Emre Sarıkaynak

Web Yazılım · 6 yıldır üye
İstanbul Sarıyer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
Yapılan çalışmalar onaylanmaz ise paranızı kesintisiz iade ediyoruz. Secesta müşteri memnuniyetine %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteri adaylarından gereksede yaptığımız toplantılardan bu tespitin doğruluğunu biliyoruz. Secesta; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir.

Secesta web tasarım ve programlama; internet üzerindeki ihtiyaç ve talepleri karşılayabilmek aynı zamanda danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2002 yılından günümüze kadar bir çok kişi ve kurumlara çalışmalar yapmış olup, 2016 yılından itibaren SECESTA SOFTWARE SOLUTION çatısı altında tüm çalışmalarını toplamıştır.

Secesta olarak; aldığımız her işin sorumluluğunu ailemize katılan bir birey olarak üst düzeyde önemseriz. Daha ilk günden kendimizi başarılı olarak gördüğümüz an müşterilerimizin memnuniyeti ve başarısı olmuştur.

Bu sebepten de SECESTA sloganı “Müşterilerinin başarısı ile yükselmeyi hedefler” şeklinde belirlenmiştir.
Kalite Politikamız;Secesta kalite politikası olarak öncelikle dünya standartlarını her zaman yakalayan bir çizgide durur. W3C standartları Pagespeed Optimization ve Tam duyarlı web sitelerini geliştirmeye özen gösterir. Tam yönetilebilir yönetici panelleri bulunan kolay ve anlaşılır kodlar ile kodlanmış bir web dünyası kapılarının anahtarlarını teslim eder.

Müşteri Politikamız;
Secesta ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmayı amaçlar ve bu memnuniyet doruk noktasına çıkıncaya kadar tüm çalışmalarımıza devam ederiz. Aynı zamanda müşterilerimizin özellikle daha önce internette yer almamış olan kurum ve kişiler için doğru strateji ve yönlendirmelerimiz ile mevcut potansiyellerini artırmak adına bilgi ve yönlendirmeler yaparız.
Teklif al >
4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al.