En İyi 25 Mimar | Armut

5 Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.354 Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL

En İyi 25 Mimar

Proje Ve Yönetim  M.

Proje Ve Yönetim M.

PROJE VE YÖNETİM MERKEZİ, Endüstriyel ve Kurumsal Proje ihtiyaçlarınızda 2009 yılından günümüze Firmanızın, Şirketinizin Çözüm Ortağı olarak Profosyonel Teknik Hizmet sağlıyorum. Ortalama Projelerim 3000-4000 m2 lik İş Merkezi, Ofis, Plaza, Genel Merkez, Fabrika, Tıp Merkezi, Okul, Müze, Mağaza ve Restoran gibi Endüstriyel işlerdir. Uluslararası Lisanslı İç Mimar kimliğimin dışında aynı zamanda MBA Derecesinde Endüstri ve İşletme Yönetim Mühendisi ve Stratejist im. Projelerim ve d
Musa Y.

Musa Y.

Yaklaşık 3 yıldır bu sektörde çalışmaktayım . Projenin büyüklüğüne göre ekip sayımız artabilir.İstanbul,Bursa, Balıkesir,İzmir ve Eskişehir de hizmet verebiliyoruz. Tüm mimarlık,iç mimarlık hizmeti, 3 boyut görselleştirme ve katoloğ hazırlama yaptığımız hizmetlerdir. Bütçenize uygun fiyatlar ile isteğinize uygun kalite hizmet yapılır. Ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Yaptığımız işler garantili olup önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Gül K.

Gül K.

Misyonumuz; günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip edip yapılarda kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretmek, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözleri tam manasıyla eksiksiz yerine getirmek ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır. Vizyonumuz; dünyadaki değişim ve gelişmelere paralel olarak yapılan işlerde görselliği ve işlevselliğ
Mass Statik Tasarım

Mass Statik Tasarım

Mass Statik Tasarım olarak faaliyetlerimiz: A- STATİK-MİMARİ PROJE 1- Betonarme yapı projeleri 2- Çelik yapı projeleri 3- Kompozit taşıyıcılı yapı projeleri 4- Ahşap yapı projeleri 5- Yığma yapı projeleri 6- Restorasyon projeleri ve kurul raporları 7- Rekonstrüksiyon projeleri ve kurul raporları B- MEVCUT YAPILARIN İNCELENMESİ: 1- Deprem güvence saptaması hizmeti 2- Güçlendirme projeleri 3- Taşıyıcı sistem onarım ve iyileştirme projeleri 4- Kentsel dönüşüm hizmetleri, deprem
Berhan  U.

Berhan U.

Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesi lisans düzeyinde mimarlık bölümü ve yüksek lisans düzeyinde mimari tasarım programı mezunuyum. Bir kısmı şantiye bir kısmı ofis olmak üzere 4 senelik iş tecrübem mevcut. Artık kendi işimi yapmak yolunda bir adım atmak istiyorum ve bu mecrada yapabileceğim işlerin bu amacıma ulaşmamda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Mimarlığa yönelik aklınıza gelebilecek her işi -tasarım, iç mekan tasarımı, uygulama çizimi, modelleme, metraj- yaptırmak için benimle
Buğra E.

Buğra E.

Mimari tasarım ve mimari proje dökümante etmede uygulanan nitelikli süreç ile işveren - mimar ilişkisininde göz önüne alan bir çalışma sistemi uyguluyoruz.
Me2 Mimarlık

Me2 Mimarlık

Me2 Mimarlık olarak konsept proje,ruhsat projesi, 3D modelleme, görselleştirme ve iç mimarlık hizmetleri vermekteyiz.
Dursun Berkan T.

Dursun Berkan T.

Tecrübeli ekibimizle Bursa’da hizmet vermekteyiz. Mimari danışmanlık, dekorasyon ve tadilat alanlarında çalışmalar yürütmekteyiz.
Suat E.

Suat E.

Kayseride faaliyet gösteren inşaat şirketim bulunmakta. İnşaat , mimari çizim , takım proje , anahtar teslimi iş yapıyorum.
Mekanart Yapı Mimarlık

Mekanart Yapı Mimarlık

İşyerleriniz ve evleriniz için ihtiyacınız olan mimari proje,3d görselleştirme,iç mekan tasarımı ,anahtar teslim tadilat gibi yapı ve mimarlık adına tüm işlerin çözümü için buradayız
Ali Can Demir Mimarlık Mühendislik Kentsel Dönüşüm İç Mimarlık

Ali Can Demir Mimarlık Mühendislik Kentsel Dönüşüm İç Mimarlık

ACD Mimarlık sizlere Mimari , İç Mimari , Statik , Elektrik, Makine, Harita ve Zemin etüdü hizmetlerini tek kalemde Tek ofisten organize ederek hizmet almanızı sağlamaktadır. 2017 yılı boyunca geçerli paket fiyatları bulunmakta olup, her projede kendine özgü tasarımları ile fark yaratmaktadır. Hem uygun hem hızlı hemde iyi projeye kavuşmanız için tek adres. Mim Ali Can Demir
Fatime A.

Fatime A.

F MİMARLIK ÇALIŞANLARI OLARAK KALİTELİ VE UYGUN ÇİZİMLERLE HİZMET VERMEKTEYİZ.HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREN FİRMA.
A. Faruk A.

A. Faruk A.

Mimari proje,mekan organizasyonu ve tasarımı, cephe tasarımı,sunum ve görselleştirme, uygulama ve şantiye yönetimi.
BEGÜM  A.

BEGÜM A.

KARİYER HEDEFİ Teknik bilgi ve becerilerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim ve bunları geliştirebileceğim, çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmesi için görev alabileceğim ve problem çözme yeteneğimi kullanabileceğim bir pozisyonda başarılı işler yapmak. KİŞİSEL BİLGİLER 02.01.1994 KONYA/EREĞLİ Medeni Durumu: Bekar EĞİTİM 2014-2018: (Lisans) Yakındoğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi-MİMARLIK BÖLÜMÜ(İng) 2012-2014: ( Lisans ) Ortadoğu Teknik Üniversitesi – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞ
Nihari Ş.

Nihari Ş.

İşini severek ve özenli yapan bir mimar olarak birçok iç mekan dış mekan tadilatları, mimari projelendirme, 3d çizim vb. konularında yardımcı olabilirim.
Bilgen U.

Bilgen U.

Mimari Proje çizimi, imar affı kapsamında tapu kaydı için proje çizimi, ev dekorasyon projeleri-detaylı iç mekan tasarımları-tadilat uygulama veya danışmanlık için hizmetinizdeyim.
Atölye Mavi

Atölye Mavi

Atölye Mavi olarak mimari tasarım, iç mekan tasarımı ve uygulama konularında ihtiyaçlarınızı karşılayacak, çevreye duyarlı, insanların hayatlarına dokunabilen, yaşanabilir mekanlar yaratmayı hedefleyen çözümlerle hizmetinizdeyiz.
Habibe Ç.

Habibe Ç.

Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezunum. Mimari plan ve 3D modelleme render konusunda kendime güveniyorum. Freelance olarak ya da tam zamanlı çalışabilirim. AutoCAD , ArchiCAD , Sketchup, Photoshop ve Lumion programlarını iyi derecede biliyorum.
Altun Architecture And Design

Altun Architecture And Design

Altun Architecture and Design, Cenk ALTUN tarafından istanbul'da kurulmuştur. Tasarım gücü yüksek pratik aynı zamanda dinamik ekibi ile mimari ve iç mimari, tasarım, projelendirme, planlama, uygulama kontrolörlüğü ve danışmanlık servislerini, yerel ve uluslararası projelerde başarı ile yürütmektedir. Altun Architecture and Design; Proje, tasarım, planlama ve uygulama çalışmalarının her aşamasında tanımlanan talepleri kısa bir sürede çözümleyen kurumsal bir tabanda hizmet veren bir ofistir. İyi
Berrin D.

Berrin D.

Mahya Mimarlık, Şubat 2018 itibariyle Berrin Dinçer yönetiminde faaliyetlerine başlamış İstanbul merkezli bir mimarlık firmasıdır. Mimari ve iç mimari tasarım, danışmanlık, uygulama kontrolörlüğü, konsept tasarımı, mobilya tasarımı hizmetleri vermektedir. Tasarımlarında sürdürülebilirliği, ergonometriyi ve yenilikçiliği ön planda tutan Mahya Mimarlık; işvereninin talepleri, her projenin kendine özgü gereklilikleri ve oluşturulmak istenen mimari algının doğrultusunda ihtiyaca yönelik fonksiyo
Ali G.

Ali G.

Firmamız mimarlık, iç mekan tasarımı, uygulama ve taahhüt hizmetleri vermekte olup; bunun yanında gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda 3 boyutlu modelleme, animasyon, VR(sanal gerçeklik) sunumları, katalog hazırlama gibi tasarım alanlarında da siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Uncoist

Uncoist

UNCOist Design (Unusual Connections İstanbul) olarak biz, genç tasarımcılardan oluşan, İstanbul merkezli bir ofisiz. Mimarlık ve çeşitli tasarım dallarında faaliyet göstermekteyiz. İlgili disiplinlerden kişileri bir araya getirerek işlevsel,olgun ve sürdürebilir işler üretiyoruz.
Mimar D.

Mimar D.

Konut, ofis, kafe, restoran vb. mekanlarınız için estetik, fonksiyonel ve mimari açıdan keyifli çözümler üretmekteyiz. Proje kapasitesine bağlı olarak profesyonel takım arkadaşlarımızla genişleyen bir mimari grup olarak rölöve, iç mekan ve mimari tasarım alanlarında çalışmalar yapmaktayız.
Fatma Zehra Ö.

Fatma Zehra Ö.

Mimari proje taslak çalışması, halihazırda olan taslağın detaylı teknik çizimle uygulama haline getirilmesi, 2 yıllık mimari ofis tecrübesiyle hızlı, sorunsuz teslimat.
Nazz Design Studio

Nazz Design Studio

Nazz Design Studio olarak; mimarlık ve iç mimarlık alanlarında proje tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kurucu - Mimar Nazlı Elçin olarak 14 yıllık sektörel deneyimim ve Nazz Design Studio olarak da 4.5 yıllık geçmişimizle İzmir merkezli olarak tüm Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kullanıcı talep ve gereksinimlerini hassas biçimde analiz ederek projelendirme yapmakta, işinde uzman ekiplerimizle titiz bir uygulama ve imalat süreci yürüterek söz verdiğimiz tarihte işleri t
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Funda Şerifoğlu
Mimar   09/07/2019

Gül hanım ile verimli bir işbirliği geliştirdik. Kendisi yaptığı işi kendi işi gibi benimseyen, işi verenin düşünemeyeceği ayrıntıları da düşünmek için çaba harcayan, arsanın/binanın konum, ulaşım ağı, çevredeki gelişmeler, yasal mevzuat, geleceğe yönelik potansiyel gibi faktörler ışığında en iyi değeri üretecek tasarımını yapmaya çalışan bir mimar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Suzan Aydemir
Mimar   23/02/2019

Benden kaynaklı işim olmadı işinde çok iyi ve dürüst bir bey. Hep başarılı ve mutlu olmasını diliyorum

         
Mehmet Şengün
Mimar   24/01/2019

10 dan fazla mimar ile görüştük. Nazlı hanım ı tercih ettik. Çünkü gayet ilgili, işini bilen ve güven veren birisi kendisi. Tüm işler tam planlandığı şekilde zamanında bitti. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Mimar   10/01/2019

Ceas Mimarlık sahibi Kemal Aslangil bey büyük bir özveri ve sabırla proje çizimimizi tamamladı. Projemizin tamamlanması için gösterdiği ilgi ve özveri için kendisine teşekkür ediyorum. İleri gerçekleştireceğimiz projelerde kendisi ile tekrar çalışmayı arzu ediyoruz.

         
Nesrin Dinçer
Mimar   09/10/2018

Konusunda uzman bir mimari ekip, müşteri odaklı hizmetleri ile düşündüğümüzden daha iyi neticelenen bir proje oldu. Tavsiye ederim.

         
evren ersoy
Mimar   14/10/2017

Kesinlikle doğru adres..beklediğimiz tüm hizmeti Cmes Mimarlık Mehmet Faruk Bey den fazlasıyla aldık..tavsiye ediyoruz..

         
Gly Gülay
Mimar   26/05/2017

Sadullah bey e ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum, teklife en kısa zamanda ve ilgi odaklı dönüş yaptıgı için..öneririm .

         
Sedat Gurol
Mimar   17/05/2017

Apartmanımızın proje ve sözleşmeye uygunluk analizi için destek aldıgımız Burcu hanım, çalısması boyunca yüksek sorumluluk sahibi oluşu ve küçük bir çalışma olmasına ragmen görevine verdiği önemle takdirimizi kazandı.Kendisine teşekkur ederiz.

Diğer Bilgiler
Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz