Inci Bina Yönetim Ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 5 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2014
Şirketimiz sizlerin huzurlu yaşamanızı sağlamak ve profesyonel apartman bina yönetim hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.
PANDEMİ SÜRESİNDE HİZMETİMİZ KESİNTİSİZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Sizlere vereceğimiz hizmetler ;
• Binaya ait aidatlar toplanacak, ödemelerini zamanında yapmayan apartman sakinleri ile ilgili sorunların çözümlenmesi için avukatımız hizmetinizde olacaktır.
• Elektrik, su, doğalgaz faturalarınız ödenecektir.
• Çalışanlarınız denetlenecek, binanızın temiz ve bakımlı olması sağlanacaktır.
• Binanızın yıllık bakımları (baca temizlikleri, çatı olukları temizlik ve bakımı, temizliği, haşere ilaçlama gibi ) zamanında ve eksiksiz yapılacaktır.
• Her daire için son üç aylık aidat, doğalgaz ve diğer borçlandırmalarınız ile ödemelerinizi gösteren ekstreniz her ay gönderilecektir.
• Sizlere sağladığımız ayrıcalıkla sistemimiz üzerinden aidat ve doğalgaz ödemelerinizi kredi kartı ile yapabileceksiniz.
• Tüm tahsilat ve ödemeler bankadan yapılacak, ekonomik ve şeffaf bir yönetim sürdürülecektir.
Müteahitten teslim alınan yeni binalarınızda yapılacak her türlü elektrik,doğalgaz,su abonelikleri ve binanızın sıfırdan faaliyete geçmesi için her türlü iş ve işlem tecrübeli kadrolarımız tarafından süratle yapılmaktadır.
Anadolu Yakası ofisimiz Kozyatağı semtindedir.
Tecrübeli ekibimizle Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.Tel : 0 850 885 51 10 www.inciyon.com
Referanslarımız : Selçuk Apartmanı 12 daire ( Suadiye ) Zümrüt Apartmanı (Kozyatağı – 32 daire ),Petek Apartmanı ( Suadiye -14 daire )-, Esen Apartmanı ( Suadiye -22 daire ), Göksu Evleri C Blok ( Beykoz-12 daire), – Eriş Apartmanı ( Kozyatağı – 22 ) – Gül Apt ( Bostancı – 178 daire ) – Yüksek Ticaretliler Sitesi (Acıbadem - 46 Daire) , Tayfun Apt.( Fenerbahçe -26 daire ),İsmet Paşa Yalısı ( Kandilli Butik Yalı – 8 daire )- Yıldız Apt ( Sahrayı Cedit – 40 daire )- Yonca Apartmanı ( 14 daire ) -
Saygılarımızla
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.