En İyi 10 İstanbul Özel Güvenlik

5 Özel Güvenlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 209 Özel Güvenlik hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Mira Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Mira Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri

Özel Güvenlik · Ataşehir, İstanbul
Kişi kurum ve kuruşlara, Özel güvenlik,temizlik,teknik,peyzaj bina ve site yönetimi hizmeti verilmektedir.
Erke Güvenlik

Erke Güvenlik

Özel Güvenlik · Kadıköy, İstanbul
ERKE Güvenlik, bünyesine eklediği senelerin deneyimine sahip, profesyonel kadrosu ve yine bünyesinde mevcut yöneticilerinin bilgi birikimi ile toplumsal değer yargılarına ve iş ahlakı kurallarına bağlı kalarak, toplum içinde saygın bir güvenlik şirketi olmayı amaçlamış ve sektörde yenilikçi, müşterilerinin verilen hizmetten memnuniyetini ilk ve temel hedef olarak benimseyen, personelini imaj olarak nitelendiren ve her personelinin firma reklamı olduğunu prensip edinmiş bir kuruluştur.
Pg Profesyonel Güvenlik

Pg Profesyonel Güvenlik

Özel Güvenlik · Zeytinburnu, İstanbul
Beraberlikleri uzun geçmişe dayalı, alanlarında ülkemizin uzman isimlerinin oluşturduğu seçkin bir ekip tarafından, uluslararası güvenlik hizmetleri ve danışmanlığı alanları ile birlikte eğitim ve temizlik hizmetlerinde çok değerli Türk Bilgi Birikimi ve bir Türk Markası ile yola çıkmak üzere kurulmuştur. Ülkenin tanınmış kişi ve kuruluşlarına uzun yıllar verilen sistemli hizmetin birikimine dayanarak; Oteller Hastaneler Siteler ve Konutlar Plazalar Eğitim Kurumları Spor Kulüpleri F
Önlem Grup

Önlem Grup

Özel Güvenlik · Çekmeköy, İstanbul
Önlem Grup olarak, firmanızın veya şahsınız ihtiyaç duyduğu (Özel Güvenlik Hizmeti, Temizlik Hizmeti , Çay-İkram Personeli ve Lojistik depo personeli,Profesyonel Site Yönetimi ,Bordrolama ) hizmeti alımlarınızda, hizmet vermek istiyoruz. Saygılarımızla.
Gks Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.

Gks Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.

Özel Güvenlik · Esenyurt, İstanbul
GKS Grup olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz güvenlik ve temizlik sektörlerinde çağdaş yönetim tekniklerini ve yeni teknolojileri kullanarak projelerimizde devamlılığı sağlamak ve sunduğumuz kaliteli hizmetler ile işverenin memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir bir firma olmaktır.Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için kalite yönetimi çalışmalarına her zaman önem verdik. Sunduğumuz hizmetlerin odağında her zaman can ve mal güvenl
G.K.S Özel Güvenlik

G.K.S Özel Güvenlik

Özel Güvenlik · Esenyurt, İstanbul
GKS GRUP olarak dinamik ve profesyonel kadrosu ile özel güvenlik hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. GKS Özel Güvenlik, kurulduğu tarihten bugüne sektörde sunduğu hizmet ve başlattığı her yeni uygulama ile pek çok ilke imza atarak, modern koşullarda güvenliğinizi sağlamaktadır. Sektörde edindiğimiz tecrübe ve profesyonel kadromuzla hizmet kalitemizden ve başarıdan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Genç, dinamik yapımız, insan hayatına saygımız yönetimini sürdürdüğümüz
AB Koruma Özel Güvenlik

AB Koruma Özel Güvenlik

Özel Güvenlik · Esenyurt, İstanbul
İstanbul tüm ilçeleri ve çevresinde uzman ve profesyonel ekibimiz ile kimlikli kimliksiz özel güvenlik, danışma personelleri, temizlik personelleri, bina yönetim ve tüm bahçe peyzaj hizmetleri, teknik hizmetler en iyi fiyat ve memnuniyet politikası ile siz değerli çözüm ortaklarımız sunulur.
Soloschutz Koruma Ve Güvenlik Hiz.

Soloschutz Koruma Ve Güvenlik Hiz.

Özel Güvenlik · Bağcılar, İstanbul
Soloresolver’in sabit ve kalıplaşmış bir hizmet anlayışı yoktur. Önce müşterilerimizi tanırız, ihtiyaçlarına göre uygun planlar hazırlarız. El yapımı bir takım elbise veya bir kıyafet gibi iyi bir terzi titizliği ile tam olarak sizlere uygun çözümler üretiriz. Dinamik Şirket yapımız ve hızlı aksiyon almamız süreçleri kolaylaştırmamızı sağlar.
Soloschutz Koruma Ve Güvenlik

Soloschutz Koruma Ve Güvenlik

Özel Güvenlik · Bağcılar, İstanbul
Soloschutz Koruma Ve Güvenlik Güncel teknolojiyi aktif olarak kullanarak insan hatasını en aza indirmeyi ve 7/24 denetlenebilir ve raporlanabilir bir süreç yaratmayı hedeflemektedir. İnsan kaynakları departmanının klasik işe alım mülakatları dışında bir çok özel yöntem kullanarak güvenlik işinin gerekliliklerine uygun personel seçimi ve bu seçimleri teknolojik alt yapı ile destekleyerek güvenlik algınızı değiştirme hedefindedir.
Dardanel Vip Özel Güvenlil Ve Eğitim Hiz

Dardanel Vip Özel Güvenlil Ve Eğitim Hiz

Özel Güvenlik · Avcılar, İstanbul
Seçkin kadromuz ile güvenliğiniz için hizmetinizdeyiz. Sizde bu güçten faydalanmak istiyorsanız gelin size en uygun güvenlik çözümünü sunalım. Güvenliğinizi ve memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamayı ilke edinen Dardanel VİP Özel Güvenlik; * Kamu Kurum ve Kuruluşları, * Alışveriş Merkezleri, * Sanayi ve Üretim Tesisleri, * Sosyal Tesisler, * Konut ve Site Güvenliği * VİP Koruma, * VİP Escort, * Konser, Gösteri ve Etkinliklerin yanı sıra; Başta Gelibolu Yarımadası ANZAC tö
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Anıl Özee
Özel Güvenlik   03/10/2019

Ozellıkle belirtmiş olduğunuz analizler profosyenelliğinizi ön plana çıkarmıştır projemizde vereceğiniz güvenlik hizmetinin şirketimiz ve sizler adına hayırlı olmasını temenni eder başarılar dilerim.

Özel Güvenlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz