birikimimin üzerine piyasada gözlemlediğim eksiklikleri gidererek kullanıcılara daha yenilikçi hizmet vermek için TT MİMARLIK markasını oluşturdum. Ofisimiz İzmir Çiğli de ancak yurt içi ve yurt dışı tüm projelere cevap verebiliyoruz. Hizmetlerimizi kısaca şöyle sıralayabilirim: -Proje - 3D Görsel - Maket -İç mekan tasarım / Tadilat -Anahtar teslim proje ve imalatı -Restorasyon proje ve imalatı (RRR) -Yurt içi ve yurt dışı Fabrika İmalatı -İmar Barışı Proje ve Danışmanlık -Akus
Hilal  P.

Hilal P.

Fethiye ilçesinde 13 senedir mimari proje dalında hizmet veriyorum. Konutlar, Özellikli villa ve turistik tesis projeleri deneyimlerim var ayrıca tadilat tamirat işleri de yapıyorum.
Veysel Ö.

Veysel Ö.

Mimarlık iç mimarlık proje- uygulama ve görselleştirme hizmeti vermekteyim.2 yıllık serbest piyasada tecrübem var.
Sinem  Y.

Sinem Y.

YALÇINKAYA İnşaatın mimari kolu olarak kurulmuş olan SYK MİMARLIK , inşaat anlamında 20 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte genç ve dinamik tarzıyla, modern mimariyi yakalayan tasarımlar üretmek ve bu projeleri hayata geçirmek için kurulmuştur.Hizmet kapsamında bir çok sorunlarınıza çözüm bulabiliyoruz; kişiye özel mobilya, mutfak, banyo tasarımları ve anahtar teslim uygulamaları, dış cephe kaplamaları ve yenileme, mimari proje, tasarım ve görselleme gibi bir çok anlamda kafanıza takılan inşaat il
Murat Y.

Murat Y.

Trakya Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Mimari proje çizimlerinde sektör bilgisine sahibim. Aynı zamanda 3D cafe ve ofis tasarımı işlerini yaparım. İmar barışı işlerinde tecrübeye sahibim.
Kültigin Y.

Kültigin Y.

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum. 10 yıldır kendi büromda mimarlık yapıyorum. Mimari proje çizimi, inşaat ruhsatı alımı ve imar barışı yapıyorum.
Buğra E.

Buğra E.

Mimari tasarım ve mimari proje dökümante etmede uygulanan nitelikli süreç ile işveren - mimar ilişkisininde göz önüne alan bir çalışma sistemi uyguluyoruz.
Ali G.

Ali G.

Firmamız mimarlık, iç mekan tasarımı, uygulama ve taahhüt hizmetleri vermekte olup; bunun yanında gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda 3 boyutlu modelleme, animasyon, VR(sanal gerçeklik) sunumları, katalog hazırlama gibi tasarım alanlarında da siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Atadoğu M.

Atadoğu M.

Mimari hizmetler kapsamındaki her türlü hizmet verilir. Proje, Ruhsat, Teknik Hizmetler, 3D Görselleştirme, Mimari Animasyon, Maket
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz