Füsun Kızılkaya

Photoshop Uzmanı · 1 yıldır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2015
Merhaba;

4 yıldır, kendi markam olan, çeşitli yerel ve uluslararası online alışveriş sitelerinde hizmet veren Gramoda’nın tasarımcısı olarak, hayallerimi müşterilerimin hayalleri ile buluşturuyorum.

Üzerinde kendi tasarımlarım olan veya kişiye özel çalışmaların buluduğu TİŞÖRT, BEZ ÇANTA, TELEFON KILIFI, DAVETİYE, KANVAS TABLO, KUPA gibi toptan, promosyon amaçlı veya kişiye özel hediyelik ürünleri, özenle, Türkiye’nin en iyi tedarikçilerinin de yardımıyla, kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve en güncel tasarım trendlerini esas alarak sizlere sunuyorum.

İşimi tutkuyla, gün geçtikçe yeni şeyler öğrenerek ve sürekli ilham alarak yapıyorum ama para eder mi kaygısı hiç taşımadım.

ADOBE PHOTOSHOP ve ILLUSTRATOR programlarını ileri derecede kullanabiliyorum.

Siz de hayalini kurduğunuz ve herkesin yıllarca konuşacağı o davetiyeyi, evinizin en güzel yerine asacağınız, sizin veya sevdiklerinizin dijital tasarım kanvas tablosunu, başka kimsede olmayan özel tasarım tshirt, çanta veya kupayı; ya da en iyisini en uygun fiyata kime yaptırırım diye düşündüğünüz KARTVİZİT, BROŞÜR, EL İLANI, MENÜ, AFİŞ, BANNER, STİCKER, KİTAP KAPAĞI, SOSYAL MEDYA GÖRSELİ . vs. tanıtım ürününü yaptırmak için ajans ajans dolaşmayın.

Fotoğraflarınıza birlikte, RÖTUŞ, KOLAJ, İYİLEŞTİRME, RENKLENDİRME, BOYUTLANDIRMA, EFEKT ve MANİPÜLASYON çalışmaları yapalım.

İşiniz için, sevdiklerinize hediye etmek için, evinizi güzelleştirmek için hayalini kurduğunuz tasarımlara ulaşmak için hemen teklif alın.
Teklif al >
4 Photoshop Uzmanı Fiyat Teklifi Al.