En İyi 25 Mimar - Armut

En İyi 25 Mimar

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.967 Mimar teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Sadullah Karadağ

Sadullah Karadağ

Mimari proje,mekan organizasyonu ve tasarımı, cephe tasarımı,sunum ve görselleştirme, uygulama ve şantiye yönetimi.
Guroglu Mimarlık

Guroglu Mimarlık

KEŞİF : Sahaya inip çevresel faktörleri yatırımcının talepleri ile karşılaştırıp, verimli projelendirme için veriler topluyoruz. TASARIM : Mekan Zenginliğini diğer bütün teknik disiplinler (statik, mekanik, elektrik, harita, jeoloji) koordinasyonu ile buluşturup, yatırımcı ile empati kurarak, basit çizgiler ile alışılagelmemiş projeler tasarlıyoruz. BÜROKRASİ : İnşaata başlanabilmesi için yatırımcı vekaleti ile tüm bürokratik süreçleri en hızlı ve en yararlı şekilde yönetip, yatırımıcının e
Sibel Ülker Yamacı

Sibel Ülker Yamacı

Genç dinamik ve güçlü modern tasarım çizgisi ile mimari ve iç mimari proje tasarımlarınızı yaparız hatta isterseniz uygulamalarınızı büyük bir titizlik ile hayata geçirmenize yardımcı oluruz.
A1-b2 Proje Tasarım

A1-b2 Proje Tasarım

B2 PROJE & TASARIM, alanında farklı tecrübe ve deneyimlere sahip olan, Mimar Bahriye Kara tarafından, edinilmiş profesyonel tecrübelerin biraraya getirilerek üretimi daha verimli hale getireceği inancıyla faaliyete geçirilmiştir. Firmamız; bina ve mekanlarda organizasyon şemasının kurulumundan projenin işletmeye alınmasına kadar geçen süreçte gerekli tüm hizmet ve servisi müşterilerine sağlamak disiplinini ilke edinmiştir. Mimari ve iç mimarı alanlarında tasarımdan projelendirmeye, proje yöne
As Mimarlık

As Mimarlık

Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 5 yıl kadar İstanbul da çalıştıktan sonra 2 yıl da Kayseri de çalışıp kendi ofisimi kurdum. 3 boyut görselleştirme,mimari tasarım ve uygulama üzerine deneyim sahibiyim.
Aykırı Mimarlık Atölyesi

Aykırı Mimarlık Atölyesi

"Önce insan çevresini şekillendirir, sonra çevresi insanı" inanışıyla kurulduğu günden itibaren aralıksız olarak çalışmalarını sürdüren, Aykırı Mimarlık Atölyesi, Güneş Yıldırım Okul (ODTÜ) tarafından Çankaya da kuruldu. Bizim tasarım anlayışımızda, tasarım sadece formlardan meydana gelmez. Tasarım, insan ihtiyaçlarına en optimal şekilde cevap vermeli, her projeye özgü çözüm sunmalı. Bize göre, tasarımın mükemmelliği, detaylarında saklıdır, ve bu yüzden, projelerin uygulamalarını da tas
Batmaz Proje

Batmaz Proje

Iç -Dış Mimarlık-Mühendislik-Tasarım ve Uygulama hizmeti veren uzman kadromuz ile kaliteye uygun fiyatla ulaşabilirsiniz
Zehra Onaran

Zehra Onaran

Mimar Zehra Onaran 1984 yılında Hatay’da doğmuş ve eğitim hayatını 2007 yılında İTÜ MİMARLIK Fakültesinden Mezun olarak tamamlamış, çeşitli özel Şirketlerde Mimarlık ve Uygulama alanından çalışmalarına devam etmiştir. 2009 Yılında Ortaklı bir firmaya kurmuş olup devam eden süreçte Firma 2009 yılında Mimarlık ve İç Mimarlık sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir. Tasarım Projelendirme Uygulama İmar Danışmanlığı tecrübesiyle yurt içi ve dışında; Konut, Ofis, Otel, Cafe ve Restoran, Hotel,
Demir

Demir

2007 yılından beri süregelen mesleki zaman diliminde bir çok projelendirme - uygulama işinde bulunmuş, bir çok yarışmalara katılmış ve bunlardan bazılarında ödüller de kazanmış genç bir ekibiz. Benzeri işlerinizde bizler de önerilerde bulunmak isteriz.
Elvin Tahiroglu

Elvin Tahiroglu

2015 yılı Orta Dogu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) mimarlik bolumu mezunuyum. 2017 yılı İhsan Doğramacı Bilkent Univeristesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bolumu mezunuyum. Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, belirtmek isterim. Mimari, iç mimari, restorasyon uygulama veya 3 boyutlu cizim ve sunumlari yani sira danışmanlık h
Mesa Mimarlık (cemile Özkan Kayacık)

Mesa Mimarlık (cemile Özkan Kayacık)

Mesa Mimarlık, mimari tasarım, mimari uygulama, 3 boyutlu model ve maket hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Mimari, iç mimari, restorasyon, ve peyzaj projelerinde teknoloji tabanlı hizmet veren bir işletme olmamızın yanında danışmanlık hizmetlerini de portföyümüze sunmaktayız. Eğitim yapıları üzerine yüksek lisansımı tamamlamış olmam ile birlikte "eğitim yapıları mimarisi" de vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin beklentisi analiz edilerek, konsept proje t
Buğra Evsen

Buğra Evsen

Mimari proje ve tasrım üretimi ile ilgiliyiz. Proje ve tasarımlar bir çok platformada ve yarışmada ödüller almıştır. Gerek farklı tasarımlar gerekse hızlı ve doğru proje üretimleri kullanılan software ile alt disiplinleri güçlü ve eksiksiz koordinasyonu yapılmaktadır.
Mfm

Mfm

Konut, rezidans, kapalı otopark, çok amaçlı sosyal yapı , fabrika yönetim ofisi gibi yapıların tasarım ve uygulama süreçlerini tamamlamış olan Mfm mimarlık ortağı olarak hizmet veriyorum.
Merve Dikmen

Merve Dikmen

DENEYİMLİ TEKNİK KADROSU İLE MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ, PROJE TASARIM VE UYGULAMA, RUHSAT PROJESİ, PAKET PROJE İŞLERİ, DANIŞMANLIK VE TAAHHÜT İŞLERİ KONUSUNDA MEMNUNİYETİNİZİN ÖN PLANDA OLDUĞU GÜVENEBİLECEĞİNİZ ADRES.
Sivrioğlu Mimarlık

Sivrioğlu Mimarlık

Mimari projesi tasarımı, Mimari uygulama projesi ve uygulama detayları çizimleri, 3 boyutlu tasarım,Statik hesaplama,Statik uygulama projesi
Martı Dizayn Mimarlık İnşaat

Martı Dizayn Mimarlık İnşaat

Mimarlığın bir PROBLEM ÇÖZME SANATI olarak ele alındığı MARTI Mimarlık da, makro ölçekte stratejik planlamadan başlayıp, mikro ölçekte 1 1 mimari uygulama detaylarına kadar proje sürecini ilgilendiren her aşama bir bütün olarak ele alınmaktadır.
Burhanettin Çavdaroğlu

Burhanettin Çavdaroğlu

HİZMET POLİTİKAMIZ Çavdaroğlu Mimarlık yatırımlarınızı en ince ayrıntılarına kadar düşünerek en verimli şekilde tasarlamayı yapım maliyeti ekonomisi açısından size fayda sağlamayı hizmet politikası haline getirmiştir. Yapacağımız tasarımlar size ve kullanıcıların kriterlerine uygun, çok fonksiyonlu, rahat , modern, çevreye duyarlı ve estetik yapılar olacaktır. HİZMET ALANLARIMIZ - Küçük ölçekten büyük ölçeğe geniş yelpazede konut tasarımı -Endüstriyel ve sosyal tesis tasarımı
Fatma Zehra Bakum

Fatma Zehra Bakum

Mimari proje taslak çalışması, halihazırda olan taslağın detaylı teknik çizimle uygulama haline getirilmesi, 2 yıllık mimari ofis tecrübesiyle hızlı, sorunsuz teslimat.
Elda Architects

Elda Architects

YTÜ lisans, MSGSÜ yüksek lisans eğitimi, 6 yıl proje tasarım ve uygulama alanlarında profesyonel iş deneyimi, yurtdışı tecrübeleri ile, Mimari ve İç mimari proje tasarım, görselleştirme ve uygulama alanlarında yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler üretebiliriz. Küçük ve büyük ölçekli tüm mekanlar ve mobilyalar üzerine, tasarım ve inşaat alanlarında çalışabiliriz.
Hakan Öztürk

Hakan Öztürk

MODERN TASARIM GÜCÜMÜZLE YANINIZDAYIZ. Konsept Projeler, Mimari Avan Projeler, Mimari Görselleştirme Hizmetleri, Uygulama Projeleri ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri sunmaktayız.
Gizem Izmir

Gizem Izmir

Yurtdisinda surdurulebilirlik alaninda master derecesini tamamlamis bir mimarim. Hali hazirda Londra da yasamimi surdurmekteyim. 2 boyutlu ve 3 boyutlu cizimlerin yani sira surdurulebilirlik alaninda da danismanlik vermekteyim. Doktoraya baslamak uzere hazirlanmakta, bir yandan da piyasada calismalarimi surdurmekteyim. Lutfen, ozellikle özgün projeler arayanlar benimle iletisime gecsinler.
Ayse Tarın

Ayse Tarın

Uygulama projesi çizip belediye takip işleri konusunda tecrübeli olup ruhsat aşamasına kadar dosyayı getirebilirim ama isteğe bağlı olarak sadece mimari uygulama projesi de çizebilirim
Ar-gü İnş.tur.rek. Ve Nak. Ltd Şti

Ar-gü İnş.tur.rek. Ve Nak. Ltd Şti

1982 de şahıs firması olarak kurulan ancak 1998 den itibaren şirketleşen firmamızda İşin başından, anahtar teslimine kadar Bilgisayar destekli Proje çizimi, keşif, hakediş hazırlama dahil, tadilat, dekorasyon işleri ve her türlü inşaat işlerinde uygulama ve danışmanlık teknik hizmet, firmamız tarafından sunulmaktadır.
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Ayşegül Tunçel

Ayşegül Tunçel

3 boyut modelleme,çizim revizyonları, tasarım,photoshop tecrübelerim vardır.İstanbulda çeşitli ilçelerde ruhsat projelerinde sürecin başından sonuna kadar çizim ve takip aşamasında bulundum.Mimarlık tasarım ofisinde çalışıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz