Fevzi B.

İngilizce Özel Ders · 4 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2002
Merhaba,
Hacettepe Üni. İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Aynı üniversiteden İngilizce Öğretmenliği formasyon eğitimi de aldım. Eğitim yönetimi ve denetimi alanında yüksek lisans yaptım. İngilizce Öğretmenliği alanındaki doktora çalışmalarım devam ediyor.
2002 yılından bu yana yazılı\sözlü serbest çevirmenlik yapıyorum, aynı zamanda İngilizce özel ders veriyorum.
1 yıllık ABD maceram var. ABD de bulunduğum dönemde TOEFL IBT Instructor ve Advanced Language Proficiency Skills sertifikaları aldım.
İlkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine; TOEFL ve IELTS gibi okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini ayrı ayrı ölçen uluslararası sınavlara hazırlananlara; YDS ve YOKDİL gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarına hazırlananlara, mesleki ve kişisel gelişim amaçlı İngilizce öğrenenlere uzun yıllardır ders veriyorum. Bahsettiğim bütün alanlarda öğrencilerimin takdirini kazanmış, iddialı ve idealist bir öğretmenim.
İngilizceyi bilmek demek bu dilde okuyabilmek, yazabilmek, duyduğunu anlayabilmek ve konuşabilmek (dört beceri) demektir. Yetişkinler olarak yıllardır yeterince İngilizce dersi dinlediniz. Ama yeterli olmadı. Artık DİREKSİYONA GEÇİP bu dilin dört beceride de pratiğini yapma zamanı. Bu pratiği de ancak dört beceride de yeterli bir dil eğitmeni (language trainer) ile yapabilirsiniz.
İngilizceyi doğru eğitmenden doğru yöntemlerle öğrenmek için benimle iletişime geçin.
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.