Fevzi B.

İngilizce Özel Ders · 3 yıldır üye
Ankara Etimesgut
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2002
Merhaba,
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Aynı üniversiteden İngilizce Öğretmenliği formasyon eğitimi de aldım. Egitim Bilimleri alanındaki yüksek lisansımı İstanbul Üniversitesinde tamamladım. Ayrıca Yeditepe Üniversitesinde Tarih alanında ikinci yüksek lisansımı yaptım. 2002 yılından bu yana İngilizce özel ders veriyorum, aynı zamanda piyasada yazılı/sözlü serbest çevirmen olarak çalışıyorum. 1 yıllık bir ABD maceram var. ABD deyken TOEFL IBT kursu öğretmenliği üzerine egitim aldım. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine; TOEFL ve IELTS gibi okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini ayrı ayrı ölçen uluslararası sınavlara hazırlananlara; YDS ve YOKDIL gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarına hazirlananlara, mesleki ve kişisel gelişim amaçlı İngilizce öğrenenlere uzun yıllardır ders veriyorum. Bahsettiğim bütün alanlarda öğrencilerimin takdirini kazanmış, iddialı ve idealist bir öğretmenim.
Benden alacağınız İngilizce özel ders için aşağıdakileri garanti ediyorum:
- İngilizce öğrenme konusundaki bütün önyargılarınızdan kurtulacak, yabancı dil öğrenmenin kolay ve eğlenceli olduğunu goreceksiniz.
- Öğrenme motivasyonunuz ve özgüveniniz artacak.
- Sınıf ortamının aksine dersin tamamında aktif olacaksınız.
- İngilizceyi ana dili gibi konuşan bir ögretmen ile bol bol İngilizce konuşma pratiği yapacaksınız.
- İngilizceyi profesyonel, güler yüzlü, size ilham ve motivasyon kaynağı olacak, sizin durumunuzu anlayıp size özel bir calışma programı uygulayacak bir öğretmenden öğreneceksiniz.
- İsterseniz dersler evinizin konforlu ortamında yapılacak, zamandan tasarruf sağlayacaksınız.
- Dört temel beceri üzerinde de durulacak.(Okuduğunu Anlama, Yazma, Dinlediğini Anlama ve Konuşma) Hem yabancı dil öğretme formasyonu olan hem de ingilizcesi dört beceride de ileri seviye olan bir özel ders öğretmeni bulmak çok zor. Derslerimde doğal yaklaşım metodunu uyguluyorum. Danışma/tavsiye için cebim 507 668 63 71
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.