5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

683 Mimar hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Mimar

Onat Özyurt

Onat Özyurt

2010 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. 4 yıl mimarlık firmalarında 4 yıl da kendi imzamla çalıştım. Genellikle konut projelerini tasarlayıp ruhsatlandırarak imza attım. Ayrıca hibeli ticari yapı olan süt ve süt ürünleri tesisi tasarladım. Şu an da ek olarak imar barışı kapsamında ruhsatsız binaların rölöve çalışmalarını yaparak tapu başvurusunu da gerçekleştiriyorum. Tasarımı yapılacak arsalarınıza ve imar barışı kapsamındaki yapılarınıza teklif vermeye hazırım. Görüşmek dileğiyle.
Hicret  Efe

Hicret Efe

Yakın Doğu Üniversitesi mezunuyum uzun zamandır ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktayım Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,Sulusaray Belediyesi gibi kamu kurumlarında bunun yanı sıra özel sektöre çok sayıda hizmet vermiş bulunmaktayım www.hicretefe.com * Mimari projelendirme ve uygulama * Konsept danışmanlık * 3d mimari görselleştirme ve sunum * İç Mimarlık projelendirme ve uygulama * Dekorasyon – mobilya imalat çizim ve sunumları olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayım
Yea Architecture And Design

Yea Architecture And Design

Yiğit Ergeçen tarafından 2016 yılında İstanbul da kurulan mimarlık atölyesidir. Orta ve küçük ölçekli işlerde tasarım kalitesi ve netliği hedefi ile çalışılmaya başlanmıştır. Tasarım anlayışımız heyecan verici ama sade mekanlar tasarlamak olan, bunu en son teknoloji aletlerle ve müşteri ihtiyaçları odaklı bir anlayış ile yapıyoruz. Yiğit Ergeçen 2010 yılında Robert Kolej, ardından da Amerika nın en iyi mimarlık okullarından olan Rice School of Architecture dan onur derecesi ile mezun ol
Gülfem Özer Mimarlık

Gülfem Özer Mimarlık

Mimari ve İç Mimari Projelendirme Konsept Danışmanlığı İç Mimari Uygulama ve Kontrolörlük Cephe Tasarım ve Danışmanlık
AKE Mimarlık Müh. İnş.

AKE Mimarlık Müh. İnş.

Gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinen AKE Mimarlık; A.Emre Avcı ve Ali Can Keser tarafından 2013 yılında Antalya Merkez’de kuruldu. AKE Mimarlık; İç Mimari, Mimari Tasarım, Dekorasyon ve Uygulamaları konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir. Toplu Konuttan Ticari yapılara, büyük ölçekli Otel ve Villa projelerinde çok yönlü tecrübesiyle, geniş kapsamlı işlere imza atan AKE Mimarlık; ”HERKES İÇİN MİMARLIK” anlayışı ile hareket
Sedanur Demir

Sedanur Demir

Işık üniversitesi mimari restorasyon bölümünden mezunum.AUTOCAD, 3DS MAX bilgim vardır. Her türlü çizim yapılır.
Müzeyyen Cerav

Müzeyyen Cerav

Proje teknik çizimi , 3d modelleme ve tasarımını yapıyorum .Kaliteli ve etkileyici projeler için birlikte çalışabiliriz.
Berk  Akören

Berk Akören

İmarAnkara nın TMMOB kayıtlı Kurucu Mimarıyım. Villa - Müstakil Ev - Apartman yapıları için gerekli Belediye Ruhsat Projeleri, İmar Barışı Projeleri, Mimari Proje ve 3D proje hizmeti vermekteyim. İmza yetkinliğim vardır. www.imarankara.com | Ofis adresi : İçel Sokak 29/1 Kızılay/Ankara
HORO KURTARAN

HORO KURTARAN

Mari proje, 3d modelleme, iç mekan dekorasyonları, restorasyon projeleri ve maket işlerinizi en kısa sürede çözmek için iletişime geçebilirsiniz.
Özlem Şahin

Özlem Şahin

Ruhsata esas mimari, statik,elektrik makine projeleri paket halinde hazırlanıp ruhsat alımına kadar eşlik edilmektedir. Özellikle prefabrik konut yapılarında projelendirme ve ruhsat takibi son zamanlarda en yoğun yaptığım işler arasındadır. Ayrıca tadilat ve iç mekan projelerinde de danışmanlık vermekteyim.
Ny Mimarlik

Ny Mimarlik

NY MİMARLIK LTD. ŞTİ. olarak 2011 den beri ruhsat projeleri, dekorasyon projelendirme ve uygulama ve profesyonel mimari maket hizmeti vermekteyiz.
Fatih Demir

Fatih Demir

Yapı Ruhsatı icin gerekli olan mimari statik elektrik mekanik projeler hesaplı ve hızlı bir şekilde firmamızca yapılır.
Hilal Özbek

Hilal Özbek

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü 2015 mezunuyum. 4 yıldır özel sektörde mimarlık yapmaktayım.
Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Turunç Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.

Merhaba, Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Fethiye ve çevresinde proje tasarım, 3d sunumlar ve şantiye şeflikleri yapıyorum.
By Mimarlık

By Mimarlık

Konforlu ve ekonomik yaşam alanları sunmak amacıyla hazırladığımız tüm projelerimizde, sizlere tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Ali Saithan Ulusoy

Ali Saithan Ulusoy

İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun; Revit, 3ds max, sketch-up, autocad, photoshop, simlab gibi 3 boyut tasarım ve Sunum programlarında kendini geliştirmiş bir mimarım. Baştan sona mimari proje tasarım, sunum ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyim. Bunun dışında lazer kesim, maket çizimi ve uygulaması da yapabilirim.
Yapımekan Mimarlık

Yapımekan Mimarlık

Mimari kültürümüz ve birikimlerimizin ışığında çevreye duyarlı, insanların hayat kalitesini yükseltecek çağdaş proje, mekan ve yapılar tasarlamak amacıyla yolumuza 1989 yılından itibaren emin adımlarla devam ediyoruz. Tüm hızıyla süren inovasyon çağında mimarlık ve inşaat sektörünün yeniliklerini takip ederek her bir projemizde en uygun teknik ve teknolojik yaklaşımları kullanmaya özen gösteriyoruz. Mimari anlayışımızdaki en önemli unsurun geleneksel ve modernin birbirinin tamamlayıcısı olduğun
Hilal  Polat

Hilal Polat

Fethiye ilçesinde 13 senedir mimari proje dalında hizmet veriyorum. Konutlar, Özellikli villa ve turistik tesis projeleri deneyimlerim var ayrıca tadilat tamirat işleri de yapıyorum.
Benay Arıker

Benay Arıker

Mimar Sinan Guzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi | Mimarlık Bölümü mezunu. Mimari proje , konsept proje, uygulama projesi, ic mekân tasarımı ve uygulaması yapılmaktadir.
Studio Be²

Studio Be²

Mimari tasarım ve mimari proje dökümante etmede uygulanan nitelikli süreç ile işveren - mimar ilişkisininde göz önüne alan bir çalışma sistemi uyguluyoruz. Stüdyomuz, insan ölçeğini, insan algısını ve insanın mekansal deneyimlerini tüm işlerinde bir altlık olarak kullanır. Ekip, edindiği vizyon , tasarım yetileri ve önemsediği kent konteksinin izdüşümlerinin fiziksel karşılığını ürettiği projelere ve tasarım önerilerine de bir tür plug-in olarak “eklemler”. İşte tüm bu sorumluluk içinde işve
Merve Çeliknalça

Merve Çeliknalça

2 boyutlu teknik çizim 3 boyutlu modelleme ve render işlerinde uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sağlayabilirim.
Kil Architects

Kil Architects

Mimari, iç mimari ve tadilat projeleriniz için; -Danışmanlık ve konsept proje, -Rölöve ve metraj çalışmaları, -Keşif ve Yaklaşık maliyet hesaplama, -Mimari proje, 3d modelleme ve görselleştirme, -İç mekan detayları, -Ruhsat ve uygulama çizimlerinin hazırlanması, -Anahtar teslim proje uygulamaları aşamalarında hizmet vermekteyiz.
Nesli Şah İnan

Nesli Şah İnan

Mimarlık/İç Mimarlık/Ev Tadilatı/İnşaat/Proje Hazırlama/Modelleme/Photoshop Alanlarında hizmet vermekteyim.
S&a Mimarlık

S&a Mimarlık

Yaşam alanlarımızın iyi tasarlanmış, içinde vakit geçirirken bizi iyi hissettirecek yerler olmasını istiyoruz. Doğru tasarım, doğru malzeme ve malzeme doğru detay çözümleri ile kaliteli mekanlar üretmeyi hedefledik.
Atölye Gd

Atölye Gd

12 yıllık piyasa tecrübemizle imar yönetmeliklerine hakim şekilde tasarım ve ruhsat projelerinizde sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Kizildeniz
Mimar   21/09/2020

Güzel çalışmalar , güzel insanların elinden çıkar . Değerli mimarıma güzel çalışması için teşekkürü borç biliyorum . Tecrübeli ve güler yüzlü çalışması için Bahriye hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır . Fiyat olarak , iş olarak bizi hiç üzmedi . Farklı projelerde çalışmak dileğiyle . Her şey için sağol , bizim hatalarımız varsa affola . Çalışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum . Sağlıklı ve mutlu kalın .

         
Ertuğrul Bak
Mimar   14/08/2020

Tecrübeli ve güler yüzlü yaklaşımından ötürü Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum fiyat olarak da bizi üzmedi emeğine sağlık farklı projelerde çalışmak dileğiyle Çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum

         
Bayram Kaya
Mimar   23/07/2020

Güler yüzü, kaliteli hizmeti ve tüm süreçteki desteği ve danışmanlığı için Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim. Endişeniz olmasın, gözünüz arkada kalmasın. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Mustafa Gülek
Mimar   29/06/2020

Henüz bir anlaşma sağlamadım ancak ihtiyacınıza cevap verecek muhataplar çıkıyor sonuc alabileceğiniz bir yolda oluyorsunuz.

         
Ayşe Yıldız
Mimar   27/06/2020

Berk Bey işini hakkıyla ve doğru şekilde yapan bir mimar. Süreç boyunca sürekli iletişimde kalarak isteklerimizi önemsedi dikkat etmediğimiz detaylara dikkat verdi. Konuya oldukça hakim şekilde bizi de yönlendirdi. Teşekkür ediyorum kendisine

         
Devrim Ağar
Mimar   18/06/2020

Bir insan bu kadar mı hakim olur işine, bu kadar mı ciddiye alır işini, iş ahlakı süper, şiddetle tavsiye ederim.

         
Egemen Gül
Mimar   01/05/2020

Enes bey gerçekten tüm işlem boyu yardımcı olan ve işini seven bilen değerli bir mimar. Tüm prosedür boyu yardımcı oluyor. Herkese tavsiye edebilirim. Sorunsuz ve hızlı bir işlem istiyorsanız Enes bey ile çalışmanız gerekiyor. Ben gerçekten nerden başlayacağım bilmiyordum. Herseyi tek tek anlatarak doğru yönlendirmeleri yapıyor.. Çok teşekkür ediyorum.

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz