Hizmet Ver
İlkokul İngilizce Özel Ders

4 İlkokul İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,808 İlkokul İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,808 İlkokul İngilizce Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 5,703 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 211 kişi İlkokul İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İlkokul İngilizce Öğretmeni

Miray B. photo

Miray B.

04.02.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Sarıyer, İstanbul

Ben Miray Bağcıoğlu. Çanakkale 18 Mart üniversitesi İngiliz Dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimimi yine okuduğum son sene tamamladım. Üç yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Şuan bir devlet okulunda aktif olarak çalışmaktayım. Derslerimi genellikle çocukların 4 temel...

Gökçen Yanmaz Ö. photo

Gökçen Yanmaz Ö.

20.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Ereğli, Zonguldak

Merhabalar adım Gökçen hoca. 16 yıllık İngilizce öğretmeniyim. Ted koleji mezunuyum. Gazi Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.16 yıldır her seviyede öğrenciye ders vermekteyim. Sizin için de İngilizce 'ui keyifli ve kolay bir hale getirebileceğime süpheniz olmasın. Sevgiler.

Ela O. photo

Ela O.

25.11.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Ilk orta ve lise ogrencilerine gerek ders konularinda gerekse genel ingilizce konularinda yardimci olabilirim. Okul mufredatini ve sinav sistemini bildigim icin ders basarilari benimle calistiktan sonra buyuk olcude artacaktir.

Emine Ö. photo

Emine Ö.

13.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Şehzadeler, Manisa

Merhaba. Hacettepe Üniversitesi mezunu ingilizce öğretmeniyim. Son derece dinamik, AB ve ulusal projeler yapan ve çocuklarla iletişimi son derece iyi olan biriyim. Özel ders konudunda çok tecrubeliyim. Yıllardır birçok farklı kademedeki öğrenciyi sınava hazırlamaktayım.Ayrıca Günlük konuşma...

Hülya A. photo

Hülya A.

05.12.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Esenler, İstanbul

Uludağ üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Çeşitli özel okul ve kurumlarda tüm yaşlarda her seviyede İngilizce eğitimi verdim. Şu an hali hazırda bir proje okulu ( Anadolu lisesi) nda görev almaktayım. WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Beyzanur G. photo

Beyzanur G.

11.03.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Onikişubat, Kahramanmaraş

A2 seviyesinde ingilizcem var aynı zamanda da öğretmenim. Çocuklarınızın ya da sizin temelden başlayarak doğru bir dil öğrenimine zemin hazırlayabilirim.

Elif Gülsen T. photo

Elif Gülsen T.

29.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Esenler, İstanbul

Üniversite'de iki sene boyunca ana dili İngilizce olan (İngiltere ve Hollanda) öğretim görevlilerinden İngilizce dersi gördüm. Şu anda kendi hayatımda da İngilizce konuşabilmekteyim ve ana dili İngilizce olan birçok farklı ülkeden arkadaşa sahibim. Ayrıcı MEB onaylı İngilizce sertifikam da...

Remzi Tevfik E. photo

Remzi Tevfik E.

14.02.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Çanakkale, Çanakkale

ÖZel Okullarda ve kuralarda anaokulundan üniversiteye 16 yıllık deneyim. Öğrenci odaklı, iletişime dayalı , ihtiyaca yönelik özel dersler.

Aslı D. photo

Aslı D.

06.03.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Eğitimimi destekleyecek ve deneyimlerimi ilerletecek, öğretici bir ortam sunan işler arıyorum. Ayrıca iletişime ve yaratıcılığa açık olan aktif çalışma alanlarında çalışabileceğimi düşünüyorum.

Açelya A. photo

Açelya A.

07.03.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Çumra, Konya

Merhabalar ben Açelya. İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 14 yıldır öğretmenlik görevimi devam ettirmekteyim. Okul öncesi gruptan itibaren her yaş ve seviyeye uygun online özel ders vermekteyim. Aynı zamanda YDS YOKDIL IELTS VE TOEFL sınavlarına öğrenci hazırlıyorum. 14 yıllık tecrübemle sizlere...

Ayla T. photo

Ayla T.

24.08.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Esenler, İstanbul

İngilizce öğretmenligi mezunuyum, Alanda 10 senelik tecrübem var. İngilizce eğitim veren farklı kurumlarda çalıştım. Bunlar arasında Dilko, English Time, Just English, Amerikan Kültür, İngiliz Kültür gibi kurumlar, Uğur Lisesi, Sınav Lisesi ve kolejler yer alıyor.

Sosyal G. photo

Sosyal G.

04.12.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Gemlik, Bursa

2013' ten itibaren İngilizce Öğretmenliği Öncelikle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce özel ders

Nisa İ. photo

Nisa İ.

20.02.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Eski Yunan Dili Edebiyatı öğrencisinden İngilizce özel ders. 2 yıldır öğretmenlik işindeyim. Şuan bir kurumda yarı zamanlı olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Öğrenci evi veya bir kafede de birebir veya grup dersleri veriyorum. Genelde haftada 1 saat olarak öğrenci...

Ertuğrul H. photo

Ertuğrul H.

04.03.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Keçiören, Ankara

Tüm Seviyelerde (Beginner-Elementary-Pre-intermediate-Intermediate-Upper-intermediate) Konuşma Yazma Okuma Anlama Çeviri vs yönelik özel ders veriyorum.

Zehra S. photo

Zehra S.

16.10.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Talas, Kayseri

Halihazırda özel bir kolejde ögretmenlik yapmakta olup ek olarak özel ders vermek istiyorum. Özel ders deneyimim olmakta çocuklarla birebir iletişim ve takibim iyi durumdadir

Ebru P. photo

Ebru P.

26.12.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy ve civarı semtlerde ingilizce özel ders öğretmenliği yapmaktayım. Ayrıca bir meslek lisesinde lise kademesinde ingilizce öğretmenliği yapmaktayım.

Derin Düşünen Ç. photo

Derin Düşünen Ç.

28.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Kendi yerimizde okul çıkışı çocuklarınıza İngilizceyi konuşarak ögrenmelerini sağlayacak oyun odaklı etkinlikler düzenliyoruz.

Hande C. photo

Hande C.

06.10.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Osmangazi, Bursa

1979 Bursa doğumluyum,Tekstil yüksek mühensiyim.Yüksek lisansımı ingilizce yaptım, makalem var.Pedagojik formasyon sahibi akademisyenim.Akademik seviyede ingilizce konuşup yazabiliyorum.Sertifika ve referans sahibiyim.Yükseklisans ingilizce pazarlama yönetimi dersi okutmanıyım ,pandemide birebir...

Gizem Özcüler Ö. photo

Gizem Özcüler Ö.

13.06.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Mezitli, Mersin

Özel okul öğretmeninden küçük yaştakilere oyunlarla ingilizce öğretilir. İngilizce bir ders değildir. Dile maruz kalarak fark etmeden öğreneceğiz.

Ahmet A. photo

Ahmet A.

26.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Merhabalar öncelikle Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bursa'da çeşitli dil okullarında eğitimler verdim. Genel İngilizce, üniversite hazırlık, IELTS hazırlık, çocuklar için İngilizce ve iş İngilizce alanlarında, gerek grup dersleri gerek birebir özel eğitimler verdim....

Emir G. photo

Emir G.

04.10.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Şişli, İstanbul

Herkese merhaba, İstek Özel Atanur Oğuz Anadolu Lisesi mezunuyum. Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İstanbul Üniversitesi'nde çevirmen olarak çalışıyorum. Üniversitenin kurumsal iletişim departmanında İngilizce sayfada yayınlanacak içeriklerin çevirisi ve...

Hasan B. photo

Hasan B.

31.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Üniversite, lise, ortaokul ve ilkokul seviyelerinde İngilizce dersi vermekteyim. 1 yılı aşkın süre Kanada/Toronto'da dil eğitimi aldım. Bunun dışında 1 yıl Avrupa'da yaşadım. İleri seviyede konuşma, gramer ve ders materyalleri ile sınava yönelik çalışmalar için irtibata geçiniz.

Melek Ö. photo

Melek Ö.

31.01.2023

İlkokul İngilizce Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar. İstanbul Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca iyi derecede İngilizce biliyorum. Çocuklar ve gençlerle iletişimim gayet iyi ve geleceklerine katkıda bulunabilmekten memnuniyet duyuyorum.

Turgay M. photo

Turgay M.

15.07.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Nilüfer, Bursa

Tekrar merhabalar . yıllardır ilkokul öğrencilerine şu anda da hem okula destek hem Cambridge üniversitesi çocluklar için (YLE) sınavlarına (speaking pratik ölçüm sınavı) online hazırlık dersi vermekteyim. küsür yıllık öğretmenim uluslararası İngilizce öğretmeni olarak da yurt dışında çalıştım ...

Anita B. photo

Anita B.

21.07.2022

İlkokul İngilizce Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

I am private English Teacher for Students since 2008 graduated from 9 Eylül. Have experience with children and adults in all levels.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İlkokul İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İlkokul İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl