En İyi 25 Mimar | Armut

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.323 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Proje Ve Yönetim  M.

Proje Ve Yönetim M.

PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Karmel Mimarlık&mühendislik

Karmel Mimarlık&mühendislik

Karmel Mimarlık&Mühendislik olarak mimari projelerinizde, çözümlenmesi gereken statik projelerdeiç mekan, dış cephe tasarımlarında, 3 boyut görselleştirme alanında ve tadilat konularında gerekli hassasiyeti göstererek müşterilerimize yardımcı olmaktayız.
Nazz Design Studio

Nazz Design Studio

Nazz Design Studio olarak; mimarlık ve iç mimarlık alanlarında proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurucu - Mimar Nazlı Elçin olarak 14 yıllık sektörel deneyimim ve Nazz Design Studio olarak da 4.5 yıllık geçmişimizle İzmir merkezli olarak tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kullanıcı talep ve gereksinimlerini hassas biçimde analiz ederek projelendirme yapmakta, işinde uzman ekiplerimizle titiz bir uygulama ve imalat süreci yürüterek söz verdiğimiz tarihte işleri t
Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik

Rızvanoğlu Mimarlık Mühendislik

30 yıllık inşaat tecrübesi ile mimari proje ve mimari görselleştirme alanında etkili ve doğru çözümler sunuyoruz.
Gül K.

Gül K.

Misyonumuz; günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip edip yapılarda kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretmek, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözleri tam manasıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır. Vizyonumuz; dünyadaki değişim ve gelişmelere paralel olarak yapılan işlerde görselliği ve işlevselliğ
Acar İnşaat & Mühendislik

Acar İnşaat & Mühendislik

ACAR İNŞAAT Mimari - Statik - Mekanik - Elektrik Proje, inşaat, mantolama, mühendislik şirketi. Maximum memnuniyet minimum fiyat garantisi veriyoruz.
Musa Y.

Musa Y.

Tasarım, uygulama, imar barışı projelendirilmesi, 3d modelleme render, iç mekan tasarım ve uygulaması yapılır.
As Mimarlık

As Mimarlık

Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 5 yıl kadar İstanbul da çalıştıktan sonra 2 yıl da Kayseri de çalışıp kendi ofisimi kurdum. 3 boyut görselleştirme,mimari tasarım ve uygulama üzerine deneyim sahibiyim.
Onat Ö.

Onat Ö.

2010 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum. 4 yıl mimarlık firmalarında 3 yıl da kendi imzamla çalıştım. Genellikle konut projelerini tasarlayıp ruhsatlandırarak imza attım. Ayrıca hibeli ticari yapı olan süt ve süt ürünleri tesisi tasarladım. Şu an da ek olarak imar barışı kapsamında ruhsatsız binaların rölöve çalışmalarını yaparak tapu başvurusunda bulunuyorum. Tasarımı yapılacak arsalarınıza ve imar barışı kapsamındaki yapılarınıza teklif vermek için bekliyorum..
Esra G.

Esra G.

6 yıllık profesyonel deneyimimizin ardıdan, Esra Güneş Mimarlık olarak, Mimari-iç mimari tasarım, uygulama ve tadilat hizmetleri vermekteyiz. Hem estetik, hem fonksiyonel çözümlerle projelerinizde ve tadilat yapılacak mekanlarınız da uygun fiyatlarımızla yer almaktan onur duyarız.
Hale K.

Hale K.

Mimari projelerde hızlı,güvenilir,estetik ve kaliteli tasarımlar, Kat planları,kesit,görünüşler, Pafta sunumları, d render,modelleme, Photoshop sunumları için numarasından ulaşabilirsiniz. Mimar Hale Kara
M_mimarlık

M_mimarlık

Türkiye nin en iyi mimarlık firmalarında çalışmış ve bundan böyle bağımsız hizmet veren mimarlardan profesyonel işler.
Burhanettin  Ç.

Burhanettin Ç.

HİZMET POLİTİKAMIZ Çavdaroğlu Mimarlık yatırımlarınızı en ince ayrıntılarına kadar düşünerek en verimli şekilde tasarlamayı yapım maliyeti ekonomisi açısından size fayda sağlamayı hizmet politikası haline getirmiştir. Yapacağımız tasarımlar size ve kullanıcıların kriterlerine uygun, çok fonksiyonlu, rahat , modern, çevreye duyarlı ve estetik yapılar olacaktır. HİZMET ALANLARIMIZ - Küçük ölçekten büyük ölçeğe geniş yelpazede konut tasarımı -Endüstriyel ve sosyal tesis tasarımı
Uncoist

Uncoist

UNCOist Design (Unusual Connections İstanbul) olarak biz, genç tasarımcılardan oluşan, İstanbul merkezli bir ofisiz. Mimarlık ve çeşitli tasarım dallarında faaliyet göstermekteyiz. İlgili disiplinlerden kişileri bir araya getirerek işlevsel,olgun ve sürdürebilir işler üretiyoruz.
Fors Gayrimenkul

Fors Gayrimenkul

Fors Yapı Mimarlık olarak Türkiye de İstanbul’da faaliyetini sürdürerek çalışmalarına devam etmekteyiz. Fors Yapı Mimarlık kapsamında; · Mimari Avan ve Uygulama Proje çizimlerinin hazırlanması, · Mimari üç boyutlu görsel hazırlama, · Mimari projenin video animasyonunun hazırlanması, · Proje ve şantiye danışmanlık hizmetinin verilmesi, · Uygulama projesi hazırlanan tasarımın uygulama aşamalarının yürütülmesi, gibi iş kalemlerinde fors yapı mimarlık olarak hizmet vermekteyiz.
Hicret  E.

Hicret E.

Yakın Doğu Üniversitesi mezunuyum uzun zamandır ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktayım Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,Sulusaray Belediyesi gibi kamu kurumlarında bunun yanı sıra özel sektöre çok sayıda hizmet vermiş bulunmaktayım www.hicretefe.com * Mimari projelendirme ve uygulama * Konsept danışmanlık * 3d mimari görselleştirme ve sunum * İç Mimarlık projelendirme ve uygulama * Dekorasyon – mobilya imalat çizim ve sunumları olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktayım
Emre S.

Emre S.

Mal sahipleri veya müteahhitlere, bölgesinin ve arsasının yapılaşma şartlarına göre, yönetmelik ve imar şartları gereği tüm hakkı olunan inşaat alanı maksimumda kullanılarak teklif sunum dosyası, anlaşılan oturum ve gabarilere göre mimari uygulama ve belediye ruhsat projelerinizin hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz.
Yg Mimarlık

Yg Mimarlık

YG Mimarlık olarak hizmet sektörü ağırlıklı tecrübelerimiz ile tüm mutlu işbirliklerimize kaliteli, ekonomik ve konforlu olanaklar sağlamak için Yalova başta olmak üzere tüm Türkiye geneline proje ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Cafe& rest.tasarımı, stand tasarımı, mutfak-wc tasarımı da dahil birçok konuda bizlere ulaşabilirsiniz. http://www.yasingezermimarlik.com/tanitim instagram : yg_mimarlik
Burak A.

Burak A.

Sizinle entegre şekilde ilerleteceğimiz tasarım sürecinden memnun kalacaksınızdır. Zevkli ve ihtiyaçlarınıza yönelik, ergonomik tasarımlar için irtibata geçebilirsiniz.
Berkay  O.

Berkay O.

Merhaba; Mimarım 3D görselleştirmeler,Proje çizimi işlerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
B2 Proje T.

B2 Proje T.

B2 PROJE & TASARIM, alanında farklı tecrübe ve deneyimlere sahip olan, Mimar Bahriye Kara tarafından, edinilmiş profesyonel tecrübelerin biraraya getirilerek üretimi daha verimli hale getireceği inancıyla faaliyete geçirilmiştir. Firmamız; bina ve mekanlarda organizasyon şemasının kurulumundan projenin işletmeye alınmasına kadar geçen süreçte gerekli tüm hizmet ve servisi müşterilerine sağlamak disiplinini ilke edinmiştir. Mimari ve iç mimarı alanlarında tasarımdan projelendirmeye, proje yöne
D H M T.

D H M T.

Mimari ve iç mimari birçok projenin tasarım ve uygulama çalışmalarını başarıyla tamamladık. Yönetmeliğe hakimiz. Kurum projelerindeki çalışmalarımız sayesinde proje detayları, metraj ve yaklaşık maliyet konusunda tecrübeliyiz. dhmtasarimatolyesi instagram sayfasından çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.
Yeşil Mimarlık

Yeşil Mimarlık

Büyükbaş hayvancılık tesislerinin tasarımı, inşaat danışmanlığı ve inşaat yapımında uzmanlaşmış kadrolarımız mevcuttur.
Emrah D.

Emrah D.

Konut konusunda Mimari ve iç mimari Tecrübemiz ile size modern,çağdaş ve fonksiyonel mekanları uygun bütçelerde oluşturuyoruz. Kaliteyi uygun fiyata yakalayın. İçerisinde bulunduğumuz projelerden bazırlarının görsellerini ziyaret ediniz.
Beliz B.

Beliz B.

2015 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Mezun olduğum zamandan bu yana çeşitli mimarlık ofislerinde mevzuat, proje tasarımı, uygulama projesi çizimi konusunda deneyim edindim. Bunun yanı sıra freelance olarak iç mimari uygulama-tadilat, konsept projeler yaptım. Kısacası mesleki tecrübem sayesinde estetik, işlevsellik ilkelerini ve de sizin istek ve arzularınızı göz önünde bulundurarak size en uygun tasarım-uygulama hizmeti veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

         
Serkan Kankurdan
Mimar   31/01/2017

Şu an çizim aşamasında gelindi planlar çizildi teslimatı bekliyoruz. Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen ilgi alaka çok iyiydi.

         
Ömer Yıldız
Mimar   09/01/2017

Şeyhmus bey bana çok yardımcı oldu. Acil yetiştirmem gereken bir uygulama projesi vardı. En iyi şekilde projemi çizdi. İşini profesyonel yapan bir mimar. Çok teşekkür ediyorum.

         
Mimar   21/10/2016

Kesinlikle işinin en iyilerinden Sadullah Bey. Avm projesi için çizim yaptırmam gerekiyordu ancak nasıl olması gerektiği ile ilgili fikrim yoktu. Kişinin kendisi için yapabileceği titizlikte tüm araştırmalarını yapıp en uygun çizimi tüm profesyonelliğiyle tarafımıza sundu. Ayrıca fiyat olarak da en makul fiyatı kendisinden aldım. Sadullah Beye sorumluluk bilinciyle, özenle ve profesyonel bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz