5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.784 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Onat Ö.

Onat Ö.

2010 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. 4 yıl mimarlık firmalarında 3 yıl da kendi imzamla çalıştım. Genellikle konut projelerini tasarlayıp ruhsatlandırarak imza attım. Ayrıca hibeli ticari yapı olan süt ve süt ürünleri tesisi tasarladım. Şu an da ek olarak imar barışı kapsamında ruhsatsız binaların rölöve çalışmalarını yaparak tapu başvurusunda bulunuyorum. Tasarımı yapılacak arsalarınıza ve imar barışı kapsamındaki yapılarınıza teklif vermek için bekliyorum.
Keskin Kalem Mimarlık

Keskin Kalem Mimarlık

Mimari konsept proje tasarımı , 3D ve 2D teknik çizim desteği , İç mekan tasarımı ve görselleştirme hizmetleri. Tadilat ve Dekorasyon uygulamaları ile Projelerinizde çözüm ortağı.
Hicret  E.

Hicret E.

Yakın Doğu Üniversitesi mezunuyum uzun zamandır ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktayım Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,Sulusaray Belediyesi gibi kamu kurumlarında bunun yanı sıra özel sektöre çok sayıda hizmet vermiş bulunmaktayım www.hicretefe.com * Mimari projelendirme ve uygulama * Konsept danışmanlık * 3d mimari görselleştirme ve sunum * İç Mimarlık projelendirme ve uygulama * Dekorasyon – mobilya imalat çizim ve sunumları olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayım
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Zeynep Kübra G.

Zeynep Kübra G.

Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık 2014 mezunuyum. 4 yıldır fiili olarak özel bir şirkette çalışıyorum. Program olarak autocad kullanıyorum. çizimlerimde photoshop ve revit programlarını da kullanıyorum.
Gül  C.

Gül C.

Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerini bitirdim. Mimari, iç mimari/dekorasyon ve peyzaj tasarımlarınızı yapabilirim.
Musa Y.

Musa Y.

Yaklaşık 3 yıldır bu sektörde çalışmaktayım . Projenin büyüklüğüne göre ekip sayımız artabilir.İstanbul,Bursa, Balıkesir,İzmir ve Eskişehir de hizmet verebiliyoruz. Tüm mimarlık,iç mimarlık hizmeti, 3 boyut görselleştirme ve katoloğ hazırlama yaptığımız hizmetlerdir. Bütçenize uygun fiyatlar ile isteğinize uygun kalite hizmet yapılır. Ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Yaptığımız işler garantili olup önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Öztorun

Öztorun

Yapılan işlerimizde verimlilik,düzenlilik ve kalite ana şartlar olmak üzere müşteriye verilen detaylı bilgi ile güven şağlamak amacımızdır.
Hilal  S.

Hilal S.

•Mimari projelerinizde, (ruhsat projesi,avan proje,uygulama projesi destek..) •İç mekân tasarım, •Tadilat, •Tasarım, konsept proje, •3D(3 Boyutlu) çalışmalarda, render çalışmaları •proje sunumları
Mahmut Maksut U.

Mahmut Maksut U.

2016 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 4 sene özel sektörde iç mekan ölçeğinden kent meydanı ölçeğine bir çok projede çalıştım. Kendi tasarımlarımı hayata geçirmek için buradayım . İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.
Resul Ekrem K.

Resul Ekrem K.

Yeni mimar olmama rağmen bu sektörde hız ve emin adımlarla ilerleyeceğime inanıyorum. Benimle çalışmaktan keyif alacağınıza eminim.
Jale S.

Jale S.

10 yillik tecrubem ile her turlu ic mimarlik, dis mimarlik, cevre tasarimi, proje cizimi,cephe giydirme ve cizim islerinizi kisa zamanda ve en iyi sekilde sunarim.
Atelye Fi Mimarlık

Atelye Fi Mimarlık

İşlevsellik ve estetiğin bir arada bulunduğu, zamanını yansıtan özgün tasarımlar ile mimari proje hizmetleri vermektedir. Tasarım aşamasından işin bitimine kadar müşteri memnuniyeti ve kamu yararı düşünülerek kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Mehmet Arif A.

Mehmet Arif A.

ESC Mimarlık olarak; gereksinimi ve yenilikçi düşünceyi ön plan da tutarak, mimari tasarım projeleri, uygulama projeleri, mimari görselleştirme ve 3D hazırlama, konularında çalışmalar yapmaktayız. Mimari ve iç mimari projelerinizin, üç boyutlu çalışmalarını hazırlayarak, başarılı görüntü almak ve bu kaliteyi sağlayarak, projenizin farkını ortaya koymakta en önemli başarılarımızdandır. Proje çalışmalarına bağlı kalarak; maliyet analizi, malzeme dokümanları ve fiyat teklifleri hazırlayarak, ima
Proje Ve Yönetim Merkezi

Proje Ve Yönetim Merkezi

PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Şule Nur Ç.

Şule Nur Ç.

Modern, Sıradışı tasarımlarımızla İzmit'te hizmet vermekteyiz. Mimari/İnşaat alanındaki tüm problemlerinize en hızlı ve en doğru şekilde çözüm üretmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz
As Mimarlık

As Mimarlık

Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 5 yıl kadar İstanbul da çalıştıktan sonra 2 yıl da Kayseri de çalışıp kendi ofisimi kurdum. 3 boyut görselleştirme,mimari tasarım ve uygulama üzerine deneyim sahibiyim.
Gonca K.

Gonca K.

İsteklerinize en iyi şekilde cevap vermek, sektördeki tecrübem ile proje sürecinize katkı sağlamak ve işinin hakkını veren ekibimle size en iyi desteği sağlayıp çözüm ortağınız olmak için buradayım.
MOSSART DS' MİMARLIK

MOSSART DS' MİMARLIK

MOSSART DS', MİMARİ TASARIM VE UYGULAMA ALANINDA ELDE ETMİŞ OLDUĞU 5 YILLIK TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİYLE, PROJELERİNİZE DEĞER KATACAK " ÖZGÜN, EKONOMİK, GERÇEKÇİ VE UYGULANABİLİR " ÇÖZÜMLERİ, HIZLI BİR ŞEKİLDE TARAFINIZA SUNMAK İÇİN " ENERJİK, HEVESLİ VE ÜRETKEN " EKİBİYLE HEYECANLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR.
Erba Yapı

Erba Yapı

ERBA YAPI olarak mimarlık, mühendislik ve gayrimenkul alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. www.erbammg.com üzerinden bizleri inceleyebilir ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Gül K.

Gül K.

Misyonumuz; günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip edip yapılarda kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretmek, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözleri tam manasıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır. Vizyonumuz; dünyadaki değişim ve gelişmelere paralel olarak yapılan işlerde görselliği ve işlevselliğ
Tba Mimarlık

Tba Mimarlık

TBA Mimarlık olarak; Eğitim, Sağlık, Spor, Sanayi, Turizm, Konaklama, Ticaret, Yönetim, Sosyal ve Kültürel Yapılar ile Çok Fonksiyonlu Yapılar alanında mimari proje tasarımı, cephe tasarımı, 3d mimari animasyon, mimari uygulama projeleri, mimari etüt ve avan proje, mimari tadilat projeleri, iç mekan tasarımı ve bunun benzeri mimarlık hizmetlerini işlevsel, estetik ve yenilikçi tasarım ilkelerine bağlı bir şekilde yerine getirmeyi amaçlıyoruz.
Atölye Gd

Atölye Gd

12 yıllık piyasa tecrübemizle imar yönetmeliklerine hakim şekilde tasarım ve ruhsat projelerinizde sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız.
Furkan K.

Furkan K.

Mimari ve İç mimari tasarım ve projelendirme konusunda yenilikçi ve modern tasarım anlayışı içerisinde işlerimizi özenle yapmaktayız.
Enes S.

Enes S.

Yeni projeleriniz için tasarım yapıyoruz, mimari uygulama çizimlerinizi yapıyoruz. 3d görsellerini hazırlıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Tunc
Mimar   13/12/2019

son derece özverili bir çalışma sonucu istediğim projeyi basarili bir şekilde hızlıca tamamlamıştır. teşekkür ediyorum.

         
Şule Kılıç
Mimar   05/12/2019

işlerinde titiz çalışan, tecrübeli ve yetkin bir şirket. ilginiz ve bu kadar kısa sürede projeyi teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

         
Esra Karadağ Karadağ
Mimar   12/11/2019

Onat Bey son derece kibar ve profesyonel bir şekilde işimizi zamanında ve istediğimiz gibi teslim etti. Herkese tavsiye ederim. Mimar Beye tekrar teşekkürler..

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz