En İyi 25 Mimar | Armut

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.017 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Proje Ve Yönetim  M.

Proje Ve Yönetim M.

PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Serdar  Ç.

Serdar Ç.

Mimarlık ve Dizayn bölümünü bitirdim. Öz geçmişimde de görebileceğiniz gibi yenilikçi modern tasarımlar söz konusudur. Animasyon&Render Portfolio; https://bekfuture.portfoliobox.net/
Amtdesign

Amtdesign

Yurtiçi ve yurtdışında resort otel, residence ve AVM projelerindeki deneyimimiz ile mimari ve iç mimari proje ve danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerleyiz. Deneyimli ve uzman mimar, iç mimar ve mühendis kadromuz ile hiçbir proje küçük değildir anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Mimari ve iç mimari tasarımlarımızı özel tasarım dekor ve mobilyalar ile müşterilerimize sunmaktayız.
Burcu Ö.

Burcu Ö.

2012 yılı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 2015 Kasım-2017 Şubat ; tasarım ve uygulama projeleri yapan bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yaptım. 2014 Ekim-2015 Ağustos tarihleri arasında Mimarlık ofisinde proje mimarı olarak çalıştım. Yapı Merkezi nin Etiyopya da yapmış olduğu tren istasyonları projesinin uygulama projesinin çizimlerini,disiplinler arası koordinasyonu ve iş takibini gerçekleştirdim. 2012 Ekim-2014 Ağustos tarihleri arasında Yapı Elemanlar
Musa  Y.

Musa Y.

Tasarım, uygulama, imar barışı projelendirilmesi, 3d modelleme render, iç mekan tasarım ve uygulaması yapılır.
Emre S.

Emre S.

Arsası bulunan mal sahipleri veya müteahhitlere, bölgesinin ve ada - parselinin yapılaşma şartlarına göre, mevcut parselinin m2 leri maksimumda kullanılarak teklif sunum dosyası, anlaşılan oturum ve gabarilere göre mimari uygulama, yönetmelik ve bölgenin imar şartlarına uygun belediye ruhsat projelerinizin hazırlanması konusunda hizmet vermekteyim.
As Mimarlık

As Mimarlık

Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 5 yıl kadar İstanbul da çalıştıktan sonra 2 yıl da Kayseri de çalışıp kendi ofisimi kurdum. 3 boyut görselleştirme,mimari tasarım ve uygulama üzerine deneyim sahibiyim.
Sanberk Ç.

Sanberk Ç.

"Tasarım - Analiz - Konsept - Plan - Kesit - Görünüş -Detay - 3D Modelleme - Render" öncelikli olarak fikir, konsept, detay, mimari projeleri, tüm aşamaları ile kapsamlı olarak düşünülerek, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve hızlı bir şekilde cevap vermek önceliğimdir.
Nazz Design Studio

Nazz Design Studio

Nazz Design Studio olarak; mimarlık ve iç mimarlık alanlarında proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurucu - Mimar Nazlı Elçin olarak 14 yıllık sektörel deneyimim ve Nazz Design Studio olarak da 4.5 yıllık geçmişimizle İzmir merkezli olarak tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kullanıcı talep ve gereksinimlerini hassas biçimde analiz ederek projelendirme yapmakta, işinde uzman ekiplerimizle titiz bir uygulama ve imalat süreci yürüterek söz verdiğimiz tarihte işleri t
Çoğlu Mimarlık

Çoğlu Mimarlık

Uygulama Projesi İmar Barışı 3D Görselleştirme ve render İç Mekan Tasarımı Öğrenci Projeleri için teknik yardım
Hilal Uguz Mimarlık

Hilal Uguz Mimarlık

1985 den bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız yoğun olarak konut ve toplu konut projeleri çalışmıştır.Bunun yanı sıra sanayi sitesi,otel,çeşitli kamu binaları, büyük ve küçük dekorasyon çalışmalarında bulunmuştur.
Semih Ö.

Semih Ö.

İMAR KANUNLARINA VE AVAN PROJE ÇİZİMLERİNE HAKİM BİR MİMARİM.UYGULAMA PROJESİ ÇİZME KONUSUNDA TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM
Akif Taha U.

Akif Taha U.

Mimari sorunlarınızı çözmek ve ihtiyaçlarınıza bilimum düzeyde katkı sağlamak amacıyla hizmet vermekteyim. Mimarinin yanında logo ve grafik tasarımı hizmeti de vermekteyim. Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacagimdan ve sizin de memnuniyet duyacaginizdan hiç bir şüphem yok. Esenlikler diliyorum.
Gökören Mimarlık

Gökören Mimarlık

17 yıllık tecrübemiz ile mimari projede iddalıyız. Yapının tasarım aşamasından inşaat başlangıcına kadar tüm süreçlerinin yerine getirilmesi (etüd, mimari proje, zemin etüdü, statik, elektrik, tesisat, kalorifer, ısı yalıtım projelerinin hazırlanarak belediyeden inşaat ruhsatının alınması) Kentsel Dönüşüm uygulamaları da yapmaktayız. (Bu sayede belediyenin tüm harçlarından muafiyet sağlanmaktadır.)
Oğuzhan  G.

Oğuzhan G.

Mimari hizmetler kapsamındaki her türlü hizmet verilir. Mimari Uygulama Projesi, Ruhsat, Teknik Hizmetler yapılır. 3D Mimari Animasyon Videoları Hazırlanır. Lazer Kesimli Maketler yapılır.
Sinem K.

Sinem K.

-Mimari ve İç Mimari Proje Tasarımı -Belediye Ruhsat Proje Çizimi -3 Boyutlu Görseller(3ds Max,Vray,Lumion)
Mesarch T.

Mesarch T.

Mesa Mimarlık, mimari tasarım, mimari uygulama, 3 boyutlu model ve maket hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Mimari, iç mimari, restorasyon, ve peyzaj projelerinde teknoloji tabanlı hizmet veren bir işletme olmamızın yanında danışmanlık hizmetlerini de portföyümüze sunmaktayız. Eğitim yapıları üzerine yüksek lisansımı tamamlamış olmam ile birlikte "eğitim yapıları mimarisi" de vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin beklentisi analiz edilerek, konsept proje
Arzu Banu G.

Arzu Banu G.

Evinizi yenilemek mı istiyorsunuz? Bunun için buradayız. 18 yıllık mimarlık tecrübesi ile hizmetinizdeyiz.
Fatma Zehra Ö.

Fatma Zehra Ö.

Mimari proje taslak çalışması, halihazırda olan taslağın detaylı teknik çizimle uygulama haline getirilmesi, 2 yıllık mimari ofis tecrübesiyle hızlı, sorunsuz teslimat.
Gözde İ.

Gözde İ.

Merhaba ; 2016 yılından itibaren freelance olarak mimari ve iç mimari hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz; -Bodrum - İMAR AFFI - -Mimari Danışmanlık -Projelendirme -3D Görselleştirme -Uygulama
Ç&y T.

Ç&y T.

Genç ve dinamik bir ekipten oluşan firmamız ile şimdiye kadar Bursa ve Denizli üzerinde çeşitli alanlarda mimari proje hizmetleri vermiş bulunmaktayız. Armut.com ile bu hizmetlerimizi dah geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız çalışmalardan ufak bir kesiti profilimizde sizlerin beğenisine bırakıyor, daha fazla bilgi ve hizmet almak için iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Emrah D.

Emrah D.

Konut konusunda Mimari ve iç mimari Tecrübemiz ile size modern,çağdaş ve fonksiyonel mekanları uygun bütçelerde oluşturuyoruz. Kaliteyi uygun fiyata yakalayın. İçerisinde bulunduğumuz projelerden bazırlarının görsellerini ziyaret ediniz.
Mimari Proje İstanbul

Mimari Proje İstanbul

Mimari ve iç mimari proje tasarımları, Belediye ruhsat projesi çizimleri, üç boyutlu (3d max ile) görseller tarafımızdan hazırlanmaktadır.
Veysel Ö.

Veysel Ö.

Mimarlık iç mimarlık proje- uygulama ve görselleştirme hizmeti vermekteyim.2 yıllık serbest piyasada tecrübem var.
Yea Architecture And Design

Yea Architecture And Design

Yiğit Ergeçen tarafından 2016 yılında İstanbul da kurulan mimarlık atölyesidir. Orta ve küçük ölçekli işlerde tasarım kalitesi ve netliği hedefi ile çalışılmaya başlanmıştır. Tasarım anlayışımız heyecan verici ama sade mekanlar tasarlamak olan, bunu en son teknoloji aletlerle ve müşteri ihtiyaçları odaklı bir anlayış ile yapıyoruz. Yiğit Ergeçen 2010 yılında Robert Kolej, ardından da Amerika nın en iyi mimarlık okullarından olan Rice School of Architecture dan onur derecesi ile mezun ol
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz