Housechill Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 7 yıldır üye
İstanbul Şişli
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2013
Housechill 2008 yılında Paris te kurulmuş olup, kuruluş amacı; dünya üzerindeki gezginler ile ev sahiplerini ortak bir platformda buluşturmaktı. Gezginlere sunulan daireler özenle hazırlanıp, profesyonel bir ekibin kontrolünden geçse de dairelerin bulunduğu site ve projelerdeki yönetim zafiyeti, memnuniyet parametresini her geçen gün aşağı çekmekteydi. Siteler, kat malikleri tarafında yönetiliyor ve bu konuda uzman olmayan bireylere ciddi sorumluluklar yükleniyordu.
Housechill Ekibi bünyesine hukukçu, mimar, peyzaj mühendisi ve gerekli tüm teknik personeli de ekleyerek,2013 yılında Housechill Yönetimi kurma kararı aldı. Housechill Yönetim, ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektörü ve inşa edilen toplu konut ve site projelerinin artması sebebi ile Fransa da edindiği tecrübe ve birikimleri Türkiye’deki projelere entegre etmek için 2013 yılında İstanbul da ilk ofisini açtı. Memnuniyet ve şeffaf yönetim anlayışını benimseyen Housechill Yönetim, hizmet verdiği her projede ilk günkü heyecan ve özveriyi korumaya devam ediyor. Her geçen gün bünyesine yeni projeler ekleyen Housechill Yönetim; sektördeki profesyonel yönetim anlayışına Housechill normlarını katmayı hedefliyor.
Housechill Yönetim 2018 yılı itibari hedeflerini yakalamış olup yatay büyümeyi hedeflediği için 2018 yılında Housecurity Güvenlik firmasını kurmuş olup hizmet vermeye devam etmekte ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemektir. Housecurity Güvenlik; Yönetim hizmeti sağladığı projelere hizmet mobilize ettiği gibi münferit hizmette vermektedir. Housechill Yönetim İstanbul, İzmir, Bursa ve Bodrumda şubeler açarak Türkiye’nin en büyük 3 şehrinde profesyonel yönetim hizmeti vermektedir
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al