En İyi 25 Mimar | Armut

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.691 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Proje Ve Yönetim  M.

Proje Ve Yönetim M.

PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Özlem G.

Özlem G.

Uzman ekibim ile birlikte mimari çizim , uygulama , mekanik , elektrik işleri ve iç dekorasyon işleriniz için güler yüzlü ekibimle hizmetinizdeyiz.
Uncoist

Uncoist

UNCOist Design (Unusual Connections İstanbul) olarak biz, genç tasarımcılardan oluşan, İstanbul merkezli bir ofisiz. Mimarlık ve çeşitli tasarım dallarında faaliyet göstermekteyiz. İlgili disiplinlerden kişileri bir araya getirerek işlevsel,olgun ve sürdürebilir işler üretiyoruz.
Amtdesign

Amtdesign

Yurtiçi ve yurtdışında resort otel, residence ve AVM projelerindeki deneyimimiz ile mimari ve iç mimari proje ve danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerleyiz. Deneyimli ve uzman mimar, iç mimar ve mühendis kadromuz ile hiçbir proje küçük değildir anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Mimari ve iç mimari tasarımlarımızı özel tasarım dekor ve mobilyalar ile müşterilerimize sunmaktayız.
Ersin S.

Ersin S.

Güler yüzlü ve işinin ehli ekibimle, mimari tasarım ve dekorasyonda; kusursuz ve güvenilir bir sonuç için hizmetinizdeyiz.
Ceas Mimarlık

Ceas Mimarlık

Yapı Kayıt Belgesi Başvurusu. Rölöve ve proje çizimi. Zemin tespit tutanağının hazırlanması.Kat mülkiyeti tapusunun alınması konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız. Ceas Mimarlık
Musa Y.

Musa Y.

Tasarım, uygulama, imar barışı projelendirilmesi, 3d modelleme render, iç mekan tasarım ve uygulaması yapılır.
Baru M.

Baru M.

Ankara başta olmak üzere ülkemizin her yerinde mimari proje çözümleri teknik çözüm, model-maket işleri yapmaktayım. www.barumimarlik.com
Nihari Ş.

Nihari Ş.

İşini severek ve özenli yapan bir mimar olarak birçok iç mekan dış mekan tadilatları, mimari projelendirme, 3d çizim vb. konularında yardımcı olabilirim.
Burak Y.

Burak Y.

BY-BETA Mimarlık ve Mühendsilik 1990 yılından itibaren konut, villa, avm, iş merkezi, residence, toplu konut, alanlarında yüklü metrajlarda inşaat alanına sahip projelere imza atmıştır.BY-BETA Mimarlık ve Mühendsilik bir çok kamu kuruluşuna projeler tasarlamış, aynı mimari projelerin uygulama çizimleri, teknik şartnameleri, pursantajları, yaklaşık maliyet dosyaları hazırlamış ve teslim etmiştir. BY-BETA Mimarlık ve Mühendsilik politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çe
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Oea Mimarlık Ve İç Mekan Tasarım

Oea Mimarlık Ve İç Mekan Tasarım

Ruhsat projeleri, İmar Barışı, Kat irtifakı 3D görselleştirme, Reklam, İç mekan tasarım ve imalatımızla Hayal edebileceğiniz her çeşit üretim için Hizmetinizdeyiz. Yerinde keşif, Fotoğraflama ve ölçülü görselleştirme.
Ayşegül A.

Ayşegül A.

Yeni mezun olacak bir mimar adayıyım. İç mekan tasarımı, mimari ve iç mimari proje+uygulama, 3D görselleştirme ve sunumu, logo, broşür, afiş tasarımı, sunum altlıkları hazırlama hizmetlerini veriyorum. Henüz şirketleşmedim ve çalışmalarımı freelance olarak yürütüyorum. Bu konulardan herhangi birinde size yardımımın dokunacagını düsünecek olursanız lütfen iletisime gecmekten cekinmeyin.
Nazz Design Studio

Nazz Design Studio

Nazz Design Studio olarak; mimarlık ve iç mimarlık alanlarında proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurucu - Mimar Nazlı Elçin olarak 14 yıllık sektörel deneyimim ve Nazz Design Studio olarak da 4.5 yıllık geçmişimizle İzmir merkezli olarak tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kullanıcı talep ve gereksinimlerini hassas biçimde analiz ederek projelendirme yapmakta, işinde uzman ekiplerimizle titiz bir uygulama ve imalat süreci yürüterek söz verdiğimiz tarihte işleri t
Meltem M.

Meltem M.

Mimari ve iç mimari yaratıcı tasarımlarla ekonomik çözümler üretir. 3d modelleme ve render çizimleri ve sunum dosyası tasarımı yapar. Uygulama ve imalat çizimleri hazırlar. Saha ve imalat kontrolleri yapar.
Bekir Emre  A.

Bekir Emre A.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi nden 3.lük ile mezun oldum. Teknik çizim, maket ve heykel yapımı, program ve özel dersler, el çizimi, tasarım, 3D modelleme ve render, iç mekan tasarımı ve dekorasyonu, kütle-cephe-yapı-peyzaj tasarımı, duvar illüstrasyonları ve iç mekan uygulamaları, Diploma Projesi ve diğer okul projeleri yardımı, CV ve Portfolyo hazırlama gibi hizmetler vermekteyim. PORTFOLYO link: https://issuu.com/eates1/docs/aa referanslar: Dr Yaser JEMAA / Liverpool John M
İYON İNŞAAT İBRAHİM NALBANTOĞLU MİMARLIK BÜROSU

İYON İNŞAAT İBRAHİM NALBANTOĞLU MİMARLIK BÜROSU

4 yıllık mimarım başta restorasyon projeleri olmak üzere okul, otel, bina ve villa projeleri gibi birçok projede çalıştım.Şimdide kendi ofisimi açarak tecrübelerimi kendi isimde devam ettirmek istedim.Her türlü mimari proje, takim projeler tasarım projeleri, temelden çatıya inşaat isleri, dekorasyon işleri ve tadilat isleriyle hizmetinizdeyiz.
Furkan T.

Furkan T.

Mimarlık, Restorasyon ve Onarım, konusunda dış ve iç mekan proje ve uygulama çözümleriyle, müşterilerimize en iyi fiyat olanaklarıyla danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.
Base Mimarlık Ve Mühendislik

Base Mimarlık Ve Mühendislik

Mimari ve İç mimari tasarım, 3d görselleştirme, mağaza tasarımı konularında mimari çalışmalar yapmaktayız. Statik anlamda hem çelik konusunda hemde betonarme konusunda hizmet vermekteyiz.
İtibar İstanbul

İtibar İstanbul

PROJE HİZMET BAŞLIKLARI • Uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi • Mimari danışmanlık hizmetleri • Proje araştırma ve analiz • 2d, 3d mimari ve iç mimari tasarım süreci yönetimi • Mimari ve İç mimari 2 boyutlu / 3 boyutlu konsept proje tasarımı • 3d görsel sunum ve katalog çalışmaları • 2d tasarım ve renkli kat planları, sunum çalışmaları • Mimari ve iç mimari konsept geliştirme • 3D canlandırma görsel çalışmaları • Peyzaj tasarım projeleri İTİBAR İstanbul olarak temelde
Dnz Mühendislik-proje

Dnz Mühendislik-proje

Firmamız 2016 yılında İnşaat Mühendisi Deniz OĞRAŞ tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Kısa sürede inşaat sektörüne damgasını vuran şirketimiz, proje ve inşaat konusunda güçlü ve tecrübeli kadrosuyla; statik projelendirme ve danışmanlık, mimari projelendirme ve danışmanlık, sıhhi tesisat projelendirmesi, elektrik tesisat projelendirilmesi, zemin etüt hizmetleri, harita uygulama hizmetleri, yapı denetim hizmetleri gibi inşaata başlamadan önce gereken bütün hizmetleri tek bir elden size sunmakta
Yalçın Mimarlık & İç Mimarlık

Yalçın Mimarlık & İç Mimarlık

Muğla, Bodrum, Marmaris ve çevre ilçelerde mimarlık, iç mimarlık, tasarım ve inşaat sektörlerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.
My Mimarlık

My Mimarlık

MY Mimarlık ve Tasarım şirketi 2011 yılında Mahmut Yildiz tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren bir çok konut, ticari yapı, ofis, mağaza ve kurumsal konsept tasarımlı projelere imza atmıştır. Tasarımlarında değişen teknoloji ve ergonomik faktörleri göz önünde bulundurarak özgün mekanları tasarlanmak amaçlamakla birlikte , mimarlık mesleğinin geleceğe yönelik kesitinde ,dinamiklere ve eğilimlere ilişkin bulgulara dayanarak mimarın-mimarlığın, gelecekte, toplumsal konumunun öneminin
Adnan Ö.

Adnan Ö.

Mimarlık ve İç Mimarlık 3 Boyutlu Görselleştirme ve Animasyon Mimari Maket Gayrimenkul Danışmanlığı Müteahhitlik
Dilek A.

Dilek A.

Mevzuata hakim, sorunsuz projeler, Mimari proje çizimi ve kontrolü, statik proje, mekanik proje, elektrik proje çizdirilmesi,Belediyelerde imar durumundan inşaat ruhsatına kadar işlem takibi, tapuda kat irtifakı- kat mülkiyeti yapımı ve işlemlerin takibi, plan tadilatı-mevzii imar planı yaptırılması ve takibi, imar barışı işlemleri.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz