5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

825 Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Mimar

Bayrak Architecture Studio

Bayrak Architecture Studio

Bayrak Architecture Studio 2014 yılında mimarlık okumaya başladım ve o zamandan beri tasarlıyorum. Eğitim hayatım boyunca çeşitli ofislerde ve atölyelerde çalışarak bir çok farklı projede yer aldım. Dünyanın en prestijli mimarlık ödülü olan Pritzker ödülünü 2017 de alan RCR İle çalışarak tecrübelerinden yararlandım. Şu anda yüksek lisansımı sürdürüyorum ve Bayrak Architecture Studio’nun kurucusuyum. 2 Boyut Cad çizimlerinden 3D animasyonlarına kadar mimari tasarım alanında bir çok uygulama yapı
Tint Mimarlık

Tint Mimarlık

Tint Mimarlık olarak yetenekli ekibimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Projelendirme, detaylandırma ve uygulama kadromuz ile hayalleriniz bir tık daha yakın. Daha fazla bilgi için ulaşın; https://www.tintmimarlik.com/
Buket Nur Ertaş

Buket Nur Ertaş

Üretimi ve tasarımı çok severek her türlü yapı tasarım işini üstlenebilirim, Sketch Up, Revit üzerinden modellemeler yaparak Lumion, Vray ile görselleştirmesini ve post production işlerini yapabilirim. Özgeçmişim ve portfolyom için linkedin profilime bakabilirsiniz.
Mücahit Yılmaz

Mücahit Yılmaz

Proje çizimi,3D modelleme yapabilen,3dsmax,lumion,sketchup,AutoCAD gibi bilgisayar programlarını iyi derecede biliyorum.Pratik çözümlerle hayatinizi kolaylaştırir ve güzelleştirmebilirim.Yatırım yapıyorsanız iç çözüm ve mekan tasarimlariyla yatırımın değerini artırırarak hedefinize ulasmanizda yardımcı olabilirim.Önceligimiz sizlerin konforunuzu sağlamaktır.
MvF Mimarlık

MvF Mimarlık

-Eczane Tasarım -Diş kliniği Tasarım -Ofis Tasarım -Mağaza Tasarım -Kafe Tasarım -Konut İç Mekan Tasarım -Ruhsat ve Rölöve İşleriniz için deneyimli ekibimizle beraber sizlere yenilikçi ve ekonomik çözümleri sunuyoruz.
RKDesign Mimarlık

RKDesign Mimarlık

Merhabalar, Çeşitli Proje ofislerinde Hastane,Cami,Büyük ölçekli devlet projeleri,Elçilik,Kütüphane, Toplu Konut ve Villa projelerinin proje ve uygulama süreçlerinde yer aldım. Ayrıca Yer aldığım projelerin İç mimari tasarımı konusunda oldukça katkı sağladım.Edindiğim tecrübeler doğrultusunda sizlere kurucusu olduğum RKDesign Mimarlık Markası altıda hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Hizmetlerimiz; Mimari Proje,3d görselleştirme ve animasyon hizmetleri,Mimari Danışmanlık, İç mimari tasarım v
Özlem Şahin

Özlem Şahin

Ruhsata esas mimari, statik,elektrik makine projeleri paket halinde hazırlanıp ruhsat alımına kadar eşlik edilmektedir. Özellikle prefabrik konut yapılarında projelendirme ve ruhsat takibi son zamanlarda en yoğun yaptığım işler arasındadır. Ayrıca tadilat ve iç mekan projelerinde de danışmanlık vermekteyim.
Okan Demirci

Okan Demirci

İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun Mimarım. Her türlü iç mekan ve dış mekan mimari görselleştirme, modelleme yapabilirim. Lumion, Sketchup, Revit, Photoshop gibi programlara oldukça hakimim.
Erhan Gökçe

Erhan Gökçe

Mimaride amaç farklı bir bakış açısıyla, yenilikçi, kullanışlı ve kişiye özgün mekanlar elde etmektir.
Selman Gürçay

Selman Gürçay

2018 Girne Amerikan Üniverstesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Mimari proje danışmanlığı, rölöve çizimler, plan değişiklikleri, mimari tasarım ve 3 boyut görselleme gibi konularda bireysel olarak hizmet vermekteyim.
LABİRENT MİMARLIK

LABİRENT MİMARLIK

MİMARLIKTA A'DAN Z'YE HER ŞEYDE BİZE DANIŞIN. *Mimari Projeler, *İç Mimari Projeler *Ruhsat Projeleri, *Uygulama Projeleri, *Tadilat Projeleri, *Anahtar Teslim Projeleri, *Uygulama Hizmetleri, *Konsept Tasarımı, *Mobilya Tasarımı, *Mimari Görselleştirme Birçok konuda sizlerden gelen iş tekliflerine tecrübeli ekibimizle birlikte hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.
Mimar-h Yapı

Mimar-h Yapı

1960 yılından beri süregelen Alüminyum Cephe Danışmanlığı ve İmalatı işimizi Mimarlık ve Cephe Mimarlığı ile birleştirdik. Çözüm ortağınız olacağımız projelerinizi bekliyoruz.
Yea Architecture And Design

Yea Architecture And Design

Yiğit Ergeçen tarafından 2016 yılında İstanbul da kurulan mimarlık atölyesidir. Orta ve küçük ölçekli işlerde tasarım kalitesi ve netliği hedefi ile çalışılmaya başlanmıştır. Tasarım anlayışımız heyecan verici ama sade mekanlar tasarlamak olan, bunu en son teknoloji aletlerle ve müşteri ihtiyaçları odaklı bir anlayış ile yapıyoruz. Yiğit Ergeçen 2010 yılında Robert Kolej, ardından da Amerika nın en iyi mimarlık okullarından olan Rice School of Architecture dan onur derecesi ile mezun ol
Neb Mimarlık

Neb Mimarlık

Mimari Proje Danışmanlık Restorasyon Danışmanlık İç Mimarlık Danışmalık Tadilat Dekarasyon Ruhsat 3d model animasyon
Nurefşan Temizer

Nurefşan Temizer

3D RENDER - MODELLEME - ANİMASYON - TEKNİK ÇİZİM - UYGULAMA PROJELERİ - MİMARİ TASARIM - LUMİON - İÇ DIŞ MEKAN ÖNERİLERİ
Proje Tm Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Tadilat Ltd. Şti.

Proje Tm Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Tadilat Ltd. Şti.

Bünyesinde bulundurduğu Mimar iç mimar ve mühendisleri ile proje araştırma geliştirme . tasarlama ve tasarımlarını hayata geçirmek adına tüm imalat alanlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Projelerin uygulanabilirliği , fonksiyonel olması ve hayatlarınızı kolaylaştırmak adına Proje öncesi ve sonrası süreçlerde tüm ekibimizle desteklerimizi sunuyoruz.
Ka-Dem  Mimarlık

Ka-Dem Mimarlık

Ka-Dem Mimarlık ofisi İzmir Çeşme bölgesinde hizmet vermektedir. Ofis bünyesinde tasarım sürecinde dikkat ettiğimiz veriler konum, arsa, ulaşım, bütçe, belirlenen süre, aile bireyleri, mevcut yaşama biçimi, arzulanan yaşama biçimi, kullanım sıklığı, yatırım beklentileri, peyzaj kullanımı, yapısal sistem seçimi, teknik altyapı, dekorasyon düşünceleri, ve teknolojik donanım gibi başlıklardır. Bu başlıkları kullanıcılar ile detaylı konuşup kullanıcıların isteklerini netleştirip proje sürecine baş
Melih Çimenli

Melih Çimenli

YTÜ Mimarlık mezunuyum. 7 yıl İstanbul'da özel sektörde önde gelen mimarlık şirketlerinde çalıştım. Son 1 yıldır kendi işimi yapıyorum. Tasarım, ruhsat ve avan projelendirme, iç mimarlık hizmetleri ve inşai uygulama hizmetleri verilmektedir. websitesi: https://www.gestuelarchitecture.com/ instagram sayfası: https://www.instagram.com/p/CMuZ6GqBTV-/?igshid=u1js18ywx968
S4 YAPI

S4 YAPI

Sürekli aynı tasarımı yapmak yerine yapılanı bir daha yapmama idealizmiyle sizlerleyiz. YİNE DEĞİL YENİ sloganıyla yapılarınıza bir mimarı dokunuş isterseniz bir telefon uzağınızda olacağız. SERD4RCH yapı mühendislik ve mimarlık şirketi tüm ekibiyle sizler için Armut uygulamasında da aktif duruma geçmiş bulunmaktadır. Sizler için en iyisi 🍁 Bir tasarım 4 temel birleşimi bir araya geldiği zaman gerçekten bir tasarım oluşturur. Bunlar; İhtiyaçlar doğrultusunda mimari planlar Şık tasarımlar Do
Indes Mimarlık

Indes Mimarlık

InDes Mimarlık mimari ve iç mimari tüm hizmetleri, büyük ve küçük ölçekli projeleri kolaylıkla yürüten ve yöneten bir yapıya sahiptir. Firmamız genel olarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendisine prensip edinmiştir. Tasarımlar ile birlikte ürün ve üretim detayları, çalışma prensipleri, güvenlik ve çevre unsurlarınıda dikkate alır. Aynı zamanda firmamız gerçek anlamda AKILLI EV OFİS SİSTEMLERİ konusunda uzman olan firmamız uluslararası ödüllü ürünler ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.
Selamettin Abak

Selamettin Abak

Merhaba . Sizin için daha konforlu mekanlar tasarlamak ve hayatınızı güzelleştirmek öncelikli hedefimizdir. Ben ve ekip arkadaşlarım bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tasarım ve Fonksiyonu birleştirerek daha yaşanılabilir ferah mekanlar tasarlamak için yanınızdayız. İYİ GÜNLER.
Atadoğu Mamal

Atadoğu Mamal

Mimari hizmetler kapsamındaki her türlü hizmet verilir. Proje, Ruhsat, Teknik Hizmetler, 3D Görselleştirme, Mimari Animasyon, Maket
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Dama Design Mimarlık

Dama Design Mimarlık

Her türlü mimari proje işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı-Güvenilir ve En uygun çözümlerle sizlere yardımcı olabiliriz.
Ecem Yücel

Ecem Yücel

ECEM YÜCEL Mimar - Kurucu OME Proje Mimarlık Mühendislik 2014- Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ruhi K.
Mimar   09/03/2021

Gayet iyi ve basarili bir mimar. Musteriyle iletisimi memnun edici. Verdigim proje gayet guzel bir sekilde tamamlandi.

         
Zeynep E.
Mimar   22/02/2021

Kullandıkları programlar piyasada bireysel hizmet verenlerden farklı olduğu için ilave artıları mevcut ..

         
Oğuzhan A.
Mimar   18/02/2021

Öncelikle çok hızlı bir geri dönüş aldım. Bu piyasa şartlarında güzel teklifi ve en önemlisi istenileni algılama ve bunu güzel bir şekilde projelendirme hizmeti sundu.Projemizi belirttiği zaman içerisinde hızlı bir şekilde teslim etti. Firma yetkilisi Rıdvan bey’e çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, işi ile ilgili ve mesleğini layığı ile yerine getiren birisi. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

         
İsmail D.
Mimar   02/02/2021

İstediğim hizmete karşı hemen dönüş yaparak, her sorduğum soruya cevap vererek kafamda soru işarete bırakmadan bilgi verip yardımcı olduğunuz ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

         
Gül A.
Mimar   30/01/2021

Enes bey İlgili sorumluluk sahibi bir kişi sorularınıza sizi dinleyerek gerekli cevapları yeterli düzeyde verebilmektedir.Kendisiyle çalışmak konusunda bir sıkıntı yaşanmayacağını düşünüyorum.

         
Eren S.
Mimar   28/01/2021

Bayrak mimarligin villa projelerime sagladigi katkilardan dolayi cok tesekkur ederiz. Iletisim dahil tum hizmetleri cok iyiydi.

         
Mehmet K.
Mimar   06/01/2021

İşlerinin Ehli mimarlar Gönül Rahatlığı ile işinizi TESLIM edebilirsiniz .çok memnun kaldık herşey için Teşekkür ederim.

         
Müşteri 1.
Mimar   19/12/2020

Saltuk bey ve ekibi inanılmaz istekli ve azimliler. Şirketin İş Geliştirme Uzmanı var ve proje detaylarını öğrenmek için hemen beni aradı ve yüzyüze görüşme ayarladık, örnek projelerini bana gönderdiler çok beğendim. Kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağım. Proje bittikten sonra tekrar yorum yaparım.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz