Housechill Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 2 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Housechill 2000 yılında Paris te kurulmuş olup, kuruluş amacı; dünya üzerindeki gezginler ile ev sahiplerini ortak bir platformda buluşturmaktı. Gezginlere sunulan daireler özenle hazırlanıp, profesyonel bir ekibin kontrolünden geçse de dairelerin bulunduğu site ve projelerdeki yönetim zafiyeti, memnuniyet parametresini her geçen gün aşağı çekmekteydi. Siteler, kat malikleri tarafında yönetiliyor ve bu konuda uzman olmayan bireylere ciddi sorumluluklar yükleniyordu.
Housechill Ekibi bünyesine hukukçu, mimar, peyzaj mühendisi ve gerekli tüm teknik personeli de ekleyerek,2004 yılında Housechill Yönetimi kurma kararı aldı. 4 yıl süren mobilizasyon ve eğitimden sonra, Housechill Yönetim 2008 yılında Montpellier de Profesyonel Yönetim firması olarak hizmet vermeye başladı. Housechill Yönetim, ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektörü ve inşa edilen toplu konut ve site projelerinin artması sebebi ile Fransa da edindiği tecrübe ve birikimleri Türkiye’deki projelere entegre etmek için 2015 yılında İstanbul da ilk ofisini açtı. Memnuniyet ve şeffaf yönetim anlayışını benimseyen Housechill Yönetim, hizmet verdiği her projede ilk günkü heyecan ve özveriyi korumaya devam ediyor. Her geçen gün bünyesine yeni projeler ekleyen Housechill Yönetim; sektördeki profesyonel yönetim anlayışına Housechill normlarını katmayı hedefliyor.
Housechill Yönetim 2018 yılı itibari hedeflerini yakalamış olup yatay büyümeyi hedeflediği için 2018 yılında Housecurity Güvenlik firmasını kurmuş olup hizmet vermeye devam etmekte ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemektir. Housecurity Güvenlik; Yönetim hizmeti sağladığı projelere hizmet mobilize ettiği gibi münferit hizmette vermektedir.
Housechill; Hexagon Holding ile 2017 yılında başlamış olduğu görüşmelerini 2018 yılında neticelendirmiş ve Housechill Konsept’ini Hexagon Holding ve Housechill ortaklığı ile Montenegro merkezli HOUSECHILL.ME projesiyle hayata geçirmiştir. HOUSECHILL.ME projesi Portomontenegro’daki trade ofisini 2018 yılında açıp Karadağ
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.