Ena Yönetim Ve Sosyal Hizmetler

Özel Güvenlik · 4 yıldır üye
İstanbul Pendik
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Sayın Yetkili Merhabalar,

Ccas Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti 2009 yılında profesyonel kadrosunu oluşturup, güvenlik sektörünün en büyük değil en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yaşam ve alanlarınızın güvenlik risk analizlerinizi yaparak, uygulanması gereken maksimum güvenlik zincirini oluşturarak sizlere yönlendirme, danışmalık ve denetim hizmetlerini sunmaktadır.
Ccas Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti olarak, profesyonel yönetim kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile 5188 sayılı yasaya uygun ISO 9001-2008 ISO 14001-2004 ISO 18001-2007 ISO 10002-2004 Standartlarında sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Toplu Konut Siteler,
Fabrikalar,
İş Merkezleri Plazalar,
Eğitim Kurumları,
Şantiye Alanları,
Sanayi Siteleri,
Gibi birçok alanda hizmet vermekte olan şirketimiz, görevlendirdiği her personelin seçimi, eğitimi, denetimi hizmet ile ilgili risklerin belirlenmesi ve raporlanması, proseslerin belirlenmesi, görev prosedür talimatlarının oluşturulması, yasal sürecin takibi, dürüst çalışkan tecrübeli ve işinde uzman yönetim kadrosu ile yapılmaktadır.

Hizmet kalitesini içeren “süreklilik maliyetiyle” sizlere yarında burada olacağız diyerek, maliyetimizi mevcut hesabın içerisine uygun bir şekilde katmayı hedefleriz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak, personel yük ve sorumluluğunu üzerinizden almak, sizi önceden öngörülmeden seçme yerleştirme, eğitim ve performans değerlendirme sistemi gibi yüksek “ilk yatırım” maliyetlerinden kurtarmaktır.
Teklif al >
5 Özel Güvenlik Fiyat Teklifi Al.