4 Photoshop Uzmanı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

782 Photoshop Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Photoshop Uzmanı

Fotoğraf Hizmeti

Fotoğraf Hizmeti

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencisinden ; Ürün , Moda , Mekan , Sosyal Medya , Etkinlik , Organizasyon , Reklam ve diğer tüm bireysel özel istekleriniz için fotoğraf ve grafik tasarım hizmeti vermekteyim. Ne istediğinizi net biçimde öğrenip , sağlıklı bir iletişim kurarak çalışmaktayım.
Veysel Özdenk

Veysel Özdenk

Fotoğraf Çekme hobisiyle başladığım bu yolda kendimi geliştirerek Video İşine merak sardım.Adobenin Photoshop, After Effects ve Premiere Pro Programlarını kullanıyorum. Photoshop Üstüne iddaalı olduğumu söyleyebilirim.Örnek olarak Dekube, Montaj, Rutuş, Renklendirme v.b Gibi şeyleri yapabilirim. Yasal evrakta düzeltme gibi işlerle lütfen gelmeyin. Videolarda ise Edit, (Ses Ekleme Çıkarma, Video Kesme, Geçiş Efekti Ekleme, Animasyon, İntro, Outro ve LowerThird ve Banner gibi Çalışmalarım Mevcut.
Ali Karabüyük

Ali Karabüyük

Farklı bir ülkede veya bir şehirde gözükmek, Fotoğrafta ki kişinin yanınızdan çıkartılması veya yanınıza bir başkası eklenmesi, Çok güzel bir kız veya çok yakışıklı bir erkek ile fotoğrafınızın olması, Hayranı olduğunuz bir ünlü ile poz vermek, Bir kurt, aslan, kaplan vs. poz vermek Telefon faturasının ayrıntısını değiştirmek, Hesap dökümünüzde para olmadığını göstermek, Ürün fotoğraflarınızde görsel oynamalar mı yapmak, Ürünlerinizi dekupe etmek, Fotoğraflarınıza ışık, renk efektleri
Murat Gazioglu

Murat Gazioglu

Fotoğraf Rötüş, Fotoğraf düzenleme, instagram post veya hikaye resimleri düzenleme. Düğün, Nişan, Gelinlik resimleri düzenleme. Vücuda, yüze dövme ekleme, Göz rengi değiştirme, resimde birini silme Profil resimleri düzenleme. Fotoğraf ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilirim. 25 yıldır Photoshop kullanıcısıyım.
Kaya Manoğlu

Kaya Manoğlu

2006 da İzmir Özel Türk Fen Lisesi nden mezun oldum. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, 2012 senesinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makina Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başladım. 2016 yılında yüksek lisansımı tamamladım. 2013-2019 yılları arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makina Mühendisliği bölümünde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptım. Halen Ege Üniversite sinde doktora eğitimimi sürdürmekteyim. U
Sidar Alışık

Sidar Alışık

Merhaba, Ben Sidar. Mimarlıktan yeni mezun oldum. Okul hayatım süresince aktif olarak adobe programlarını kullandım. Mimari görselleştirme, fotoğrafçılık, montaj, kolaj, afiş. işlerinde deneyimim var. İş diriplinim var, işi kısa sürede yetiştirebilirim ve süreci talep eden kişiye danışarak ( isterse ) yürütebilirim. Bu son çıkan ürünün karşı tarafın içine sinmesini sağlar :)
Kutluay  Cüce

Kutluay Cüce

Merhabalar,Ben Kutluay CÜCE; Yeni Nesil Tasarımcı. 7 Yıllık profesyonel hizmetimi sizlere sunmak için buradayım, Yaptiğim bu işin hakkını verdiğimi düşünüyorum ve zevkle yapiyorum. Photoshop için gerekli profesyonel hizmet sunabilirim; -LOGO -AFİŞ -KARTVİZİT -DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI ÖZEL EFEKT VE EDİTLEME -DÜĞÜN FOTOĞRAF ALBÜMÜ -MANİPÜLASYON -DEKUPE ( ARKA PLAN TEMİZLEME) -FOTOĞRAF RENKLENDİRME VE DÜZENLEME ( SİYAH-BEYAZ RENKELNDİRME VE ESKİ YIPRANMIŞ FOTOĞRAF DÜZELTME) -VEKTÖREL -İŞ
Sadettin Taşdemir

Sadettin Taşdemir

* Manipülasyon * Fotomontaj * Fotoğraf renklendirme * Restorasyon * Arka plan değişimi * Rötuş * Işık ve renk düzenleme * Fotoğraf tasarımı
Kontrast Pro. Foto.

Kontrast Pro. Foto.

Uğur Atila 20 yıldır yaptığı kapsamlı çekim ve düzenlemeleri titizlikle sürdürerek, müşterilerden aldığı yorumlar ve yüksek hizmet kalitesiyle kısa süre içerisinde Kontrast Pro yu Armut hizmet verenler arasında bir numaraya taşımıştır. Kaliteden ödün vermemek adına özel hizmet vermeye devam etmektede olup odağında duygu , sanat ve müşteri memnuniyet vardır. Fotoğraf, Film ve Post Produksiyona dair her alanda özgün, kaliteli içerik ve sonuçları görmek için sizde bizden bilgi alabilir
Atahan Gördük

Atahan Gördük

Merhaba, Eğer Adobe Photoshop Düzenleme Servisi için birini arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Adım Atahan, dost canlısı, sorumluluk sahibi ve işini zamanında ulaştıran bir fotoğraf düzenleyicisiyim. Bu özelliklerim ile işlerinizi yapmak için doğru kişi olduğumu düşünüyorum. Yaptığım işlerden birkaçı şöyle; - Arka plan silme ( Beyaz/Transparent arka plan), - İstenmeyen objeleri silme, - Fotoğraf rötuşu, - Fotoğraf geliştirme, - Fotoğraf hileleri, - Fotoğraf restorasyonu, - Fotoğraf
Bora  Ünal

Bora Ünal

Ellerini iyi kullanan, plastik cerrah olma hayaliyle tutuşan hobisi grafik çizim ve photoshop olan bir yeni mezun doktorum. 6 yıldır logo tasarımı ve photoshop yapıyorum. Vücut yüz düzeltimi, arkaplandan kişi eşya silme, arkaplan değiştirme, sanal birşekilde dünya turu, komik editler ve niceleri.
Dila Karahasanoğlu

Dila Karahasanoğlu

Logo, Instagram postu, web siteleri için görsel, poster ve katalog gibi işler için gerekli dijital görselleştirme çalışmalarını kısa sürede kolayca çalışabiliriz.
TurkishPol

TurkishPol

TurkishPol'ün kurucu üyesi olmak ile beraber logosunu tasarlamış ve instagram postlarını hazırlamış bulunmaktayım. www.instagram.com/turkishpoliticss/ https://turkishpol.com/tr Aynı zamanda öğrenci kuruluşu olan Mizan-ı Siyaset'in instagram postlarının tasarımı hazırlamaklamaktayım. Bir diğer proje ise Yine genç beyinler tarafından kurulmuş Genç Usmed' in sosyal medya tasarım ekibinde görevimi sürdürmekteyim. https://www.instagram.com/mizani_siyaset/ https://www.instagram.com/gencusmedtr/
Enes Yaray

Enes Yaray

Size elimden geldiğince en kaliteli hizmeti sunacağımı temin ederim. Eğer beğenmezseniz ödeme yapmayın.
Ege Eryiğit

Ege Eryiğit

Her türlü fotoğraf düzenleme işleminizi yapabilirim.(Başlık) Fotoğraflarınızı isteği bağlı olarak düzenleyebilirim: *Yüz rötuşu. (sivilce, ben, siyah nokta, leke vb. giderme) *Vücut üzerinde istenilen herhangi bir değişiklik. (Zayıflatma, Genişletme vb.) *Arka plan değiştirme. *İstenmeyen nesneleri yok etme. *Renk düzenleme *Fotoğrafı netleştirme Bu hizmet tam olarak ne işe yarıyor? Fotoğraflarınızı kafanızda tasarladığınız şekilde ve istemediğiniz yönleri düzeltmenize yarar.
Dilara Onur

Dilara Onur

Kurumsal kimlik, logo tasarımı, banner, kartvizit, el ilanı, broşür, afiş, dergi, katalog, etiket, reklam ve tanıtım videoları, wordpress site kurulumu ve yönetimi yapıyorum. Yaratıcı tasarımlar için iletişime geçebilirsiniz.
Uğur Duran

Uğur Duran

Adobe Certified Expert sertifikasına sahip olarak yaklaşık 15 yıldır adobe programlarını kullanmaktayım. Şimdiye kadar 140+ firmaya logo, websitesi, kurumsal kimlik, çeşitli reklam kampanyaları vb. hizmetler verdim. Ayrıca bir çok öğrencime de photoshop, indesign, illustator ve yaratıcılık eğitimleri vererek sektöre hazır hale getirdim.
Onurcan Poyraz

Onurcan Poyraz

Merhabalar ben Onurcan Poyraz. Uzun zamandır grafik tasarım, kurgu, sosyal medya yönetimi ve fotoğrafçılık alanlarında freelancer olarak hizmet vermekteyim.
Mert Kaya

Mert Kaya

6 yıllık bir tecrübem var.Çoğu sektörde küçük işletmeler, büyük şirketler ,etkinlikler,sosyal medya start-upları ve benzeri kuruluşlar için tasarım yapıyorum.Photoshop,illustrator,premiere,aftereffect programlarını çok iyi derecede kullanabiliyorum.
Tunahan Ulutaş

Tunahan Ulutaş

Merhabalar Arkadaşlar. İşimi çok severim ve zevk alarak yaparım. Fotoğrafla ilgili herşeyi yapabilirim. Photoshopta arka plan değiştirme, farklı nesneler ekleme kaldırma, pürüzsüz ten, düğün fotoğrafı rötuş vs aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilirim. Ne istediğinizi söylemeniz yeterli .
Füsun Kızılkaya

Füsun Kızılkaya

Merhaba; 4 yıldır, kendi markam olan, çeşitli yerel ve uluslararası online alışveriş sitelerinde hizmet veren Gramoda’nın tasarımcısı olarak, hayallerimi müşterilerimin hayalleri ile buluşturuyorum. Üzerinde kendi tasarımlarım olan veya kişiye özel çalışmaların buluduğu TİŞÖRT, BEZ ÇANTA, TELEFON KILIFI, DAVETİYE, KANVAS TABLO, KUPA gibi toptan, promosyon amaçlı veya kişiye özel hediyelik ürünleri, özenle, Türkiye’nin en iyi tedarikçilerinin de yardımıyla, kaliteyi, müşteri memnuniyetin
Photoshop Uzmanı Graphic Designer

Photoshop Uzmanı Graphic Designer

Merhabalar flo defacto all bayan dergisi kanz çocuk gibi firmaların fotoğraf retouch işlerini yapmaktayım.10 senelik deneyimimle photoshop fotoğraf işleme konusunda aklınıza gelebilecek her şey (fotoğraf işleme,retouch-fonlama-manipilasyon-dekupe-ürün giydirme vs) profesyonel anlamda hizmet verebilirim.freelanve olarak çalışmaktayım.iş örnekleri ektedir.
Cemre Yıldırım

Cemre Yıldırım

Merhaba ben Cemre, öğrenciyim. Boş zamanlarımda Photoshop, AfterEffect programlarıyla uğraşmayı; fotoğraf ve video düzenlemekten keyif alıyorum. Bu hobimi hem kendime hem de insanlara faydalı kılmak istiyorum.
Kemal Karakoç

Kemal Karakoç

Her türlü Photoshop işiniz, görselleştirme işiniz kaliteli bir şekilde yapılır. istediğiniz boyutta ve kalitede teslim edilir.
AYSEGUL YAKA

AYSEGUL YAKA

Merhaba, mimarlık lisans eğitimimden sonra İtalya da yüksek lisansımı tamamladım. Yurt içi ve yurt dışı bir çok ofiste çalışma deneyimlerim oldu. Mobilyadan kentsel tasarıma kadar bir çok projede yer aldım. Sizler için teknik proje çizimleri, 3d modellemeler, iç ve dış mekan render, sunumlarınız için pafta hazırlama ve plan renklendirme işleri,logo tasarımları yapabilirim. Kullandığım programlar autocad, 3d max, photoshop cs6 ve lumion
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cansu Demir
Photoshop Uzmanı   06/07/2020

Çok memnun kaldık, rahmetli dedesi ile oğlum aynı karede cok gerçekçi bir görüntüyle buluştu. Teşekkürler

         
Gülşah Bayraktar
Photoshop Uzmanı   22/06/2020

Enes İlhan bey benim için manevi değeri çok büyük olan bir işi saatler içerisinde en iyi şekilde çözümledi.Kesinlikle güvenebileceğiniz bir isim pişman olmazsınız.Tekrar teşekkürler 👍🙏

         
Suad Sadi Kara
Photoshop Uzmanı   30/05/2020

ihtiyacıma en hızlı şekilde cevap verdi. Yaptığı iş oldukça kaliteliydi. İş disiplinine örnek verilebilecek bir sanatçı.

         
SAMET Gun
Photoshop Uzmanı   22/03/2020

gerçekten işini güzel yapan bir abim. her şeyi soruyor hiç bir detayı atlamıyor. aldiği parayı hak ediyor gerçekten. tereddut etmeden işi verebilirsiniz.

         
Aida Omarova Demirkan
Photoshop Uzmanı   30/11/2019

Veysel bey harika bir iş çıkardı.İşinin ehli olduğu belli. Photoshopla ilgil işiniz varsa gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.

         
İdil Şen Gündüz
Photoshop Uzmanı   31/10/2019

Benim için çok önemli olan bu süreci; tüm profesyoneliği, hızı ve titizliği ile yürüten Kaya bey e çok teşekkür ederim. Sürekli iletişim halinde olmamız ve geri bildirim konusundaki tutumunu ayrıca takdir ediyorum. Emeğinize sağlık.

         
Duygu Akay
Photoshop Uzmanı   21/08/2019

Öncellikle kibarliğıniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim ben çok tekrar görüşmek üzere. Herkese tavsiye ederim.

         
Izel Öztürk
Photoshop Uzmanı   27/06/2019

Çok kısa sürede çok başarılı bi iş çıkarttı. Ve fotograflarımda aşırı netlik kazandı. Kesinlikle tercih etmelisiniz. Herşey için tekrar çok teşekkürler :))

Photoshop Uzmanı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz