Inci Yönetim Ve Danışmanlık Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi Şişli Armut'ta #74090

Inci Yönetim Ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 4 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014

İNCİ YÖNETİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. ,aidat tahsilatı,yönetim ,denetim ve bakım işlerini üstlenerek sizlerin huzurlu yaşamanızı sağlamak ve profesyonel apartman bina yönetim hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Şirketimiz Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği üyesi olup kurucumuz İnci İlhan derneğimizin Akademik Kurul Başkanıdır.
Siteye ait aidatların toplanması, faturaların ödenmesi, çalışanların denetlenmesi, hizmet alınan firmalarla mutabakat yapılması,faturaların ödenmesi,personel özlük işlemlerinin ( bordro,sgk ödemeleri gibi ) yapılması , binaların yıllık bakımlarının (depo temizliği, haşere ilaçlama gibi ) zamanında ve eksiksiz yapılması, aidat ödemelerindeki aksaklıklar için yasal çözümlerin yanı sıra huzurlu ve yaşanabilir bir ortam sağlamak hizmet alanımıza girmektedir. Aidatlarını ödemeyen apartman sakinleri ile ilgili sorunların çözümlenmesi için avukatımız hizmetinizde olacaktır.

Genel Kurul’da alınacak kararla Yönetimin devrini takiben apartmanınız için bir işletme bütçesi yapılacak, bu işletme bütçesi tüm apartman sakinlerine dağıtılacak, bunu takiben apartman adına bir banka hesabı açılarak ( apartmanın mevcut hesabı varsa aynı hesap kullanılacaktır ) ve tüm tahsilat ve ödemeler bankadan yapılacak, ekonomik ve şeffaf bir yönetim sürdürülecektir.

Sizlere göndereceğimiz davetiye ile kendi şifrenizi oluşturup internet sitemiz üzerinden hesap özetlerine ulaşarak, yatırdığınız aidat bedellerinin apartman hesabına geçip geçmediğini kontrol edebilir veya sizlere sağladığımız ayrıcalıkla sistemden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Detaylar içi www.inciyon.com u ziyaret ediniz.
Avrupa Yakası ( Nışantaşı ) ve Anadolu Yakası ( Kozyatağı) ofislerimiz ve tecrübeli ekibimizle Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
Saygılarımızla
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.